Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Jut eszembe! Ki mit szólna egy Philbin-Flynn pároshoz?
Én már mondtam, sztem Flynn egy bust. Bár lehet nem rosszabb ez, mint Orton/Cassel. Akik viszont esély sincs hogy nagy QB lesznek, ellenben biztosan nem bustolódnak be. Vagyis cserének Orton maradhatna. Stanzi tanulhatna tovább.
Csak eszembe jutott, semmi alapja nincs.ulpianus
hja már erre akartam írni a nagy flynn tömjénezést látva mindenhol
egy név
volek
😊
én biztos tökön szúrnám magam ezen a pároson
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Jut eszembe! Ki mit szólna egy Philbin-Flynn pároshoz?
Én már mondtam, sztem Flynn egy bust. Bár lehet nem rosszabb ez, mint Orton/Cassel. Akik viszont esély sincs hogy nagy QB lesznek, ellenben biztosan nem bustolódnak be. Vagyis cserének Orton maradhatna. Stanzi tanulhatna tovább.
Csak eszembe jutott, semmi alapja nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Joe Philbin Packers OCt interjúvoltuk meg. Nemtom OC vagy HC posztra, de állítólag utóbbi (Schefter szerint)
Joe OC, TE és OL szakértő. Sosem volt HC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
ehh!

Meglátjuk ezt az OC dolgot. Mondok egy nevet akkor én is, hogy ne csak a levegőbe beszéljek, az nem fair.
Pár egyetemi OCt elfogadnék. De mondok NFLből.
Én gondolkoztam olyanon, hogy elcsórni a Coltsból Caldwellt (HCnak akár). Én szeretem őt, mint edzőt. Azt nem rovom fel neki, hogy nem tud támadni, ha nincs OL, nincs QB, se WR, se TE (aki van, csak nem akar játszani), nincs HB, és mégsem tud támadni. És nem tud nyerni egy olyan csapattal, ahol a védelem is szétesik.
-----------------------------------------------------------------------------


Bailey run stopper pozícióban tolja. Bár ő amolyan mindenes. Elég gyors pass rushoz, de elég erős run stophoz. Csak nincs technikája, project. Együtt vannak Gilberryvel legtöbbet, ők a nickel páros. És így van minőségi csere is midnenre, ráadásul olcsók.
Ha én döntenék, le kell igazolni Gilberrryt és elpasszolni későbbi körért 4-3ba DEnek. De igazából nem kulcsjátékos. Bowe és Carr számít, azt annyi.

LILB érdekes kérdés az igaz. Már körüljártuk tavaly is. Sztem NT kell, nem ILB. Belcher jó. Egyoldalú, de elég az, nincs is más dolga, mint a run stop. Viszont tény, hogy ha valaki úgy oldaná meg a run stopot Belcheri szinten (ami nem könnyű, de nem lehetetlen), hogy a TE covert is hozza mellé (sőt ha a blitz képességet is, nem lehetetlen), az hatalmas upgrade lenne. Mondjuk első kör OT (J. Martin-Reiff), második Burfict, harmadik NT (Taamu-Chapman) esetén én állva tapsolnék.
Mert fő érv emellett a szuper LB sor, amiből 3 ember megvan. Burficttal így nézne, aki nem vágja fejből:
T. Hali - D. Johnson - V. Burfict - J. Houston.
Van még bőven lehetőség harmadik-negyedik körben is jó ILBt húzni. Talán Hightower is átcsúszik másodikba nekünk? Nem hiszem, de van még ILB jelölt. Sztem még Burfict is necces, hogy bent lesz-e. OLBnek írtak közül is van pár jó ILB jelölt. Mondjuk Zach Brownt vagy Lavonte Davidet ajánlom megtekintésre második elejére.
---------------------------------------------------------------------------------

És ahhoz mit szólsz, hogy Arrowhead addicton most jött ki egy mock, amiben első kör egy HB, T. Richardson. Az elv egyértelmű itt is. Jamaal hiányában meghalt a Chiefs offense, így lenne egy Jamaal 2.0 power méretben, igazi mindent tudó all down back. Akkor már QB sem kell, elég Orton/Cassel:
http://arrowheadaddict.com/2012/01/03/2012-nfl-mock-draft/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
JMD egyelőre ki sincs rúgva, az fals hír volt. Mindenesetre attól még leköphetlek. Velem lehet beszélni.

