New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
na erre kíváncsi leszek, a köv két meccs tökéletes lehetőség, hogy felmérjük mennyi van még a tankjában
ZERO_L
szerintem nem sok, aszonták, hogy már 39 éves
slowmotion
Azt könnyű megmondani, hogy a 39 éves SJ-nek mennyi van a tankjában! Mint a 43 éves Romo-éban. Neki szarul is ment, sérülés sérülés hátán.
tomi-tomi
Romo még csak 9 éves...
Eddig is csodáltam Gronk-ot, de hogy 87 évesen képes erre, nem is értem őt miért nem említik MVP cím várományosaként
ZERO_L
Ez is egy megfejtés! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
na erre kíváncsi leszek, a köv két meccs tökéletes lehetőség, hogy felmérjük mennyi van még a tankjában
ZERO_L
szerintem nem sok, aszonták, hogy már 39 éves
slowmotion
Azt könnyű megmondani, hogy a 39 éves SJ-nek mennyi van a tankjában! Mint a 43 éves Romo-éban. Neki szarul is ment, sérülés sérülés hátán.
tomi-tomi
Romo még csak 9 éves...
Eddig is csodáltam Gronk-ot, de hogy 87 évesen képes erre, nem is értem őt miért nem említik MVP cím várományosaként

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
na erre kíváncsi leszek, a köv két meccs tökéletes lehetőség, hogy felmérjük mennyi van még a tankjában
ZERO_L
szerintem nem sok, aszonták, hogy már 39 éves
slowmotion
Azt könnyű megmondani, hogy a 39 éves SJ-nek mennyi van a tankjában! Mint a 43 éves Romo-éban. Neki szarul is ment, sérülés sérülés hátán.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
na erre kíváncsi leszek, a köv két meccs tökéletes lehetőség, hogy felmérjük mennyi van még a tankjában
ZERO_L
szerintem nem sok, aszonták, hogy már 39 éves
több mint 8 éve
realanta New England Patriots 1
ha jövő héten megint kikap a Broncos és nyer a Chiefs, olyankor a csoporton belül a 2 egymás elleni meccs számít? (magyarán a Broncos menne wc körre?)
NB2
Az nekik ugyanolyan, de a divízió mérlege a Chiefsnek jobb, így a Broncos menne WC körbe
ervinator
Sőt! Ha a Steelers + Chiefs + Jets nyeri a hátralévő két meccsét (amiből a egyedül a Jets-Pats tűnik véleményesnek) és a Denver kikap a Bengalstól (ami szintén sanszos), akkor a Kansas csoportelső, Jets + Steelers WC, a denveriek meg fotelből nézik a rájátszást...

Szerkesztette: realanta
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
úúúúú erre kíváncsi leszek, csipáztam régen nagyon. mennyi maradhatott még benne ez egy jó kérdés lesz, viszont rövid távon kiderül 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
na erre kíváncsi leszek, a köv két meccs tökéletes lehetőség, hogy felmérjük mennyi van még a tankjában

 twitter.com/sj39/status/678972912481644544



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Jön Steven Jackson, hogy Super Bowlért futhasson
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tényleg nem értem miért vannak néhányan betojva a Vasastól. Az utóbbi időben mindig alaposan megvertük őket. Jól ismerjük őket, a játékukat, sokat játszunk ellenük és hazai pályán abszolút esélyesek vagyunk ellenük. A ny-i zöldek meg mindig borsot törnek az orrunk alá, a Kansas meg olyan csapat, amelyik csúf meglepetésekre képes. Például ellenünk tavaly.
Kollega
Nem mondom, hogy nem értek legalább részben egyet veled. Mondjuk az a baj, hogy valakivel játszani kell 😀 De ha felépülnek az emberek, akkor azért még mindig inkább mi vagyunk az esélyesek 😊

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
33-16-ra nyertünk Minitron, DMC nélkül úgy, hogy Dola, Chung és Magastorony is megsérült + TB gyakorlatilag egész héten beteg volt. Megszereztük a pihenő hetet is a PO mellé, a homefield is a mi kezünkben. Komolyan nem értem mit szeretnétek még néhányan.
Boston
Gyűrűt 😊
Burkus



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tényleg nem értem miért vannak néhányan betojva a Vasastól. Az utóbbi időben mindig alaposan megvertük őket. Jól ismerjük őket, a játékukat, sokat játszunk ellenük és hazai pályán abszolút esélyesek vagyunk ellenük. A ny-i zöldek meg mindig borsot törnek az orrunk alá, a Kansas meg olyan csapat, amelyik csúf meglepetésekre képes. Például ellenünk tavaly.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
33-16-ra nyertünk Minitron, DMC nélkül úgy, hogy Dola, Chung és Magastorony is megsérült + TB gyakorlatilag egész héten beteg volt. Megszereztük a pihenő hetet is a PO mellé, a homefield is a mi kezünkben. Komolyan nem értem mit szeretnétek még néhányan.
Boston
Hát, de volt egy csúnya nagy engedett TD. Meg kihagyott FG. Meg pár alkalommal bent hagytunk négy pontot.

