Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, pályára léphessen.ulpianus
wow, fölfele mozog aza 10%?!sutianap
Nem. Te azt kérdezted KEZDENI fog-e Stanzi. Sztem nem, max 10% eséllyel, ha Palko lesérül vagy csoda történik.
Játszani fog-e? Sztem igen. Ha Palko leég, fog. Eddig Palko mindig beégett. Szal ezért gondolnám.

Megnéztem, ugyanezt írtam elsőre is válaszként neked.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, pályára léphessen.ulpianus
wow, fölfele mozog aza 10%?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, hogy pályára léphessen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Tudom h nem most találták ki, sőt nézegettem korábbi fordulókban is, tökéletes statisztika meg nem létezhet. Csak tudni kell helyükön kezelni őket, és egy olyan statisztikát melyről nem árulják el, h hogyan számolják pontosan nehezebb a helyén kezelni. Nekem ez a fenntartásom vele szemben.

Amúgy számít a futott teljesítmény is benne, hogy milyen állásnál hogy teljesít (egészen pontosan asszem súlyazva van +-7en belül jobban számít mint +-45ben mondjuk ami egy teljesen racionális és jó dolog), meg ahogy olvastam a szezon elején valamikor csupa olyan dolog aminek tényleg beleszáímtanak egy játékos teljesítményébe.

Ennek ellenére ha megnézek két meccset nem feltétlen azt hozza ki jobbnak, aki a játék alapján jobbnak tűnt. Persze az meg egy szubjektív vélemény, amiről nem állítom hogy helyes. De eddig ennek a listának se sikerült meggyőznie engem, h az viszont helyes. És mivel a számítási módja rejtett nehéz dolga van, de amúgy se látom hogy hétről-hétre valóban helyes sorrendet állítana fel a QB-k között, persze megint csak a saját szubjektív véleményemmel tudom szembeállítani, amiről sosem állítottam h szentírás lenne, de valamihez viszonyítanom kell és jobb nincs....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nehéz értékelni egy formulát aminek a számítási módját nem hozzák nyilvánosságra, elvileg nagyobb korrelációban kéne lennie a valós teljesítménnyel, de számomra valahogy mégse ez jön ki belőle. Egyelőre nagyon szkeptikus vagyok vele szemben, és nem, nem azért mert TT ez alapján (is) gyenge... de annyiban azért megállapítanék, h ezen a héten sem cseréltem volna el Palkoért, pedig én sokakkal ellentétben szeretem a statokat...Black_Adder
Érdekes Palmer is. Nem értek egyet a cikkíróval a következtetésben, de érdekes.

Rivers meglepő számomra, hogy első lett a ligában. Bár azt a meccset csak félig meddig láttam.

Palko meg külön vicces, hogy még így is, a screen passzaival előzi Tebowt egy kemény %al. Egy mákos TD passza volt összesen. És ez még élete legjobb meccse volt. Igaz Tebownak is.

A tQBR-t nem most találták ki. Csak most a fordulóban a csoport szempontjából jópofa eredmények születtek. Nem véletlen írta pont most ezt a cikket Williamson. Riversre írta elsősorban egyébként.
Maga a rating nem rosszabb, mint más statizsztika. De nem állítja senki, hogy Palko jobb mint Tebow. Vagy hogy Rivers a legjobb QB jelenleg a ligában. Vagy, hogy Palmer a legrosszabb QB a csoportban. Én nem így értelmezem legalábbis.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Nehéz értékelni egy formulát aminek a számítási módját nem hozzák nyilvánosságra, elvileg nagyobb korrelációban kéne lennie a valós teljesítménnyel, de számomra valahogy mégse ez jön ki belőle. Egyelőre nagyon szkeptikus vagyok vele szemben, és nem, nem azért mert TT ez alapján (is) gyenge... de annyiban azért megállapítanék, h ezen a héten sem cseréltem volna el Palkoért, pedig én sokakkal ellentétben szeretem a statokat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Az ESPN AFC WEST blogról egy cikk a heti total QBR teljesítményekről a csoportban. Jópofa eredmények vannak.
http://espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/36639/rivers-has-best-qbr-of-week-13

