New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
De gyengék vagyunk. Te jó ég.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Arrington fejmosast kap. Rafer. Mind a 2 miatta volt. Revist a colosra vagy Brownert.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Mi vért izzadunk minden drive-ért, csinálunk 2 TD-t, a védelem 20 percig leradírozza őket, erre kb 2 perc alatt becumizunk 2 TD-t! Főleg ezért a 29 mp-sért vagyok baromi dühös, ennyire amatőr hibát!!! Kellene az a 3 pont az elejéről!
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Gratulálok. C. Matthews.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratula, hogy Ti is döntőben vagytok! Legyen egy kemény, szoros meccs, sérülés és bírói hibák nélkül! Győzzön a jobb!
Go Hawks!funkyparduc
Vagy a Patriots 😊
Köszi, oda is^^

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Na, én indulok a közös, baráti meccsnézésre. Egyedül leszek, mint vérbeli pats-drukker. Jó meccskövetést kívánok Nektek és jól megérdemelt győzelmet a New England Patriots csapatának! Bízom benne, hogy a srácok vért ittak a meccsre és "belezni" fognak.

GO PATS!!!

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az én számmisztikám 😀
2013 Bayern München 2 elvesztett döntő (2010,2012) után a harmadikat megnyerte!
2014 Németország 2 elvesztett döntő után (2002vb,2008eb) után a harmadikat megnyerte!
2015 New England Patriots 2 elvesztett döntő után (2007,2011) után a harmadikat megnyeri? Igen 😀

Tudom, hogy erőltetett, meg a múlt eredményeinek nincs sok közze a mai éjszakához, de jólesett leírni 😀

Collins és Gronk a két oldali MVP 😀darth king
De ez jó. És ma nyert Djoko, ami szintén jó előjel!
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
nem tudom ki hogy van vele, de kicsit olyan érzésem van mint a Rams elleni SB döntőn, remek D ellen kicsit underdogként (legalábbis szerintem). De a 24-es játékos most is fog szerezni egy pick 6-et, lehet akár ez bold predection is 😊
Remélhetőleg hasonló eredménnyel fejezi be a csapat is....

több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem gondoltam volna, hogy valaha ilyet írok, de most
GOOOOOOPECCC!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
4 óra és 20 perc és kickoff

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
csak kezdődjön már!!! 😊
még több mint 4 óra várakozás 😕

több mint 9 éve
darth king New England Patriots 21
Az én számmisztikám 😀
2013 Bayern München 2 elvesztett döntő (2010,2012) után a harmadikat megnyerte!
2014 Németország 2 elvesztett döntő után (2002vb,2008eb) után a harmadikat megnyerte!
2015 New England Patriots 2 elvesztett döntő után (2007,2011) után a harmadikat megnyeri? Igen 😀

Tudom, hogy erőltetett, meg a múlt eredményeinek nincs sok közze a mai éjszakához, de jólesett leírni 😀

Collins és Gronk a két oldali MVP 😀
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jó meccsnézést minden fan-nak, és remélem a végén mi örülünk jobban!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kedves gesztus a Bocsoktól:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.18169-9/10672252_10153072895682372_7945422351967850135_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=jajaM3ByeWoQ7kNvgHemMDB&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYC9wtArbl_AUhIWQsfI-9U-22TnaKLaq0OhiK62ySQLGQ&oe=6670C83D
New England Patriots
Awesome photos from the Boston Bruins tonight! Thanks for your support, guys!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Kicsit off a meccs felé közelítve, de Schefter szerint a Jets és a Bills is szeretné magához édesgetni Revis-t.nDRo
Most úgy vagyok vele hogy meglepődnék azon ha távozna, szerintem maradni fog nálunk 😊