Jó, hogy nem nekem kellett leírni, én nem tudom, mi a baja néhányaknak a játékkal, közte húsznál már azért benne van, hogy jó az FG is, meg legyen több futás, menjen az idő (btw, végre ment, eddig az volt a baj, hogy nem megy nagy előnyben sem). Amendola jeleneténél pont azt mondtam magamban, hogy inkább pihizzen, ezt meg oldjuk meg már nélküle is, mindegy, hogy szarabb lesz a passzjáték.
Julian kapjon néhány lasztit a 17. fordulóban, mondjuk egy drive-ot, hogy ne kéthónapos off után kelljen újra csúcsformában játszania, Amendola próbáljon meg kicsit pihenni, én még Gronkot sem erőltettem volna most ennyire.

LaFellt okkal fikáztuk mostanában sokszor, na de akkor legyen meg fordítva is: a hosszú játéknál ezúttal végre nem dropolt, és a h2h esetben is elég pöpecül ragadt hozzá a labda. Nem lesz ez rossz támadójáték, a védelem pedig tényleg elég karmolós időnként. Ryant most néhányszor megszopatták, de DGB-től nem sajnálom, csak ne legyen ebből tendencia 😀

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
33-16-ra nyertünk Minitron, DMC nélkül úgy, hogy Dola, Chung és Magastorony is megsérült + TB gyakorlatilag egész héten beteg volt. Megszereztük a pihenő hetet is a PO mellé, a homefield is a mi kezünkben. Komolyan nem értem mit szeretnétek még néhányan.
Boston
Gyűrűt 😊
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Btw bántóan alulértékelt a deffense. Tegnap a Denver meccs arról szólt, hogy micsoda statiszikáik vannak, főleg a sackek száma kimagasló. Ja, van nekik 47.Vezetik is a ligát...holtversenyben velünk..
gordon
Jogos, a D nagyon harap. És tegnap megint fejet hajtottam BB Butlerre vonatkozó meglátását illetően
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Btw bántóan alulértékelt a deffense. Tegnap a Denver meccs arról szólt, hogy micsoda statiszikáik vannak, főleg a sackek száma kimagasló. Ja, van nekik 47.Vezetik is a ligát...holtversenyben velünk..
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Megvan a W. A D harap, HT és DMC nélkül is, pihenjenek csak szükség lesz rájuk a POban. Az O pedig próbálkozik ezerrel, a szezon ezen részén már ne várjunk lehengerlő játékot tőlük, építsük fel magunkat a POra. Dola pihenjen, LaFell végre elkapja a lasztit, White megbízható, végre előszedtük egy FB-t. Edelman-el kiegészülve ez egy top O lesz. Most lesz két meccsünk ahol stabilizálnunk kell az O falat, Andrews visszatérésének örülök viszont Vollmert és Cannont még bántóan sokszor verik meg de a szélről érkező nyomást jól kezeli TB a gond akkor van ha középen szaladnak át. Jön két top DL lehet gyakorolni... Egy biztos egy Edelman-el, DMC vel, HT vel kiegészülő Patshez senki sem fog esélyesként érkezni januárban Bostonba..
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
33-16-ra nyertünk Minitron, DMC nélkül úgy, hogy Dola, Chung és Magastorony is megsérült + TB gyakorlatilag egész héten beteg volt. Megszereztük a pihenő hetet is a PO mellé, a homefield is a mi kezünkben. Komolyan nem értem mit szeretnétek még néhányan.
Boston
én csak annyit, hogy ha lehet most már ne sérüljön le senki...

túl sokat kérek? pedig semmit nem kértem Karácsonyra és egész évben jó kisfiú voltam
ZERO_L
Akkorj írj levelet a Jézuskának. Nem biztos, hogy olvassa ezt a fórumot.

