New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mi ez a nagy WR elküldési téma? 😊 idén volt, hogy 3 elkapó volt a kereten. van rá pénz, hülyeség lenne megválni tőlük. Ráadásul olcsók. Amendolával lehetne valamit trükközni, vagy tradelni, mert Hogan jól hozza ugyan azt a feladatkört. Hogan tradeben nem látok rációt, tökre alulértékelt szerintem, nekünk meg fontos nagyon.
winston
Pont abból indult a sztori, hogy van egy vagon pénzünk. Az a kérdés, hogy az 53-ba befér-e ennyi elkapó, plusz a 3 TE, plusz egy FB. Most mindegy melyik ujjadat harapod meg, nem hiszem, hogy ennyi játékosnak van hely a keretben.
Kollega
Nézd meg a 2007-es keretet. Volt benne 5 elkapó, 3 TE, FB, 3 RB, 3 (!) QB (Brady, Cassel, Gutierrez). Elfért mind. Igazi spread offense-t lehetett játszani. Igaz, kicsit kevesebb special teamer volt, nem is bakiztak annyit, mint idén a ST. 😉
Burkus
Az egy elég különleges szezon volt. Alig volt sérültünk, és az O line sokkal, sokkal erősebb volt, mint most. Viszont Brady egy tízessel fiatalabb volt.

Ezzel szemben most van egy nagyon jó futójátékunk, amiből nem kellene leadni, mert nagyon jól tehermentesíti Bradyt. Viszont elég sok extra blokkolót használunk.

Szerintem ez a csapat nem fog átállni spread offensre. Arra is kíváncsi vagyok, egyáltalán ez az elkapó gárda elboldogulna-e vele egyáltalán. Vannak kétségeim. Stallworthnek például nem sikerült akkor. Akkor egy évig nagyon jól működött a Moss - Welker páros, viszont 2009-ben már elég rendesen szívatták őket.
Kollega
szerintem csak azért írta, mert belefért ennyi jatékost a keretbe. most is 3 QB van kereten btw.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mi ez a nagy WR elküldési téma? 😊 idén volt, hogy 3 elkapó volt a kereten. van rá pénz, hülyeség lenne megválni tőlük. Ráadásul olcsók. Amendolával lehetne valamit trükközni, vagy tradelni, mert Hogan jól hozza ugyan azt a feladatkört. Hogan tradeben nem látok rációt, tökre alulértékelt szerintem, nekünk meg fontos nagyon.
winston
Pont abból indult a sztori, hogy van egy vagon pénzünk. Az a kérdés, hogy az 53-ba befér-e ennyi elkapó, plusz a 3 TE, plusz egy FB. Most mindegy melyik ujjadat harapod meg, nem hiszem, hogy ennyi játékosnak van hely a keretben.
Kollega
Nézd meg a 2007-es keretet. Volt benne 5 elkapó, 3 TE, FB, 3 RB, 3 (!) QB (Brady, Cassel, Gutierrez). Elfért mind. Igazi spread offense-t lehetett játszani. Igaz, kicsit kevesebb special teamer volt, nem is bakiztak annyit, mint idén a ST. 😉
Burkus
Az egy elég különleges szezon volt. Alig volt sérültünk, és az O line sokkal, sokkal erősebb volt, mint most. Viszont Brady egy tízessel fiatalabb volt.

Ezzel szemben most van egy nagyon jó futójátékunk, amiből nem kellene leadni, mert nagyon jól tehermentesíti Bradyt. Viszont elég sok extra blokkolót használunk.