1. Rivers 98.1 ezzel NFL első is a héten. 😊 (még egyszer: ez total QBR nem QBR)
Season QBR: 55.9

2. Palko 50.9 QBR (W 13)
Season QBR: Nincs elég adat.

3. Tebow 49.9 QBR (W 13)
Season QBR: 36.3

4. Palmer 31.3 QBR (W 13)
Season QBR: 55.1


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Amikor azt hinnéd, minden hülyeséget láttál, olvastál, mindig jön egy újabb idióta:
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d824c9699/Chiefs-with-blueprint-to-beat-Packers?module=HP11_content_streamulpianus
Mondjuk ha végignézed kb. azért jön ki a Chiefs, mert otthon nem lehet őket megverni, és ti vagytok az egyetlen road team, utána már csak magyaráz.tenorx
Igen, logikus amit mondasz. Mert idegenben nyertek 7x, otthon 5x, vagyis mivel öt nagyobb, mint hét, nyilvánvaló hogy ott lehet őket megverni, ahol eddig pont ugyanúgy senki nem verte meg őket, mint máshol.
Bár ha azt nézem, hogy a Green Bay rohadt sok pontot szerez. Ezért többet kell szerezned, hogy megverd őket. Amire a Chiefs szégyen pontszerzése a válasz, mert Palkon még ő is elröhögi magát, mennyire képtelen erre. Nos, akkor végképp összeáll a kép.
Az is fontos érv, hogy komoly pass rush alatt Rodgers sem teljesít jól. Ami egyrészt nem igaz. Másrészt hozzáteszi ő is, nálunk Hali az egyetlen pass rusher. Szóval nincs is komoly pass rush. Nagyon meggyőző.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Amikor azt hinnéd, minden hülyeséget láttál, olvastál, mindig jön egy újabb idióta:
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d824c9699/Chiefs-with-blueprint-to-beat-Packers?module=HP11_content_streamulpianus
Mondjuk ha végignézed kb. azért jön ki a Chiefs, mert otthon nem lehet őket megverni, és ti vagytok az egyetlen road team, utána már csak magyaráz.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Amikor azt hinnéd, minden hülyeséget láttál, olvastál, mindig jön egy újabb idióta:
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d824c9699/Chiefs-with-blueprint-to-beat-Packers?module=HP11_content_stream


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Derrick Johnson elérte a 100 tackle számot (77 solo).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Úgy fest Hali eltörte a kezét a Bears elleni meccsen. Nem tudom melyik csontot vagy mit, ha most vették észre, de a meccset végigjátszotta. Hamarosan reméljük lesz információ a valós helyzetről. És Ortonról is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
McNabb-et állítólag a Bears szeretné a csapatába. Meg Favre-t is.

Nem baj, ide nem kell Donovan. Igaza van Ulpinak, pihenhetne minden OL member, ha még ő is jönne! Azért elképzelem, ahogy a snap-re mozdul mind egyszerre! 😀

Palko egy szar QB. Croyle kaliberű irányító, ott láthattunk hasonlót.

Orton-ról nincs a web-en semmi a sérüléssel kapcsolatban legalábbis. Ahogy egy külhoni hsz-ben olvastam, egy kis Jack Daniels megoldotta volna egyből a baját a meccsen. 😊

Ja és egy személyes jó hírem azért van: végtörlesztettünk, tehát csórón, de szabadon, SAJÁT lakásunkban lakunk ezentúl! :cool:

A bankok meg bekaphatják! 😛
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
Kicsit megkésve, de gratulálok a W-hez. Igazság szerint, ha nem ellenünk történik, valőszínüleg örömmel néztem volna egy ilyen D teljesítményt.... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ulpi, százalékaban mily esélye lehet Rikinek a Jets elleni kezdésre - vagy inkább még beszélgettek MekNebbbel?sutianap
Az a baj, hogy nem tudom mi a bibi Sir Morton bibis ujjával. Ha mittomén kificamodott de nem súlyos, akkor mard a PalkOrton páros. Ha törött vagy súlyos, akkor nyilván Palko Stanzi a nyerő.

Még egy QB? Akkor Cassel-Orton-Palko-McNabb-Stanzi már egy OLt is kiadnak. Ezt túlzásnak érzem. Ha jön bárki, azonnal nem játszik. Ahogy Ortony sem, mikor jött. Utána meg nincs szezon lassan.

Mindenesetre eddig Palko-Stanzi volt a sorrend. Még az előző kézsérülés, Cassel kiesése előtt, és az után is. Most hogy Ortony jött, maradt a sorrend.
Ortony kiesett, Palko "nyert", TD-t dobott, de főleg nem dobott picket.