Az tény, hogy Muir nem volt kreatív, de JMD sem az. Van egy stílus amit erőltet a világba, és kész. Ráadásul nem is korszerű stílus.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen embernél, aki azzal nyitott Denverben, hogy pár kulcsjátékost sértődöttségből elzavart, rengeteg értékes draftpicket lenullázott, képtelen volt nem gyerekesen viselkedni egy dollárszázmilliós üzletben. Mindeközben a csapat morálját is annullálta. A QB edzősége is erősen kérdésessé vált. (Erre írtam Cassel nála és Weisnél, valamint Tebow vele és nélküle, illetve Bradford nélküle és vele példákat.)
Engem nem győzött meg. De akkor tessék érvelni, akik őt írogatják, hogy mitől is jó azon kívül, hogy a Patsben Brady egy zseni. Akit BB tud használni, és köré épített egy csapatot. Mit esett vissza ez JMD nélkül? (Más kérdés a rossz draftok, amihez neki is köze van, az öregedés, a pusztuló védelem). Vagy milyen egyéb érv szól mellette?

Egyébként meg a Haley támadórendszer is alkalmazott HB passzt. Charles sztem Bowe és Moeaki mögött a harmadik legtöbb yardot kapta el 2010ben.
Idén McClain és McCluster is sztem több yardot kapott el, mint amit futottak. Battle nem, de ő powerback.

Szóval ha HC lesz itt JMD akkor én nem fogok örülni.
Ha OCre gondolsz, sztem akkor is van jobb. Muirhoz képest ő is sokkal jobb megoldás. De Weisnél nem jobb, aki igazi OC.
De ezt elfogadom, csak akkor valaki tartsa kordában. A playhívás az övé teljesen, másképp nincs értelme, de ennyi. A többiben egyedül nem dönthet.ulpianus
természetesen nem HC-ként
OC-ként
az, hogy mi történt Denver-ben HC-ként az más tészta
egy egomán kisgyerek került olyan pozicióba amilyenbe
ez leginkább annak a hibája volt aki kinevezte
és még lehet tanult is belőle
egy kemény HC mellett OC-ként tökéletes lenne számomra
aztán lehet, hogy nem
😊ehh
OC-nak is szar.
És egy kérdés:
Tanult az első évében elkövetett hibáiból és a 2. évében nem zavarta el Beastet, Schefflert, Hillist, Nolant? Nem.
Tanult az első évében elkövetett hibáiból és a 2. évében nem herdálta el a nagyon értékes draftcetliket? Nem.

Nem tanul belőlük, csak tovább fokozta. túl beképzelt seggfej, h bármiből is tanuljon, vagy egyáltalán felmerüljön benne h valamit szarul csinál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Gilberry jó játékos és ő sem drága. Ahogy Belcher is. Innentől a többiek nem jelentős veszteségek.

ulpianus
Gilberry helyett szerintem Bailey lesz jövőre
Belcher helyett hosszútávon meg szívesebben látnék valakit a draft első 3 köréből
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
JMD egyelőre ki sincs rúgva, az fals hír volt. Mindenesetre attól még leköphetlek. Velem lehet beszélni.

