New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
According to @weei @jerrythornton1 the #patriots are placing LeGarrette Blount on IR.

aki még nem volt idén sérült a kezdő 22-ből: D-line, Butler, Ryan, Brady.....
triangle
Jön helyette Montee Ball... (???)
FunHun
nem volt más... ez a szemét Jags elvitte Gray-t 😊

 twitter.com/BillSimmons/status/676898765840760834

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Chung amúgy már a Texans ellen vissza is tért, nem?

több mint 8 éve
FunHun New England Patriots 1 377
According to @weei @jerrythornton1 the #patriots are placing LeGarrette Blount on IR.

aki még nem volt idén sérült a kezdő 22-ből: D-line, Butler, Ryan, Brady.....
triangle
Jön helyette Montee Ball... (???)
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Fasza, megint mennek ketten a rehabra...

több mint 8 éve
triangle 1 283
According to @weei @jerrythornton1 the #patriots are placing LeGarrette Blount on IR.

aki még nem volt idén sérült a kezdő 22-ből: D-line, Butler, Ryan, Brady.....

Szerkesztette: triangle
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ha még kirúgnák Jacoby Jonest az már felérne egy fél győzelemmel 😀
Boston
Jákob a Bengals ellen már nem volt a 46-os aktív keretben. Ezek készülnek valamire! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
+1
Ráadásul szereztek egy vállalható kickert + ha még kirúgnák Jacoby Jonest az már felérne egy fél győzelemmel 😀

Do your job
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mielőtt nagyon felizgatnád magad ez az egész csak azt hivatott kihangsúlyozni, hogy -túl azon, hogy bárkit le kell tudnod győzni ahhoz, hogy a legjobb legyél - mennyire szeretnénk páran a Steelerst elkerülni idén a PO-bab, ha lehet. Senki nem gondolta komolyan, hogy ez a csapat, BB és TB csapata képes lenne egy mérkőzést szándékosan elveszíteni.
És tűnjön bármennyire is szánalmasnak, perverznek, baromságnak,én - ha lehetne választani - inkább a Jets csapatát választanám most ellenfélnek.
Boston
Egyszerűen nem értem, hogy lehet komolyan akarni a ződeket a Vasas helyett, amikor Steelerst a legjobbjaival, meg idegenben is rendre megruházzuk, a másik ellen meg akkor is max. egy field goallal tudunk nyerni, ha atomszarok (na jó, van kivétel is).
Kollega
Én kezdtem egy félig ironikus, félig komoly kérdéssel. Ironikus, mert én is tudom, hogy a PO nem (sem) kívánságműsor. Komoly, mert szerintem a Steelers az AFC PO aspiránsok közül a leginkább veszélyes egy meccsen a Pats-re. (Félreértések elkerülése miatt: szvsz a Patriots a legjobb AFC csapat, a legesélyesebb, hogy SB-ba jusson.)

A South-ból bárki jut be, egy lapon sem említhető a Steelers-szel. A Broncos-ról már leírtam korábban, hogy vészesen kiegyensúlyozatlan csapat. Nem mérhető a Vasashoz, de vasárnap okosabbak leszünk. A Bengals nem lenne leányálom; a Green-Eifert-Sanu trió komoly fejfájás lenne. Még Dalton nélkül sem írnám le őket. De ezt a hármast nem lehet kivuduzni a PO-ból, ők már szinte biztos ott lesznek.

A Chiefs és a Jets mindenképpen jobb matchup. Velük szemben sokkal biztosabban működne a "vedd el a futást, hadd dobáljon az irányító" megközelítés. Sem Smith, sem Fitz kapitány nem mérhető BigBen-hez.

A Steelers. DeAngelo képes szarrá futni egy csapatot. Sajnos, ezt most már Haley-ék is elfogadják, bíznak benne. Tehát oda nagy erőforrásokat kell csoportosítani, s akkor jön a passz játék. (Érdemes megnézni a Hawks elleni meccsüket, nulla futójátékkal voltak meccsben. Sőt, ha nem kapkodja el a stáb, akkor...) Négy potens célpontjuk van (Brown, Bryant, Wheaton és Miller), akik ráadásul mindenféle variációban megjátszhatók. Nagyon hasonlít a miénkre, csak ott a nem a TE az egyik mélyebb fenyegetés. Képesek rövid passzjátékokkal egész drive-okat végigvinni és az AFC PO esélyesek között (meg a ligában is) náluk van a(z egyik) legnagyobb nagy játék képesség. Cserébe gyengébb a védelmük a miénknél (sokkal), de szégyentelenül sok labdát szereznek. Egy eszeveszett pisztolypárbaj lenne, minimális hibázási lehetőséggel Brady-ék részéről.

Szóval, szerintem bejutnak. Jó eséllyel a 6. helyen; játszhatnak a Broncos/Bengals egyikével. Bármelyik ellen legalább 50% esélyt adok nekik; ma 50% esélyt látok, hogy velük kell kezdeni a PO-t. (Igen, szerintem meglesz a 1st seed.) Hát, a f@szom, inkább a Jets. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajnos benne volt. Nagyon nagy kár 😕
PFF-nél pedig szerették nagyon 😊

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Dominique Easley headed to IR.
....
triangle
Ne már basszus. Nem az volt a hír, hogy nincs komoly sérülése?
több mint 8 éve
triangle 1 283
Dominique Easley headed to IR.
....
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 21 986 — nabege2@yahoo.com
Megnéztem:
Giants-hez jön a Carolina. Mondom, de jó, elléphetnek a többiek. Erre nézem WSH-BUF és PHI-ARI. Nagyon nem tiszta ott sem a másik 2 nfc east győzelem...
De őszintén GB, CAR v. ARI ellen per pillanat nem látom esélyesebbnek a giantset.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Ravens nem jön most, már csak a Giantset kéne kiimádkozni 😀
hestegnemteljesenkomolytalan

több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ne már srácok, akkora matekozás megy itt, mint az elmúlt harminc évben a magyar válogatott aktuális foci vb/eb selejtező húzása után...
batyu
Jogos. Meg kell verni, aki szembe jön és kész és jó lenne mindezt otthon tenni. Álmodozni meg reménykedni azért szabad... 😊

Most úgy érzem, az idei AFC járható/verhető - a Steelers ellen valahogy mindig kijön a lépés - egy esetleges SB már más tészta. A Seahawksnál látom bejönni a mondást nagyon, hogy a foci hálaadás után kezdődik...
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nézd meg rosteren 😊 :
 www.patriots.com/cheerleaders/roster
sirarcheer
Hát én nem találok ilyen egyenes szálú hajú vágott szeműt a listán, de biztos vaksi vagyok : D

több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Nézd meg rosteren 😊 :
 www.patriots.com/cheerleaders/roster

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Aztat mondjátok meg nekem, hogy az aktuális TD magazinó kabalafigurás szekciójában a Pats figura mellett az az ázsiai csini, az melyik csírlédör név szerint? X)

több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Egy kérdés.
A White TD-nél mi a faszt csinált a center? 😀 😀 😀
Gyulus
Jó kérdés. Vagy szarrádominálták a játéknál vagy okosan engedte, hogy azt higgyék dominálják Válassz!

Én inkább azon gondolkodom, hogy minek kell történni, ahhoz, hogy White-ot komolyan vegyék és tényleg rábízzák a posztot?
zinedine5
Nekem is ez merült fel igazán kérdésként amikor pályán van, néha úgy érzem hogy Lewis nincs IR-en, Titans ellen igazán tesztelhetnénk, mert eddig nekem "next man up" feeling!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végül is, szép lyuk lett így is, még nagyobb is, mint ha ő tolja hazáig 😀 Sok értelme mondjuk nem volt még menni két-három métert tacsak másik irányba menni, amikor már rég TD volt, de hát az ő dóga 😀
White-ot sajnáltam az elkapásnál, azért az mocsok szép volt

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Egy kérdés.
A White TD-nél mi a faszt csinált a center? 😀 😀 😀
Gyulus
Jó kérdés. Vagy szarrádominálták a játéknál vagy okosan engedte, hogy azt higgyék dominálják Válassz!

Én inkább azon gondolkodom, hogy minek kell történni, ahhoz, hogy White-ot komolyan vegyék és tényleg rábízzák a posztot?
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Bemutatjuk Tom Bradyt:
 www.patriots.com/news/2015/12/14/tale-tape-tom-brady-vs-tom-brady

Akik esetleg képesek értelmezni a manchesteri akcentust, kérem fordítsanak!
Azt még értem mit kérdez a riporter, de a választ képtelen vagyok megérteni.
Shame on me!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Egy kérdés.
A White TD-nél mi a faszt csinált a center? 😀 😀 😀
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Egyrészt vertük már meg idén a Jets csapatát is, ha esetleg már a feledés homályába merült volna. Másrészt a Steelers szerintem sokkal jobb csapat, mint a Jets. Szívesen kifejteném azt is, hogy miért, de az igen erősen OFF lenne itt. Bár elég csak megnézni a két csapat sorsolását, meg a sérültek listáját...Minden esetre ettől még nem érzem magam perverznek, baromnak, vagy tudatlannak.
És én mondjuk pont leszarom, hogy az elmúlt években milyen meccseket vívtunk egymással más kerettel, más edzőkkel, más körülmények között.
Amúgy meg tök mind1, hogy melyik csapatról mit gondolunk. Pár hét és minden kiderül.

Do your job
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor kijut a Pats az Eb-re? 😊

több mint 8 éve
batyu New England Patriots 630
Ne már srácok, akkora matekozás megy itt, mint az elmúlt harminc évben a magyar válogatott aktuális foci vb/eb selejtező húzása után...