Inkább azt tudom elképzelni, hogy Stanzi danyony aktíviát kap ebédre is. Aztán ha Piti Palko úr netalántán fura meglepő módon szar lesz, akkor Stanzi time. De hogy kezdene, annak egyelőre nincs jele.

Tehát egyelőre 10%. Várjuk meg Orrtonna orvosi jelentését.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ulpi, százalékaban mily esélye lehet Rikinek a Jets elleni kezdésre - vagy inkább még beszélgettek MekNebbbel?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ortonnal mi van? Azaz inkább azt akartam kérdezni, jön-e Stanzi? 😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Houston azt mondta, nagyon érezte a játékot tegnap. Haley meglátása szerint most végre nem azt csinálta amit akart többnyire, hanem amit mondtak neki. Sztem mindkettő igaz lehet. És persze a Maci OL is fos, ahogy van. De attól meg kell csinálni, amit meg kell csinálni.

Ezzel az OLB draft esélye sztem minimálisra csökkent. Hali-Houston páros egyre inkább biztos, hogy nagyon ütős lesz. Mögöttük Sheffield aki jó pass rusher. Studebaker le van szerződve, ő nem blitzer, amolyan jó mindenes. ÉS még utánuk is ott van Gabe Miller, aki az egyik legelfeledettebb draftolt játékosunk (Stanzi mögötti másik ötödikes). Gabe Miller nekem Sheffield idei kiadása. Nem egy nagy sztár, nem is éri el Hlai vagy Houston szintjét tehetségben. Azonban jó képességekkel van megáldva, és ezt pályán is be tudja mutatni. Pre meccseken ő is jól játszott, aztán lesérült. Sheffield is tavaly. Idén pedig látjuk ,hogy mennyire hasznos back up. Ők azért sztem jövőre meg fognak küzdeni a Studebaker melletti ROLB back up posztért, akár Studi helyéért is.

A QB draft. Palko végigjátszotta a meccset. De totál rossz volt. kevés yardjainak fele is az egyetlen mákos TDja. A pontosság oké, de ezek screen passzok. Sokat vár, rosszul dönt mindig, nem látja a tiszta célpontokat, erőlteti az elsődleges célpontot, pánikba esik néha, de akkor is dob. A távolsággal durván emelkedik a pontatlanság. Teljesen alkalmatlan NFL csapat irányítására. Tartom, hogy Dorseyék meg fogják verni, ha sokat játszik. Nem lehet, hogy a védők nyerjenek meccseket, és ő meg ellenük játszva mégis veszítsen. Tegnap is majdnem sikerült, előző héten a Steelersnek ő nyert, és mehetünk vissza első pre meccséig is. Fel fogja rúgni edzésen Derrrick Johnson úgy, hogy megzápul ott helyben.
De most Haely lehozta! Ez nagyon fontos. Más kérdés, hogy Orton első playben eltörte az ujját, és Palko visszatért azonnal. Ez azt jelenti, a bizalom Csínom Palkoban megingott. Stanzi inaktív volt, nem lehetett behozni. Orton a sérülésével, ha komoly, akkor viszont nem fog játszani.

OT draft. Richardson (ROT) olyan rossz megint, hogy el nem lehet mondani. Albertet (LOT) is párszor megverte Peppers. De nem sokszor, és Albert sérült, Peppers meg vadállat. Richardson miatt nem kaphat segítséget Albert (minden HB-TE blokk jobbra megy). Na most volt olyan play, hogy a két RB blokkolta a LDE-t, mert már nem bírták nézni az edzők Richardson szenvedését, aki ment blokkolni (pass prot) a DT-t. Az is lefutotta, mintha ott sem lett volna. Borzalmas látvány volt. Az veri meg, aki épp arra jár. ehh kérdezte költőien meccs alatt, hogy van-e szarabb ROT a ligában? Claryt mondtam versenyzőnek, de igazából nincs. ÉS tavaly futásnál legalább tolt, idén már az sem megy. Sérülése óta semmire nem jó Richardson, ki kell rúgni, amíg meg nem öli minden QBnkat.
Mindenesetre egyre többet látom, hogy pass protectionben a TE vagy HB blokkol kijjebb mint ő, vagyis látják az edzők ezt.