Do your job
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
33-16-ra nyertünk Minitron, DMC nélkül úgy, hogy Dola, Chung és Magastorony is megsérült + TB gyakorlatilag egész héten beteg volt. Megszereztük a pihenő hetet is a PO mellé, a homefield is a mi kezünkben. Komolyan nem értem mit szeretnétek még néhányan.
Boston
én csak annyit, hogy ha lehet most már ne sérüljön le senki...

túl sokat kérek? pedig semmit nem kértem Karácsonyra és egész évben jó kisfiú voltam



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
33-16-ra nyertünk Minitron, DMC nélkül úgy, hogy Dola, Chung és Magastorony is megsérült + TB gyakorlatilag egész héten beteg volt. Megszereztük a pihenő hetet is a PO mellé, a homefield is a mi kezünkben. Komolyan nem értem mit szeretnétek még néhányan.

Do your job
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
ha jövő héten megint kikap a Broncos és nyer a Chiefs, olyankor a csoporton belül a 2 egymás elleni meccs számít? (magyarán a Broncos menne wc körre?)
NB2
Az nekik ugyanolyan, de a divízió mérlege a Chiefsnek jobb, így a Broncos menne WC körbe

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 988 — nabege2@yahoo.com
ha jövő héten megint kikap a Broncos és nyer a Chiefs, olyankor a csoporton belül a 2 egymás elleni meccs számít? (magyarán a Broncos menne wc körre?)
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Na a legelső lépcső a SB felé vezető úton teljesítve. Megvan a pihenőhét, ami a keretre nézve aranyat érhet.

Ha a Jets ellen is nyerünk, akkor az utolsó meccs már tét nélküli lesz a Delfinek ellen. Ez is aranyat érhet, mert akkor már rögtön 2 hetet tudnának pihenni a sérültek.

Ha a PO-ban Broncos - Steelers lesz, akkor azért nem mondanám annyira biztosnak a vasas győzelmet, de még ha nyernek is aligha a legsimább meccsen fognak, szóval nekünk ideálisabb a WC kör után találkozni a Steelersel, mint a konf döntőben szerintem.

De ezzel nagyon előreszaladtam, elsőnek is legyen meg a Jets ellen a W. 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
viszont, ha összejön egy ilyen sorsolás a WC körben (ez lenne a papírforma)
PIT@ CIN
KC @ AFC South

akkor jobb második kiemeltnek lenni(ehhez mind2 hátralevő meccset el kéne bukni), mert akkor egy vélhetően Steelers győzelemnél, a másik párosítás győztesével kell játszani
ZERO_L
Én is szívesebben látnám a Kansast, nem igazán hot az a csapat, csak 8-at nyertek egymás után... 😀 Nagyon erős most az AFC, én nem érzek óriási különbséget a PO contenderek között (kiv a South képviselőit), szóval teljesen mindegy ki jön majd a Gillettebe. A baj inkább a játék képével és a sérülésekkel van.

Szerkesztette: Foldesi26
több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
ne akarj már első körös PO búcsút
tamasboldizsar
megvan a szabad hétvége...
ZERO_L
Attól még neki van igaza 😛
És a divkörbeli búcsú is első körös lenne a pihenőknek. Innentől amúgy te jössz 😀
Wyatt
viszont, ha összejön egy ilyen sorsolás a WC körben (ez lenne a papírforma)
PIT@ CIN
KC @ AFC South

akkor jobb második kiemeltnek lenni(ehhez mind2 hátralevő meccset el kéne bukni), mert akkor egy vélhetően Steelers győzelemnél, a másik párosítás győztesével kell játszani
ZERO_L
Szerintem pont hogy jobb a 1st seed.
Ezt a Steelerst előbb vagy utóbb meg kell verni valakinek, aki SB-t akar. Mindenki más meg csak jöjjön a Gillette-be.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
ne akarj már első körös PO búcsút
tamasboldizsar
megvan a szabad hétvége...
ZERO_L
Attól még neki van igaza 😛
És a divkörbeli búcsú is első körös lenne a pihenőknek. Innentől amúgy te jössz 😀
Wyatt
viszont, ha összejön egy ilyen sorsolás a WC körben (ez lenne a papírforma)
PIT@ CIN
KC @ AFC South

akkor jobb második kiemeltnek lenni(ehhez mind2 hátralevő meccset el kéne bukni), mert akkor egy vélhetően Steelers győzelemnél, a másik párosítás győztesével kell játszani

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/