NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
PFF szerint továbbra is ligautolsó a Off Line-unk, és Fitzmagic miatt nincs sok pressure:/
Adirotor
Hát nem tudom.. Fitzmagic meg minden, de azért van irányító akit egy meccsen 8x sackelnek. Én nem értek hozzá, ők állítólag igen. Nem is akarok belemenni túlságosan mélyen a dologba, de azt mondani, hogy a Miami OL számai azért nem olyan borzasztóak mert ott van Fitzmagic de egyébként a legroszabb fal ám, az valahogy power ranking feelinges. Persze számít ki a QB ha én állnék be a Zöldparti Pakolók fala mögé, az lenne ligautolsó én meg halott. De ez csapatsport bakker.

Az is érdekes hogy a két statban amit kiemelnek a ranglistában
Az engedett nyomásban 20 csapat mutatója roszabb.
A futott yard kontakt előtt -ben pedig 4 csapat van lejebb + egy párral holtverseny.

Nyilván befizetnék elolvasnám az elemzést rájönnék hogy márpedig számszakilag, és egyébként is igazuk van.

De a szubjektív amatőr meglátásom az, hogy van a miénknél f.s.bb OL.
Csabee13
persze, nem biztos hogy mindig nekik van igazuk
én is azért lepődtem meg mert szemre inkább középmezőny aljának érződött a fal a meccseken
több mint 3 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
PFF szerint továbbra is ligautolsó a Off Line-unk, és Fitzmagic miatt nincs sok pressure:/
Adirotor
Hát nem tudom.. Fitzmagic meg minden, de azért van irányító akit egy meccsen 8x sackelnek. Én nem értek hozzá, ők állítólag igen. Nem is akarok belemenni túlságosan mélyen a dologba, de azt mondani, hogy a Miami OL számai azért nem olyan borzasztóak mert ott van Fitzmagic de egyébként a legroszabb fal ám, az valahogy power ranking feelinges. Persze számít ki a QB ha én állnék be a Zöldparti Pakolók fala mögé, az lenne ligautolsó én meg halott. De ez csapatsport bakker.

Az is érdekes hogy a két statban amit kiemelnek a ranglistában
Az engedett nyomásban 20 csapat mutatója roszabb.
A futott yard kontakt előtt -ben pedig 4 csapat van lejebb + egy párral holtverseny.

Nyilván befizetnék elolvasnám az elemzést rájönnék hogy márpedig számszakilag, és egyébként is igazuk van.

De a szubjektív amatőr meglátásom az, hogy van a miénknél f.s.bb OL.
több mint 3 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
PFF szerint továbbra is ligautolsó a Off Line-unk, és Fitzmagic miatt nincs sok pressure:/
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
Rózsa Sándor (betyár)
hát tiszta melyik csapat esélyesebb, de valahogy nem tesz jót nektek a miamiba repülés, örökmérleg miamiban 7-2 ide, utolsó hawks win 96ban
briareos
Ellenünk is 5-0 voltatok Miamiban, tavaly aztán mégis nyertük a roncsderbit 😊
warr_b
az de kibaszott színvonalas meccs volt atyaég.
ja nem
😀

ismered a mondást, nem a remény hal meg utoljára hanem a sejtszintű anyagcsere
briareos
Az, a vége külön emlékezetes elbaszás volt 😀

Így van, a halál oka meg keringés- és légzésleállás.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
Rózsa Sándor (betyár)
hát tiszta melyik csapat esélyesebb, de valahogy nem tesz jót nektek a miamiba repülés, örökmérleg miamiban 7-2 ide, utolsó hawks win 96ban
briareos
Ellenünk is 5-0 voltatok Miamiban, tavaly aztán mégis nyertük a roncsderbit 😊
warr_b
az de kibaszott színvonalas meccs volt atyaég.
ja nem
😀