Szerintem ez a csapat nem fog átállni spread offensre. Arra is kíváncsi vagyok, egyáltalán ez az elkapó gárda elboldogulna-e vele egyáltalán. Vannak kétségeim. Stallworthnek például nem sikerült akkor. Akkor egy évig nagyon jól működött a Moss - Welker páros, viszont 2009-ben már elég rendesen szívatták őket.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mi ez a nagy WR elküldési téma? 😊 idén volt, hogy 3 elkapó volt a kereten. van rá pénz, hülyeség lenne megválni tőlük. Ráadásul olcsók. Amendolával lehetne valamit trükközni, vagy tradelni, mert Hogan jól hozza ugyan azt a feladatkört. Hogan tradeben nem látok rációt, tökre alulértékelt szerintem, nekünk meg fontos nagyon.
winston
Pont abból indult a sztori, hogy van egy vagon pénzünk. Az a kérdés, hogy az 53-ba befér-e ennyi elkapó, plusz a 3 TE, plusz egy FB. Most mindegy melyik ujjadat harapod meg, nem hiszem, hogy ennyi játékosnak van hely a keretben.
Kollega
Nézd meg a 2007-es keretet. Volt benne 5 elkapó, 3 TE, FB, 3 RB, 3 (!) QB (Brady, Cassel, Gutierrez). Elfért mind. Igazi spread offense-t lehetett játszani. Igaz, kicsit kevesebb special teamer volt, nem is bakiztak annyit, mint idén a ST. 😉
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem volt rossz a Texans def tegnap, de az nézzük ki ellen. Én bizakodó vagyok, remélem a srácok azért felkészülnek és nem veszik félvállról, de rohadtul esélyesebbek vagyunk😊
NB2
A Texans egy irányító nélküli csapat ellen játszott tegnap. De persze, minden ellenfelet tisztelnünk kell és az sem feltétlenül előny, hogy ennyit tudunk róluk, mert ők is legalább annyira ismernek minket.

De a másik lehetőség az lett volna, hogy játszunk a Dolphins-szal IS, meg a Kansassal IS. Ennél meg csak jobb, ha csak az egyikkel kell.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi ez a nagy WR elküldési téma? 😊 idén volt, hogy 3 elkapó volt a kereten. van rá pénz, hülyeség lenne megválni tőlük. Ráadásul olcsók. Amendolával lehetne valamit trükközni, vagy tradelni, mert Hogan jól hozza ugyan azt a feladatkört. Hogan tradeben nem látok rációt, tökre alulértékelt szerintem, nekünk meg fontos nagyon.
winston
Pont abból indult a sztori, hogy van egy vagon pénzünk. Az a kérdés, hogy az 53-ba befér-e ennyi elkapó, plusz a 3 TE, plusz egy FB. Most mindegy melyik ujjadat harapod meg, nem hiszem, hogy ennyi játékosnak van hely a keretben.
Kollega
Megint semmi bántás, de bármelyik WR>>>Lengel. Ez nálam nem is lehet kérdés. Már ha tényleg itt lesz a karcos pont

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mi ez a nagy WR elküldési téma? 😊 idén volt, hogy 3 elkapó volt a kereten. van rá pénz, hülyeség lenne megválni tőlük. Ráadásul olcsók. Amendolával lehetne valamit trükközni, vagy tradelni, mert Hogan jól hozza ugyan azt a feladatkört. Hogan tradeben nem látok rációt, tökre alulértékelt szerintem, nekünk meg fontos nagyon.
winston
Pont abból indult a sztori, hogy van egy vagon pénzünk. Az a kérdés, hogy az 53-ba befér-e ennyi elkapó, plusz a 3 TE, plusz egy FB. Most mindegy melyik ujjadat harapod meg, nem hiszem, hogy ennyi játékosnak van hely a keretben.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mi ez a nagy WR elküldési téma? 😊 idén volt, hogy 3 elkapó volt a kereten. van rá pénz, hülyeség lenne megválni tőlük. Ráadásul olcsók. Amendolával lehetne valamit trükközni, vagy tradelni, mert Hogan jól hozza ugyan azt a feladatkört. Hogan tradeben nem látok rációt, tökre alulértékelt szerintem, nekünk meg fontos nagyon.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én a magam részéről azt sem bánom, hogy nem jön a Miami. A DL mögé bedobált rövid passzokból ellenünk azért elég jól tudtak haladni, majdnem, hogy ellenszer nélkül, szerencsére mindkétszer kellett nekik ehhez 1.5 negyed, hogy rájöjjenek, és addigra mindkétszer elég szép előnyünk volt. Egy Butler vs. Brown meccs nagyon jól hangzik, aztán gondolom az lenne egy Steelers ellen a plan, hogy Bellt limitálni. De mondjuk ez max a konfdöntőben téma.

