New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ennek már sose lesz vége 😕
 sports.yahoo.com/news/deflate-gate-triggers-stat-spat-as-analysts-attempt-to-solve-why-patriots-don-t-fumble-003107565-nfl.html

A cikk azt elemzi, hogy 2007 óta (amikortól Brady(!) és Manning kiharcolta, hogy minden csapat a saját labdájával játszik) a Pats majd 2x olyan ritkán veszti el fumble által a labdát, mint előtte. És az új játékosok akik a Pats-hez jönnek szinte "megtáltosodnak" és ez a statisztikai javulás náluk is jelentkezik...

Sajnos én még mindig a múlt heti hangulatban vagyok, nincs SB váró hangulatom ezek miatt a cikkek miatt és valószínű már nem is jön meg. Menjen a pi***ba, aki ezt az egészet kitalálta!tamssss
Ridley kikéri magának
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 490 — Bears & Illinois fan
Annyira nyilvánvaló, hogy csak a vak nem látja, ki okozta a tüzet...
Marshall, te gyújtogattál a Patriots szobáinál?
DeX
Kia az a Marshall?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Ennek már sose lesz vége 😕
 sports.yahoo.com/news/deflate-gate-triggers-stat-spat-as-analysts-attempt-to-solve-why-patriots-don-t-fumble-003107565-nfl.html

A cikk azt elemzi, hogy 2007 óta (amikortól Brady(!) és Manning kiharcolta, hogy minden csapat a saját labdájával játszik) a Pats majd 2x olyan ritkán veszti el fumble által a labdát, mint előtte. És az új játékosok akik a Pats-hez jönnek szinte "megtáltosodnak" és ez a statisztikai javulás náluk is jelentkezik...

Sajnos én még mindig a múlt heti hangulatban vagyok, nincs SB váró hangulatom ezek miatt a cikkek miatt és valószínű már nem is jön meg. Menjen a pi***ba, aki ezt az egészet kitalálta!tamssss
ne enged be ezeket a híreket az életedbe és máris meglesz a SuperBowl hangulat 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ennek már sose lesz vége 😕
 sports.yahoo.com/news/deflate-gate-triggers-stat-spat-as-analysts-attempt-to-solve-why-patriots-don-t-fumble-003107565-nfl.html

A cikk azt elemzi, hogy 2007 óta (amikortól Brady(!) és Manning kiharcolta, hogy minden csapat a saját labdájával játszik) a Pats majd 2x olyan ritkán veszti el fumble által a labdát, mint előtte. És az új játékosok akik a Pats-hez jönnek szinte "megtáltosodnak" és ez a statisztikai javulás náluk is jelentkezik...

Sajnos én még mindig a múlt heti hangulatban vagyok, nincs SB váró hangulatom ezek miatt a cikkek miatt és valószínű már nem is jön meg. Menjen a pi***ba, aki ezt az egészet kitalálta!tamssss
Ennek alapján egy igazi csaló van, a Kóc, mert korábban Manning és most Luck szinte rekordokat döntöget passzolt yardok mennyiségében, az pedig csak úgy lehet, ha a leeresztett labdákkal passzolnak... Ja és persze nagy vizsgálatot tartanék a Packersnél (Rodgers) és a Saintsnél (Brees) is.
több mint 9 éve
tamssss 31
Ennek már sose lesz vége 😕
 sports.yahoo.com/news/deflate-gate-triggers-stat-spat-as-analysts-attempt-to-solve-why-patriots-don-t-fumble-003107565-nfl.html

A cikk azt elemzi, hogy 2007 óta (amikortól Brady(!) és Manning kiharcolta, hogy minden csapat a saját labdájával játszik) a Pats majd 2x olyan ritkán veszti el fumble által a labdát, mint előtte. És az új játékosok akik a Pats-hez jönnek szinte "megtáltosodnak" és ez a statisztikai javulás náluk is jelentkezik...

