New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ex Tampa CB Leonard Johnson a fedélzeten.
April Wine
Ezzel erősebbek lettünk vagy csak többen vagyunk? Ki tud róla és mit?
Burkus
Slot CB volt a Bucs-ban Schiano idején. Idén eltörte a lábát, IR-ről engedte el a Bucs. Mindenképpen upgrade Melvin-hez képest - OK. ez nem nagy ügy. Talán fel merik küldeni nickel-ben az egyik safety helyett és még Coleman-t is harcra késztetheti a 3. CB helyért. (5 INT-jéből kettőt visszavitt TD-re; valami van a csókában.)

Btw Chung nem edzett ma Gronk-on és Julian-en kívül. HT igen. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ex Tampa CB Leonard Johnson a fedélzeten.
April Wine
Ezzel erősebbek lettünk vagy csak többen vagyunk? Ki tud róla és mit?
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Ex Tampa CB Leonard Johnson a fedélzeten.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Next Gen statisztikák alapján Brady még mindig MVP szinten tolná a passzjátékot, ha három elkapója nem csinálna ennyi dropot..Felmérésük alapján Lafell, Martin és Dola 134 yardot kalapált össze, úgy hogy 30x voltak megcélozva, és abból 14 (tizennégy) elkapásuk volt..
A PFF alapján a legrosszabb mélységi elkapó jelenleg a ligában LaFell...Brady irányító passer rating-je Edelman irányába 113,5, Dola irányába 111,6, míg Jojo felé kemény 56,7...
Harrison is lehúzta róla a héten a vizes lepedőt..S megmondom őszintén, hogy én is azt vártam tőle, hogy előrébb lép és Dolával együtt húzzák ki Bradyt a szarból.. Meglátjuk mi lesz 7végén..Gronk több mint valószínű, hogy nem játszik, s Julian sem jön vissza a vártnál előbb..De Martin, Chandler és White mutat szép jeleket néha..
kyobalu
lehet inkább a tavalyi "alig dropolt" éve volt a kivétel, ami erősíti a szabályt 😕
ZERO_L
Hát lehet... A Panthers-nél dropkirálynak hívták... Tavaly kifejezetten jó 2-3. számú WR volt a széleken, de amit idén tol az tényleg csúnya.. Eddig 56 passz ment felé és abból 25-öt szelídített meg 369 yardért és 1 TD-ért...7 meccsen..DE Brady bízik benne és JMD is védi valamiért..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
A Next Gen statisztikák alapján Brady még mindig MVP szinten tolná a passzjátékot, ha három elkapója nem csinálna ennyi dropot..Felmérésük alapján Lafell, Martin és Dola 134 yardot kalapált össze, úgy hogy 30x voltak megcélozva, és abból 14 (tizennégy) elkapásuk volt..
A PFF alapján a legrosszabb mélységi elkapó jelenleg a ligában LaFell...Brady irányító passer rating-je Edelman irányába 113,5, Dola irányába 111,6, míg Jojo felé kemény 56,7...
Harrison is lehúzta róla a héten a vizes lepedőt..S megmondom őszintén, hogy én is azt vártam tőle, hogy előrébb lép és Dolával együtt húzzák ki Bradyt a szarból.. Meglátjuk mi lesz 7végén..Gronk több mint valószínű, hogy nem játszik, s Julian sem jön vissza a vártnál előbb..De Martin, Chandler és White mutat szép jeleket néha..
kyobalu
lehet inkább a tavalyi "alig dropolt" éve volt a kivétel, ami erősíti a szabályt 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Next Gen statisztikák alapján Brady még mindig MVP szinten tolná a passzjátékot, ha három elkapója nem csinálna ennyi dropot..Felmérésük alapján Lafell, Martin és Dola 134 yardot kalapált össze, úgy hogy 30x voltak megcélozva, és abból 14 (tizennégy) elkapásuk volt..
A PFF alapján a legrosszabb mélységi elkapó jelenleg a ligában LaFell...Brady irányító passer rating-je Edelman irányába 113,5, Dola irányába 111,6, míg Jojo felé kemény 56,7...
Harrison is lehúzta róla a héten a vizes lepedőt..S megmondom őszintén, hogy én is azt vártam tőle, hogy előrébb lép és Dolával együtt húzzák ki Bradyt a szarból.. Meglátjuk mi lesz 7végén..Gronk több mint valószínű, hogy nem játszik, s Julian sem jön vissza a vártnál előbb..De Martin, Chandler és White mutat szép jeleket néha..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Úgy hírlik, Melvint eleresztettük. Mondjuk nem csoda, nem is mertük pályára engedni az utóbbi meccseken a sérült Coleman helyett.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holnap reggel indulási New Yorkba, onnan délután repcsivel haza, elvileg csüt dél körül érkezünk meg, pénteken valszeg összedobok valamit, lehet, hogy úgy magáról az egész útról, még megálmodom 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
wyatt!

Lesz még valami bővebb beszámoló? (itt, ns, pats.hu?) Vagy érjük be ennyivel?😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még csinálhat pár ilyet akár ellenünk is, főleg ha utána Int-t dob a következő játéknál 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Odell who?😀
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Az ugye meg van, hogy a Tom elkapást már a TC-ben is gyakorolták. Persze akkor azt gondoltuk, hogy sosem fogják élesben bedobni.

 twitter.com/stoolpresidente/status/626777652465156096

Szerkesztette: vpi
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Leonard Johnson ex-Bucs corner vizitelt nálunk próbajátékon tegnap..BB-ék szeretnének egy tapasztalt veteránt is a csapatban.. 😉 Schiano fétis azért megvan még mindig.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Az lett volna még nagyobb ha Brady elkapása után TD-t ért volna el.... 😊
ThundersNFL
majd PO-ban, punt return-ből, már csak az hiányzik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Olvasgatok itt mindenféle elemzést, általában ugyanazok jönnek elő - pld. hogy LaFell még mindig pocsékul játszik, hogy Blount korábbi önmagához képest is mennyire visszaesett, hogy Amendola mennyire alulértékelt és hogy White mennyit lépett előre - de ami érdekes észrevétel volt, hogy Martin milyen jól futja a route-okat és meg is küzd a labdákért és hogy milyen komoly potenciál van benne. Úgy legyen, jó lenne végre egy klasszikus - és nem Minitron-Welker méretű - klasszis WR is.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Tegnap valószínűleg nem ilyen volt az elemzés a félidőben, különben tuti nyerünk XD


több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 870 — !SuPeR6BoWL!
Az lett volna még nagyobb ha Brady elkapása után TD-t ért volna el.... 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem is mentálisan kell helyretenni a fiúkat..
BB úgyis szétszívja a hét első felében a vérüket..De ahogy olvastam reggel, azért van önkritikája is az öregnek..
Ha csak a meccs statisztikákat nézzük nem lett volna ez azért olyan rossz teljesítmény..
27 first down, haladtunk 427 yardot, ebből 103-at a földön..Brady 300 yard fölött dobálgatott.Dobott 3 TD-t és egyet meg is futott..7 ember felé mentek passzok (ebben benne van Brady is.. 😀 ) White, Martin, Dola, Chandler szerintem hajtottak is..
A D# passzban olyan nagy játékokat nem engedett,a futás ellen szenvedtünk néha..
Az ST baromságok és Brady hülye intje miatt jött 21 pont, abból a 35-ből...
Ilyen mostanában úgyse lesz hamar..
A védelem igazából 2 TD-t engedett..
A 4. negyedbeli játék akár még reményre is adhat okot...Ha ezzel a csapattal is lehet így haladni, akkor a visszatérőkkel (Gronk&JE11) csak olajozottabb, és hatékonyabb lesz a támadás..
A védelemben nagyon hiányzott HT és Easley..De elvileg ők is rendbe jönnek heteken belül..Tegnap nagyon sok misstackle hegy volt a front7-ben...Ilyen sem lesz a közeljövőben, abban is biztos vagyok..
Habár nagyon mérges voltam hajnalban, s ennyire szarul még nem láttam a csapatunkat otthon játszani, akár még jól is kijöhetünk az egészből a végén..
A Texanst, Titans-t, Dolphins-t verni kell!! A Jets-el pedig lehet egy szoros meccsen, győzelem, vereség bármikor...
Saját kezünkben van a sorsunk, fölösleges picsogni, más eredményeket nézni..
Helyre kell tenni egy kicsit a fejeket..A frusztráltságot kell kiverni Brady, az O# fal és az elkapók fejéből...
Az év eleji fal formáció kell Brady elé..Stabilabb lenne középen az egység Andrews-al...
Belefér néha, ha csatát vesztünk, hiszen háborút akarunk nyerni!!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy szezonban nem lehet végig topon lenni. Emlékezzetek, 2007-ben is hogy lassult a szekér, az utolsó alapszakasz meccsek meg a PO már nem volt kényelmes. Sztem a Panthers sem tud így végigmenni. Jobb, ha most jött el a hullámvölgy, amikor de facto benn vagyunk a PO-ban és a seedért folyik a küzdelem és a PO-ig rendezni lehet a sorokat. Kérdés, hogy a sérültek milyen tényleges állapotban jelentkeznek játékra, múlt héten azt néztem, hogy a fal mindegyik tagja kivétel nélkül limitált edzésmunkára volt csak jó és ahogy védik Bradyt, előbb-utóbb sérülés lesz ott is. A másik kérdés, hogy a PO-ra a csapat mentálisan mennyire tudn összeállni újra, Bradyn egyértelműen látszik a türelmetlenség és a frusztráció.

