Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.
Go Vikings!
Hát a tavalyi falnál azért nem nehéz jobbat alkotni, sajnos. Eddig nem rosz az építkezés szerintem és ha a fal javul akkor Mckinnon is jobb lehet és az nekünk csak jó. Sajnálom Petersont, de biztos túl nagy volt a követelése
Pyrrus
McKinnon felejtsük el, ő egy kiegészítő futónak jó lesz, de amúgy semmi extra.
AP még visszajöhet az lenne az igazi 😊
Falat majd meglátjuk, tavaly is úgy tűnt szezon előtt, hogy jó lesz a fal aztán... persze sérülések meg nem voltak összeszokva, de én már kétkedve állok az ügyhöz,
Viszont egy jó elkapó kéne még, bár úgy tűnik Treadwellben bíznak.
Toca
Szerintem AP re hiába vársz. derogál neki kevesebbért játszani mint amit kérne és annyit már nem ér meg. A fallal egyetértek de az elkapóinkal szerintem nincs gond, Bradford kis bem bírta hozni Thielen,Diggs,Wright,Treadwell 4esből a potenciált mert nem volt idejük a route-ot megfutni a tavalyi fal mellett.
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.
Go Vikings!
Hát a tavalyi falnál azért nem nehéz jobbat alkotni, sajnos. Eddig nem rosz az építkezés szerintem és ha a fal javul akkor Mckinnon is jobb lehet és az nekünk csak jó. Sajnálom Petersont, de biztos túl nagy volt a követelése
Pyrrus
McKinnon felejtsük el, ő egy kiegészítő futónak jó lesz, de amúgy semmi extra.
AP még visszajöhet az lenne az igazi 😊
Falat majd meglátjuk, tavaly is úgy tűnt szezon előtt, hogy jó lesz a fal aztán... persze sérülések meg nem voltak összeszokva, de én már kétkedve állok az ügyhöz,
Viszont egy jó elkapó kéne még, bár úgy tűnik Treadwellben bíznak.

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.
Go Vikings!
Hát a tavalyi falnál azért nem nehéz jobbat alkotni, sajnos. Eddig nem rosz az építkezés szerintem és ha a fal javul akkor Mckinnon is jobb lehet és az nekünk csak jó. Sajnálom Petersont, de biztos túl nagy volt a követelése
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most mar PO-ban kell alkotnunk valamit!
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Dolgozunk rajta, a két tackle-t már lecseréltük, Berger is egészséges, még jön egy fiatal RG és a falunk máris mérföldekkel jobb, mint tavaly volt.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 807 — SuperLOL
Murray gondja az, hogy hezital, toporog es a pillanat elmulik. Ami HB poszton eletbevago. Nem kimondottan rossz futo, megis inkabb erte el a ligaatlagot, mind meghaladta. A liga egyik legjobb fala mogott. Pedig alkalmas fizikalisan kezdoposztra, lehet a tobb kuzdelem ami itt var ra, kihozza az allatot belole.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.
Rolni
Biztató... : (

Szerkesztette: Pyrrus
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Ez még egy érdekes komment talán számotokra:
Evan Silva‏ @evansilva
Difficult to imagine a worse fit for Latavius Murray's skill set than the #Vikings and their horrible offensive line.

A saját topicunkba egyik társatok kérdésére én is pont azt írtam, h LM-nek kell a nagy nyitott lyuk amin átfuthat és felgyorsulhat...

Amugy remek srac. Classact. Eleg a mostani insta bejegyzeseit megnezni.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Thielen kapott egy 3 éves szerződést, Murray mellett alkulunk

Szerkesztette: Toca
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Most olvastam hogy Lacy nem jött hozzánk helyette leigazoltunk Oaklandből Latavius Murray-t. valami infó róla mert nem sokat tudok a wikin kívül róla...
megköszönném
Pyrrus
Hát nekem kicsit hektikus. Van hogy nagyon állat , van hogy totál nullát játszik.
Elég sérülékeny típus.
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Most olvastam hogy Lacy nem jött hozzánk helyette leigazoltunk Oaklandből Latavius Murray-t. valami infó róla mert nem sokat tudok a wikin kívül róla...
megköszönném
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Rhodes priority nálam is, elite CB-t nem találsz könnyen. Waynes szerintem jó lesz másik corner-nek. M. Alexander jött ugye tavaly drafton, pont azért, hogy majd Captain helyettese legyen, meglátjuk, beválik-e. De papíron van egy fiatal és jó corner triónk, Sherels is be tud ugrani, ha kell, szóval nem állunk ott rosszul.
Go Vikings!
Hát Alexander elég csúnyán égett tavaly, persze reméjük fejlődik, de elég mély a draft én nem lepődnék meg egy CB-n.
Mondjuk WR posztot is lyukasnak érzem ha Treadwell nem válik be.


bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Vikings is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)
Drip
Tényleg jó móka szerintem mióta van én vittem a Vikings-t sajna most nem lesz rá időm. 😕
több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Cordát sajnálom...de tényleg nem sok mindent csinált nálunk.
OL-t kellett turbózni,az eddig meg is van.
Drafton tényleg jön majd G,punter,aztán csókolom.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Newman maradt még egy évet, elképesztő a fickó.😊
8 DB hely elkelt a 10 potenciális roster spot-ból.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Mock draft game-ben kiadó helyek vannak még, közte a Vikings is üres. Jó móka ! 😊
(bocs a flame-ért)

több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Rhodes priority nálam is, elite CB-t nem találsz könnyen. Waynes szerintem jó lesz másik corner-nek. M. Alexander jött ugye tavaly drafton, pont azért, hogy majd Captain helyettese legyen, meglátjuk, beválik-e. De papíron van egy fiatal és jó corner triónk, Sherels is be tud ugrani, ha kell, szóval nem állunk ott rosszul.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
A falba két ember kell már csak, egyik majd jön 2. körben RG posztra, a másik meg a draft végén cserepadra. Futónk majd lesz vki, sok veterán kivárásra játszik, időnk nekünk is van várni. Egy jómunkás TE-t draft végén is találsz. Kellene vmi normális WR, meg 1-2 ember a védelembe, egyik se kezdőnek, szóval itt sem kell kapkodni. A szabadügynökök között már nem sok értelmes opció van.
Go Vikings!
CB is kéne El Capitano helyére, mondjuk abban pont mély a draft.
Guardnak való falember van jó pár a 2. körben, ettől függetlenül én csalódott vagyok, jobb embereket vártam.
Cordát én sajnálom mert egyetemen nagyon bírtam, de KR szerepkörön kívül eddig nagyon nem ment neki. Az elszakadás a védőktől... Remélem a Raidersnél jó lesz.
Viszont akkor ha már ennyi capünk maradt elkezdhetnénk Rhodes-cal tárgyalni.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
A falba két ember kell már csak, egyik majd jön 2. körben RG posztra, a másik meg a draft végén cserepadra. Futónk majd lesz vki, sok veterán kivárásra játszik, időnk nekünk is van várni. Egy jómunkás TE-t draft végén is találsz. Kellene vmi normális WR, meg 1-2 ember a védelembe, egyik se kezdőnek, szóval itt sem kell kapkodni. A szabadügynökök között már nem sok értelmes opció van.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Patterson sem maradt. Eddig türelmesen szemléltem az FA tevékenységünket, de most már kezdek frusztrált lenni. Sok a távozó, és érkező alig. Se punter, se komoly RB nincs a csapatban, az O fal se teljes, és a hírek se arról érkeznek hogy valami nagy igazolásra várunk. Lacy-t remélem nem hozzák ide, azt kifejezetten nem bírnám.... Szóval nem tudom mire vagy kire várunk, van-e valamilyen terv az erősítésre, mert a keret gyengülni látszik a távozókkal. Nem nagy nevet, de jövőképet szeretnék.... Skol!

több mint 7 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Kalilt annyiból sajnálom(nagyon is),mert rookie évében marha jó volt!Azóta kb. katasztrófa.
Meg kellett ezt lépni,nem tököltünk megléptük.
Csak jobbak lehetünk!

Alakulgat az az OL.😊
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Kalil valaha jó volt. A sok sérülés tett be neki. Azért ihletett napjain még össze tudott hozni egy-egy fasza meccset, de ezekből kezdett egyre kevesebb lenni, a sérülések száma meg csak nőtt tovább. Én kedveltem, de tovább kellett lépnünk, mert sajna Matt-re már nem lehetett se jelent, se jövőt építeni. Azért kívánom neki, hogy a Panthers-nél még bírja húzni az igát, és ne sérüljön le a szezon 2. meccsén.
Go Vikings!
Volt egy jó újonc szezonja és annyi.
Óriási betli azóta a srác ha sérülés miatt, ha nem.
több mint 7 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
Kalil valaha jó volt. A sok sérülés tett be neki. Azért ihletett napjain még össze tudott hozni egy-egy fasza meccset, de ezekből kezdett egyre kevesebb lenni, a sérülések száma meg csak nőtt tovább. Én kedveltem, de tovább kellett lépnünk, mert sajna Matt-re már nem lehetett se jelent, se jövőt építeni. Azért kívánom neki, hogy a Panthers-nél még bírja húzni az igát, és ne sérüljön le a szezon 2. meccsén.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jött Mike Remmers is gondolom / remélem RT-nek mert LT-nek eleg ratyi volt.
Toca
Reiff lesz az LT, Remmers az RT.
Reiff ennek megfelelő pénzt is kapott.
(Azért én nem lennék halál nyugodt a helyetekben vele.)
Bazzani
Nem vagyok, de Kalilnál jobb lesz Reiff.
Toca
Ez nem kétséges.
Atyaisten Kalil milyen szerződést kapott a Panthersnél. 😮

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Jött Mike Remmers is gondolom / remélem RT-nek mert LT-nek eleg ratyi volt.
Toca
Reiff lesz az LT, Remmers az RT.
Reiff ennek megfelelő pénzt is kapott.
(Azért én nem lennék halál nyugodt a helyetekben vele.)
Bazzani
Nem vagyok, de Kalilnál jobb lesz Reiff.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags topikban lehet mesélni Audie Cole-ról, már ha van mit. 😊