Sajnos én még mindig a múlt heti hangulatban vagyok, nincs SB váró hangulatom ezek miatt a cikkek miatt és valószínű már nem is jön meg. Menjen a pi***ba, aki ezt az egészet kitalálta!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/12238094/tom-brady-statistical-analysis-new-england-patriots-quarterback-nfl-record-49-postseason-touchdown-passes

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgateWeskho
Szerintem Haribó és a mocskosravens van az ügy mögött, vagy talán a colts! Csak nehogy a FirealarmGate miatt is bepereljen mindenkit a picsába a Próféta és Kraft 😀Flacco5
Mondjuk o pont ott van. Szoval lehet o csinalja. Aztan majd szol PC-nek hogy figyelje a labdakat. 😀

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Vannak ilyenek is, aki szereti az ilyen megközelítéseket
Ha a Seattle támad:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/27/sb-xlix-when-seattle-has-the-ball/
Ha a New England támad:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/28/sb-xlix-when-new-england-has-the-ball/
Meg ilyen is:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/29/sb-xlix-32-observations/
Meg mismatchek:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/26/super-bowl-xlix-mismatches/
Meg számok még:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/21/super-bowl-xlix-preview-patriots-vs-seahawks/Wyatt
Juuuuuj.
Azon agyalok mi lenne ha d fal ugy allna fel hogy ket nt kozepen aztan a ket de szelesebben. Hatha igy jobban megfogjuk vagy bent tartjuk a futast.
Mondjuk egy sima 4-3. 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vannak ilyenek is, aki szereti az ilyen megközelítéseket
Ha a Seattle támad:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/27/sb-xlix-when-seattle-has-the-ball/
Ha a New England támad:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/28/sb-xlix-when-new-england-has-the-ball/
Meg ilyen is:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/29/sb-xlix-32-observations/
Meg mismatchek:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/26/super-bowl-xlix-mismatches/
Meg számok még:  www.profootballfocus.com/blog/2015/01/21/super-bowl-xlix-preview-patriots-vs-seahawks/

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgateWeskho
Szerintem Haribó és a mocskosravens van az ügy mögött, vagy talán a colts! Csak nehogy a FirealarmGate miatt is bepereljen mindenkit a picsába a Próféta és Kraft 😀Flacco5
Klassz lehet az egész életed feltenni erre a dologra, ha már más örömöd nincs 😀
próbálok segíteni:  walterfootball.com/draft2015.php
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Annyira nyilvánvaló, hogy csak a vak nem látja, ki okozta a tüzet...
Marshawn, te gyújtogattál a Patriots szobáinál?

több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgateWeskho
Nem kéne a srácoknak ágyban cigizni. 😀 Amúgy is egészségtelen.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgateWeskho
Szerintem Haribó és a mocskosravens van az ügy mögött, vagy talán a colts! Csak nehogy a FirealarmGate miatt is bepereljen mindenkit a picsába a Próféta és Kraft 😀Flacco5
A te hibád az egész, te írtad végig, hogy MVP Próféta Tom Brady, aztán tényleg lenyomta a végén a csapatodat. Vacak lehet, hogy te tehetsz mindenről 😕
Amúgy meg

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgateWeskho
Szerintem Haribó és a mocskosravens van az ügy mögött, vagy talán a colts! Csak nehogy a FirealarmGate miatt is bepereljen mindenkit a picsába a Próféta és Kraft 😀Flacco5
Túltoltad. Felesleges volt 😕

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgateWeskho
Szerintem Haribó és a mocskosravens van az ügy mögött, vagy talán a colts! Csak nehogy a FirealarmGate miatt is bepereljen mindenkit a picsába a Próféta és Kraft 😀
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ma kezdődik Hernandez tárgyalása
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ezzel a végeredménnyel is kiegyeznék. 😀Demecs
Lehet, hogy Sörment még akadályozta kicsit a sérülés 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645



