New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Sokkal jobban foglalkoztat,hogy mit csinálunk a read-optionnel a meccsen. Néztem a GB-Seattle meccset újra, ameddig Matthews jól bírta, addig sikerült Wilsont a zsebbe limitálni, de annak most sem értem a magyarázatát, hogy Lynchet miért nem futtatták a meccs elejétől. Valaki tud erre jó magyarázatot? Én attól tartok, hogy a hosszú drive-okat fognak nyomni, így az O nem lesz fenn és ez az O-t teljesítménkényszerbe fogja hozni. Arra reális esélyt, hogy Lynch/Wilson három kísérletből ne fusson 10 yardot a mi védelmünk ellen, nem látok. (Ld. Ravens meccs.).Burkus
Itt jobban lehet tölteni a boxot azért mint a Ravens ellen, mert ott azért voltak minőségi elkapók, egyetlen egy gond van hogy az a szűkszavú úriember a túloldalon az első kontakt után is annyi yardot termel hogy behalás....és ha ilyen rövid yardos szituk lesznek hogy 3&2,3, na ezeket nyalni fogjuk mint a fagyit mert ez nem erőssége a védelemnek hogy megfogja. Illetve azért azt is hozzá kell tenni hogy a Hawks futójátékát Lynch tette naggyá,olyan fal mögött kevesen hoznának ilyen számokat,talán kellően lehetne dominálni a DL-OL csatát most szal előre pufi fánkok. 😀manuszka86
Éppen tegnap néztem, hogy Blount is ugyan annyit hoz kontakt után mint Lynch. 3 kemény yard az átlag, sőt Lynch 3, 11 Blount 3, 17, szóval itt is jobbak vagyunk.

Szerintem ha hátrányból játszana a hawks ellenünk az nekünk nagyon feküdne, mert akkor nem vezethetnek hosszú driveoket. hamar pontot kell felpakolnunk.Demecs
Szerintem Beast és Blount között az a külömbség hogy ha Blountot a Los mögött kontaktoljàk ahol még nincs lendülete at -1 yard,viszont a Beastnél az elsö kontaktokat javàban a Los mögött kapja és hoz 3-4 yardot. Blountnak kell a lendület és onnan màr nàla sincs megàllj.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintetek a korabban mar látott 5 emberes DL felállás fog dominálni nálunk, közepén 1000 fontnyi DT-vel?
Nem tudom a Hawks mennyit jatszik 3 elkapoval...Sinisa
Igazából ez az 5 DL-es felállás annyira nem lenne nagy dolog. Lehetne úgy is nézni, hogy egy 3–4, ahol a két OLB feljebb áll fel (Ninko és Chandler Jones), a három DT mellé (Wilfork, Siliga, Chris Jones), mögöttük pedig a két ILB marad (Collins, Hightower)
Mondjuk az sanszos, hogy most kevésbé a 4–2–5 (Ninko, Wilfork, Siliga/Jones, Chandler Jones – Hightower, Collins – Revis, Chung, DMC, Arrington/Ryan, Browner) fog dominálniWyatt
Az biztos annyi db-re nem lesz szükség hátul. Revis-Browner és Chung. Ő jól oda szokott érni a futásokra. Kemény is.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Sokkal jobban foglalkoztat,hogy mit csinálunk a read-optionnel a meccsen. Néztem a GB-Seattle meccset újra, ameddig Matthews jól bírta, addig sikerült Wilsont a zsebbe limitálni, de annak most sem értem a magyarázatát, hogy Lynchet miért nem futtatták a meccs elejétől. Valaki tud erre jó magyarázatot? Én attól tartok, hogy a hosszú drive-okat fognak nyomni, így az O nem lesz fenn és ez az O-t teljesítménkényszerbe fogja hozni. Arra reális esélyt, hogy Lynch/Wilson három kísérletből ne fusson 10 yardot a mi védelmünk ellen, nem látok. (Ld. Ravens meccs.).Burkus
Itt jobban lehet tölteni a boxot azért mint a Ravens ellen, mert ott azért voltak minőségi elkapók, egyetlen egy gond van hogy az a szűkszavú úriember a túloldalon az első kontakt után is annyi yardot termel hogy behalás....és ha ilyen rövid yardos szituk lesznek hogy 3&2,3, na ezeket nyalni fogjuk mint a fagyit mert ez nem erőssége a védelemnek hogy megfogja. Illetve azért azt is hozzá kell tenni hogy a Hawks futójátékát Lynch tette naggyá,olyan fal mögött kevesen hoznának ilyen számokat,talán kellően lehetne dominálni a DL-OL csatát most szal előre pufi fánkok. 😀manuszka86
Éppen tegnap néztem, hogy Blount is ugyan annyit hoz kontakt után mint Lynch. 3 kemény yard az átlag, sőt Lynch 3, 11 Blount 3, 17, szóval itt is jobbak vagyunk.

