New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Eddig jó!
O-t nagyon nem szidhatjuk, drága ST, ha nem szopja be az elején a TD-t...
D eddig tartogat, de kell még az O-tól pont, minél több!
A bírók azért remélem a második félidőre normálisabban fújnak, mert azért 1-2 véleményes zászló elmaradt, pl itt a végén azért lehet FG összejöhetett volna, ha befújják a DPI-t.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
3 esélyt látok....szűken nyerünk 30%
Bölények lenyomják a fejünket a seggünkön keresztül( laposra vernek) 60%
szűken nyer a Bills 10%
ThundersNFL a Jobbágy
kell az O-tól 25 pont, ha nincs meg, szerintem a 2. lesz sajna
NB2
Nem látom,hogy ez offense 20+ pontot tudna szerezni....esetleg ha D# kisegíti
ThundersNFL a Jobbágy
az a plusz😊 O-tól kell mindenképp 25
több mint 1 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én már akkor elégedett leszek ha nem lesz tele a gatya játékos és edzői oldalon sem és a végéig küzdenek, függetlenül az eredménytől...
(Nem úgy mint tavaly...) 😕

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
3 esélyt látok....szűken nyerünk 30%
Bölények lenyomják a fejünket a seggünkön keresztül( laposra vernek) 60%
szűken nyer a Bills 10%
ThundersNFL a Jobbágy
kell az O-tól 25 pont, ha nincs meg, szerintem a 2. lesz sajna
NB2
Nem látom,hogy ez offense 20+ pontot tudna szerezni....esetleg ha D# kisegíti

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
3 esélyt látok....szűken nyerünk 30%
Bölények lenyomják a fejünket a seggünkön keresztül( laposra vernek) 60%
szűken nyer a Bills 10%
ThundersNFL a Jobbágy
kell az O-tól 25 pont, ha nincs meg, szerintem a 2. lesz sajna
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
3 esélyt látok....szűken nyerünk 30%
Bölények lenyomják a fejünket a seggünkön keresztül( laposra vernek) 60%
szűken nyer a Bills 10%

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ne legyen igazam, de akkor majd az azért nem lesz értékes győzelem (mint az eddigiek esetében is volt rá indok, hogy miért nem az ...), mert egy lelki traumából jöttek és nem tudtak koncentrálni, hajtani...
FunHun
Hamlin egyre fittebb. Szal a trauma motivációba csavarodott.
ulpianus
Szerintem is. Ez nagyon fel fogja spanolni a bölényeket

