New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mielőtt nagyon felizgatnád magad ez az egész csak azt hivatott kihangsúlyozni, hogy -túl azon, hogy bárkit le kell tudnod győzni ahhoz, hogy a legjobb legyél - mennyire szeretnénk páran a Steelerst elkerülni idén a PO-bab, ha lehet. Senki nem gondolta komolyan, hogy ez a csapat, BB és TB csapata képes lenne egy mérkőzést szándékosan elveszíteni.
És tűnjön bármennyire is szánalmasnak, perverznek, baromságnak,én - ha lehetne választani - inkább a Jets csapatát választanám most ellenfélnek.
Boston
Egyszerűen nem értem, hogy lehet komolyan akarni a ződeket a Vasas helyett, amikor Steelerst a legjobbjaival, meg idegenben is rendre megruházzuk, a másik ellen meg akkor is max. egy field goallal tudunk nyerni, ha atomszarok (na jó, van kivétel is).

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát. Nem volt Bell mellett Martavis Bryant sem, mondjuk nem tudom, hogy Pouncey játszhat-e még egyáltalán, de a fal nélküle is elég pöpec volt.
Viszont nálunk kiesett közben Lewis. Talán minden FG-t sem hagynak ki 😀 De Bryant be-, Lewis kikerülése azért nem épp kellemes

több mint 8 éve
Demecs New England Patriots 645
Csak nekem rémlik, hogy a steelerst már elvertük egyszer. 😀
Akkor mindenki bevethető volt.
Kivéve a két kezdő futót.
Szóval, akkor se csinálták össze magukat és most se.
Voltak szép számmal top elkapók és nagy pontzuhatag nem volt ellenünk.
Az offense tegye oda magát, akkor minden rendben. A sérültek meg jöjjenek egészségesen játszani.
Aztán irány Frisco.

több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nagyon komoly, hogy alig van hírértéke az újabb csoportgyőzelemnek. Ilyenkor milyen jó lenne visszaolvasni a tavaszi-nyári "okos" külföldi elemzéseket, hogy a Bills már tuti megver minket, meg a Dolphins annyit erősödött, hogy ők a favoritok, és idén tuti a trónfosztás. Minden évben ugyanaz a nóta, aztán valahogy csak mi futunk be elsőnek.
Ez persze nem az ellenfelek ellen szól, hanem a zseniális, szenzációhajhász amerikai "szakírók" minősítése (tisztelet a kivételeknek).
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Akkor érik a telefoncsere, mert iOS-en és androidon egyaránt használom a fórumot (ezt a kommentet egy samsung s3-asról írom), és semmi problémám nem volt még. Mobilon amúgy különösen ajánlott kikapcsolni az aláírásokat és avatarokat, mert a belassulások és fagyások általában a memóriával állnak összefüggésben.
baggio
Simán sanszos, hogy az én telóm használhatatlan, lassan cserélve is lesz
Wyatt
nekem müxik 930as lumiával
több mint 8 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Én nem szeretném őket elkerülni, ha annyira jók, akkor úgy is találkoznunk kell velük, amúgy meg unalmas már olvasni a fórumon (és helyenként a médiában), hogy ők a legjobb a csapat az AFC-ben, pedig jelenleg POban sincsenek még. Nagyobb a Steelers hype, mint a Panthers kb., pedig nem említhető egy lapon a két csapat idei teljesítménye. Persze, kemény matchup, félelmetes a két WR, Ben pedig nagyon jó irányító, de a D hétről hétre bizonyítja, hogyha teljes gárdával tudnak kiállni a rájátszásra, akkor nincs kitől tartanunk. Ettől még kikaphatunk, de a team to beat az AFCben továbbra is a Patriots, főleg januárban, a Gilletteben.
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A zöldségek ellen sose adjunk le meccset. Lássuk be, ha meglesz a bye week, valószínűleg kevesebbet láthatjuk majd a pályán a legtöbbet játszó O játékosokat. De most komolyan! Ki lehet olyan perverz, hogy a legnagyobb riválisunkat akarja behozni a PO-ba! Akik ellenünk akkor is jók, amikor amúgy bénák. Már bocsánat, ekkora marhaságot még nem is hallottam!
Kollega
Mielőtt nagyon felizgatnád magad ez az egész csak azt hivatott kihangsúlyozni, hogy -túl azon, hogy bárkit le kell tudnod győzni ahhoz, hogy a legjobb legyél - mennyire szeretnénk páran a Steelerst elkerülni idén a PO-bab, ha lehet. Senki nem gondolta komolyan, hogy ez a csapat, BB és TB csapata képes lenne egy mérkőzést szándékosan elveszíteni.
És tűnjön bármennyire is szánalmasnak, perverznek, baromságnak,én - ha lehetne választani - inkább a Jets csapatát választanám most ellenfélnek.

