New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
Hát igen ezt a két személyt nehéz lesz pótolni az öltőzőben...

Pl DMC helyett valakinek át kell vennie a zöld pöttyös sisakot. Dugger vagy Bentley lehet a befutó?

Egy-két kapitány matériának ki kell most majd nőnie, elő kell lépni pár embernek.
ZERO_L
Nem véletlenül volt még itt mindkettő.
Lehet, hogy DMC is megkopott, bár néznék statokat, hogy mennyire volt rossz sebességben, mint ahogy többen állították, de a játék ismerete és a kapitányi pozíció miatt sokkal értékesebb volt.

Nézzük meg, hogy hányszor előjött a tavalyi és idei szezon során, hogy nincs meg a megfelelő hozzáállás, nincs meg a kultúra, elveszett az, amiről a Pats mindig is ismert volt, a precíz kivitelezésről és elköteleződésről.

Az idei offseasonban nem csak megfelelő edzőket kell találni a különböző posztokra, hanem kapitányokat is, akik egyben tartják az egységeket és vezetik őket.

A meccsről röviden:
- Az offense most azt az arcát mutatta, amit egész évben vártunk, végülis az utolsó meccsre csak elkezdett összeállni amit akartak.
- Jonesnál volt több hiba is, ezt majd kielemzik a szakik, nem tudom, hogy mitől van, mert tavaly viszonylag nagy pontossággal dobálta a labdát, de meglehet, hogy a távoliak valóban nem mennek neki.
- Elkapó fronton is volt több egyéni hiba, ezek se jöttek jól.
- Defense megtette amit lehetett, Diggset nem tudod állandóan levédekezni illetve itt a secondary se volt meg teljesen.
- ST iszonyat nagyot blamázott kétszer is (de egyszer szereztek egy labdát.), ráadásul mintha ugyanaz a játék lett volna és kísértetiesen hasonlított a Vikings ellenire. Nem lepődnék meg, hogyha ott találtak volna valamit.

Nem mondom azt, hogy az ST blama nélkül nem szerzett volna pontot a Bills, de több esély lett volna megállítani őket és kevesebb idejük is lett volna a végén, így akár szorosabb is lehetett volna a meccs.

A bírói intézkedést meg hagyjuk, úgy látszik engedték a játékot, direkt nem szóltak bele, de ez eredményezett nem egy látványos szabálytalanságot, ami zászlót ért volna.

Így ezzel meg az ST blamával ez a vereség elég keserű, de ugye tetszettek volna nem az utolsó szalmaszálba kapaszkodni.

Edelman helyében meg a hisztizés helyett jelentkeznék coachnak vagy mentornak, hogy felkészítse a srácokat arra, hogy mik az elvárások és hogyan kell megfelelő mentalitással játszani.

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az ugye megvan, hogy sikerült kikapnunk a jövő évi 1/1-estől 😕
NB2
jaja, majdnem elrontottátok a helyezésünket. 😊
csi77
De szerencsetekre Lovie Smith észnél volt 😃

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Az ugye megvan, hogy sikerült kikapnunk a jövő évi 1/1-estől 😕
NB2
jaja, majdnem elrontottátok a helyezésünket. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Hát igen ezt a két személyt nehéz lesz pótolni az öltőzőben...



Pl DMC helyett valakinek át kell vennie a zöld pöttyös sisakot. Dugger vagy Bentley lehet a befutó?

Egy-két kapitány matériának ki kell most majd nőnie, elő kell lépni pár embernek.
ZERO_L
Pl. ezért is meg kellene erősíteni az edzői stábot.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Az ugye megvan, hogy sikerült kikapnunk a jövő évi 1/1-estől 😕
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Hát igen ezt a két személyt nehéz lesz pótolni az öltőzőben...



Pl DMC helyett valakinek át kell vennie a zöld pöttyös sisakot. Dugger vagy Bentley lehet a befutó?

Egy-két kapitány matériának ki kell most majd nőnie, elő kell lépni pár embernek.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Az öreg egyik mondata, hogy a foci a rájátszás után kezdődik. Hááát 3 éve valahogy nem igazán akar ez nekünk összejönni.
Idén ami rohadtul dühített és gyakorlatilag a PO-nkba került hogy a 3 csapategység nem tudott egyszerre normális teljesítményt nyújtani. Gondoljunk a MIN meccsre, de az OAK, Cincy meccs is szerintem hozható lett volna, a mairól nem is beszélve, ha nincs ekkor kilengés a 3 csapategységen belül.
Az O a mai teljesítménnyel nagyon fejvakarásra ad nálam okot. Mert ez a mai tényleg jó volt. Nyilván nem tökéletes, mert amikor tényleg villantani kellett, akkor Meki hozott hibás döntést, de mivel előtte azért sok szépet is, ezért én ma nem bántom. Kérdés az, hogy vajon miért nem ment ez eddig így idén? Mi a faxért hívogattuk a rohadt screeneket értelmetlenül, ma tényleg úgy nézett ki az O mint egy NFL csapat.
Ha az egész évet nézem, akkor tényleg jobb volt a Miami, de ha csak a mait, illetve az állapotokat, a mostani Miami ujjgyakorlat lesz a Buffalonak, gyakorlatilag kapnak egy edzést.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Mondjuk egy hozzáértő O fal edzőt sem lenne baj leakasztani vhonnan.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Szar így kikapni, de ugyanakkor ha az egész szezont nézzük nem érdemeltünk volna rájátszást.Érdekes tavasz lesz ez mind keret szempontjából, mind edzői posztokon. Jó OC-val jó lenne jövőre látni mi is van Mac-ben, mert az ideinél azért tuti több..
Mai spec egység meg hát az no comment ahogy többen is írtátok már....

