New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
Komoly tudat módosítókat szedsz? 😀BigBaltazar
Kezd nekem is gyanús lenni a köptetőWyatt
A lejáratát érdemes megnézni. Meg sokban van alkohol is. Ha lehúzod mind, akkor...
De a 49 pont jó lehet. Ha nem kapunk 48nál többet.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
Komoly tudat módosítókat szedsz? 😀BigBaltazar
Kezd nekem is gyanús lenni a köptető

több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunkWyatt
Komoly tudat módosítókat szedsz? 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztakurva. Azt álmodtam, hogy szerzünk 49 pontot, de mocsokmód kikapunk mert az ellen meg valami 73-at. A történetben az a legszebb, hogy a Redskins ellen játszottunk

több mint 9 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Debrecenben nem tud valaki valami helyet, ahová be lehet ülni megnézni a meccset, netán hasonlóan Patrióta érzelmű sorstársakat, akik szurkolnának közösen a lapos labdáknak... vagy mi a csapatnak? 😀Sipiz01
Google a barátod:  www.vagy.hu/tartalom/cikk/8418_debrecenben_is_a_super_bowlempty taxi
Ezt tudom, csak nem erre vágyok, de azért köszönöm.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Demecs
Zseniális videó, mindhárman nagyon jók benne, én persze a legjobban annak örülök, hogy a Szörnyetegről megint kiderül, hogy nem az (az első belezésnél ott akarja hagyni az egészet), és hogy van humora (pl. Donkey Kong, I feel your pain) 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sony vajon mennyit fizetett érte? Nagyon nem mehet a PS-nek 😛
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Még bulvározzunk kicsit. Belehallgattam miss Perry sajtótájékozójába (csak úgy süt az értelem erről a nőről). Hát ő a Seahawkst választotta. Én meg remélem Lenny Kravitz letépi a felsőjét! 😀Kollega
Remélem viszi a gatyáját és a bugyiját is a felsőjével együtt.

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Őszintén... Ez hatalmas... 😀
Demecs

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Még bulvározzunk kicsit. Belehallgattam miss Perry sajtótájékozójába (csak úgy süt az értelem erről a nőről). Hát ő a Seahawkst választotta. Én meg remélem Lenny Kravitz letépi a felsőjét! 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?zinedine5
szerintem semennyire.Demecs
szerintem se és nem csak Lynchből áll a 'hawks O#, az ő limitálása csak egy lépés a kedvező eredmény elérése érdekében



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A Phoenex-i Zoo-ban pedig a comodo, a zsiráf és az orangután is minket választott.. 😀 Nem jelent ez semmit..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Az a rohadt polip. De remélem téved.

Demecs
Plusz a látnokcica is oda jósolt, és neki a találati aránya eddig 3-0 volt...:-/

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?zinedine5
szerintem semennyire.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Az a rohadt polip. De remélem téved.

Demecs
Kicsit se részrehajló ha a Seattle Aquariumban készült a kép 😊Matthew99
Plusz ha van egy kis jutalom falat a sisakban.

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Az mennyire lehet faktor a meccsen, hogy Lynch a mi divíziónkban volt évekig?
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Az a rohadt polip. De remélem téved.

Demecs
Kicsit se részrehajló ha a Seattle Aquariumban készült a kép 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Az a rohadt polip. De remélem téved.


több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Vissza a labdás mókára. Semmilyen sincs ellenünk az nfl-nek. Csak, hogy szegény labdás csávónak pisilnie kellett.
Asszem most már azon megy az agyalás, hogyan tehetnék jóvá a sok szart amit a csapat kapott.
Plusz draft pick, ha már a sok troll el akart venni egyet. 😀

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Debrecenben nem tud valaki valami helyet, ahová be lehet ülni megnézni a meccset, netán hasonlóan Patrióta érzelmű sorstársakat, akik szurkolnának közösen a lapos labdáknak... vagy mi a csapatnak? 😀Sipiz01
Google a barátod:  www.vagy.hu/tartalom/cikk/8418_debrecenben_is_a_super_bowl


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Annyira nyilvánvaló, hogy csak a vak nem látja, ki okozta a tüzet...
Marshall, te gyújtogattál a Patriots szobáinál?
DeX
Kia az a Marshall?csi77
Igazad van, javítottam! My bad!

több mint 9 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Debrecenben nem tud valaki valami helyet, ahová be lehet ülni megnézni a meccset, netán hasonlóan Patrióta érzelmű sorstársakat, akik szurkolnának közösen a lapos labdáknak... vagy mi a csapatnak? 😀
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Friss helyzetjelentés

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Idea bestof a Sound FX-ekből, elég király 😊 BTW valami baj történt a fasza avatarommal...