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Spoiler a Jags meccsről : | Akkor a Titans bukó is megvan,a Jets és a Browns W kell még ha bukunk a Bills ellen. Fortuna továbbra is fogja a kezünk. |
kolok1972
Én úgy vagyok vele, hogy ma b@sszuk meg végre a Billst. Álljon össze egy rohadt meccsre az O. És saját erőből jussunk PO-ba, onnantól meg lets have fun.
vpi
Egyetertek, azzal a kiegészítéssel hogy ha ki-ki meccsen megverjük a Billst , akkor szerintem azért az a kérdés se nagyon merülhet fel , hogy megérdemeljük-e a PO-t.
kolok1972
Ne legyen igazam, de akkor majd az azért nem lesz értékes győzelem (mint az eddigiek esetében is volt rá indok, hogy miért nem az ...), mert egy lelki traumából jöttek és nem tudtak koncentrálni, hajtani...
FunHun
A jelenlegi Billst mindenkinek nagy szó megverni. Körülményektől függetlenül.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ne legyen igazam, de akkor majd az azért nem lesz értékes győzelem (mint az eddigiek esetében is volt rá indok, hogy miért nem az ...), mert egy lelki traumából jöttek és nem tudtak koncentrálni, hajtani...
FunHun
Hamlin egyre fittebb. Szal a trauma motivációba csavarodott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Spoiler a Jags meccsről : | Akkor a Titans bukó is megvan,a Jets és a Browns W kell még ha bukunk a Bills ellen. Fortuna továbbra is fogja a kezünk. |
kolok1972
Én úgy vagyok vele, hogy ma b@sszuk meg végre a Billst. Álljon össze egy rohadt meccsre az O. És saját erőből jussunk PO-ba, onnantól meg lets have fun.
vpi
Egyetertek, azzal a kiegészítéssel hogy ha ki-ki meccsen megverjük a Billst , akkor szerintem azért az a kérdés se nagyon merülhet fel , hogy megérdemeljük-e a PO-t.
kolok1972
Ne legyen igazam, de akkor majd az azért nem lesz értékes győzelem (mint az eddigiek esetében is volt rá indok, hogy miért nem az ...), mert egy lelki traumából jöttek és nem tudtak koncentrálni, hajtani...
FunHun
ez most nagyon kellett ide...
több mint 1 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Spoiler a Jags meccsről : | Akkor a Titans bukó is megvan,a Jets és a Browns W kell még ha bukunk a Bills ellen. Fortuna továbbra is fogja a kezünk. |
kolok1972
Én úgy vagyok vele, hogy ma b@sszuk meg végre a Billst. Álljon össze egy rohadt meccsre az O. És saját erőből jussunk PO-ba, onnantól meg lets have fun.
vpi
Egyetertek, azzal a kiegészítéssel hogy ha ki-ki meccsen megverjük a Billst , akkor szerintem azért az a kérdés se nagyon merülhet fel , hogy megérdemeljük-e a PO-t.
kolok1972
Ne legyen igazam, de akkor majd az azért nem lesz értékes győzelem (mint az eddigiek esetében is volt rá indok, hogy miért nem az ...), mert egy lelki traumából jöttek és nem tudtak koncentrálni, hajtani...
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Spoiler a Jags meccsről : | Akkor a Titans bukó is megvan,a Jets és a Browns W kell még ha bukunk a Bills ellen. Fortuna továbbra is fogja a kezünk. |
kolok1972
Én úgy vagyok vele, hogy ma b@sszuk meg végre a Billst. Álljon össze egy rohadt meccsre az O. És saját erőből jussunk PO-ba, onnantól meg lets have fun.
vpi
Egyetertek, azzal a kiegészítéssel hogy ha ki-ki meccsen megverjük a Billst , akkor szerintem azért az a kérdés se nagyon merülhet fel , hogy megérdemeljük-e a PO-t.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Spoiler a Jags meccsről : | Akkor a Titans bukó is megvan,a Jets és a Browns W kell még ha bukunk a Bills ellen. Fortuna továbbra is fogja a kezünk. |
kolok1972
Én úgy vagyok vele, hogy ma b@sszuk meg végre a Billst. Álljon össze egy rohadt meccsre az O. És saját erőből jussunk PO-ba, onnantól meg lets have fun.
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Spoiler a Jags meccsről : | Akkor a Titans bukó is megvan,a Jets és a Browns W kell még ha bukunk a Bills ellen. Fortuna továbbra is fogja a kezünk. |

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Alakul a punter ügy...


ZERO_L
Jack Jones-sal karöltve...
ParadSEC
Jonesnál nincs szardobálás.



Aztán lehet ez az első jele, hogy a srácban nincs meg a profi mentalitás, de itt még látom a visszautat.

Baileynél ezt elég nehezen. Aztán lehet csak arról van szó, hogy így akarunk tőle olcsóbban megszabadulni, ami azért elég patkány dolog lenne.




Pro tipp: Bailey keresztnevét helyesen írjátok be a twitterre mert érhetnek kellemetlen meglepetések 🤦‍♂️
ZERO_L
FK-ról
Mindkét játékos két meccspénzt bukhat emiatt, illetve Bailey-nek a nyáron aláírt négy éves szerződésének garantált tartalmait is semmisítheti a Patriots, ami a gyenge játékának fényében jól is jön a gárdának.
Willie Parker
Bailey-t nem is sajnálom 😀 de remélem jack-nek megjön az esze jövőre

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Édes faszom, ez így leírva 🤮


ZERO_L
Hát nem sok.
zinedine5
Ebbe a komplett O nyakig benne van, de hogy ki mekkora résszel az már jó kérdés

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
Édes faszom, ez így leírva 🤮


ZERO_L
Hát nem sok.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Édes faszom, ez így leírva 🤮




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Alakul a punter ügy...


ZERO_L
Jack Jones-sal karöltve...
ParadSEC
Jonesnál nincs szardobálás.



Aztán lehet ez az első jele, hogy a srácban nincs meg a profi mentalitás, de itt még látom a visszautat.

Baileynél ezt elég nehezen. Aztán lehet csak arról van szó, hogy így akarunk tőle olcsóbban megszabadulni, ami azért elég patkány dolog lenne.




