New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ninko-t, dehogy kellene hanyagolni, pont, hogy szépen fel kell (újra) építeni az eltiltás után, így is kevés a vezér a D#-ben, ahogy látom nő a snap száma, szerepe, jönnek a tackle-ök, idővel jönni fognak a zsákok, ráadásul a mellette lévőket is feljavítja majd a jelenlétével pl. Sheard, Long, bizalom és türelem.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 scores.espn.com/blog/statsinfo/post/_/id/125507/best-and-worst-qbs-of-week-7-tom-brady-at-the-top-again

Kicsit rozsdás... 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hogy a tökömbe lehet valaki ennyire idióta 😀 Hihetetlen ez a csávó, nem lehet nem imádni 😀 Mint egy 10 éves gyerek, csak kicsit nagyobbra nőtt 😀

 twitter.com/chad_amaral/status/790346053841195008
Wyatt
10 éves gyerekek nem ekkora csajozógépek. De amúgy egyetértek 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy a tökömbe lehet valaki ennyire idióta 😀 Hihetetlen ez a csávó, nem lehet nem imádni 😀 Mint egy 10 éves gyerek, csak kicsit nagyobbra nőtt 😀

 twitter.com/chad_amaral/status/790346053841195008

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Szerintem ez most nem sikerült annyira viccesre, de azért legyen itt:
Kollega
Nekem tetszik a szavakkal/kiejtéssel való játék 😊

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Chung viszont szép csöndben elit játékos lett a posztjàn. Elképesztő amit az az ember robotol.

Do your job
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sőt, szerintem igazából max corberback korában volt playmaker, viszont így is elit évek óta. De egyetértek, tőle is lehetne jobb teljesítményt várni, pláne az előző évekből kiindulva 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
D:

Mondjuk egy érdemi pass rush sokat lendítene ezen az egységen, a McCourty-Chung páros szokásos (elít) formában játszik).

Gyulus
Lehet , hogy velem van a baj (és a szememmel ) mert biztos van olyan stat ami bizonyítja de szerintem idén DMC közel sem az a playmaker aki előző években volt. Rengeteg esetben későn ér ki a pálya szélére, nem olvas úgy, mint régebben a labdára egyáltalán nem veszélyes futás ellen pedig régen sem volt elit de nem is ez volt a dolga.

Még mielőtt valaki elkezdené, nem , nem írtam egy szóval sem, hogy cutoljuk a p.csába 😊
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Eddig a Dalton-Palmer páros neve merülhetett volna fel, de egyik sem csillogott...
A szezon hátralévő részében Russel Wilson és Flacco lehetne a két nagy név, de egyik sincs csúcsformában.
Gyulus
Wilson a legutóbbi tizenpár meccsén 29TD/2INT, és Brady-t verő passz sikerességgel nyomja, szvsz az NFL egyik, ha nem a legjobb irányítója jelenleg. Ott nem a QB a probléma, hanem minden ami körülötte van 😀

(Viszont pont az az offense olyan - a stílusa miatt is -, hogy sose tudni éppen milyen napot fognak ki. Egyik héten úgy játszanak mint hajnalban, 100 yardot is képtelenek haladni, nézni is borzasztó amit művelnek. A másik héten meg 30 ponttal megszórnak egy erős defense-t is.)
peterk2005
De szerintem ez elég jellemző az egész ligára. Mindig másik játékos lép elő. Mondjuk olyat is láttunk már, hogy épp csak betolattak a PO-ba és ott rommá vertek mindenkit. Meg olyat is, hogy az első második seedről érkező csapat rögtön az első meccsén olyat ég, mint a Reichstag. Ebben a ligában még az utcán lézengő, szerződésre várók is képesek nagyon jó teljesítményre. Csak egy jó nap és egy megfelelő játékrendszer kell hozzá.

