New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vettük túl komolyan a meccset 24–3 után, de inkább ilyenkor legyenek ilyen hibák. Jobban zavar, hogy a Giants elérte, hogy szurkoljak neki egy meccsen, elhitette, hogy meglehet, erre elcseszik. Oké, hogy Pats–Giants döntő lesz, és most visszavágunk, de tetszett, hogy nekünk volt egyedül 16–0-nk a ligában
Wyatt
Kettős érzésekkel néztem annak a meccsnek a végét😊 Vakartam a fejem, hogy most szurkoljak a Giantsnak? Pedig bírom a párducokat... Innentől ha nem adják le a meccset sima lesz nekik a 16-0, de azért sem a SEA, sem a Cards nem lesz egyszerű menet nekik.
NB2
Dettó, a Pantherst csípem, a Giantset kevésbé, de hát az érdekek azok érdekek 😀
A PO meg tényleg karcos, bár a GB annyira nem jó, de az NFC Eastből ha bejut a Giants, akkor úgyis Super Bowlba jut 😀, az NFC Westből pedig egyik ellen sem mondanám favoritnak. Pedig bírnám, ha velük döntőznénk, de akkor tessék nekik veszteni most gyorsan egyet 😛

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 991 — nabege2@yahoo.com
Nem vettük túl komolyan a meccset 24–3 után, de inkább ilyenkor legyenek ilyen hibák. Jobban zavar, hogy a Giants elérte, hogy szurkoljak neki egy meccsen, elhitette, hogy meglehet, erre elcseszik. Oké, hogy Pats–Giants döntő lesz, és most visszavágunk, de tetszett, hogy nekünk volt egyedül 16–0-nk a ligában
Wyatt
Kettős érzésekkel néztem annak a meccsnek a végét😊 Vakartam a fejem, hogy most szurkoljak a Giantsnak? Pedig bírom a párducokat... Innentől ha nem adják le a meccset sima lesz nekik a 16-0, de azért sem a SEA, sem a Cards nem lesz egyszerű menet nekik.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ne akarj már első körös PO búcsút
tamasboldizsar
megvan a szabad hétvége...
ZERO_L
Attól még neki van igaza 😛
És a divkörbeli búcsú is első körös lenne a pihenőknek. Innentől amúgy te jössz 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
ne akarj már első körös PO búcsút
tamasboldizsar
megvan a szabad hétvége...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem vettük túl komolyan a meccset 24–3 után, de inkább ilyenkor legyenek ilyen hibák. Jobban zavar, hogy a Giants elérte, hogy szurkoljak neki egy meccsen, elhitette, hogy meglehet, erre elcseszik. Oké, hogy Pats–Giants döntő lesz, és most visszavágunk, de tetszett, hogy nekünk volt egyedül 16–0-nk a ligában

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 991 — nabege2@yahoo.com
Houston meccs után BB azt nyilatkozta, hogy megvolt a 60 perc foci. Szerintem nem volt meg és ma sem. Most az a kérdés, hogy ez direkt csináljuk vagy egyszerűen valamiért leolvadunk. A D hasított, tényleg jó volt őket nézni, az O-nak volt 3-4 jó drive-ja, 1-et a bíró egy kamuflaggel visszafújt. Az ST megint összehozott egy fumblit, igaz utána volt egy szép visszahordás. Eredménykövetőben beszéltük, hogy nem érezzük a csapaton a PO "robogást", remélem felpörögnek azért.

Amit még nem értettünk: egy Titans ellen miért kell játszatni a félsérült HT-t és Danny-t? Állítólag Gronk is sántikált? Persze még jött egy kis Chung sérülés is, szóval megint nincs szerencsénk.

(azért elég meglepő, ahogy Oz szanaszét szedi a PIT D-t eddig, ha minden így alakul akkor jövő héten nyerni kell a Jets ellen)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát elég beteg arcnak kell lenni ahhoz mondjuk, hogy valaki a mostani meccs alapján szeresse meg a Pats-et, de a W az W.
Minitron
Ezt az utóbbi hónap szinte összes meccséről elmondhattad volna...
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hát elég beteg arcnak kell lenni ahhoz mondjuk, hogy valaki a mostani meccs alapján szeresse meg a Pats-et, de a W az W.

több mint 8 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
ne akarj már első körös PO búcsút
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Viccen kívül, mi lenne ha hagynánk a punt visszahordásokat és inkább plusz egy embert küldenénk rá a punterre...

persze sérülés nélkül ezt a meccset sem tudtuk lehozni. én inkább választanám a 0-3-at a következő meccseken



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
triangle 1 283
nehéz lelkesedni egy ilyen meccs után...mai mérleg: win, -High, -Dola, -Chung ..meglátjuk melyik mennyire komoly
több mint 8 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
 pbs.twimg.com/media/CWrrg94UsAEG9fJ.jpg:large
Andrews újra visszatér, új szerzemények pihennek!
Studi
Nem mindegyik! Hankerson aktiv! 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t

Andrews újra visszatér, új szerzemények pihennek!
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Gyulus!
Waddle már nem mehet PS-ba, túl sok meccset játszott hozzá.
Bazzani
Bazza! Varhatunk vmi pozitívat tőle?
kolok1972
Ha nincs pályán akkor az nagy pozitívum. (:

Viccet félretéve az első szezonja remek volt, majd komolyabban megsérült és azóta nem találja önmagát. Nem is igazán tud egészséges maradni és leginkább a robbanékonysága veszett el, sokszor már a snap pillanatában verve van.
Én nagyon szurkolok neki, hogy visszataláljon a rookie formájához de nem igazán látok rá esélyt. Nálatok azért remek kezekbe került, ha itt nem akkor sehol.
Bazzani
Tackle-nek van feltüntetve, melyik oldalon játszott?
Ha vakoldali nálunk, Fleming és Cannonmaci mellett nagyon nem lehet senki elveszett, ez pont az a meccs talán ahol kaphat pár snappet...
Studi
A Lions-ban egyértelműen RT volt végig az egyetemen (  www.nfl.com/draft/2013/profiles/laadrian-waddle?id=2539324 ) viszont LT-t játszott. Sokat elmond, hogy a több csapattól kivágott Ola és a szánalmasan gyenge Lucas szorította maga mögé Waddle-t a depth chart-on.
Mondjuk a Lombardi féle séma váltás nem tett neki jót, de szerintem nem ez a legfőbb oka a visszaesésének.
Bazzani
Érdekes, nálunk BB szeret rotálni ha van miből, de így max Vollmert tehermentesíti pár snapre.
Köszi az infot!
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyulus!
Waddle már nem mehet PS-ba, túl sok meccset játszott hozzá.
Bazzani
Bazza! Varhatunk vmi pozitívat tőle?
kolok1972
Ha nincs pályán akkor az nagy pozitívum. (:

Viccet félretéve az első szezonja remek volt, majd komolyabban megsérült és azóta nem találja önmagát. Nem is igazán tud egészséges maradni és leginkább a robbanékonysága veszett el, sokszor már a snap pillanatában verve van.
Én nagyon szurkolok neki, hogy visszataláljon a rookie formájához de nem igazán látok rá esélyt. Nálatok azért remek kezekbe került, ha itt nem akkor sehol.
Bazzani
Tackle-nek van feltüntetve, melyik oldalon játszott?
Ha vakoldali nálunk, Fleming és Cannonmaci mellett nagyon nem lehet senki elveszett, ez pont az a meccs talán ahol kaphat pár snappet...
Studi
A Lions-ban egyértelműen RT volt végig az egyetemen (
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/o9zjbiwf6bnmiraoykpo
LaAdrian Waddle Stats, News and Video - OT | NFL.com
Latest on OT LaAdrian Waddle including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com
) viszont LT-t játszott. Sokat elmond, hogy a több csapattól kivágott Ola és a szánalmasan gyenge Lucas szorította maga mögé Waddle-t a depth chart-on.
Mondjuk a Lombardi féle séma váltás nem tett neki jót, de szerintem nem ez a legfőbb oka a visszaesésének.

több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Gyulus!
Waddle már nem mehet PS-ba, túl sok meccset játszott hozzá.
Bazzani
Bazza! Varhatunk vmi pozitívat tőle?
kolok1972
Ha nincs pályán akkor az nagy pozitívum. (:

Viccet félretéve az első szezonja remek volt, majd komolyabban megsérült és azóta nem találja önmagát. Nem is igazán tud egészséges maradni és leginkább a robbanékonysága veszett el, sokszor már a snap pillanatában verve van.
Én nagyon szurkolok neki, hogy visszataláljon a rookie formájához de nem igazán látok rá esélyt. Nálatok azért remek kezekbe került, ha itt nem akkor sehol.
Bazzani
Tackle-nek van feltüntetve, melyik oldalon játszott?
Ha vakoldali nálunk, Fleming és Cannonmaci mellett nagyon nem lehet senki elveszett, ez pont az a meccs talán ahol kaphat pár snappet...
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyulus!
Waddle már nem mehet PS-ba, túl sok meccset játszott hozzá.
Bazzani
Bazza! Varhatunk vmi pozitívat tőle?
kolok1972
Ha nincs pályán akkor az nagy pozitívum. (:

Viccet félretéve az első szezonja remek volt, majd komolyabban megsérült és azóta nem találja önmagát. Nem is igazán tud egészséges maradni és leginkább a robbanékonysága veszett el, sokszor már a snap pillanatában verve van.
Én nagyon szurkolok neki, hogy visszataláljon a rookie formájához de nem igazán látok rá esélyt. Nálatok azért remek kezekbe került, ha itt nem akkor sehol.

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gyulus!
Waddle már nem mehet PS-ba, túl sok meccset játszott hozzá.
Bazzani
Bazza! Varhatunk vmi pozitívat tőle?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyulus!
Waddle már nem mehet PS-ba, túl sok meccset játszott hozzá.

több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 592 — Patriot
Montee Ball érkezett! Szerintem kétesélyes a dolog ha beválik akkor nagyon jó lehet, de ha nem akkor könnyen FA lehet megint.
Béczkó
Egyéb kimenetel nem lehet? 😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Montee Ball érkezett! Szerintem kétesélyes a dolog ha beválik akkor nagyon jó lehet, de ha nem akkor könnyen FA lehet megint.
több mint 8 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Ezt se gondoltuk volna szeptemberben 😀
 www.profootballfocus.com/blog/2015/12/18/pro-video-top-5-nfl-secondaries-in-pass-coverage/
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
A PS-ből hoztunk fel futót az 53-ba. (Joey Iosefa)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Azért remélem nem Collins uzsijába ettek bele korábban...

Do your job
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Gronk állítólag valamilyen magánügy miatt nincs, nem sérült.