Szerintem ha hátrányból játszana a hawks ellenünk az nekünk nagyon feküdne, mert akkor nem vezethetnek hosszú driveoket. hamar pontot kell felpakolnunk.

több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan

Egyszerűen ímádom a palit! Ő megéli a SB hangulatot! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintetek a korabban mar látott 5 emberes DL felállás fog dominálni nálunk, közepén 1000 fontnyi DT-vel?
Nem tudom a Hawks mennyit jatszik 3 elkapoval...Sinisa
Igazából ez az 5 DL-es felállás annyira nem lenne nagy dolog. Lehetne úgy is nézni, hogy egy 3–4, ahol a két OLB feljebb áll fel (Ninko és Chandler Jones), a három DT mellé (Wilfork, Siliga, Chris Jones), mögöttük pedig a két ILB marad (Collins, Hightower)
Mondjuk az sanszos, hogy most kevésbé a 4–2–5 (Ninko, Wilfork, Siliga/Jones, Chandler Jones – Hightower, Collins – Revis, Chung, DMC, Arrington/Ryan, Browner) fog dominálni

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Most olvasom, hogy valami "jótét lélek" tűzriadót csinált éjszaka a csapat szállodájában.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000463861/article/fire-alarm-at-pats-hotel-goes-off-in-middle-of-the-night?campaign=Facebook_atn_patraKollega
Nyugi, BB leeresztette a kocsija kerekét. 😉

több mint 9 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Szerintetek a korabban mar látott 5 emberes DL felállás fog dominálni nálunk, közepén 1000 fontnyi DT-vel?
Nem tudom a Hawks mennyit jatszik 3 elkapoval...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Sokkal jobban foglalkoztat,hogy mit csinálunk a read-optionnel a meccsen. Néztem a GB-Seattle meccset újra, ameddig Matthews jól bírta, addig sikerült Wilsont a zsebbe limitálni, de annak most sem értem a magyarázatát, hogy Lynchet miért nem futtatták a meccs elejétől. Valaki tud erre jó magyarázatot? Én attól tartok, hogy a hosszú drive-okat fognak nyomni, így az O nem lesz fenn és ez az O-t teljesítménkényszerbe fogja hozni. Arra reális esélyt, hogy Lynch/Wilson három kísérletből ne fusson 10 yardot a mi védelmünk ellen, nem látok. (Ld. Ravens meccs.).Burkus
Itt jobban lehet tölteni a boxot azért mint a Ravens ellen, mert ott azért voltak minőségi elkapók, egyetlen egy gond van hogy az a szűkszavú úriember a túloldalon az első kontakt után is annyi yardot termel hogy behalás....és ha ilyen rövid yardos szituk lesznek hogy 3&2,3, na ezeket nyalni fogjuk mint a fagyit mert ez nem erőssége a védelemnek hogy megfogja. Illetve azért azt is hozzá kell tenni hogy a Hawks futójátékát Lynch tette naggyá,olyan fal mögött kevesen hoznának ilyen számokat,talán kellően lehetne dominálni a DL-OL csatát most szal előre pufi fánkok. 😀

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nekem inkább úgy tűnik, hogy kezd elülni az egész, a média rájött, hogy melléfogott és mivel ennek Amerikában szép hagyományai vannak, Kraft ügyvédei szarrá perelhetik őket, ezért óvatos visszavonulásba fogtak. Már Harbaugh BB felé eszközölt nyalása is ezt sugallta, mivel gondolom, van valami hivatalos nyoma, hogy ki dobta fel a rágalmat és a Ravenst mondták a hírekben. Ha itt nem is lesz jogi eljárás, ha tényleg ő kezdte, Harbaugh-ról az életben nem mossák le, hogy mivel outcoachingolták a pályán majd lealázták a szabálykönyvvel a meccs után, alantas módon próbált meg bosszút állni. Az mindenesetre, hogy annyit találtak, hogy a labdás fiú a labdákkal bemegy 90 másodpercre a klotyóra, a teljes égés, különösen ha figyelembe vesszük, hogy azt a szakvéleményt, hogy nem is történt semmi, a labdák normális állapotban voltak.