Az tény, hogy Muir nem volt kreatív, de JMD sem az. Van egy stílus amit erőltet a világba, és kész. Ráadásul nem is korszerű stílus.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen embernél, aki azzal nyitott Denverben, hogy pár kulcsjátékost sértődöttségből elzavart, rengeteg értékes draftpicket lenullázott, képtelen volt nem gyerekesen viselkedni egy dollárszázmilliós üzletben. Mindeközben a csapat morálját is annullálta. A QB edzősége is erősen kérdésessé vált. (Erre írtam Cassel nála és Weisnél, valamint Tebow vele és nélküle, illetve Bradford nélküle és vele példákat.)
Engem nem győzött meg. De akkor tessék érvelni, akik őt írogatják, hogy mitől is jó azon kívül, hogy a Patsben Brady egy zseni. Akit BB tud használni, és köré épített egy csapatot. Mit esett vissza ez JMD nélkül? (Más kérdés a rossz draftok, amihez neki is köze van, az öregedés, a pusztuló védelem). Vagy milyen egyéb érv szól mellette?

Egyébként meg a Haley támadórendszer is alkalmazott HB passzt. Charles sztem Bowe és Moeaki mögött a harmadik legtöbb yardot kapta el 2010ben.
Idén McClain és McCluster is sztem több yardot kapott el, mint amit futottak. Battle nem, de ő powerback.

Szóval ha HC lesz itt JMD akkor én nem fogok örülni.
Ha OCre gondolsz, sztem akkor is van jobb. Muirhoz képest ő is sokkal jobb megoldás. De Weisnél nem jobb, aki igazi OC.
De ezt elfogadom, csak akkor valaki tartsa kordában. A playhívás az övé teljesen, másképp nincs értelme, de ennyi. A többiben egyedül nem dönthet.ulpianus
természetesen nem HC-ként
OC-ként
az, hogy mi történt Denver-ben HC-ként az más tészta
egy egomán kisgyerek került olyan pozicióba amilyenbe
ez leginkább annak a hibája volt aki kinevezte
és még lehet tanult is belőle
egy kemény HC mellett OC-ként tökéletes lenne számomra
aztán lehet, hogy nem
😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
JMD sztem Ramsban OCként is megégett...Rolni
ebben a rams-ban ki nem égett meg?
😊
amúgy elég szép volt a sérültlistájuk is
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Ha minden igaz, akkor egy lista alapján a következő szabad ügynökeink lesznek:

QB: Tyler Palko (restricted), Kyle Orton

RB: Thomas Jones

FB: Le’Ron McClain

WR: Dwayne Bowe, Jereme Urban

OL: Casey Wiegmann, Barry Richardson

DL: Wallace Gilberry, Kelly Gregg

LB: Jovan Belcher, LB (restricted), Cory Greenwood, LB (exclusive rights)

DB: Brandon Carr, Jon McGraw
_________________________________________________________________________

Van olyan 30 millió cap space nagyjából, de lejönneka távozók, hozzáadódnak a draftolandók, d nagyjából ennyi lehet Succopp pénze után (aki 2mill$ lesz 2012ben).

Ebből Bowe és Carr a lényeg. Egyelőre tag van kilátásban. az olyan 9-10 milla/fő. Ha nem akkor sztem Bowe 10 körül lehet vagy fölötte. Carr azért inkább 7 körül. Flowers volt 8 millió, annál több nem lesz.

Aztán McClain normális áron, bár jelenleg is olcsó. Sztem fejből 1.7, de ha lesz 2m$ akkor annyi, mindegy.

Gilberry jó játékos és ő sem drága. Ahogy Belcher is. Innentől a többiek nem jelentős veszteségek.

Weigmann, Thomas Jones és Gregg sztem visszavonul. McGraw is talán, egyszerűen szétesik.

Greenwood jó ST playa és vésztartalék, olcsón okés. Urban szintén.

Richardson és Palko menjen UFLbe, vagy ahová akar.

Orton a mostani évi 2.5 milláért felőlem maradhat (ami ugye 3 lesz), ha jobb nincs. Akkor Stanzizhetünk legalább. És Cassel akkor sztem végre elhúz. Orton meg nem lesz érinthetetlen fizetésű "franchise" QB. De inkább jöjjön valaki értelmes, ha lehet, felőlem akár 15+ milláért is. Még picket is adhatunk. Flynnt én nem szeretném, sztem jó nagy bust lesz. De ha lesz normális QB drafton vagy piacon, akkor az sokat lendítene a Chiefsen, mert hogy csak az nincs (na jó, meg ROT+NT de azok megoldhatók olcsón).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Meg van mentve a Chiefs. Kezdődnek az igazolások! Na, nem Bowe és Carr egyelőre.