A Texansnak valahogy ellenünk nem szokott menni, amikor kb hibátlan mérleggel jöttek, akkor is nagyon kikaptak, amikor volt Watt, egyedül kb ellenünk nem volt tényező a szezonban. Tartsuk meg a jó szokásunkat a houstoniak ellen 😊

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Nem volt rossz a Texans def tegnap, de az nézzük ki ellen. Én bizakodó vagyok, remélem a srácok azért felkészülnek és nem veszik félvállról, de rohadtul esélyesebbek vagyunk😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
hát ez a Miami is elég limonádé, nemhogy két de még egy fegyvert sem sikerült kikapcsolni a védelmüknek, a támadóikról ne is beszéljünk

kár volt ennyire tartani tőlük 😀
ZERO_L
Nehéz ezt a játékot QB nélkül játszani. De nem azért nem akartuk, hogy Steelers nyerjen, mert féltünk a Miamitól, hanem azért, hogy a jövő héten legyen egy nehéz meccse a KC+Pittsburghek, nekünk meg talán egy kicsivel könnyebb a kis Pats ellen.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 352 — situational football
hát ez a Miami is elég limonádé, nemhogy két de még egy fegyvert sem sikerült kikapcsolni a védelmüknek, a támadóikról ne is beszéljünk

kár volt ennyire tartani tőlük 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na, megmondom, miért kapjon ki a Miami ma:
2010-ben ünnepnapon nagyon elvertük a Jetset (45–3), a szezon végén magabiztosan legyőztük a Miamit (38–7), Brady mutatóban sem dobott interceptiont, a csoportrivális nagy csatában legyőzte a talán legnagyobb riválisnak tartott (az általunk nem éppen vágyott/hőn szeretett/etc) Coltsot idegenben (16–17). Majd legyőzött minket idegenben a főcsoport elődöntőjében (21–28).

Most karácsonykor nagyon elvertük a Jetset (41–3), az utolsó fordulóban a Miamit (35–14), és a csoportrivális kiejtheti idegenben a talán legnagyobb riválisnak tartott Steelerst.

Na, Antonio megszerezte a második TD-jét, talán ez nem fenyeget 😀
Wyatt
Ugyan már! Megüzentem Steelers tábornak, hogy velük vagyunk. Klaci tökre örült, hogy ilyen őszintén és önzetlenül támogatja őket a Pats tábor 😀 😀 😀 😀 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ez 2017-ben még nem kérdés.
7 milliót keres, az a cap kb. 3,5 %-a (inkább 4) és gyakorlatilag egy megfoghatatlan játékos.
Sokat egyébként sem sporólna vele az FO.
Btw 14-ben és 15-ben sem került IR-re.
zinedine5
IR-re nem került, de egészséges se volt. Nem akarom kikiabálni a csapatból. A gerincsérv nem az a sérülés, ami egy szerencsétlen lépés, vagy ütközés következménye, hanem az éveken át tartó túlterhelésé. Ezen elsősorban a játékosnak magának kell elgondolkodnia, de a csapatra hatással van a döntése.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, megmondom, miért kapjon ki a Miami ma:
2010-ben ünnepnapon nagyon elvertük a Jetset (45–3), a szezon végén magabiztosan legyőztük a Miamit (38–7), Brady mutatóban sem dobott interceptiont, a csoportrivális nagy csatában legyőzte a talán legnagyobb riválisnak tartott (az általunk nem éppen vágyott/hőn szeretett/etc) Coltsot idegenben (16–17). Majd legyőzött minket idegenben a főcsoport elődöntőjében (21–28).