több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
zinedine5
Kire gondoltál? Mert szerintem Patricia-t nem fogják kirúgni, csak máshol használni.
Burkus
Kicsit felhúzták magam a pattogós kickoffnál.
Mert az olyan szintű szégyen, hogy egyrészt képtelenek vagyunk megoldani, hogy bent maradjon a labda, másrészt egy beszari beismerés, hogy összeszarták magukat a Bills ST-től.

Egyébként lehiggadva viszonylag egyértelmű nekem, hogy Archord helyére mehet Judge, Mayo helyére meg Matty.
Aztán jöhet az O rebuild.
zinedine5
Az tényleg iszonyú gaz volt…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
zinedine5
Kire gondoltál? Mert szerintem Patricia-t nem fogják kirúgni, csak máshol használni.
Burkus
Kicsit felhúzták magam a pattogós kickoffnál.
Mert az olyan szintű szégyen, hogy egyrészt képtelenek vagyunk megoldani, hogy bent maradjon a labda, másrészt egy beszari beismerés, hogy összeszarták magukat a Bills ST-től.

Egyébként lehiggadva viszonylag egyértelmű nekem, hogy Archord helyére mehet Judge, Mayo helyére meg Matty.
Aztán jöhet az O rebuild.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Btw a 2020-as Newtonos baromkodast leszamitva, 22 év után van újra negatív szezonunk,szerintem az Öreg azért most nem nagyon boldog.
kolok1972
Nagyjábòl a 2 Offense ugyanazt hozta nem véletlen a negatìv szezon
ParadSEC
Csak az egy sokkal gyengébb keret volt.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Btw a 2020-as Newtonos baromkodast leszamitva, 22 év után van újra negatív szezonunk,szerintem az Öreg azért most nem nagyon boldog.
kolok1972
Nagyjábòl a 2 Offense ugyanazt hozta nem véletlen a negatìv szezon

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Btw a 2020-as Newtonos baromkodast leszamitva, 22 év után van újra negatív szezonunk,szerintem az Öreg azért most nem nagyon boldog.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Mivel nem volt Def TD-nk azért nem nyertünk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
zinedine5
Kire gondoltál? Mert szerintem Patricia-t nem fogják kirúgni, csak máshol használni.
Burkus
Vissza teszik Def kordnak
ThundersNFL a Jobbágy
Ajajj akkor jön hajlik de nem törik szarság....

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jó meccs volt,a meccs egyes szakaszaiban az offense szerintem idei legjobbját nyújtotta,azt pedig eleve tudtuk hogy 35 kapott ponttal nincs esélyünk.
Az elég meglepő hogy BB közismert ST fetise mellett (emlékezzünk amikor a szép emlékű Ebner horror pénzért kapott szerződést ) ilyen blamat rak le az asztalra a ST,nem először a szezonban.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
zinedine5
Kire gondoltál? Mert szerintem Patricia-t nem fogják kirúgni, csak máshol használni.
Burkus
Vissza teszik Def kordnak
ThundersNFL a Jobbágy
De legalábbis azon az oldalon kap valamilyen feladatot. Inkább attól tartok, hogy Mayo-t vinni fogják.
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
zinedine5
Kire gondoltál? Mert szerintem Patricia-t nem fogják kirúgni, csak máshol használni.
Burkus
Vissza teszik Def kordnak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
zinedine5
Kire gondoltál? Mert szerintem Patricia-t nem fogják kirúgni, csak máshol használni.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
1. kör. ST wr gunner
2.kör St kicker
3. OT
4.OC
5. St kicker
a maradék is jöhet az ST-be 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
baszódjon meg az ST és baszódjanak meg a zebrák

persze ha így játszottunk volna az utolsó 4-5 meccsen, akkor ma már nyugodtan nézhettük volna a meccset
de erre a maira lehet alapozni, de azért kell pár ember
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Kibaszott nevetséges, hogy nincs egy szájbabaszott kicker, aki touchbacket tudna rúgni...

De igen, ha bejutottunk volna még BÁRMI IS ÖSSZEJÖHETETT VOLNA. Facepalm.


Látom magam előtt a kicker+punter picket a 2.-3. körben.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Holnap reggel remélem kirúgnak a picsába pár embert.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Tényleg olyan nem lehetne, hogy mind3 csapatrészünk legalább hoz egy elfogadhatót! Az ST eddig kirak bennünket a PO-ból! Szezon elején elitben tolták, de kb a 10 hét óta folyamatos lejt menetet tolnak.