Pro tipp: Bailey keresztnevét helyesen írjátok be a twitterre mert érhetnek kellemetlen meglepetések 🤦‍♂️
ZERO_L
FK-ról
Mindkét játékos két meccspénzt bukhat emiatt, illetve Bailey-nek a nyáron aláírt négy éves szerződésének garantált tartalmait is semmisítheti a Patriots, ami a gyenge játékának fényében jól is jön a gárdának.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Alakul a punter ügy...


ZERO_L
Jack Jones-sal karöltve...
ParadSEC
Jonesnál nincs szardobálás.



Aztán lehet ez az első jele, hogy a srácban nincs meg a profi mentalitás, de itt még látom a visszautat.

Baileynél ezt elég nehezen. Aztán lehet csak arról van szó, hogy így akarunk tőle olcsóbban megszabadulni, ami azért elég patkány dolog lenne.




Pro tipp: Bailey keresztnevét helyesen írjátok be a twitterre mert érhetnek kellemetlen meglepetések 🤦‍♂️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Az én véleményem abból alakul ki, hogy elfogadom azt a tényt, hogy nem értek hozzá és megkeresem azokat a forrásokat akik igen.

Ezért mondtam, hogy nem velem vitatkoztok, amikor a saját fejetekből előveszitek a laposföldet.

Ha mindenki széles körben tájékozódna, akkor ugye nem alakulna ki dezinformáció/laposföld/5G konteó. De egyszerűbb kimondani a tutit és olyan ökörségeket leírni vagy kiragadni kontextus nelkül, ami alátámaszt valami agymenést.
topin
Csak hogy a Perkins-McGrone esetnél maradjunk (bár lehetne még sorolni), ezeket felhozni offseasonben mint “biztos rotációs játékosok”, meg a “terv részei” úgy hogy nulla darab snapet játszottak az NFL-ben, ez ugyan olyan “konteó” ami ellen hadakozol csak a számegyenes másik vége... Ez a baj, hogy te meg ezt nem látod be.

Most persze felteheted a kezed, hogy a kinti szakik mondták, nem te, de beleálltál, foggal körömmel védted az állítást pedig szerintem többen is (én biztos), azzal érveltünk hogy statisztikailag nagyon kis százalék van arra hogy ez így sikerüljön. Flowers esete nagyon-nagyon-nagyon ritkán következik be.
Ezzel számolni egyszerű hülyeség és ez mindegy, hogy kinti szaki mondja vagy itthon Buday Zoli én akkor is kétkedéssel fogom fogadni. Ettől még nem gondolom magam okosabbnak és ugyan úgy el fogom olvasni az adott kinti szaki elemzését mondjuk az O# playdesignról meg örömmel fogom hallgatni Zoli szakkommentálását vagy véleményét NFL témában, de ilyen kijelentésre egyszerűen nincs észszerű magyarázat. Az hogy ők kint vannak és közelebbről látják őket az tuti nem az...


De akár lehetne ez egy lecke számodra, hogy talán nem kéne mindent készpénznek venni, amit kinti szakik megírnak, főleg ha józan paraszti ésszel átgondolva sem tudják rendesen alátámasztani.
Néha már azt érzem, te mindenképp csak ellent akarsz itt mondani, mindegy mennyire ingatag lábon áll az adott állítás, a végén mindig ott lesz a kezedben az aduász (“azt hiszed okosabb vagy Belichicknél), amit előszeretettel elő is szoktál húzni.

(példa kedvért ha majd offseasonben valaki azt mondja hogy jövőre Uche felnő Judon mellé és kétfejű edge szörnyünk lesz, a liga legjobb párosát alkotva, arra azt mondom, hogy kicsit erős bold, de abszolút látom honnan jön, van alapja... de az hogy egy IRes szezon után második évére valaki majd meghatározó szerepet játszon az messziről bűzlik, főleg nem top tier tehetségeknél)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Alakul a punter ügy...


ZERO_L
Jack Jones-sal karöltve...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Alakul a punter ügy...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
 twitter.com/NFLFilms/status/1611373270942482434?s=20&t=-0VI7hk4-Nm8ZxcTo4qxyg
több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Pro és kontra kérem a téma kerülését, a nem a csapattal foglalkozó kommentek innentől törölve lesznek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal