New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Wyatt
Tudod, hogy ezzel túl magas labdát adtál fel a vesztes Super Bowlotok utánra.... 😀

Napi Bradyn a képet lájkolók között 1 db Premium kategóriás Brady szopóálarcot sorsulunk ki! ‪#‎gópecc‬ ‪#‎tizenhatnull‬ ‪#‎1yardotsemengedünkaseahawksnak‬
 www.facebook.com/napibrady/photos/a.1513261648908957.1073741828.1513234718911650/1610368495864938/?type=1
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
 new.ulpiushaz.hu/mesko-zoltan-az-nfl-elso-kezbol/


Meskó Zoli könyve csak nekünk. Kötelező darab.Demecs
Eddig tartott az NFL-es fizu? Már itthon házal egy könyvvel mint Vitray Tamás 😊
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 new.ulpiushaz.hu/mesko-zoltan-az-nfl-elso-kezbol/


Meskó Zoli könyve csak nekünk. Kötelező darab.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?zinedine5
szerintem semennyire.Demecs
szerintem se és nem csak Lynchből áll a 'hawks O#, az ő limitálása csak egy lépés a kedvező eredmény elérése érdekébenZERO_L
Hát azért az esélyeink nagyságrendileg javulnának egy Lynch 50 yard 0 td meccsen.zinedine5
Ez tény, viszont tavaly 15/39-cel zárt, igaz, volt egy TD-ja. De tartom, én is azt mondtam ma, hogy ha Lynchet tudjuk limitálni és a fal belseje megvédi Bradyt, akkor azért jóval kedvezőbb helyzetben lennénkWyatt
Szerintem meg fogják tudni védeni, hisz a jól megszokott "szuper" falunk lesz. Mikorra összeálltak, onnantól jött a sikersztori.
Szerintem nem lesz ezzel gond. Komolyabb fal ellen is megvédték.

Én inkább attól félek Vereent akarjuk futtatni, pedig nem őt kéne. A két hústornyot kéne futtatnunk. Grayt és Blountot. És sokszor kéne a pályára Wright is. Főleg RZ-ban majd. Ő Gronk és Lafell is jó lehet ott. A kicsikről nem is beszélek. Széthúzzák majd és megkeverik a védelmet.

Plusz Solder. 😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?zinedine5
szerintem semennyire.Demecs
szerintem se és nem csak Lynchből áll a 'hawks O#, az ő limitálása csak egy lépés a kedvező eredmény elérése érdekébenZERO_L
Hát azért az esélyeink nagyságrendileg javulnának egy Lynch 50 yard 0 td meccsen.zinedine5
Ez tény, viszont tavaly 15/39-cel zárt, igaz, volt egy TD-ja. De tartom, én is azt mondtam ma, hogy ha Lynchet tudjuk limitálni és a fal belseje megvédi Bradyt, akkor azért jóval kedvezőbb helyzetben lennénk

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?zinedine5
szerintem semennyire.Demecs
szerintem se és nem csak Lynchből áll a 'hawks O#, az ő limitálása csak egy lépés a kedvező eredmény elérése érdekébenZERO_L
Hát azért az esélyeink nagyságrendileg javulnának egy Lynch 50 yard 0 td meccsen.zinedine5
Inkább arra gondolhatott, hogy persze jó lenne őt megfogni, de ha túl nagy erőket köt le, attól még simán megverhetnek.
Nálunk is van hasonló helyzet, ha Gronkot meg tudják fogni, LaFell és Amendola épp elég jó elkapók, hogy meg tudják nyerni a meccset.
Ők gondolom Bradyre helyezik majd a hangsúlyt, mi pedig arra, hogy ha a futást tudjuk limitálni, a hátsó alakzatunk el tudja intézni a többit.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?zinedine5
szerintem semennyire.Demecs
szerintem se és nem csak Lynchből áll a 'hawks O#, az ő limitálása csak egy lépés a kedvező eredmény elérése érdekébenZERO_L
Hát azért az esélyeink nagyságrendileg javulnának egy Lynch 50 yard 0 td meccsen.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
nem tudom volt-e már, de most azt mondják, hogy a Solder TD nem volt legális:
 www.csnne.com/blog/patriots-talk/nfl-says-solder-touchdown-play-was-illegal?p=ya5nbcs&ocid=yahooSeaSzilaHawk
A 2006-os szezon AFC döntöjét a Colts ellen játszottuk. A 3. negyedben Manning egy hosszú paszt eresztett meg az end zoneba, melyet a Patriots CB Ellis Hobbs kivédekezett. A bírók sárga zászlót dobtak, pass interferencet ítéltek. Ennek eredményeként a Colts 1 yardról indulhatott, amiből TD lett. A Patriots kiesett, a Colts jutott a döntőbe, melyet meg is nyert a Bears ellen.

Az offseasonben a liga átvizsgálta a döntést és bírói hibának minősítette a hívást. Az eredmény egy bocsánatkérő levél volt, melyet a játékos otthon kitehetett a falra. Ellis Hobbs 31 éves és már visszavonult játékos.