Do your job
több mint 8 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Akkor most meg is van a csoport győzelem ezzel a delfin buktával ? Giants nem hagyja magát....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor érik a telefoncsere, mert iOS-en és androidon egyaránt használom a fórumot (ezt a kommentet egy samsung s3-asról írom), és semmi problémám nem volt még. Mobilon amúgy különösen ajánlott kikapcsolni az aláírásokat és avatarokat, mert a belassulások és fagyások általában a memóriával állnak összefüggésben.
baggio
Simán sanszos, hogy az én telóm használhatatlan, lassan cserélve is lesz

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na de térjünk át a lényegre. Bentiek kérdezték, mi lenne az az egy dolog, amit a meccsen kívül kiemelnék. Nem voltam könnyű helyzetben. A Central Park? A természettudományi múzeum (jó spoiler, de nálam végül ez nyert)? A Radio City Music Hall (helló Draft)? Az Empire State Building? A Madison Square Garden a kosármeccsel együtt? Carlo sütödéje Buddyékkal? Az Ellis Island (ahová érkeztek a bevándorlók), vagy a Liberty Island (a Szabadságszoborral együtt)? A Fine Arts múzeumok? A repcsik, a hajók és űrhajók múzeuma? Az NBC és az épület tetején lévő kilátó? A New England-i akvárium? A bostoni belváros? A bostoni tudományos múzeum (nagy csatában a második)? A Harvard? A Fenway Park? Nem voltam könnyű helyzetben. De ha egy dolgot kellene kiemelnem a túráról, akkor az az lenne, amikor Collins kiverte Barner kezéből a labdát. 14–35 után, amikor elment a fél stadion, és visszajött az esély, és amikor két napig beszélni nem tudtam – meg még pár tízezer ember, aki torka szakadtából őrjöngött. Na ezt a pillanatot nem fogom soha elfelejteni. Nem jött össze akkor a csoda, de azt a hangulatot, az egymás nyakába ugráló embereket, ááá. Jó volt, na 😊

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Akkor érik a telefoncsere, mert iOS-en és androidon egyaránt használom a fórumot (ezt a kommentet egy samsung s3-asról írom), és semmi problémám nem volt még. Mobilon amúgy különösen ajánlott kikapcsolni az aláírásokat és avatarokat, mert a belassulások és fagyások általában a memóriával állnak összefüggésben.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Először is szeretném megköszönni a bowl.hu-nak és a windows alapú kurva telefonomnak, hogy telenfonról egy szájabacseszett üzenetet nem lett fél óra alatt elküldeni

több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Jómagam nem szeretem latolgatni, ki lesz az ellenfél, meg hogy kit kell kiimádkozni a PO-ból, meg "jajj csak a Giants ne jusson SB-be" (pont ott kellene elkenni a szájukat végre egyszer és visszavágni)...Az ellenfél az ellenfél és a csapat egyik vezérelve is az, hogy mindig a következő ellenfélre kell készülni.
Jól bele is taknyoltunk az Eagles ellen, amikor nagy pofával megpróbáltuk azt a dropkick-et. Mindig tisztelni kell az ellenfelet és ismerni, akárcsak a boxban.

Ami engem aggaszt, az a sérülési ráta. Valami nem klappol ezzel a fizikai erőnlétért felelős stábbal. Kész szerencse, hogy a legtöbb sérülés nem olyan súlyos és visszatérhetnek a keyplayer-ek.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
hát én nem nagyon foglalkozok a többiekkel, mert bárki jön a PO-ban ezzel az O-fallal senki ellen nem lehetünk nyugodtak

nem látom, hogy javulna ez az egység (amit a meccs közben mutattak statisztikát Brady megütéséről, az kriminális), és azt sem látom, hogy hirtelen mitől fejlődne ez az egység legalább egy elfogadható szinre
középen oké hogy 3 fiatal van, de OT poszton iszonyatosan nagy bajok vannak, Cannontól nem lehet sokkal jobbra számítani, de amit Vollmer leművel már hosszú hetek óta arra nem találok szavakat, ez így együtt sok