Most karácsonykor nagyon elvertük a Jetset (41–3), az utolsó fordulóban a Miamit (35–14), Brady mutatóban sem dobott interceptiont, és a csoportrivális kiejtheti idegenben a talán legnagyobb riválisnak tartott Steelerst.

Na, Antonio megszerezte a második TD-jét, talán ez nem fenyeget 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Ez 2017-ben még nem kérdés.
7 milliót keres, az a cap kb. 3,5 %-a (inkább 4) és gyakorlatilag egy megfoghatatlan játékos.
Sokat egyébként sem sporólna vele az FO.
Btw 14-ben és 15-ben sem került IR-re.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem van még egy kérdéses pont a támadóknál, ez pedig Gronk. Elsősorban persze neki kell elgondolkodni azon, hogy az egészsége megéri-e, hogy folytassa, de azért a csapat számára is kérdés, hogy mennyit ér egy jövőbeni HOF játékos, ha évente csak 5-6 meccsen bevethető.

Imádom a játékát és gyűlölném egy másik csapat mezében nézni. Remélem erre soha nem kerül sor, de az is a realitás, hogy nagyon sokat elvisz a sapkából ahhoz, hogy IR-en legyen.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mekkora esélyt látnátok, hogy kb ezt az idei Offense-t együtt lehetne-e tartani? Jó a QB kérdést már kivesézték itt jópáran, de azon kívül én nem nagyon látok most az O-ba olyan posztot, ahol nem lennének kimagasló játékosok...van erőfutónk (Blount) Speedster&catch ( lewis) megvan a depth, a Wr-eknél van mély passzra ember, slot, mélység, TE-k....
DeX
A jelenlegi támadószekcióból, Blount és Bennett az a két játékos, akiknek lejár a szerződése. Blount szerintem az abszolút pótolható kategória. Kedvelem, mert megbízható és csupaszív játékos, de 30 éves, egydimenziós futó, remélem nem fogjuk túlfizetni.
Úgy gondolom a TE kérdés lesz az egész offseason legérzékenyebb és legkényesebb kérdése a csapatnál. Kíváncsi vagyok, hogy Bennett esetében mennyire mélyen hajlandó a zsebébe nyúlni a vezetőség, ismerve Gronk kórtörténetét és jövő évi fizetését.
Boston
Benett eddigi nyilatkozataiból én személy szerint azt vettem le, hogy imád itt lenni, és jobban mozgatja a siker, mint a pénz. Aztán persze majd látjuk hogy mit akar a jövőjével kapcsolatban.
DeX
Lehet, hogy így van, de a csapat 7 millió/éves ajánlatát simán visszautasította...
Boston
Az még tavasszal volt és nem a pénzzel volt baja, hanem nem akart hosszútávú szerződést aláírni, amíg nem tudta, hogy tetszeni fog-e neki. Legutóbb azt nyilatkozta, hogy maradni akar.
cspeti98
Ha jól emlékszem, nem is volt hosszú távú, simán plusz egy évet kínált neki a Pats FO.

Egyébként én is azt gondolom, hogy - a támadók közül mindenképp - a legfontosabb FA, akit vissza kell igazolni. S szerintem is akar maradni, de meg fogja kérni az árát.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Mekkora esélyt látnátok, hogy kb ezt az idei Offense-t együtt lehetne-e tartani? Jó a QB kérdést már kivesézték itt jópáran, de azon kívül én nem nagyon látok most az O-ba olyan posztot, ahol nem lennének kimagasló játékosok...van erőfutónk (Blount) Speedster&catch ( lewis) megvan a depth, a Wr-eknél van mély passzra ember, slot, mélység, TE-k....
DeX
A jelenlegi támadószekcióból, Blount és Bennett az a két játékos, akiknek lejár a szerződése. Blount szerintem az abszolút pótolható kategória. Kedvelem, mert megbízható és csupaszív játékos, de 30 éves, egydimenziós futó, remélem nem fogjuk túlfizetni.
Úgy gondolom a TE kérdés lesz az egész offseason legérzékenyebb és legkényesebb kérdése a csapatnál. Kíváncsi vagyok, hogy Bennett esetében mennyire mélyen hajlandó a zsebébe nyúlni a vezetőség, ismerve Gronk kórtörténetét és jövő évi fizetését.
Boston
Benett eddigi nyilatkozataiból én személy szerint azt vettem le, hogy imád itt lenni, és jobban mozgatja a siker, mint a pénz. Aztán persze majd látjuk hogy mit akar a jövőjével kapcsolatban.
DeX
Lehet, hogy így van, de a csapat 7 millió/éves ajánlatát simán visszautasította...
Boston
Az még tavasszal volt és nem a pénzzel volt baja, hanem nem akart hosszútávú szerződést aláírni, amíg nem tudta, hogy tetszeni fog-e neki. Legutóbb azt nyilatkozta, hogy maradni akar.