Leginkább azért tartom feleslegesnek az aggódást, mert aki a tegnapi játékból akarja levezetni, hogy fogunk a PO-ban játszani, az szerintem nem jó vonalon mozog. Még arra se mernék következtetni, hogy biztosan bejutunk a PO-ba.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
1. Mitchell, Hogan: a passzjátékok kb. 90 %-a "short left" // "short right" // "middle" (Nfl.com szóhasználattal élve). Ez amúgy is jellemző az irányítók nagy részére, de Brady szerintem különösen: oda passzol, amerre snap után "először kilát" a sisak rács mögül, amely látószögében abszolút kényelmesen belefér, egy hosszabb útvonalra már ritkábban emeli rá a tekintetét: ez Brady komfortzónája. Mitchell és Hogan ritkán fut ilyen rövid útvonalakat, nyilván Brady kevésbé is vonja be a játékba. Őkett emiatt nem kellene elővenni, mivel ő csak futja az útját, arról nem tehet, ha Brady "short left" utat futó Edelmann-t keresi állandóan.reSTart
Hogy mi? 😀

Dehogy passzol oda. Valamikor valóban volt benne erre hajlandóság, de már réges-régen kinőtte. Ha Brady az első célpontját fixírozza, az azért van, mert már snap előtt kiválasztotta, hogy a védő felállásból melyik célpont lesz várhatóan szabad. És mivel jól választ, ezért sokszor jön be neki az első célpont 😊 Az általa kevésbé ismert játékosokat egyszerűen azért játssza meg kevesebbszer, mert főként csak akkor dob rájuk, ha valami mismatch-et lát. Teljesen érthető és logikus, amikor van egy Gronk, Edelman, akikben megbízhat, hogy ha nincs pre-snap mismatch, akkor is szabaddá játsszák magukat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ezek a problémák - szerintem - a következők:
Gyulus
Nos, majdhogynem teljesen egyetértek Veled, ezek valóban problémák, ámde azért lenne két dolog, amit az elemzésedbe érdemes lenne még belevenni:

1. Mitchell, Hogan: a passzjátékok kb. 90 %-a "short left" // "short right" // "middle" (Nfl.com szóhasználattal élve). Ez amúgy is jellemző az irányítók nagy részére, de Brady szerintem különösen: oda passzol, amerre snap után "először kilát" a sisak rács mögül, amely látószögében abszolút kényelmesen belefér, egy hosszabb útvonalra már ritkábban emeli rá a tekintetét: ez Brady komfortzónája. Mitchell és Hogan ritkán fut ilyen rövid útvonalakat, nyilván Brady kevésbé is vonja be a játékba. Őkett emiatt nem kellene elővenni, mivel ő csak futja az útját, arról nem tehet, ha Brady "short left" utat futó Edelmann-t keresi állandóan.

Nyilván nem fog mindenki Brady komfortzónájába tartozó utat futni, ezért nem lehet elvárni, hogy pl. Mitchell és Hogan minden meccsen villogjon. Mert ha még el is szakadnak, vagy a DB valamit el is szúr, akkor is még mindig Brady nem biztos, hogy őket választja
....
reSTart
Öööööö... Ezt ugye viccnek szántad?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eddig a Dalton-Palmer páros neve merülhetett volna fel, de egyik sem csillogott...
A szezon hátralévő részében Russel Wilson és Flacco lehetne a két nagy név, de egyik sincs csúcsformában.
Gyulus
Wilson a legutóbbi tizenpár meccsén 29TD/2INT, és Brady-t verő passz sikerességgel nyomja, szvsz az NFL egyik, ha nem a legjobb irányítója jelenleg. Ott nem a QB a probléma, hanem minden ami körülötte van 😀

(Viszont pont az az offense olyan - a stílusa miatt is -, hogy sose tudni éppen milyen napot fognak ki. Egyik héten úgy játszanak mint hajnalban, 100 yardot is képtelenek haladni, nézni is borzasztó amit művelnek. A másik héten meg 30 ponttal megszórnak egy erős defense-t is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Egy a lényeg a W. Jàtszhatnànk kicsit magabiztosabban is de bànja kànya. Talàn a fejekben elfàradt a csapat. Jól fog jönni a byeweek a Bills utàn. Annyit tettünk le vasàrnap az asztalra amennyi feltétlenül szükséges volt ae többet se kevesebbet. A D miatt azonban lesznek még nagyon húzós meccseink. Egy felkészültebb, koncentràltabb O jön szembe velük akkor szerintem elveszik az a nagyon jól mutató statisztika a kapott pontotok tekintetében.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Sokan sokmindent írtatok, ami nekem nyilvánvaló:

Hogy BB irgalmatlanul lekúrta az ST-t és, hogy valamiért Hightower elszürkül, ha Collins is játszik.
Tegnap néha csak lézengett a pályán, míg múlt héten pusztított.
zinedine5
De ugyanez van fordítva is..Amikor HT hiányzik, akkor meg Collins ragyog..
A PFF szerint is a tegnapi meccsen jobban teljesített Collins.. Butler után a legjobb védő játékosunk volt. HT csak az ötödik volt a listán.
Múlt héten lényegesen jobban ment HT-nek úgy, hogy a robbanékony, fiatal Roberts volt mellette..Ők voltak a második és harmadik legjobb helyen a csapatban.. Együtt robbanékonyabbak. HT is lett a hét védő játékosa a ligában. Szerintem neki sokkal jobban megy a futás elleni játék és az irányító siettetés, blitzek.. Collins meg inkább passzok ellen erősebb..Valami miatt nincs idén olyan kémia, mint tavaly.
Mellékesen megjegyzem, hogy Butler lett a legjobb corner múlt héten..S valószínűleg ezen a héten is benne lesz a legjobbak között..Kezd felnőni a feladathoz..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
triangle 1 283
nekem sem tetszik egyelőre a D, főleg mert én is azt érzem, hogy ott van a potenciál csak nem használjuk ki. nem tudom mennyire emlékeztek, de 14ben is az volt egyébként hogy revis folyamatos jó teljesítménye mellett sokat fanyalogtunk, de a PO-ra összeállt a védelem (annyira ami elég volt brady mögé - azt a PO-t az O hozta). én ebben bízom most is. a védőfal meg mintha folyamatosan contain feladatot kapna, komolyan mintha tegnap is attól tartott volna patricia hogy jones lábon ver meg minket...egyébként amellett hogy a tegnapi valóban nem volt meggyőző teljesítmény, szerintem nagyon látszott hogy nem pörgünk 100%-on, valószínűleg a dropok/fumblik is emiatt jöttek, és biztos vagyok benne ha van rötyiburger, akkor jobb a koncentráció. tegnapról a kedvencem az volt amikor gronk a td-nél simán lefutotta a safety-t (nem lb-t!). mármint c'mon man ez megint cheat code😀
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Sokan sokmindent írtatok, ami nekem nyilvánvaló:

Hogy BB irgalmatlanul lekúrta az ST-t és, hogy valamiért Hightower elszürkül, ha Collins is játszik.
Tegnap néha csak lézengett a pályán, míg múlt héten pusztított.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
...
kihagynak két FG-t is. Egyébként viszont a 4. negyed (és Butler) kivételével nem játszott jól a def.,szerintem ez egyértelmű.
kolok1972
Összefoglalom: Ha kimegyünk a pályára és 0-ra szétütjük az ellenfelet, akkor is van fanyalgás. Érdekes módon azt látom, hogy ott kinn általában nem azt nézik, hogy ki nem volt pályán az ellenfélnél. Arra se szokás hivatkozni, hogyha nálunk vannak sérültek. Egész egyszerűen ez nem az a játék és nem az a liga, ahol minden driveban és minden playben dominálhatsz. Nem az a játék, aminek minden elemében jobb lehetsz. Még olyan csődtömegek, mint a jelenlegi Browns is be tud mutatni olyasmit, amivel meglep.

Belichick mindig elmondja, hogy persze van min javítani, a konzisztencián főleg. De az lényeg, hogy tegnap több játékot csináltunk meg, mint az ellenfél. Ez lenne a lényeg. Hogy jobb legyél az ellenfelednél és több playt csináljál meg. Van olyan ellenfél, aki megkönnyíti neked, de az várható volt, hogy a Steelres nem ilyen lesz. Ráadásul én mindig ideges vagyok, amikor az ellenfélnél alapemberek sérülnek meg. Ilyenkor jönnek a tartalékok, akik baromira éhesek és baromira meg akarják mutatni és átharapják a torkod, hogy a csapatban maradhassanak.

Te megköszönöd nekik, hogy kihagytak két field goalt. Ahhoz semmi köze védelemnek, hogy az egyiket például 54 yardról kellett rúgniuk? Az offensenek, hogy muszáj volt rámenniük, mert ponthátrányban voltak és nem puntolhattak?
Kollega
1.Én hol írtam ilyet? Ne adj lsz olyat a számba amit nem írtam.
2. Nem volt muszáj rámenniük,már az eredménykövetőben is írtam,hogy rossz döntés volt szerintem,ha van egy Belled a csapatban és úgyis kell egy TD akkor neki kellett volna menni 4&2-re.
3. A két kihagyott FG-t csak arra írtam,hogy nem lehet egy Def. teljesítményét pusztán a kapott pontokkal lemérni,mert az csalóka képet adhat. Tovabbra is tartom,hogy a 7 meccs alapján ez egy közepes def.,aminek nem az alapszakaszban van jelentősége,hanem a PO-ban és egyelőre nem látnám,hogy ott mitől lenne gyökeres változás mivel gyakorlatilag most is a legerősebb összeállításban játszunk. Ott pedig már semmi jelentősége nem lesz,hogy az alapszakaszban egy Houston,Browns,Steelers C off.-ket átlagban 16 ponton tartottunk. Pont ezért lett volna jó,ha teljes Steelers off.ellen játszunk,de sajnos szerintem ez is jól megmutatta a hibákat. Sokszor hozod fel,hogy milyen sokat volt fent a def. Szerintem ez épp ellene érv és nem mellette,mert képtelenek megállítani egy közepes off.-t. Ez sztem csak a 4. negyedben sikerült.
4 A pozitívumokat is látom ( W,Butler,amikor kellett TD,Gronk felvillanásai,Blount) csak a meccs összképét tekintve,egy Steelers C ellen ez nem volt egy meggyőző W. BB fejét elnézve a meccs közben szerintem ezt Ő is így gondolja.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
kihagynak két FG-t is. Egyébként viszont a 4. negyed (és Butler) kivételével nem játszott jól a def.,szerintem ez egyértelmű.
kolok1972
Összefoglalom: Ha kimegyünk a pályára és 0-ra szétütjük az ellenfelet, akkor is van fanyalgás. Érdekes módon azt látom, hogy ott kinn általában nem azt nézik, hogy ki nem volt pályán az ellenfélnél. Arra se szokás hivatkozni, hogyha nálunk vannak sérültek. Egész egyszerűen ez nem az a játék és nem az a liga, ahol minden driveban és minden playben dominálhatsz. Nem az a játék, aminek minden elemében jobb lehetsz. Még olyan csődtömegek, mint a jelenlegi Browns is be tud mutatni olyasmit, amivel meglep.

Belichick mindig elmondja, hogy persze van min javítani, a konzisztencián főleg. De az lényeg, hogy tegnap több játékot csináltunk meg, mint az ellenfél. Ez lenne a lényeg. Hogy jobb legyél az ellenfelednél és több playt csináljál meg. Van olyan ellenfél, aki megkönnyíti neked, de az várható volt, hogy a Steelres nem ilyen lesz. Ráadásul én mindig ideges vagyok, amikor az ellenfélnél alapemberek sérülnek meg. Ilyenkor jönnek a tartalékok, akik baromira éhesek és baromira meg akarják mutatni és átharapják a torkod, hogy a csapatban maradhassanak.

Te megköszönöd nekik, hogy kihagytak két field goalt. Ahhoz semmi köze védelemnek, hogy az egyiket például 54 yardról kellett rúgniuk? Az offensenek, hogy muszáj volt rámenniük, mert ponthátrányban voltak és nem puntolhattak?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A védelem összteljesítményéről (engedett pontok) pedig annyit, hogy az idei alapszezonban igazi, jó formában lévő elit QB-val valószínűleg nem is fogunk találkozni.
Eddig a Dalton-Palmer páros neve merülhetett volna fel, de egyik sem csillogott...
A szezon hátralévő részében Russel Wilson és Flacco lehetne a két nagy név, de egyik sincs csúcsformában.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A tegnapi győzelem minden volt, csak "fényes" nem...
De megvan a W, komolyabb sérülés nélkül. Ez a lényeg.

Azon töprengtem a reggeli kávémat iszogatva, hogy decemberig/januárig vajon orvosolni tudja-e az edzői gárda azokat a problémákat, amik miatt tutira elvéreznénk a PO-ban. Mert a PO jó eséllyel meglesz, ezzel a formával is ki tudjuk hozni az ahhoz szükséges 11-13 győzelmet. De 2-3 elit AFC csapatot egymás után így nem fogunk megverni.

Ezek a problémák - szerintem - a következők:
O:
inkonzisztens OL játék - idővel talán jobb lehet. Tre Jackson és Vollmer is visszatérhet... bár mostanság épp Cannonnal van a legkevesebb baj. Scar talán összekovácsolja őket szezon végére. Nem számíthatunk arra, hogy minden meccsen összejön a "TB 2-3 mp alatt eldobja a labdát" taktika... tegnap nem jött össze, emiatt is szenvedett a pass protection...

alulteljesítő WR-egység: Edelman és Amendola sérülésből épült fel az offseason során, előbbin szvsz kifejezetten látszik a robbanékonyság hiánya, sokkal kevesebb YAC-et hoz össze, mint korábban. Hogan a nagy remények ellenére meccsenként 2-3 elkapásra jó (Gerappával jobban érezték egymást), Mitchell eddig semmit nem tett le az asztalra. Nem alapozhatjuk az egész O-t TE és RB passzokra.

elkapó RB: White viszonylag jól teljesít ebben a szerepkörben, de egy tavalyi Dion Lewis irtózatosan sokat dobna a csapaton. Plusz az is jó kérdés, hogy Blount meddig bírja ezt a terhelést. A jelenlegi tempó mellett 280-300 futást kapna ebben az évben, az eddigi maximum 201(!) volt. Elő tudunk kaparni egy olyan RB-t, aki kb. 100 futást át tud venni? (pl.: PS-ből felhozhatjuk Sankey-t) Foster eddig csalódás, az NFL védők szvsz túlságosan gyorsak neki, erőből pedig nem tudja megoldani...

D:
pass rush: tegnap és a Bills ellen gyakorlatilag 0 volt (ahogy múlt héten az első félidőben is), azon kívül pedig felemás. DE poszton van depth, csak épp mindenki inkább LDE-nek való (Sheard, Long, Flower, Ninko). Ninkot egyébként lehet, hogy hanyagolni kellene... DT poszton egy érdemi 0-tech nélkül megleszünk, csak épüljenek fel a sérültek...
Igazából eddig is az A-gapes LB blitzekkel ügyeskedtünk... de erre azért fel lehet készülni, ahogy tegnap a Steelers is gyönyörűen levédekezte ezeket. Kell a rendes pass rush, főleg a PO-ban... ez így kib. kevés lesz.

#2,#3 CB - éreztük a problémát, tegnap már Rowe kezdett Ryan előtt... de ettől függetlenül probléma, hogy Jones annyira nem vált be és nincs érdemi (jó formában lévő) játékos Butler mögött. Próbálkozott a csapat azzal, hogy #3 és #4 CB helyett S-t küldenek fel (Harmon, Richards), de ez sem jött össze. Mondjuk egy érdemi pass rush sokat lendítene ezen az egységen, a McCourty-Chung páros szokásos (elít) formában játszik).

ST:
Csak a kicker/punter/return unitoknak kell fejlődnie.... mostanság elég sokat buktunk ezen az egységen 😕

A problémák jó része szvsz megoldható, az OL úgy-ahogy össze fog állni, az Edelman-Hogan-'dola hármasból elég ha 2 ember beindul, emellett a 2 TE mellett sokra nincs szükség. A pass rush kapcsán vannak kétségeim, egyszerűen hiányzik egy klasszikus RE (a'la Chandler Jones), akire oda kellene figyelni... és ha nincs pass rush, akkor ezt a CB állomány depth-et egy jobb QB lazán lemészárolja.

Egyébként az a durva, hogy a mostani keretünk szvsz 1-el erősebb a 2 évvel ezelőtti SB-győztes csapatnál... de valahogy nem áll össze a kép 😕

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hááát, őőőőő, szerintem meg leiskoláztuk a liga egyik legjobb csapatát a saját pályáján. Lehet, hogy Jones nem a Garoppolo, de azért az egyik legjobb támadó egységben gyakorol hétről-hétre. Ne vegyük el a csapat érdemét azért, mert Roethisberger nem játszott.Kollega
Hát őőőőő,szerintem ez minden volt csak nem leiskolázás,másrészt nem a liga egyik legjobb csapatát,hanem a liga egyik legjobb csapatának C csapatát vertük. Csak az inaktívok között 6 állandó kezdő játékosuk volt. Ha amikor lenulláz a Bills, akkor figyelembe vesszük,hogy a C csapatunk játszott,akkor ezt az ellenfélnél is figyelembe kell venni
Amúgy sem kellene mindig a hibákra koncentrálnotok! Azzal majd edzők foglalkoznak. Valljátok be őszintén: Volt a meccsnek olyan pillanata, amikor azt hittétek nem lesz meg? Mert én ezt egy pillanatig sem hittem.
Ha feljöttek volna döntetlenre, Bradyék akkor is ráhúztak volna.Kollega
Ezzel abszolút egyetértek.

Miért nem koncentráltok arra, hogy a korábban lesajnált futójáték megint milyen szépen működött! Azzal is lehet foglalkozni, hogy az előre eltemetett O line mekkora játékokat mutat be.Kollega


Ezt végképp nem értem,a korábban zero teljesítményt nyújtó Vasas passrush folyamatosan összenyomta a zsebet Brady körül. Vagy arra gondolsz amikor Solderre két egymást követő játékban is holdingot fújtak? A futásblokk működött most jól,ahol például a Steelersnél nagyon kijött Heyward hiánya,aki a run D alapembere. A passzblokk szerintem megint nem működött,egy eddig harmatgyenge pr. ellen.
A védelmet meg hiába bántjátok, tegnap 17 pontot engedtek, ráadásul úgy, hogy nagyon sokat voltak pályán.

Egyedül a special teamre nem tudok igazából jót mondani tegnap. Ők is leginkább kétarcúak. Tegnap nagy hibákat csináltak, de máskor meg ők tartják meccsben a csapatot.
Kollega
Nem bántom csak erre írtam,hogy a 17 pont nem mutat mindent,mert nem a def tehet róla pl hogy kihagynak két FG-t is. Egyébként viszont a 4. negyed (és Butler) kivételével nem játszott jól a def.,szerintem ez egyértelmű.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Nem tudjuk, hogy az edzők mennyire "játszanak". Az ember ha tudná, hogy a csapat csak 30%-on pörgött, akkor nem izgulna és nem "nyafogna" annyit.

Ghost téma és spoileres, bár eredmény nem lesz benne:
| Megszoktuk a jót, igazándiból kb most hozza az átlagot, még én nem aggódnék. Aki nem látta nézze meg az éjjeli meccset. Átértékeli majd Ghostot 😀 |
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Hááát, őőőőő, szerintem meg leiskoláztuk a liga egyik legjobb csapatát a saját pályáján. Lehet, hogy Jones nem a Garoppolo, de azért az egyik legjobb támadó egységben gyakorol hétről-hétre. Ne vegyük el a csapat érdemét azért, mert Roethisberger nem játszott.

Amúgy sem kellene mindig a hibákra koncentrálnotok! Azzal majd edzők foglalkoznak. Valljátok be őszintén: Volt a meccsnek olyan pillanata, amikor azt hittétek nem lesz meg? Mert én ezt egy pillanatig sem hittem. Ha feljöttek volna döntetlenre, Bradyék akkor is ráhúztak volna. Miért nem koncentráltok arra, hogy a korábban lesajnált futójáték megint milyen szépen működött! Azzal is lehet foglalkozni, hogy az előre eltemetett O line mekkora játékokat mutat be.

A védelmet meg hiába bántjátok, tegnap 17 pontot engedtek, ráadásul úgy, hogy nagyon sokat voltak pályán.

Egyedül a special teamre nem tudok igazából jót mondani tegnap. Ők is leginkább kétarcúak. Tegnap nagy hibákat csináltak, de máskor meg ők tartják meccsben a csapatot.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem ez most nem sikerült annyira viccesre, de azért legyen itt:

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, Grossman irányít a héten a Billsnél?
A Jets szépen megverte a Ravenst, nem baj, ha egyik sem jut PO-ba 😊