több mint 9 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Hát akkor GO PATS!!!!
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Kicsit off a meccs felé közelítve, de Schefter szerint a Jets és a Bills is szeretné magához édesgetni Revis-t.
több mint 9 éve
triangle 1 283
kis alapszakasz-összefoglaló, ha valaki még nem lenne eléggé felpumpálva:
 www.youtube.com/watch?v=z8IZste6zQ0&feature=youtu.be
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
demecs
Na ilyen is van  www.nemzetisport.hu/nfl/igy-tippeltek-az-allatok-a-super-bowlra-43-szoros-csataban-2391983Wyatt
Es meg az ujsagot is megvettem.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
egy erős tipp, mondhatni szuper-bold: Ninkovich lesz az MVP!winston
Na ez tényleg az 😊 6 sack, 2 INT, 1 picksix, 2 FF - akkor talán.... De kétlem, hogy akár sackje is lesz, elnézve a DE-ekkel szembeni bírói felfogást az egész szezonban.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
én meg azt gondolom, hogy ez a meccs semmit nem oszt vagy szoroz BB-TB LEGACY-jében, a mögöttük álló 14év az ami számít, a folytonosság, ami nagyon kevés csapatra volt igaz az NFL történelmében
a SuperBowl, mint minden egymeccses döntő már aktuális formán/szerencsén múlik

nincs bennem szemernyi kétség, hogy az edzői szinten maximálisan fel lettek készítve a srácok, aztán az hogy ez a pályán megmutatkozik az megint egy másik kérdés, ugyan úgy elmehet a meccs egy felpattanó TB INT miatt(wtf dobásokra is lehet számolni) vagy Blount fumble esetleg kick/punt return TD miatt

ettől a Seahawks-tól nem szégyen kikapni, ettől még a számszerűsített eredmény lehet kínos lesz, de azzal a csapattal nézünk szembe, aki az elkövetkezendő min 5-10 évben dominálni fogja az NFL-t, függetlenül attól, hogy ma nyernek vagy sem, mert alapok nagyon biztos lábon állnak


ezért is lenne hatalmas fegyvertény a győzelem, nagyon nagyon nehéz lesz, de bízom a srácokban

FINISH THE JOB!!!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
egy erős tipp, mondhatni szuper-bold: Ninkovich lesz az MVP!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
demecs
Na ilyen is van  www.nemzetisport.hu/nfl/igy-tippeltek-az-allatok-a-super-bowlra-43-szoros-csataban-2391983

több mint 9 éve
GOSB-4 New England Patriots 31
Nekem ez a 6. Patriots SB-om.
Az első 3 nem volt túl bonyolult, akkor még nem adtak alapszakaszmeccseket, nem is követtem a ligát olyan nagyon. Jött az év eleje, tévében a SB, ha benne a Pats, akkor tuti volt a szoros meccs, de evidens volt a Pats győzelem, mindháromszor.
Troy Brown, Dillon, McGinest, Bruschi voltak a kedvencek, meg ugye a supercool Brady.
Fel se merült az emberben, hogy ne a New Engalnd nyerné a SB-t, annyira illett a "sztoriba", és tényleg. Hogy meglesz az első ötszörös SB-győztes irányító, BB minden edzői PO-rekordot megdönt, igazi cinderella story, stb.
Aztán a 2007-es évben, a "veretlen szezon" során szintén nem merült fel, hogy más is nyerhetne, de jött a Giants a “semmiből”, és rútul megtréfálta a Pats-fanokat, a csapatot, mindenkit.
Azt a vereséget a mai napig sajnálom.
Lett volna igazi 19 győzelmes veretlen szezon, 4. gyűrű Bradynak, minden idők támadócsapata, stb. de nem lett. Nem sikerült feltenni az i-re a pontot, a koronát.
Ahogy pár évre rá a 2011-es szezonban sem, bár akkorra már megtört valami, megvolt a Jets és a Ravens PO-fiaskó is, Brady sérülése is, mégis titkon reméltem, hogy sikerül a visszavágás a Giantsnek, illett volna a “sztoriba”, de ismét nem sikerült.
Ez a 6. Patriots SB-om, a környezetemben egyre több ember néz focit, és mindenki kérdezgeti, hogy “na? ki fog nyerni? nyer végre a csapatod?”. Én meg csak annyit tudok mondani, hogy már kurvára ideje lenne.
Holott a hatból ezt érzem a legnehezebbnek.
A korrekt oddsok 50-50 százalék mindkét csapatnak, igazából nincs se favorit, se underdog, ez a tipikus “nüanszok fognak dönteni”-szituáció.
De ami mégis nehézzé teszi, hogy a jelenlegi Seahawks pont az a csapat, amelyiknek elkezdtem drukkolni tizeniksz évvel ezelött, csak akkor még Patriotsnak hívták.
Brutális, megbízható védelem, egy erős tank futó, zseniális, magabiztos edző, és egy fiatal, lesajnált irányító, aki nem a 60 yardos passzaival, vagy a meccsenkénti 50 passzkisérlettel véteti észre magát, hanem fejben van nagyon ott, higgadt, nyugodt, okos, és amikor kell, akkor odateszi magát, és be is jön neki. Fiatalosan természetesnek veszi, hogy úgyis sikerül, mégis tudatos, és meg is tesz mindent, hogy sikerüljön. Wilson olyannyira cool, mint Brady volt az első éveiben.
Eközben a Pats teljesen kicserélődött, és nem csak emberállományra gondolok, hanem felfogásban, hozzáállásban is. Csak Brady és Belichick maradt, és tulajdonképpen semmi hasonlatosságot nem mutat a 3 SB-t nyert csapattal.
Az lett a helyzet, hogy bizony Bradynek is, BB-nek is túl kell lépniük a saját árnyékukon ahhoz, hogy ez most sikerüljön.
Nem lehetetlen persze, csak kurva nehéz.
Nem leszek meglepve ha ezúttal se sikerül.
Elfogadva, hogy 50% a valós, kalkulálható esély a győzelemre, figyelembe véve játékosállományt, matchuppokat, és egyéb (számomra) ilyen helyzetben lényegtelen dolgokat, én a “sztorit” úgy érzem, hogy ennél sajna kevesebb.
Fejben vagy lélektanilag a Seattle a favorit. Komoly favorit.
De hátha tévedek, hátha erre az egy meccsre borul a “papírforma”, és Brady is, BB is felülemelkedik magán, és akkor a többieknek elég hozniuk a maximumot.
Én azért drukkolok, hogy derüljön már ki végre, hogy tévedek, és lófaszt égett ki Brady, tud még GW driveot vezetni, és nem chockerkedi el, visszahoz valamit a tíz évvel ezelötti supercool énjéből.
A foci a legösszetettebb csapatsport, és badarság egy emberre kiélezni, akár az irányítóra is.
Mégis azt gondolom, hogy lesz olyan pillanat a meccs végén, amikor ez az egész ott lesz Brady vállán, ott lesz vele szemben a liga jelenlegi magasan legjobb védelme, és rajta fog múlni, hogy melyik “sztori” az erősebb, az övé, vagy Wilsoné/a LoB-é.
Bár a tippem egyértelmű, őszintén remélem, hogy Brady megteszi azt, amire én személy szerint nem tartom már képesnek, és sikerül rámbizonyítania a legkellemesebb tévedésemet valaha, mégha erre kevés esélyt is látok.
Dehát miért ne tévedhetnék egyszer az életben? :pSobri Jóska
Köszi. Nagyon szívből jött. Ez a bajod 2007 óta. Soha nem gondoltam, hogy troll vagy. Sirattad a "cool" Bradyt, aki a legnagyobb csalódást okozta 2007-ben. Ahogy haladtunk a SB felé úgy kezdett félni.

Én remélem, hogy ez egy olyan másik Brady, aki már ismét tud "cool" lenni:

A szikra megvolt:

LaFell TD csupa nagybetűvel.!!!!

A Panthers is ilyen volt, mint most Shawks. Nyertünk "cool" Bradyvel és Vinatierivel.

Most ismét bízom, remélek.

Remélem Neked is Megváltás lesz ez a meccs.

Üdv:

GOSB4

GOSB6
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Nekem ez a 6. Patriots SB-om.
Az első 3 nem volt túl bonyolult, akkor még nem adtak alapszakaszmeccseket, nem is követtem a ligát olyan nagyon. Jött az év eleje, tévében a SB, ha benne a Pats, akkor tuti volt a szoros meccs, de evidens volt a Pats győzelem, mindháromszor.
Troy Brown, Dillon, McGinest, Bruschi voltak a kedvencek, meg ugye a supercool Brady.
Fel se merült az emberben, hogy ne a New Engalnd nyerné a SB-t, annyira illett a "sztoriba", és tényleg. Hogy meglesz az első ötszörös SB-győztes irányító, BB minden edzői PO-rekordot megdönt, igazi cinderella story, stb.
Aztán a 2007-es évben, a "veretlen szezon" során szintén nem merült fel, hogy más is nyerhetne, de jött a Giants a “semmiből”, és rútul megtréfálta a Pats-fanokat, a csapatot, mindenkit.
Azt a vereséget a mai napig sajnálom.
Lett volna igazi 19 győzelmes veretlen szezon, 4. gyűrű Bradynak, minden idők támadócsapata, stb. de nem lett. Nem sikerült feltenni az i-re a pontot, a koronát.
Ahogy pár évre rá a 2011-es szezonban sem, bár akkorra már megtört valami, megvolt a Jets és a Ravens PO-fiaskó is, Brady sérülése is, mégis titkon reméltem, hogy sikerül a visszavágás a Giantsnek, illett volna a “sztoriba”, de ismét nem sikerült.
Ez a 6. Patriots SB-om, a környezetemben egyre több ember néz focit, és mindenki kérdezgeti, hogy “na? ki fog nyerni? nyer végre a csapatod?”. Én meg csak annyit tudok mondani, hogy már kurvára ideje lenne.
Holott a hatból ezt érzem a legnehezebbnek.
A korrekt oddsok 50-50 százalék mindkét csapatnak, igazából nincs se favorit, se underdog, ez a tipikus “nüanszok fognak dönteni”-szituáció.
De ami mégis nehézzé teszi, hogy a jelenlegi Seahawks pont az a csapat, amelyiknek elkezdtem drukkolni tizeniksz évvel ezelött, csak akkor még Patriotsnak hívták.
Brutális, megbízható védelem, egy erős tank futó, zseniális, magabiztos edző, és egy fiatal, lesajnált irányító, aki nem a 60 yardos passzaival, vagy a meccsenkénti 50 passzkisérlettel véteti észre magát, hanem fejben van nagyon ott, higgadt, nyugodt, okos, és amikor kell, akkor odateszi magát, és be is jön neki. Fiatalosan természetesnek veszi, hogy úgyis sikerül, mégis tudatos, és meg is tesz mindent, hogy sikerüljön. Wilson olyannyira cool, mint Brady volt az első éveiben.
Eközben a Pats teljesen kicserélődött, és nem csak emberállományra gondolok, hanem felfogásban, hozzáállásban is. Csak Brady és Belichick maradt, és tulajdonképpen semmi hasonlatosságot nem mutat a 3 SB-t nyert csapattal.
Az lett a helyzet, hogy bizony Bradynek is, BB-nek is túl kell lépniük a saját árnyékukon ahhoz, hogy ez most sikerüljön.
Nem lehetetlen persze, csak kurva nehéz.
Nem leszek meglepve ha ezúttal se sikerül.
Elfogadva, hogy 50% a valós, kalkulálható esély a győzelemre, figyelembe véve játékosállományt, matchuppokat, és egyéb (számomra) ilyen helyzetben lényegtelen dolgokat, én a “sztorit” úgy érzem, hogy ennél sajna kevesebb.
Fejben vagy lélektanilag a Seattle a favorit. Komoly favorit.
De hátha tévedek, hátha erre az egy meccsre borul a “papírforma”, és Brady is, BB is felülemelkedik magán, és akkor a többieknek elég hozniuk a maximumot.
Én azért drukkolok, hogy derüljön már ki végre, hogy tévedek, és lófaszt égett ki Brady, tud még GW driveot vezetni, és nem chockerkedi el, visszahoz valamit a tíz évvel ezelötti supercool énjéből.
A foci a legösszetettebb csapatsport, és badarság egy emberre kiélezni, akár az irányítóra is.
Mégis azt gondolom, hogy lesz olyan pillanat a meccs végén, amikor ez az egész ott lesz Brady vállán, ott lesz vele szemben a liga jelenlegi magasan legjobb védelme, és rajta fog múlni, hogy melyik “sztori” az erősebb, az övé, vagy Wilsoné/a LoB-é.
Bár a tippem egyértelmű, őszintén remélem, hogy Brady megteszi azt, amire én személy szerint nem tartom már képesnek, és sikerül rámbizonyítania a legkellemesebb tévedésemet valaha, mégha erre kevés esélyt is látok.
Dehát miért ne tévedhetnék egyszer az életben? :p