Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Crennel kijelentette, hogy továbbra is ő fogja hívni a védőplayeket. Nem is baj. Most a két idénykezdő totál szétesett 90 pontos, millió yardos meccs után is összességében 11. legkevesebb yardot kaptuk, illetve 12. legkevesebb pontot. Úgy, hogy az offense pályán sem volt egész évben, kis túlzással élve. Ráadásul nem nézem meg, de turnoverek is megvoltak. MÁs kérdés, hogy az offense (főleg a QBk) is termelték az eladott labdát.
2010ben 14. legkevesebb yard, illetve 11. legkevesebb pont. De akkor volt futás, és kevés volt a labdaeladás is. Mindenesetre stabil védelemről beszélhetünk.

A rossz hír az, hogy Crennel még nem mondott le Casselről. Ő a kezdő, aki bevitte a csapatot a rájátszásba, kapni fog esélyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Pioli:
"We have to get better on the offensive line somehow, some way," "We don't know who's going to be here and who's not. We have a long list in free agency. We have to improve our offensive line. We have to improve the depth of the football team."

Magyarul lesznek változások a támadófalban. Mivel gondolom Weigmann (C) most már tényleg visszavonul, ez nem meglepő. Lilja (LG) sérülékeny kicsit, bár végig játszott szinte. Richardson (ROT) a liga legrosszabbja, lejáró szerződéssel.
Egyelőre draftról nincs szó, és OC sincs még. Az biztos, hogy 3 kezdőjátékos kevés, ha nincs minőségi csere OT és G poszton. Centernek ott van Hudson, vagy guardnak esetleg. Többiek nem említésre méltók.

A másik főleg igaz, volt róla szó. A csapatnak nincs cseresora. Ez sztem a Chiefs legnagyobb gyengéje a (legfontosabb) QB poszt után. Valamit ezzel kezdeni kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Crennel egy vidám optimista fickó, imádják a játékosai. Hue Jackson meg ordibálós, nem épp játékos kedvenc. Haley is kiabált, de ő alapvetően csak komoly okkal, és ritkán. Még elment a dolog, ő volt a főnök.
Pioli szereti az önjáró edzőket, a bábokat nem bírja. De most Crennelnek is épp ezért szabad kezet ad.
Eddig nem is számoltak Hue Jacksonnal, most biztos megvitatják.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hue mint OC és CP mint QB 😀Rolni
Hue mint OCt olvastam én is. Egyelőre ez pletyka, esélye minimális. Én nem bánnám, nem rossz edző Hue.

CP más eset. Egyrészt jobb, mint Orton vagy Cassel, de ultra OL kell elé. Különben rossz. Mondjuk megoldható egy Rieff/Martin drafttal, a KC OL alapvetően nem rossz. Célpontok prémium szintűek, csak QB nincs nekik, nagy bánatomra.

Nem ez a gond, amiért nem hiszek benne. Hanem a Raiders. Eddig az idei drafton 1+3+4 kör, 2013as draft második köréért vettek QBt. Ha kirúgják Palmert és 4 évre 43 millióját, attól a picket nem kapják vissza. A Cap spaceből is az esetleges roster meg egyéb bónuszok jönnek le. Most sincs cap space, miből igazolnak akkor QBt? Még több picket áldoznak rá? Egy komplett draft egyetlen posztra? És még csak nem is top prospectért?

Elcserélik pickre Palmert? Ki fogja ezt a nagy lóvét megadni ilyen öreg, és már nem elit játékosért? A Chiefs? Vagyis Pioli? Kötve hiszem.ulpianus
Tudom ám! A CP részt viccnek raktam a végére. Hue-ra sincs sok esély sztem, de sztem ő kurva jó OC.

Mondjuk a CP dealben ha jól tudom már csak 5M garantált van 2012re...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Hue mint OC és CP mint QB 😀Rolni
Hue mint OCt olvastam én is. Egyelőre ez pletyka, esélye minimális. Én nem bánnám, nem rossz edző Hue.

CP más eset. Egyrészt jobb, mint Orton vagy Cassel, de ultra OL kell elé. Különben rossz. Mondjuk megoldható egy Rieff/Martin drafttal, a KC OL alapvetően nem rossz. Célpontok prémium szintűek, csak QB nincs nekik, nagy bánatomra.

Nem ez a gond, amiért nem hiszek benne. Hanem a Raiders. Eddig az idei drafton 1+3+4 kör, 2013as draft második köréért vettek QBt. Ha kirúgják Palmert és 4 évre 43 millióját, attól a picket nem kapják vissza. A Cap spaceből is az esetleges roster meg egyéb bónuszok jönnek le. Most sincs cap space, miből igazolnak akkor QBt? Még több picket áldoznak rá? Egy komplett draft egyetlen posztra? És még csak nem is top prospectért?