ismered a mondást, nem a remény hal meg utoljára hanem a sejtszintű anyagcsere

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
Rózsa Sándor (betyár)
hát tiszta melyik csapat esélyesebb, de valahogy nem tesz jót nektek a miamiba repülés, örökmérleg miamiban 7-2 ide, utolsó hawks win 96ban
briareos
Ellenünk is 5-0 voltatok Miamiban, tavaly aztán mégis nyertük a roncsderbit 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
Rózsa Sándor (betyár)
hát tiszta melyik csapat esélyesebb, de valahogy nem tesz jót nektek a miamiba repülés, örökmérleg miamiban 7-2 ide, utolsó hawks win 96ban
briareos
Na ezt nem is tudtam
96? Hát az nem ma volt
Akkor ez mérkőzés nem is annyira lefutott.
Rózsa Sándor (betyár)
 www.footballdb.com/teams/nfl/miami-dolphins/teamvsteam?opp=28&ha=H
tessék, csemegézhetsz resultok között

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
Rózsa Sándor (betyár)
hát tiszta melyik csapat esélyesebb, de valahogy nem tesz jót nektek a miamiba repülés, örökmérleg miamiban 7-2 ide, utolsó hawks win 96ban
briareos
Na ezt nem is tudtam
96? Hát az nem ma volt
Akkor ez mérkőzés nem is annyira lefutott.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
Rózsa Sándor (betyár)
hát tiszta melyik csapat esélyesebb, de valahogy nem tesz jót nektek a miamiba repülés, örökmérleg miamiban 7-2 ide, utolsó hawks win 96ban

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk
briareos
Álom álom édes álom ☝️😄
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀
Paradoxon_MIA
ahelyett h azon pörögnének h meglesz-e a zsinórban negyedik win seahawks ellen amikor ők jönnek hozzánk

több mint 3 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
38 meccs ota eloszor gyoztunk 10+ pontkulonbseggel, de mindenki csak Fitz szorszerkezete korul porog - furcsa egy vilag ez 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 878 — megbékéltem tom bradyvel


Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
 m.facebook.com/upsetornagy/photos/a.116024570196153/143321890799754/?type=3&source=48
steelwolf
Sehol sincs

Helmut Zimmer
hát igen most nem d jax aggata rá a ruhákat hanem ránézésre jimmy buffet

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Ez nem az az exatlonos mókus? 😀
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
 m.facebook.com/upsetornagy/photos/a.116024570196153/143321890799754/?type=3&source=48
steelwolf
Sehol sincs
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/upsetornagy/photos/a.116024570196153/143321890799754/?type=3&source=48
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Valaki tud valami jó oldalt, ahol ingyen vissza lehet nézni a meccseket?
adamfaragoo
Itt fent van az összes meccs:
 www.youtube.com/playlist?list=PLAf5YR12wUH8uFm3UJo2lNTdBraV_uwJo

A hajnali amit keresel még sajnos nincs de akármikor feltöltésre kerülhet 😊
aranytöküJimmy
Köszönöm szépen, figyelem akkor!
adamfaragoo
 nflfullhd.com/

Itt már fent van 😊
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Valaki tud valami jó oldalt, ahol ingyen vissza lehet nézni a meccseket?
adamfaragoo
Itt fent van az összes meccs:
 www.youtube.com/playlist?list=PLAf5YR12wUH8uFm3UJo2lNTdBraV_uwJo

A hajnali amit keresel még sajnos nincs de akármikor feltöltésre kerülhet 😊
aranytöküJimmy
Köszönöm szépen, figyelem akkor!
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Valaki tud valami jó oldalt, ahol ingyen vissza lehet nézni a meccseket?
adamfaragoo
Itt fent van az összes meccs:
 www.youtube.com/playlist?list=PLAf5YR12wUH8uFm3UJo2lNTdBraV_uwJo

A hajnali amit keresel még sajnos nincs de akármikor feltöltésre kerülhet 😊
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 369
Valaki tud valami jó oldalt, ahol ingyen vissza lehet nézni a meccseket?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 997 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a teljesen megérdemelt W-hez!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life
Gratu!
Helmut Zimmer
ti jöttök
😀 😀 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Gratu!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life