FB Shane Bannon, tavalyi hetedik körös. Aki semmiben nem sztár, de sok mindenben jó. Helyett, volt mindenben közepes, és így semmire sem jó. ST player.
OL Rob Bruggeman, 5 hét a PSben, dummy.
LB Caleb Campbell, PS dummy.
WR Jamar Newsome, PS dummy
DL Luke Patterson Vele többet próbálkoztunk, dummy
DT Anthony Toribio Pár évig volt fos DT-NT csere itt. Edwardsnál is rosszabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
JMD sztem Ramsban OCként is megégett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
JMD egyelőre ki sincs rúgva, az fals hír volt. Mindenesetre attól még leköphetlek. Velem lehet beszélni.

Az tény, hogy Muir nem volt kreatív, de JMD sem az. Van egy stílus amit erőltet a világba, és kész. Ráadásul nem is korszerű stílus.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen embernél, aki azzal nyitott Denverben, hogy pár kulcsjátékost sértődöttségből elzavart, rengeteg értékes draftpicket lenullázott, képtelen volt nem gyerekesen viselkedni egy dollárszázmilliós üzletben. Mindeközben a csapat morálját is annullálta. A QB edzősége is erősen kérdésessé vált. (Erre írtam Cassel nála és Weisnél, valamint Tebow vele és nélküle, illetve Bradford nélküle és vele példákat.)
Engem nem győzött meg. De akkor tessék érvelni, akik őt írogatják, hogy mitől is jó azon kívül, hogy a Patsben Brady egy zseni. Akit BB tud használni, és köré épített egy csapatot. Mit esett vissza ez JMD nélkül? (Más kérdés a rossz draftok, amihez neki is köze van, az öregedés, a pusztuló védelem). Vagy milyen egyéb érv szól mellette?

Egyébként meg a Haley támadórendszer is alkalmazott HB passzt. Charles sztem Bowe és Moeaki mögött a harmadik legtöbb yardot kapta el 2010ben.
Idén McClain és McCluster is sztem több yardot kapott el, mint amit futottak. Battle nem, de ő powerback.

Szóval ha HC lesz itt JMD akkor én nem fogok örülni.
Ha OCre gondolsz, sztem akkor is van jobb. Muirhoz képest ő is sokkal jobb megoldás. De Weisnél nem jobb, aki igazi OC.
De ezt elfogadom, csak akkor valaki tartsa kordában. A playhívás az övé teljesen, másképp nincs értelme, de ennyi. A többiben egyedül nem dönthet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Az ősöreg OCnk, Bill Muir megtalálta módját, hogy ne rúgják ki. Bejelentette, hogy valószínű nyugdíjba vonul. Az OLhez nagyon ért, de OCoordnak pocsék volt.ulpianus
köpjél le, de én nem bánkódnék JMD idehozatalán
sőt
azért van elég playmaker az offense oldalon is akikkel lehetne igazán kreatív dolgokat csinálni
muir ehhez elképesztően pocsék volt
és charles-nak se lenne temető a dolog
neki azért nagyon jó kezei vannak és az intenzívebb passzjáték mellett nagyon ülnének a futásai
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Az ősöreg OCnk, Bill Muir megtalálta módját, hogy ne rúgják ki. Bejelentette, hogy valószínű nyugdíjba vonul. Az OLhez nagyon ért, de OCoordnak pocsék volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Rookie díj nem meglepő, az Houston.
MVP sem, bár nekem Bowe lett volna, második azonban nálam is DJ. Valaki Halit mondja, azt is elfogadom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
A csapat megválasztotta
a szezon játékosát Derrick Johnson (RILB),
illetve a szezon újoncát Justin Houston (LOLB) személyében.ulpianus
nem meglepő nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Ulpi, te szeretnéd, hogy Romeo maradjon?szaba
Mármint HC?
Mert mint DC egyértelműen maradjon, amíg csak akar.