Azt mindenesetre magam előtt látom, amikor BB-ék kaján pofával odaadták a felvételt a klotyóra menő labdásfiúról. Remélem, van arról is "telemetriai adat", hogy mit és hogy eresztett a srác fajanszba a 90 másodperc alatt 😊

Sokkal jobban foglalkoztat,hogy mit csinálunk a read-optionnel a meccsen. Néztem a GB-Seattle meccset újra, ameddig Matthews jól bírta, addig sikerült Wilsont a zsebbe limitálni, de annak most sem értem a magyarázatát, hogy Lynchet miért nem futtatták a meccs elejétől. Valaki tud erre jó magyarázatot? Én attól tartok, hogy a hosszú drive-okat fognak nyomni, így az O nem lesz fenn és ez az O-t teljesítménkényszerbe fogja hozni. Arra reális esélyt, hogy Lynch/Wilson három kísérletből ne fusson 10 yardot a mi védelmünk ellen, nem látok. (Ld. Ravens meccs.)

Más: érdekes felvetés az a pletyka, hogy a Billshez jönne Peyton Manning. Nem örülnék, de nem tartom irreálisnak, nem hiszem, hogy 19 misit erre a PO teljesítményre Elway kifizet és a Billsnek meg csak egy jó irányító hiányzik és ők ki is tudnának fizetni egy komolyabb bért Manningnek.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Alig olvasni valamit a meccsrol. Labda ügy, riasztó ügy. A most legujjabb meg vmi elmebeteg ravens fan alairast gyujt, hogy jatszak ujra az afc dontot es tiltsanak el minket meg az edzot es ugy kapjuk be.
Lassan mindenki ellenunk lesz.
A dac es a harag jo lehet. Feltuzel csak ne legyunk meggondolatlanok.

Tavaly ilyenkor mar mentek az elemzesek.Demecs
Csak jó helyen kell keresni 😊
Ha nem zavarja a népet, akkor berakom ide a linkeket
Gyenge rajt? Nem probléma! A Seahawks és a Pats útja a Super Bowlig
Russell Wilson a 11–0-ra hajt; Brady beérheti Montanát; Belichick: 9!Wyatt
Lassan jonnek. Remelem errol fog mar szolni.

Fogunk dobni Sherman fele?

En a probowlon bevertem volna a csikonak. Az fix. 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alig olvasni valamit a meccsrol. Labda ügy, riasztó ügy. A most legujjabb meg vmi elmebeteg ravens fan alairast gyujt, hogy jatszak ujra az afc dontot es tiltsanak el minket meg az edzot es ugy kapjuk be.
Lassan mindenki ellenunk lesz.
A dac es a harag jo lehet. Feltuzel csak ne legyunk meggondolatlanok.

Tavaly ilyenkor mar mentek az elemzesek.Demecs
Csak jó helyen kell keresni 😊
Ha nem zavarja a népet, akkor berakom ide a linkeket
Gyenge rajt? Nem probléma! A Seahawks és a Pats útja a Super Bowlig
Russell Wilson a 11–0-ra hajt; Brady beérheti Montanát; Belichick: 9!

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Blount kontakt utani futasai megegyeznek Lynchevel. Rotalni kellene Greyt es ot. Develin es Gronk is be tud segiteni vagy Homano. Plusz falember.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Alig olvasni valamit a meccsrol. Labda ügy, riasztó ügy. A most legujjabb meg vmi elmebeteg ravens fan alairast gyujt, hogy jatszak ujra az afc dontot es tiltsanak el minket meg az edzot es ugy kapjuk be.
Lassan mindenki ellenunk lesz.
A dac es a harag jo lehet. Feltuzel csak ne legyunk meggondolatlanok.

Tavaly ilyenkor mar mentek az elemzesek.