Elcserélik pickre Palmert? Ki fogja ezt a nagy lóvét megadni ilyen öreg, és már nem elit játékosért? A Chiefs? Vagyis Pioli? Kötve hiszem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Hue mint OC és CP mint QB 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Alapvetően igen. Főleg nem is Rickirály hanem a három Buskétás (Bowe+Breaston+Baldwin) + Moeaki + a két legjobb HBnk scat back okán. Jamaal is, de McCluster meg félig WR (tavalyelőtt WR volt, aki félig HB, mert tud futni, most fordult).

kúbé
Cassel szerződése nem járt le. Csak kirúgni lehet, vagy cserélni. De cserélni ekkora pénzzel, szinte lehetetlen. Ellenben az új OC ha nem csipázza Casselt, repülhet.
Ortonnak nincs szerződése. Ha elmegy magától, akkor is kapunk kompenzációs picket. Asszem 2.5 mill a mostani szerződése, akkor mondjuk 3m$ esetén sztem olyan ötödik kört. Ingyen, nem is kell csinálni semmit.
Ők ketten jó game manager QBk, ha jó formában vannak. Sztem egy jó C/G+minőségi HB Jamaal mellé, lehetne futni, és a védelmet felhozni annyira, hogy nyerje a meccseket.
Ennél többre a páros képtelen.

Stanzi egyelőre nem játszott egy percet sem. Új OC új QB. De nem biztos, hogy Stanzi. Llogikus lenne, hogy hoz egy saját irányítót. És akkor van két opciója. Vagy beválik, vagy Stanzi. Mindenképp jól jár. Ha egyik sem, akkor a veterán QB (Orton vagy más) beáll év végéig, és kezdi elölről jövőre. Én ezt tenném. Ebben van a legkisebb kockázat. Már ha elfogadjuk, hogy a run heavy helyett bármi más lesz. Van sok támadási szisztéma, de a lényeg, hogy QB központú, nem futás orrvérzésig.
Ez esetben OT-t kell draftolni, és a QBt hozni. (Center, NT, safety mindenképp kell, az mindegy, az Crennel+Pioli dolga).

Elég sok név merült már föl, csak nem írogatom őket. Még DC posztra is jönnek a nevek. Talán érdekes és ismert Mel Tucker (Jax DC), mint DC, Crennel alatt szolgált Clevelandben pár évet ugyanilyen leosztásban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
emlékezz a pupákokra!
http://nbcsports.msnbc.com/id/27572401/
Crennel nem láttya a fény végét az alagútban.....................sutianap
Arra gondolsz, nem lássa Stanzit az alagút végén? ulpianus
igen, nem tuggya vagy nem akarja eldönteni - eccer már hallgatott a nép hangjára
eszerint Pioli húzogatja a lehetőségeket, Romeó retteg jövendő Júliájától, plussz a cserélhető ember szerepében egy OC - akivel el lehet vitetni a palásra a mosnivalót. Így pörgetve a dolgokat egy csomó potens kölöknek baszhattyák szét az életét a kis próbálkozásaikkal, akkor maratt volna Matty de húzzák be a runpowat semmi fény csak bruszt. Nem eza na nézzük ez talán majd egy pár meccsre hátha tud valami, DÖNTSÉK EL KI! szerintem Riki 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
emlékezz a pupákokra!
http://nbcsports.msnbc.com/id/27572401/
Crennel nem láttya a fény végét az alagútban.....................sutianap
Arra gondolsz, nem lássa Stanzit az alagút végén? Nekem is van olyan vízióm, hogy a men in black fekete öltönyös párosa Cassel és Orton. Aztán nagy fejtöréssel választanak a két rossz opcióból, amikor tök mindegy. és közben ott a virág a csatornában, aki egy szörny.
Crennel szerint a rendelkezésünkre áll pár jó irányító opció, kivéve Palkoról egy mukk se. Pedig előre megfontoltan megkérdezték, hogy ki lesz a QB, Orton lesz a QB, Cassel lesz a QB, ki lesz a QB, mindkettő nem túl drága lesz a QB? Azt mondta Romeo, hogy mindenesetre készülünk minden esetre. Vagyis fingja nincs, és amíg nincs meg az OC, nem is lesz.

A legvalószínűbb forgatókönyv ugyanaz, mint 2011ben volt. Orton/Cassel kezd, és Stanzi vár a lehetőségre.
Harmadik QB sztem draft. Pioli mondta anno, hogy addig fog draftolni QBt, míg talál valakit.
Valamiért az terjedt el, hogy a Luck+RG3 a király mindenképp francia QB páros után a kutyaütők jönnek. Sztem Tannehill is lehet első körös lazán, ezt nem mosta találtam ki, amikor harmadikba várták is ezt mondtam. Azóta kiesett Landry Jones, és Barkley is előle. Jelenleg TOP 25 várományos. Simán lehet, hogy bepróbálja az új OC (nálunk). Foles és Cousins nekem ugyanolyan, nem szeretem őket. Weeden túl rövidtávú megoldás (nem értem miért várják 5 kör előtt, akármilyen jól dob???), minimum egy év padozás után lesz NFL kész, 30 évesen.

Később is vannak jók. Nekem a kedvencem a végéről ..dobpergés... BJ Coleman. Tökéletes felépítés, sztem nagyon jól dob, minden dobást tud (amikor először láttam, csak pislogtam), erős a karja, nyugodt, intelligens srác. A lábmunkája utolsó évében fejlődött, de láthatóan gyenge (azt nyilatkozta heti 1000 snap megy csak erre, elég tudatos gyerek).
Ő lehet egy jó back up QB nflben, akár egy jó game manager is. Persze kinek mi a fontos egy QB prospectben. Sokat kell vele dolgozni, a technikája nagyon nyers. De igazából ezen kívül nincs hibája. Jó edzővel érdemes padra tenni egy-két évre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
emlékezz a pupákokra!
http://nbcsports.msnbc.com/id/27572401/
Crennel nem láttya a fény végét az alagútban.....................


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Sztem jó döntés volt ez. Ha jön egy jó OC kemény csapat lesz ez.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egyre inkább érdekel, ki lesz az új OC? Adva van akkor egy normális védelem, a HC elképzelései alapján.

Kell egy OT, és egy C csere is. Jamaal mögé egy HB. Esetleg egy-két kiegészítő ember ízlés szerint.
Ami viszont az OC (és Crennel) legfőbb feladata, hogy eldöntse, ki legyen a QB? És mi legyen a játékstílus? Futás vagy passz az alapjáték? A zone blocking marad-e?
Ezek meghatározzák azért, hogy hova akar majd igazolni. És hova milyen minőség a prioritás.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Várható volt.
Jó döntés

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
The Chiefs have hired Romeo Crennel as their permanent head coach.
Crennel's interim tag is gone as he has agreed to a three-year contract. Although the defensive-minded Crennel went 24-40 during four seasons in charge of the Browns from 2005-08, he earned the job with an impressive finish to this season following Todd Haley's dismissal. The Chiefs went 2-1 with Crennel in charge, beating the Packers and Broncos while narrowly losing to the Raiders. He's a favorite among the players, meaning fantasy owners are unlikely to see the questionable motivational and depth chart tactics that marked Haley's tenure.

sok sikert neki, én mondjuk nagyon utáltam amíg Clevelandben volt, a 2008-as csapat annyira szétesett, h. rossz volt nézni. Nálunk 4 év alatt nem tudott normális D#-t összerakni, mint HC, mondjuk ebben az akkori GM Savage keze is benne volt, 4-3-as játékosokkal nehéz... Pioli-val tuti jobb lesz az összhang.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Állítólag a DC posztra Crennel a jelenlegi LB edzőt, Gary Gibbset kérheti fel. Gibbs mielőtt ideérkezett volna 2009ben, a Saintsben volt DC két évig. Még előtte három szezonon át LB edző a Cowboysban. Valamint egyetemi DC (LSU, Georgia, azt megelőzően Oklahoma egyetemen minden volt).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
A HOF döntősök közt ott van Will Shields (RG) és Willie Roaf (LOT) is. 😊 Aki nem ismerné, a legendás Chiefs offensive line két legjobbja ők ketten. (Waters 2011ben ment a Patsbe. Illetve Weigmann játszott múlt héten is, de nyugdíjba vonul valószínű.) Roaf a Saintsben lett sztár, Shields sztem harmadik körös volt, mindig itt játszott.

Tavaly is volt arról cikk, hogy ha együtt vonulnának be a csarnokba idén, az szimbolikus lehetne.
Remélem sikerül a 15ből a 7ben is bent maradni, bár szokás szerint erős a mezőny. Azért valószínű, hogy mindketten bejutnak végül, ha nem is egyszerre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Egy kis kedvcsináló. Lezárták a szavazást, itt az első eredmény:
Kansas City Chiefs TOP 10 offensive plays.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Schefter szerint teljes idős HC lesz Crennel.
Locker room meg nagyon örül ennek.Deny
Vajon Mel Tuckert esetleg (vissza)csábítja Crennel DC-nek (Browns idők emlékére), ha a Jagsnél nem csinálnak belőle HC-t? Vagy a mostani stábból valaki előléptethető?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Ezek a sérülések elég komolyak. Jamaal is, Berry is most már edzeget, de azért ez nem csúcsforma. És van akit fejben is visszavet, óvatosabb lesz=rosszabb lesz. Moeaki meg egyelőre nálam nem megoldás TE poszton. És akkor nincs TE. Mert egy zseni a pali, de sokat sérült. Én hoznék TE-t, mivel úgysincs sok need. Az már úgy sokkal, de sokkal jobban nézne ki. Nem kell hasonló kiváló ember, csak tudjon elkapni, mert a sok jelenlegi blokkoló TE erre alkalmatlan. Nem mintha blokkban akkora ászok volnának, mint Moeaki akár.

Crennelt valóban féltem attól, hogy úgy jár, mint Haley. Nem bírja a védelmet vinni és a HC posztot. Főleg, ha új OC érkezik, új tervekkel.
Nem új neki a poszt, az sokat segíthet. A csapata a régi lesz, edzők, játékosok. Nagyjából 3-4 új játékost várok összesen, abból egy kezdőt (NT). Tehát nem új HC vagy DC lesz ismeretlen terepen.
Biztos, hogy bizonyítani akar, mint mindenki. Nem dől hátra. Ha igaz a hír, de gondolom az, napok óta pusmogják. Érdekelne már az OC is.

Én arra céloztam előbb, hogy így senki nem fog beleszólni a védelembe. Mert egy új HC mondhatta volna, hogy nem tetszik a cover 3, vagy a 3-4, vagy igazol pár neki tetsző védőt, vagy elad valakit, bármi lehetett volna.
A játékosok szeretik, és ismerik a rendszert, bíznak Crennelben, működik a dolog évek óta. Ha Romeo befejezi a D# építését, az tehát stabilizálja a dolgokat, ezt akartam mondani. Amire nagy szükség lesz az új offense esetén, ezt is hozzátettem egy másik hszben (vagy ugyanabban).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bár mondjuk ez lehet hátrány is a védelem szempontjából, ahogy mondtad korábban, hogy Crennelnek nem lesz annyi ideje a D#-re. De remélem nem lesz az, Berryt meg már nagyon várom vissza, gondolom egy ilyen év után extra motivációval tér majd vissza, reméljük sikeresen, sérülésmentesen.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Ha igaz, akkor O. Coord. kell.
A jó hír ebben az, hogy a védelem egy normális off seasonnel elég stabil lehet, akár javulhat is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Schefter szerint teljes idős HC lesz Crennel.
Locker room meg nagyon örül ennek.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Kösz!

Nekem Cory Greenwood titkos fegyverem. Másoknak lehet az agyára megyek ezzel. Sztem ha valaki végre kivenné (tavaly volt erről szó) a "kanadai=nem lehet kezdő" szerepből, akkor nagy játékos lehetne. Jobbak a képességei mint legtöbb harmadik körösnek.
Szokott játszani védelemben, nekem nagyon tetszik ott is.

Succopról majdnem jó volt a 2 millás évi fizu hír, csak nem garantáltan. Viszont az idei 2 millió pontos volt, amivel saccoltam az 2012es cap space-t.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mellette meg van Ryan Succop pénzének részletei is, 5 évre 14 millió, ebből 4 a garantált csak. Kapott 2 millió aláírási bónuszt, ami az 5 évre 400ezrenként van elosztva; jövőre 2 millió a garantáltja, utána következő években nem garantáltan kereshet 1.95 (2013), 1.95 (2014), 2.75 (2015) és 2.9 (2016) millió dollárokat. 2013-tól jár neki 50ezer workout bónusz is, és ha jól vettem ki, akkor salary cap emelkedése esetén a 14 millió lehet 14.1 is.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cory Greenwood hosszabbított 4 évvel. Elvileg 2.75 millió dollárért, amiért simán megéri egy jó ST játékos. Kap még 25ezer aláírási bónuszt is, pénze meg így oszlik el 540ezer (2012), 630ezer (2013), 730ezer (2014), 745ezer (2015); és 20ezer workout bónuszt is kaphat évente.