New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy nagyon rossz. Nem, annál rosszabb.

több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
Burkus
Remélem inkább egy Akeem Ayers 2.0 project. Szeretjük a bustokat. 😀
savanyubela
Ayers az első 3 évében fényévekkel jobb számokat hozott, de legyen igazad!
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/790993573193846784

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
Burkus
Remélem inkább egy Akeem Ayers 2.0 project. Szeretjük a bustokat. 😀
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
Ő nagyon kellett... :S
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
savanyubela
"In 2016, Van Noy has appeared in seven games for the Lions and recorded 23 tackles and no sacks. Pro Football Focus has him rated as the No. 69 linebacker out of 86 qualifying players."

Miért? ST ász? Egy újabb?
több mint 7 éve
savanyubela New England Patriots LSU Tigers 38
 twitter.com/FieldYates/status/790990596655685633?lang=hu
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gronkból sosem elég 😀

 www.youtube.com/watch?v=z5H79SnDn0I
ervinator
Besz...s a pali 😊 Igazi showman
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Gronkból sosem elég 😀


"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Mindenesetre csináltunk egy helyet a rosteren. Bár mostmár a PUP-on levők is visszatérhetnek, ha az állapotuk engedi.
April Wine
Lewis?
Burkus
Nincs arról, hír, hogy bármelyik PUP-os (Vollmer,Tré, Lewis) elkezdte volna az edzést.
Azt követően 3 hét van az aktiválására.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mindenesetre csináltunk egy helyet a rosteren. Bár mostmár a PUP-on levők is visszatérhetnek, ha az állapotuk engedi.
April Wine
Lewis?
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Éppen lehet alapja, mivel Vollmer UFA lesz jövőre, azonban én szerintem nem fogunk tradelni már idén, maximum valami ST játékost egy 7. körért.

Támadófal elmuzsikál, így BB nem hiszem hogy égető szükségét látja oda áldozni egy magas picket. Védőfalba visszajött Ninkovich, ami szerintem BB-nél megfelel a szükséges erősítésnek. Secondarybe pedig már előtt egy tradet.
ervinator
Vollmer ha nem fejezi be a szezon után akkor marad nálunk szotyiért. De ez mellett én biztos, hogy jövőre az első körben (ha nem veszik el) egy T-t hoznék akár feltrade árán is.
gordon
Pont azon filóztam,hogy azért ahhoz képest,hogy milyen szinten sültek be az utóbbi években OT prospectek a draft első köreiben (pl. Joeckel,Fisher),ahhoz képest mi Vollmerrel és Solderrel egész jót húztunk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég bullshit pletykának tűnik, pláne, ha tényleg 1. kört akarnak érte 😀
Wyatt
Állítólag bele mennének egy 2. körbe is.. Kelly nem szereti valami miatt..
kyobalu
32 éves LT-ért nem adsz szezon közben még egy 3 kört sem.. Főleg mi akiknek megvan a minőségi kezdője.
Biztos nagyon utálhatja Chip ha benyelne miatta 14.4M deadet...
gordon
Egy elit OT-ért viszont 3-4 évre adhatsz annyit, ha mondjuk Vollmernek kasza (ami lássuk be, elég sanszos). Így valszeg majd kell húzni a középső körökben legkésőbb egy OT-t, aki aligha lenne képes olyan szintű teljesítményre, mint ő. De úgysem jön 😊

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Éppen lehet alapja, mivel Vollmer UFA lesz jövőre, azonban én szerintem nem fogunk tradelni már idén, maximum valami ST játékost egy 7. körért.

Támadófal elmuzsikál, így BB nem hiszem hogy égető szükségét látja oda áldozni egy magas picket. Védőfalba visszajött Ninkovich, ami szerintem BB-nél megfelel a szükséges erősítésnek. Secondarybe pedig már előtt egy tradet.
ervinator
Vollmer ha nem fejezi be a szezon után akkor marad nálunk szotyiért. De ez mellett én biztos, hogy jövőre az első körben (ha nem veszik el) egy T-t hoznék akár feltrade árán is.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Elég bullshit pletykának tűnik, pláne, ha tényleg 1. kört akarnak érte 😀
Wyatt
Állítólag bele mennének egy 2. körbe is.. Kelly nem szereti valami miatt..
kyobalu
32 éves LT-ért nem adsz szezon közben még egy 3 kört sem.. Főleg mi akiknek megvan a minőségi kezdője.
Biztos nagyon utálhatja Chip ha benyelne miatta 14.4M deadet...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Éppen lehet alapja, mivel Vollmer UFA lesz jövőre, azonban én szerintem nem fogunk tradelni már idén, maximum valami ST játékost egy 7. körért.

Támadófal elmuzsikál, így BB nem hiszem hogy égető szükségét látja oda áldozni egy magas picket. Védőfalba visszajött Ninkovich, ami szerintem BB-nél megfelel a szükséges erősítésnek. Secondarybe pedig már előtt egy tradet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát akkor már ha második körös picket adunk, akkor tényleg inkább Joe Thomas 😊
4-5. körös pickért (értékben) simán jöhet bármikor, de még egy 3.-ért is akár

Most lesz 2017-ben
2017/1 (NE)
2017/2 (NE)
2017/3 (NE)
2017/4 (SEA)
2017/6 (NE)
2017/7 (NE)
Ezek közül a 2017/4-ért sima, mondjuk talán még a 3. körünk is mehet (kondíciós pickeket nem figyeltem, de most aligha kapunk túl magasat)

Na de ebből úgyis akkor lesz max valami, ha Vollmer IR, de lehet, még akkor is megmaradunk Cannonnál és Soldernél

több mint 7 éve
April Wine New England Patriots 256
Mindenesetre csináltunk egy helyet a rosteren. Bár mostmár a PUP-on levők is visszatérhetnek, ha az állapotuk engedi.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én még a 2. kört is sajnálnám rá. Remélem tényleg csak pletyka.
fodi91
ha fiatalabb lenne szerintem simán jó biznisz lenne a 2. kör. jobban megérné, mint egy bizonytalan prospect. de tudom, nem fiatalabb 😊 valamivel kevesebbért én örülnék neki.
több mint 7 éve
fodi91 196
Én még a 2. kört is sajnálnám rá. Remélem tényleg csak pletyka.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Elég bullshit pletykának tűnik, pláne, ha tényleg 1. kört akarnak érte 😀
Wyatt
Állítólag bele mennének egy 2. körbe is.. Kelly nem szereti valami miatt..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég bullshit pletykának tűnik, pláne, ha tényleg 1. kört akarnak érte 😀

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az nesn szerint érdeklődünk Joe Staley iránt. A 49ers el szeretné tradelni.. Minőségi bal tackle..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 www.patriots.com/video/2016/10/24/patriots-locker-room-celebration-following-patriots-win-over-steelers

Malcolm és LG.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Demecs New England Patriots 645
 www.all22.com/new-england-patriots/bill-belichick-patriots-running-game-thrived-as-steelers-tried-to-limit-tight-ends