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most olvasom, hogy valami "jótét lélek" tűzriadót csinált éjszaka a csapat szállodájában.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000463861/article/fire-alarm-at-pats-hotel-goes-off-in-middle-of-the-night?campaign=Facebook_atn_patraKollega
ilyet már annyiszor hallottam, hogy ezt elég alapnak tartom 😀
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ne legyen sérülés, úgy dőljön el, ki a jobb. Vagy inkább ne legyen sérülés, és nyerjünk mi 😀
Inkább Gronkban bízom, hogy bírni fogja a strapát a Bumm-bummék ellen, és végre teljes érték Gronkkal támadhatunk a Super BowlbanWyatt
Még nem tudhatjuk, hogy ms. Thompson a Foxtól mennyit hagyott meg belőle 😊
 ftw.usatoday.com/2015/01/watch-rob-gronkowskis-awkward-interview-with-charissa-thompson

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne legyen sérülés, úgy dőljön el, ki a jobb. Vagy inkább ne legyen sérülés, és nyerjünk mi 😀
Inkább Gronkban bízom, hogy bírni fogja a strapát a Bumm-bummék ellen, és végre teljes érték Gronkkal támadhatunk a Super Bowlban

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Cicafoci mi?
Brandon Browner: "I'll tell my teammates to hit (Sherman's) elbow, (Thomas') shoulder. Try to break it if you can."

 t.co/qq5ecudbamGeeri
ja és ezt szerinted az elkapók, hogy fogják megoldani?kapitnono
Welker hogy utotte ki Talibot?

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Cicafoci mi?
Brandon Browner: "I'll tell my teammates to hit (Sherman's) elbow, (Thomas') shoulder. Try to break it if you can."

 t.co/qq5ecudbamGeeri
ja és ezt szerinted az elkapók, hogy fogják megoldani?


több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Most olvasom, hogy valami "jótét lélek" tűzriadót csinált éjszaka a csapat szállodájában.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gvomfv7nizhi9p4dxrsy
Fire alarm at Pats' hotel goes off in middle of the night
Rob Gronkowski might not have gotten the best sleep last night. A fire alarm at the New England Patriots' hotel went off this morning. Thankfully, the hotel was not on fire.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
tegnap beszélt Russell W a pro bowl szünetben erről és állítólag tavaly sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítottak a new yorki helyszínnek (ahol 23-0-ra nyertek az alapszakaszban) mint idén ennek.Höri
teljesen logikus, hiszen itt az alapszakaszban csak 35-6-ra nyertünk franchise rekord offense yardmennyiséggel. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
És tényleg...mennyire idióta vagyok.Demecs
Ellenvetés? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Mennyire faktor, hogy a seahawks évente 2x is játszik arizonában?Demecs
tegnap beszélt Russell W a pro bowl szünetben erről és állítólag tavaly sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítottak a new yorki helyszínnek (ahol 23-0-ra nyertek az alapszakaszban) mint idén ennek.

amúgy csak 1x játszanak Glendaleben évente :pHöri
És tényleg...mennyire idióta vagyok.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Had fokozzam a teljesen használhatatlan információk halmazát. Annak idején, a 2001-es szezonban a harmadik részvételre sikerült bevennünk a Luisiana Superdomot (a '85-ös szezonban a Bears, a '01-esben Packers ellen is ott játszottunk). Remélhetőleg a University of Phoenix Stadiumot másodszorra már letudjuk!

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Cicafoci mi?
Brandon Browner: "I'll tell my teammates to hit (Sherman's) elbow, (Thomas') shoulder. Try to break it if you can."

 t.co/qq5ecudbam

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, hogy elküldöm, ha eléggé be leszek már marva 😕)
Amúgy a sztori igaz. El is hoztam szuvenírnek azt a nyomtatványt 😊Minitron
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕

Szerk. csak hogy futballról is szó essen: Amúgy fosok a Lynch-Wilson duótól, fogalmam nincs, hogy fogjuk limitálni a játékukat. Tölthetjük a boxot, ahogy tudjuk, de az a pali (Lynch) mindig mindenből kihozza valahogy azt a 4-5-6 yardot, ha nem többet.nDRo
Tedd hozzá, hogy lány vagy és nemrég kezdtél amerikai focit nézni... 😉

és ha már úgyis írsz, rákérdeznél, hogy mi van a Meskó Zolival? ^ ^ 🏈vpi
Hamarosan megtudhatod^^