Ezzel a végeredménnyel is kiegyeznék. 😀

több mint 9 éve
Weskho New England Patriots 46
Biztos PC és RW van a hátterében. Követeljük, hogy Goodell azonnal indítson nyomozást... Ez már firealarmgate
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Megint megszólalt a fiúk szállásán a tűzjelző este. Eléggé nagy pofátlanság azért.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Nekem csak az nem tetszik, hogy elemzésnél/interjúnál mondják jövőre mennyit fog kapni és nincs annyira benne a nyilatkozataiban az, hogy hajlandó elköteleződni. A legutóbbiban azt olvastam, hogy viheti bármerre is az útja. Ez nekem nem annyira szimpatikus, mert azért elég messzire eljutott velünk. Persze mi is vele. De azért értékelhetné, hogy végre egy sikeres csapat tagja és az élvonalban van. Ráadásul mi jól is használjuk őt nem úgy mint a Tampa.Demecs
Ebből is látszik szerintem, hogy mennyivel okosabb ember ma, mint pár éve. Pontosan tudja, hogy ilyesmit nem pár nappal a döntő előtt és nem a sajtón keresztül kell megüzenni. Persze, hogy viheti bármerre az útja. Mintha BB még nem adta volna ki soha senkinek az útját 2 nappal a szezonkezdet előtt.

Gondolom annak idején a Jets vezetői is azt tették, amiről azt gondolták, hogy a legjobb a szervezetnek. Ebben a játékban, ha valakit 5 dollárral olcsóbban lehet helyettesíteni, akkor annak annyi. Welkerre simán rásütötték, hogy pótolható, Talibra is. Ha Revis nem pótolható, akkor lehetnek igényei. De ezt inkább a jövő héten tárgyalják meg, most legyen inkább téma read option!Kollega
Ninko is itt maradt kevesebbért. Sokan maradnak, mert jó a csapat. Lehet menni máshová is pénzt keresni, de lehet nem leszel sikeres. Láttunk már ilyet is.

Készülünk rá. Jimmy G-vel. Ő játssza az edzéseken RW-t.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A videó rossz ómen tavaly kihozta a Broncost és mi lett belőle...ThundersNFL
Tény, meg nálunk is volt mellé tippje (mondjuk a 2007-es szezon végén aligha lehet hibáztatni, hogy minket tett meg 😀), de azért még a tavalyi buktával is 8–3 a mérleg 😊

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nekem csak az nem tetszik, hogy elemzésnél/interjúnál mondják jövőre mennyit fog kapni és nincs annyira benne a nyilatkozataiban az, hogy hajlandó elköteleződni. A legutóbbiban azt olvastam, hogy viheti bármerre is az útja. Ez nekem nem annyira szimpatikus, mert azért elég messzire eljutott velünk. Persze mi is vele. De azért értékelhetné, hogy végre egy sikeres csapat tagja és az élvonalban van. Ráadásul mi jól is használjuk őt nem úgy mint a Tampa.Demecs
Ebből is látszik szerintem, hogy mennyivel okosabb ember ma, mint pár éve. Pontosan tudja, hogy ilyesmit nem pár nappal a döntő előtt és nem a sajtón keresztül kell megüzenni. Persze, hogy viheti bármerre az útja. Mintha BB még nem adta volna ki soha senkinek az útját 2 nappal a szezonkezdet előtt.

Gondolom annak idején a Jets vezetői is azt tették, amiről azt gondolták, hogy a legjobb a szervezetnek. Ebben a játékban, ha valakit 5 dollárral olcsóbban lehet helyettesíteni, akkor annak annyi. Welkerre simán rásütötték, hogy pótolható, Talibra is. Ha Revis nem pótolható, akkor lehetnek igényei. De ezt inkább a jövő héten tárgyalják meg, most legyen inkább téma read option!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645


Dallas benzinkútnál vasárnap este. 😀
Azt hittem a hawks hambi halas lesz.