Sztem tehát az első körös draft így néz ki. TE-FS-CB-HB csak csere kell, nem lesz első kör. ILB-NT kell kezdő, de nincs senki, aki érne TOP 6-10 picket. Marad a QB-OT páros.
Még DE lehetne (Dorsey lenne NT), de ha T-Jax így tolja, ahogy idén eddig, akkor nem lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
mirdal Kansas City Chiefs 558 — Chiefs fan
Na ez aztán érdekes meccs volt. Köszönjük szépen Orton bemutatását, mehet is IR-re. Ezért kár volt idehozni. 😊 McNabb-et miért nem húztuk be? 😛

Palko homály passza az endzone-ba meg egy vicc volt. Ott aztán bárki elkaphatta volna, még a hot dog árus is. Ahogy láttam, Urlacher nem is akarta talán azt a labdát elkapni, inkább mintha izomból leütötte volna a földre, amolyan "ezt elbasztad, kisfiam, mert én itt vagyok!" mozdulattal, és McLuster meg pont oda gyötörtetett és ő ugye meg jóval fürgébb, mint a többiek. Ez olyan mértékű mázli volt Palko-nak, hogy inkább kapott érte szidást, mint dícséretet...

A D meg nagyon jó volt. Ennél jobb már nem is kellene, csak lenne egészséges teljesen ez a védelem! Előrébb nem lennénk, de akkor már legalább a csapat fele rendben lenne! 😊

Forte-t ahogy D. Johnson elkapta negatívban, az gyönyör volt! Kár, hogy Forte megsérült a szerelésben... 😕 Jobbulást neki!

Összességében örülök, támadás csak-csak volt, védelem szuper meg fantasztikus!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Houston eléggé darált ahogy nézem. 😮szaba
Igen 3 TFL 3 sack 7 tackle.
DJ is 8 tackle 2 TFL 1 sack
És T-Jaxnak is meg van első sackje.

Összesen 7 sack lett 10 TFL 3 IT. Jó a defense nem az a gond. QB nincs. McCuster is jól futott.

Orton egy playre bejött ,eltört az ujja és lement. Stanzi inaktív olt Palko játszot. Egy TDt dobott. De hogy? Bele a tömegbe legutolsó play a félidő végén end zoneba messziről. Urlacher elkaphatta volna, de elejtette, McCluster elkapta, pedig igen gyötörték a földön. Palkonak ez inkább mák, mint bármi más. Dexter inkább aki dicsértet érdemel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Houston eléggé darált ahogy nézem. 😮
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Grat.

Annyival tettetek többet, hogy a defense nálatok nem hibázott.tüsi91
Köszönjük a csapat nevében!

Nos valóban. A Defense is hibázott ,de mondjuk elviselhető mértékben. Kivéve a TDt amit az offensive illegal formation nevű nagy defense play-el oldottunk meg. Egyébként a sok sacket külön is köszönik szépen a védők!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Grat.

Annyival tettetek többet, hogy a defense nálatok nem hibázott.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt mondta Crennel, hogy a meccsen kiemelt figyelmet kap a sztármaci futó Matt Forte. Ez nem túl ravasz terv. Mindenesetre jobb, ha mi figyeljük kiemelten, mint ha a kamera követi egész nap.

Javier Arenas nickelbacket külön utólag kiemelték, milyen jól teljesít. Már a Pats ellen is levette Welkert a pályáról teljesen (asszem 2 elkapás 22 yard), aztán most a Pittsburgh ellen is hozta a magas színvonalat. Eddig sem volt ő rossz, bár oldalvonal melletii játékra, és nagyon magas WRek ellen nem haszmálható. De ilyen speedy srácokat le tud követni. Mivel rendkívül fizikális és gyors irányváltásoknál robbanékony a játéka, így elég hatékony egy tipikus slot WR ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Köszönöm, akkor ezt rosszul írtam.

Bár Justin Smith nem ember, tehát ő nem számít.
Egyébként fontos rész az is, hogy mennyi snap alatt tették? Mert Gilberry cserejátékos. évi 3-400 snappel, nem az említett urak 800-900 snapjeit kapja.
Ahogy említettem nemrég a (szar) CB Travis Daniels egyetlen érdemét is. Két évente kap el picket. Nem nagy dolog. Csak ő két évente lép pályára 5-6 snapre amikor kiszabadul a STből tévedésből. Akkor elkap egy szép picket, örülünk. Benyal egy ronda TD-t mert aláfut pickvadászat miatt, nem örülünk. Aztán gyorsan visszateszik STbe.


Állat vagyok, ami enni kér...