A 11-5 kicsit erős feltételezés, szvsz. a Titans-t verjük, valszeg addigra a Miami is szétesik teljesen, mire odakerülünk. A másik két meccsen most nem fogadnék fixen a Patsre, mindkét ellenfélnek nagy a tét.

A ST meg remélem,, egy meccsen letudta az egész szezonra a szerencsétlenkedést. Amit kapnak ma, sztem nem teszik ki az ablakba. Bár a lecseszést én az edzői stáb helyébe saját magammal kezdeném, ahogy a múlt meccsen Harper fumble--ja, most a dropkick hozta vissza az ellent a meccsbe.
több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Tavaly a PO-ra ennél gyengébb alapanyagból rakott össze DeGugli egy minőségi falat.
gordon
Nekem ez nem teljesen egyértelmű. Jó volt tavaly a falunk a POban? Úgy emlékszem, hogy Bradyn folyamatos volt a nyomás, inkább ő mentette meg falat a villámgyors passzokkal, mint fordítva. Az alapanyagról meg azt gondolom, hogy a tény, miszerint Kline és Cannon két alapember lett, sok mindent elmond...
több mint 8 éve
April Wine New England Patriots 256
Én csak azt nem értem, hogyha 14-0-ra vezetünk, és a védelmünk az addigi 4 támadásuknál egyszer sem engedte őket át a mi térfelünkre, akkor mi a tökömnek próbálunk egy kick off-nál trükközni. Semmi szükség rá.
Az OLine meg...
April Wine
Épp azért trükköztek, mert ha nem jön be a védelem akkor is megfogja őket,
gordon
Hát ez pont nem jött be. Továbbra is azt gondolom, ha működnek a dolgok, - márpedig a védelem működött, és az offense is kezdett - akkor értelmetlen trükközni. Az trükközzön és akkor, aki és amikor rászorul.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Btw Brownnak megint volt egy negatív yardos szerelése és már most sokszor duplázzák. Nagyon bírnám ha meglenne BabyVince 2.0

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én csak azt nem értem, hogyha 14-0-ra vezetünk, és a védelmünk az addigi 4 támadásuknál egyszer sem engedte őket át a mi térfelünkre, akkor mi a tökömnek próbálunk egy kick off-nál trükközni. Semmi szükség rá.
Az OLine meg...
April Wine
Épp azért trükköztek, mert ha nem jön be a védelem akkor is megfogja őket, ha bejön akkor kb lezárhattuk volna a meccset..
Egyenlőre nem látom miért kellett Andrewst lecserélni Storkra, tudjuk, hogy TB-t fusztrálja ha középről jön a nyomás.
Nagy baj nincs, rendet kell tenni a fejekben, várható volt egy hullámvölgy..Tavaly a PO-ra ennél gyengébb alapanyagból rakott össze DeGugli egy minőségi falat.
Látjuk, hogy White ban van potenciál (ezt sem hittem volna, hogy egyszer még leírom) a PO-ra felépül Edelman, Gronk a védelemben pedig HT és Easley is.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Én csak azt nem értem, hogyha 14-0-ra vezetünk, és a védelmünk az addigi 4 támadásuknál egyszer sem engedte őket át a mi térfelünkre, akkor mi a tökömnek próbálunk egy kick off-nál trükközni. Semmi szükség rá.
Az OLine meg...
April Wine
Nem voltam népszerű tegnap eredménykövetőben mikor "fogalmatlan"-nak neveztem a Phillyt, pedig továbbra is tartom. Támadásban elég gyenge teljesítményt nyújtottak, főleg az ST nyerte meg nekik a meccset. A 2 védelem szerintem egy szinten tolta, az O szerintem nálunk jobban is teljesített.
több mint 8 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
kereszthalál, armageddon, vallásháború vótmá', vagy még elkerülendő a topik?
Amadeus91
Szerintem ezért a hozzászólásért alapból kár volt még csak benézned is ide.