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Mekkora esélyt látnátok, hogy kb ezt az idei Offense-t együtt lehetne-e tartani? Jó a QB kérdést már kivesézték itt jópáran, de azon kívül én nem nagyon látok most az O-ba olyan posztot, ahol nem lennének kimagasló játékosok...van erőfutónk (Blount) Speedster&catch ( lewis) megvan a depth, a Wr-eknél van mély passzra ember, slot, mélység, TE-k....
DeX
A jelenlegi támadószekcióból, Blount és Bennett az a két játékos, akiknek lejár a szerződése. Blount szerintem az abszolút pótolható kategória. Kedvelem, mert megbízható és csupaszív játékos, de 30 éves, egydimenziós futó, remélem nem fogjuk túlfizetni.
Úgy gondolom a TE kérdés lesz az egész offseason legérzékenyebb és legkényesebb kérdése a csapatnál. Kíváncsi vagyok, hogy Bennett esetében mennyire mélyen hajlandó a zsebébe nyúlni a vezetőség, ismerve Gronk kórtörténetét és jövő évi fizetését.
Boston
Benett eddigi nyilatkozataiból én személy szerint azt vettem le, hogy imád itt lenni, és jobban mozgatja a siker, mint a pénz. Aztán persze majd látjuk hogy mit akar a jövőjével kapcsolatban.
DeX
Lehet, hogy így van, de a csapat 7 millió/éves ajánlatát simán visszautasította...

Do your job
több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Mekkora esélyt látnátok, hogy kb ezt az idei Offense-t együtt lehetne-e tartani? Jó a QB kérdést már kivesézték itt jópáran, de azon kívül én nem nagyon látok most az O-ba olyan posztot, ahol nem lennének kimagasló játékosok...van erőfutónk (Blount) Speedster&catch ( lewis) megvan a depth, a Wr-eknél van mély passzra ember, slot, mélység, TE-k....
DeX
A jelenlegi támadószekcióból, Blount és Bennett az a két játékos, akiknek lejár a szerződése. Blount szerintem az abszolút pótolható kategória. Kedvelem, mert megbízható és csupaszív játékos, de 30 éves, egydimenziós futó, remélem nem fogjuk túlfizetni.
Úgy gondolom a TE kérdés lesz az egész offseason legérzékenyebb és legkényesebb kérdése a csapatnál. Kíváncsi vagyok, hogy Bennett esetében mennyire mélyen hajlandó a zsebébe nyúlni a vezetőség, ismerve Gronk kórtörténetét és jövő évi fizetését.
Boston
Benett eddigi nyilatkozataiból én személy szerint azt vettem le, hogy imád itt lenni, és jobban mozgatja a siker, mint a pénz. Aztán persze majd látjuk hogy mit akar a jövőjével kapcsolatban.

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Mekkora esélyt látnátok, hogy kb ezt az idei Offense-t együtt lehetne-e tartani? Jó a QB kérdést már kivesézték itt jópáran, de azon kívül én nem nagyon látok most az O-ba olyan posztot, ahol nem lennének kimagasló játékosok...van erőfutónk (Blount) Speedster&catch ( lewis) megvan a depth, a Wr-eknél van mély passzra ember, slot, mélység, TE-k....
DeX
A jelenlegi támadószekcióból, Blount és Bennett az a két játékos, akiknek lejár a szerződése. Blount szerintem az abszolút pótolható kategória. Kedvelem, mert megbízható és csupaszív játékos, de 30 éves, egydimenziós futó, remélem nem fogjuk túlfizetni.
Úgy gondolom a TE kérdés lesz az egész offseason legérzékenyebb és legkényesebb kérdése a csapatnál. Kíváncsi vagyok, hogy Bennett esetében mennyire mélyen hajlandó a zsebébe nyúlni a vezetőség, ismerve Gronk kórtörténetét és jövő évi fizetését.

Do your job
több mint 7 éve
fodi91 196
Floyd idén az FA piacon nem fog zsíros szerződést kapni bármi is történik a hátralevő meccseken. Sokat elmond az ő megítéléséről hogy eljutott hozzánk waiveren. Legnagyobb esélyel kap egy 1 éves prove it szerződést ami pár milliós, sok teljesítmény bónusszal.

Szerkesztette: fodi91
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 055 — Patriots fan
Floyd esetében a bírósági ügyet még meg kell várni tavasszal, de ha azt megússza és nem sittelik le hosszú időre, akkor sem gondolnám hogy nagyon más csapat teperne érte FA piacon, én azt gondolom neki kb itt van az egyetlen esélye hogy ha focizni szeretne jövőre is, ami amúgy meg nem rossz opció ha egy TB dobálja neked a lasztikat 😊

több mint 7 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Mekkora esélyt látnátok, hogy kb ezt az idei Offense-t együtt lehetne-e tartani? Jó a QB kérdést már kivesézték itt jópáran, de azon kívül én nem nagyon látok most az O-ba olyan posztot, ahol nem lennének kimagasló játékosok...van erőfutónk (Blount) Speedster&catch ( lewis) megvan a depth, a Wr-eknél van mély passzra ember, slot, mélység, TE-k....
Szerintem DA maradni fog, én legalábbis nagyon örülnék, meg nem is nagyon hiszem hogy kapkopnának érte más csapatok. Floydnak nagyon örülök úgy mint Hogannak is. A hosszú évek alatt tapasztalt WR aggályok idén hála az égnek elkerültek minket, csak Danny meg a többi srác 1-2 meccses kihagyása volt jelen, nagy sérülések, mint tavaly JE sérülése nem nagyon volt. JAAAAA és úgy néz ki a van egy fasza rookie WRünk is ugye Mitchell személyében is, ez pedig nagy szó.
Ami még nekem szembeötlő volt, hogy Floyd-al és Mitchell-el is TB gyorsan felvette a kémiát...nem úgy mint anno Ocho és társaival. Talán TB is rájött hogy igenis meg kell bíznia, és tunkolni kell a srácokat labdával, mert a folyamat JE+Gronk passzolásokat le lehet szedni a pályáról.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Szerintem Dola maradni fog jövőre is. Vele kapcsolatban azt is el tudom képzelni, hogy hosszabbítunk szerződést (2018-ban már FA lesz), így csökkentve a 2017-s cap hitjét.

BB-nek fontos a lojalitás és Amendola 2x is belement a paycutba, csak hogy maradhasson. Ha jól emlékszem Baby Vince is paycut utáni évben lett elküldve, viszont nála már a teljesítménye sem indokolta a maradását, plusz a kora sem.

Bár Dola is idősödik, viszont neki csak a játékideje nem indokolja, hogy maradjon. Viszont amikor pályára lép, akkor rendre hozza a kulcs elkapásokat és Edelman mögött ő az egyedüli depth.

Floydnak új szerződést kell majd adni és könnyen lehet, hogy csak azért teper így nálunk, hogy minél zsírosabb legyen az a szerződést (akkor viszont nem tőlünk fogja megkapni).
Ha mégis meg tudunk állapodni vele, akkor egy Hogan tradet sem tartok kizártnak.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"