Köszönöm, hogy végigolvastátok a mesémet!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
nem tudom volt-e már, de most azt mondják, hogy a Solder TD nem volt legális:
 www.csnne.com/blog/patriots-talk/nfl-says-solder-touchdown-play-was-illegal?p=ya5nbcs&ocid=yahooSeaSzilaHawk
Vonják le meg a dobottat is és akkor kész is van. 😀
Azért cseszegetnek, mert lassan kiderül, hogy nincs semmi sem a labda üggyel. Valamit ki kell találni az égésre. Tőlem nézhetik csak az első vagy második félidőt is. 😀

Go Pats! 🏈

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem tudom volt-e már, de most azt mondják, hogy a Solder TD nem volt legális:
 www.csnne.com/blog/patriots-talk/nfl-says-solder-touchdown-play-was-illegal?p=ya5nbcs&ocid=yahooSeaSzilaHawk
Na jól van, kezdett is már kicsit hiányérzetem lenni 😊

több mint 9 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
nem tudom volt-e már, de most azt mondják, hogy a Solder TD nem volt legális:
 www.csnne.com/blog/patriots-talk/nfl-says-solder-touchdown-play-was-illegal?p=ya5nbcs&ocid=yahoo

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Friss helyzetjelentés
Stez
"Ha a huszonöt éves Aaron Hernandezt bűnösnek találják, akkor élete végéig börtönben marad. De ezen kívül is még több fegyveres vád is van ellene. Amiatt is büntetést kaphat, mert a börtönben halálosan megfenyegetett egy őrt. " Basszus, még a sitten sem bír magával. Nem tudom, hogy a scoutoknak/a biztonsági főnöknek volt-e konzekvencia ezért a blamáért, de ezek szerint egy időzített atombombát sikerült anno draftolni.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything

"I've been preparing for Sunday since 1983! Ha"
Megvan ki ez a niners fan? 😊diverdoc
Addig tartott a fanság, amíg helyette a niners a később kecskepásztorrá avanzsált Carmazzit draftolta. Abban az évben volt Montana Hall of Fame avatása. Azon a meccsen Brady mindjárt megmutatta, melyik csapatban játszik az utód 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014

"I've been preparing for Sunday since 1983! Ha"
Megvan ki ez a niners fan? 😊diverdoc
Brady.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

"I've been preparing for Sunday since 1983! Ha"
Megvan ki ez a niners fan? 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az a rohadt polip. De remélem téved.

Demecs
Paul után mindegyik csak gyenge klón 😊
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 espn.go.com/video/clip?id=12252086&ex_cid=espnfb
Bostoni hírességek és színészek védik meg Bradyéket.Demecs
Ez hatalmas!
I'm acting alone 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 espn.go.com/video/clip?id=12252086&ex_cid=espnfb
Bostoni hírességek és színészek védik meg Bradyéket.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért ha tudod kockázz ki képet egy tévén meg egy tableten. Ég és föld.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Amúgy ez a tablet téma elég gáz. Az edzőknél még ok, de hogy ezen nézzék vissza a bírok a nagy hd-s képernyő helyett.
Bár ha úgy is NY-ban döntenek akkor lehet kőbaltán is nézni. Nem?Demecs
A tablet ugyanúgy HD kijelzős, de mivel érintőkijelzős, nem kell kérni a videó technikust, hogy az inkriminált részletre nagyítson rá, a játékvezető úgy nagyít bele, úgy lépteti kockánként és úgy választ kameraállást, ahogy neki megfelel.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Amúgy ez a tablet téma elég gáz. Az edzőknél még ok, de hogy ezen nézzék vissza a bírok a nagy hd-s képernyő helyett.
Bár ha úgy is NY-ban döntenek akkor lehet kőbaltán is nézni. Nem?

több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
A Wall Streeten keresd a hibát. Megtették a fejesek a meccset. Gates amúgy Seattle-area-ban lakik, szóval mindenképpen mi nyerünk. Tavaly is ő intézte el. Buffet és Ő megvették a meccset. Idén a Denver kapta volna, ha bejutnak, de Manning csókerkedett egyet. Ezért tartott ekkora nagytakarítást Elway. Nem tudta elfogadni, hogy a már megvett döntőbe nem jutnak be.undisputedly
Gates okos akkor az összes Surfacet felokosítja, és semmi más nem lesz rajta elérhető csak Lynch interjúk! 😊Studi
Van egy übertitkos deal, ami arról szól, hogy az irányítónk az ötödik gyűrű után Russell Windows néven játszik tovább.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
A Wall Streeten keresd a hibát. Megtették a fejesek a meccset. Gates amúgy Seattle-area-ban lakik, szóval mindenképpen mi nyerünk. Tavaly is ő intézte el. Buffet és Ő megvették a meccset. Idén a Denver kapta volna, ha bejutnak, de Manning csókerkedett egyet. Ezért tartott ekkora nagytakarítást Elway. Nem tudta elfogadni, hogy a már megvett döntőbe nem jutnak be.undisputedly
Gates okos akkor az összes Surfacet felokosítja, és semmi más nem lesz rajta elérhető csak Lynch interjúk! 😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
A Wall Streeten keresd a hibát. Megtették a fejesek a meccset. Gates amúgy Seattle-area-ban lakik, szóval mindenképpen mi nyerünk. Tavaly is ő intézte el. Buffet és Ő megvették a meccset. Idén a Denver kapta volna, ha bejutnak, de Manning csókerkedett egyet. Ezért tartott ekkora nagytakarítást Elway. Nem tudta elfogadni, hogy a már megvett döntőbe nem jutnak be.
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
Komoly tudat módosítókat szedsz? 😀BigBaltazar
Kezd nekem is gyanús lenni a köptetőWyatt
A lejáratát érdemes megnézni. Meg sokban van alkohol is. Ha lehúzod mind, akkor...
De a 49 pont jó lehet. Ha nem kapunk 48nál többet.Demecs
Szerintem már a 49 pont is nagyon gyanús ellenünk. De az is biztos, hogy mi nem teszünk fel még 48-at sem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!