New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
triangle 1 283
Gronk úgyis játszani fog, de én nagyon örülnék, ha Hightowert sem erőltetnénk...
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Meccsnap és a Superbowl óta először végre megint baráti körben lesz meccs nézés.
Ám, szerintem minden jel arra mutat, hogy kikapunk, tehát logikusan következtetve nyerni fogunk : D

több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Mivel a Redskins behúzta az NFC Eastet, most már le nyugodhat a csapat, Giants nincs!
vpi
Elkezdtem nézni a meccset, érdemes volt feljönnöm! :S
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ha ma kikaptok es nyertek jovo heten, akkor meglesz a bye PO 1. koreben?
Beki
2 vereséggel is meglesz, szóval az már most adott
a kérdés most már csak az, hogy meg lesz-e a hazai pálya végig, ehhez 2 meccsen 1 győzelem kell



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ha ma kikaptok es nyertek jovo heten, akkor meglesz a bye PO 1. koreben?
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Mivel a Redskins behúzta az NFC Eastet, most már le nyugodhat a csapat, Giants nincs!
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Minitron, Amendola, DMC és Chung se fog játszani. Innen szép nyerni 😊
Boston
Nagyon úgy tűnik, hogy ezt "feladjuk". (Persze nem is a Jets 16. heti legyőzése a cél.)
zinedine5
Én Gronkot sem erőltetném.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Minitron, Amendola, DMC és Chung se fog játszani. Innen szép nyerni 😊
Boston
Nagyon úgy tűnik, hogy ezt "feladjuk". (Persze nem is a Jets 16. heti legyőzése a cél.)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Minitron, Amendola, DMC és Chung se fog játszani. Innen szép nyerni 😊

Do your job
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahogy olyan kezd lenni a hangulat, mint Maddenben, hogy gyorsan simeljük le ezt a két fordulót, sérülés nélkül, aztán hadd jöjjön a lényeg

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chris Harper újra az 53-as keret tagja, szóval Amendola esélyei csökkentek a játékra.

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Muhha!

https://64.media.tumblr.com/ec12d5a366412a94b36f481023698efc/tumblr_ngc5qt9Kuu1tnx0qco1_640.jpg
the blitz for six: Image
| sports | mostly football | ct |

több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Milyen kegyetlen? a sors. Szerintem már februárban is beszéltem erről. Tudjuk ki szerezte meg a végső INT-et. De ki szerelte Lynchet az 1 yardoson? Nem igazán beszél róla senki és már persze nincs is a csapatnál.
NB2
Hightower csinálta meg a tackle-t, Ayers "csak" azt akadályozta meg hogy Lynch benyújtsa a gólvonalon túlra, de értem mit mondasz... 😊
És azért emlékszünk rá... 😉
Castleai01
Ajánlom olvasásra. Jó 😊

 www.theplayerstribune.com/akeem-ayers-rams-super-bowl-patriots/
több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
PFF Grades for the season.

O:  gyazo.com/04769f07b0c3ca1c5f18eb897d2bcf18

D:  gyazo.com/996961503d53d9347f7d0e2afb6efd42

ST:  gyazo.com/760e400d8199bc7094c8fcc3045c8ad8
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Hoztunk egy CB-t (Troy Hill), TE Asante Cleveland helyett.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ahogy most nézem a döntőt, úgy érzem, hogy Lewis kiesésével borzasztóan hiányzik egy olyan RB a támadósorunkból, aki a checkdown passzokat begyűjti. Ezen a poszton a mostani keret egyik tagja sem tud megfelelni.
Kollega
Azért White elég jól játszik, igaz hogy nem egy Lewis, de Vereen szintjét hozza.
cspeti98
Ha a számokat nézem igazad van. Valahogy mégsem érzem, hogy ő lenne a megbízható utolsó lehetőség, akinek odadobhatja Brady a labdát. Meg kellene nézni a statisztikákat, de nekem úgy tűnik lényegesen kevesebb vertikális játékkal próbálkozunk mostanában.
Persze simán lehet, hogy csak az Edelmannak dobott screenek hiányoznak a szememnek. Az ő szerepkörét meg sem próbáljuk betölteni.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ahogy most nézem a döntőt, úgy érzem, hogy Lewis kiesésével borzasztóan hiányzik egy olyan RB a támadósorunkból, aki a checkdown passzokat begyűjti. Ezen a poszton a mostani keret egyik tagja sem tud megfelelni.
Kollega
Azért White elég jól játszik, igaz hogy nem egy Lewis, de Vereen szintjét hozza.

több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Milyen kegyetlen? a sors. Szerintem már februárban is beszéltem erről. Tudjuk ki szerezte meg a végső INT-et. De ki szerelte Lynchet az 1 yardoson? Nem igazán beszél róla senki és már persze nincs is a csapatnál.
NB2
Hightower csinálta meg a tackle-t, Ayers "csak" azt akadályozta meg hogy Lynch benyújtsa a gólvonalon túlra, de értem mit mondasz... 😊
És azért emlékszünk rá... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Milyen kegyetlen? a sors. Szerintem már februárban is beszéltem erről. Tudjuk ki szerezte meg a végső INT-et. De ki szerelte Lynchet az 1 yardoson? Nem igazán beszél róla senki és már persze nincs is a csapatnál.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Vegignezve most is szaladgált a hideg a hátamon.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem hát, Lewist ilyen szinten nem lehet pótolni, de valami mankót csak bedobunk helyette...

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ahogy most nézem a döntőt, úgy érzem, hogy Lewis kiesésével borzasztóan hiányzik egy olyan RB a támadósorunkból, aki a checkdown passzokat begyűjti. Ezen a poszton a mostani keret egyik tagja sem tud megfelelni.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Összes Kedves Pats Drukker Társamnak itt Kívánok Boldog Karácsonyt!

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A Jets ellenire össznépi lesz a munkatársaimmal.
Remélem, nem adjuk le a meccset 😀

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
"baráti" időpontban fél5-kor lesz ma a sport2-n az SB ismétlése😊
karácsonyi vacsi mellé tökéletes😊