Mint HC?
Akkor vissza fog esni a defense. Az nem ér annyit. Főleg ha hagyjuk a franchise QB keresést+offensive skillplayerek feltöltését. ÉS átállunk a "védekező csapat" mint elsődleges stratégia felépítésére. Ezt én találom most ki, de sztem érdemes elgondolkozni rajta, annyira jó a defense hétről hétre jobb igazából. Most már Berry nélkül is alig akad tiszta célpont hátul, pedig tényleg egyetlen akár félig értelmes Strong safety sincs a csapatban. Ha lesz Berry, akkor ahogy Stez mondta eredménykövetőben, irtás lesz hátul.

Szóval ha Crennel HC, nekem jó. A játékosk szeretik, midnenki RAC (Romeo beceneve) párti, még a támadók is imádják, az edzők is , Pioli is, azt tudjuk.
Ellenben nagyon rossz a mérlege a Browns HCjeként. Itt most 3 meccsből 2-1. De azt mint DC hozta, nem sok HC döntés volt itt. időkérések meg pár apróság, de nem az döntött el semmit.
Mindenesetre akkor is kell egy jó OC. Mert DC helyettes van, ha kell.

Inkább azt tudom mondani, hogy bizonyos edzők helyett inkább maradjon Crennel.Nehéz bármit mondani, hogy a jelöltek nevét sem tudjuk.ulpianus
A Brownsban BB is beégett, de nagyon, aztán később máshol vitte valamire...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
A csapat megválasztotta
a szezon játékosát Derrick Johnson (RILB),
illetve a szezon újoncát Justin Houston (LOLB) személyében.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
JMD-t kirúgták 😊Rolni
Hosszú nap ez minden bizonytalan edzőnek, akinek van net hozzáférése.ulpianus
Az tuti.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
JMD-t kirúgták 😊Rolni
Hosszú nap ez minden bizonytalan edzőnek, akinek van net hozzáférése.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
JMD-t kirúgták 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
Ulpi, te szeretnéd, hogy Romeo maradjon?szaba
Mármint HC?
Mert mint DC egyértelműen maradjon, amíg csak akar.

Mint HC?
Akkor vissza fog esni a defense. Az nem ér annyit. Főleg ha hagyjuk a franchise QB keresést+offensive skillplayerek feltöltését. ÉS átállunk a "védekező csapat" mint elsődleges stratégia felépítésére. Ezt én találom most ki, de sztem érdemes elgondolkozni rajta, annyira jó a defense hétről hétre jobb igazából. Most már Berry nélkül is alig akad tiszta célpont hátul, pedig tényleg egyetlen akár félig értelmes Strong safety sincs a csapatban. Ha lesz Berry, akkor ahogy Stez mondta eredménykövetőben, irtás lesz hátul.

Szóval ha Crennel HC, nekem jó. A játékosk szeretik, midnenki RAC (Romeo beceneve) párti, még a támadók is imádják, az edzők is , Pioli is, azt tudjuk.
Ellenben nagyon rossz a mérlege a Browns HCjeként. Itt most 3 meccsből 2-1. De azt mint DC hozta, nem sok HC döntés volt itt. időkérések meg pár apróság, de nem az döntött el semmit.
Mindenesetre akkor is kell egy jó OC. Mert DC helyettes van, ha kell.

Inkább azt tudom mondani, hogy bizonyos edzők helyett inkább maradjon Crennel.Nehéz bármit mondani, hogy a jelöltek nevét sem tudjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ulpi, te szeretnéd, hogy Romeo maradjon?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 805 — SuperLOL
bocs az offért, de Ulpi, ment egy PM 😉Stez
Hát kirúgták a Coltsból?? :o 😊

Nemsoká foganatja leszen amit kérni tetszik. Visszament PM.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bocs az offért, de Ulpi, ment egy PM 😉