abban lehet bízni, hogy ha lesz Minitron+fullos Gronk, akkor gyorsabban tudja majd Brady elengedni a labdákat, de ettől még az Ofal nem lesz jobb és szinte csak a szerencsén fog majd múlni mikor ütik meg úgy az irányítót, hogy abból ne tudjon felkelni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Furcsa érzés volt látni Baby Vince-t először ellenünk játszani, de hát ez üzlet sajnos...
Amennyire nem örültem előzetesen, hogy játszik G-Force, annyira látszott, hogy mit jelent ő az O#-nek, még limitálva is, brutális impact, rögtön el is tűnt S. Chandler jelenléte (Fantasy PO héten tulajként annyira nem "örültem" ennek a nullázásnak, bár ő is előzetesen térdsérüléssel bajlódott)
Végig vezetve, magabiztos győzelem, a D# hatalmasat játszott, különösen a fal, komoly "pusztítás" érkezett belülről is (Brown-Hicks-Easley) meg persze a Sheard, Ninko párostól, Mayo is egye jobban muzsikál, de a sec Hopkinst is "eltüntette".
Patricia szépen összerakta az egységet az évek alatt, csendben építkezve.
Negatívum az O# fal bizonytalansága, összeomlása nyomás alatt, Brady megint túl sokat, sokszor kapott, és az ST (Martin) kritikus hibája, ami most végül nem döntött, meg persze a már-már szokásos sérülések.
Dola is elég darabosan mozgott a végén, amikor lement a pályáról, láthatóan ő sem 100%-os. Remélem mielőbb felépülnek a hiányzók is a PO-ban pedig mindenki a fedélzeten lesz.
Igazán kedvezően alakultak az eredmények, jó forduló volt, a PO idén is teljesítve, most jöhet a csoport behúzása, haladhatunk tovább.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A zöldségek ellen sose adjunk le meccset. Lássuk be, ha meglesz a bye week, valószínűleg kevesebbet láthatjuk majd a pályán a legtöbbet játszó O játékosokat. De most komolyan! Ki lehet olyan perverz, hogy a legnagyobb riválisunkat akarja behozni a PO-ba! Akik ellenünk akkor is jók, amikor amúgy bénák. Már bocsánat, ekkora marhaságot még nem is hallottam!

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
McCourty és Freeny röntgenje negatív, de McC azért 1-2 meccset alighanem mulasztani fog. Easley sérülése állítólag nem súlyos.
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Álljon végre össze az O-fal, jöjjön vissza Edelman és kis túlzással jöhet bárki...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jets jobb lenne a PO-ban? A Chiefs ellen kis túlzással tavaly óta én csak a Broncosnak nem tudok szurkolni. A Steelers mocsok jó, de valahogy meg szokott lenni az ellenszer mégis

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Steelers-t hogy lehetne kivuduzni a PO-ból? 😀
tomi-tomi
Első körben ki kell kapni a Jets-től (brrrrr).
Boston
Igen, ez adná magát, csak ha a Steelers nyeri mindhárom meccsét, akkor az se ér semmit. Egy Kohász vereséget kellene elsőként összerimánkodni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A Steelers-t hogy lehetne kivuduzni a PO-ból? 😀
tomi-tomi
Első körben ki kell kapni a Jets-től (brrrrr).

Do your job
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Steelers-t hogy lehetne kivuduzni a PO-ból? 😀
tomi-tomi
a hétre érkezik a Stealers-ölő Timmy, Osweiler helyére
gabtsi
Ő csak PO-ban jó ellenük. OK, így akkor bejuthatnak. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A Steelers-t hogy lehetne kivuduzni a PO-ból? 😀
tomi-tomi
a hétre érkezik a Stealers-ölő Timmy, Osweiler helyére

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Alaposan benne van az eredményben DT sérülése és az utána csinált dropjai.
Burkus
13 hete olvasgathatom a legváltozatosabb indoklással, hogy éppen miért nem (volt) az igazi a Broncos Off. PM nem szeret center alól játszani (ez ki a tökömet lepett meg?), nem jól futnak (oldják meg!), PM nem dob jól (tavalyi idény 2. felétől; ez sem újdonság), PM frusztrált (én is az lennék), nincs jó elkapó TE (ha DT kellett, btw ezt hívják roster menedzselésnek), sok a drop (ha csak LaFell-re gondol TB, már jelzik is a bírók az incomplete passzt). Nem lehet véletlenül, hogy idén ennyire futja?

Egy elit (közeli) védelem erős ST-mel és átlagos(nál gyengébb) támadókkal; (veszélyesen) kiegyensúlyozatlan csapat. Mindegy, legyen az ő bajuk.

A Steelers-t hogy lehetne kivuduzni a PO-ból? 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
A Denver is tartalék irányítóval fog játszani a Bengals ellen 😛

Do your job