New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕 nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
valamint
... 😀száncsájn
Nekem augusztusban van a szülinapom, nem láttam padot, se iskolát se kist, nincs kutyám, ami kölykezne, szóval én Charlotte McKinney-t kérem... ahogy a reklámban lenne, ha nem tiltották volna be... ugye lehet, ugye?! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mennyire faktor, hogy a seahawks évente 2x is játszik arizonában?Demecs
tegnap beszélt Russell W a pro bowl szünetben erről és állítólag tavaly sokkal nagyobb jelentőséget tulajdonítottak a new yorki helyszínnek (ahol 23-0-ra nyertek az alapszakaszban) mint idén ennek.

amúgy csak 1x játszanak Glendaleben évente :p

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
 grantland.com/the-triangle/bill-belichick-nfl-draft-new-england-patriots/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
 deadspin.com/richard-sherman-nfl-wont-punish-patriots-due-to-confl-1681769928

Sherman megmondta a tutit, most már nem kell parázni a büntetés miatt...


lehet a tavalyi nagy jóslat mégis igaz lehet, csak a broncos-t ki kell cserélni patriots-ra? @)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 571 — Így remélem megfelelek nektek.....
10 Years ago Opponent 😀

 www.phillymag.com/news/2015/01/25/eagles-2004-super-bowl-roster-where-are-they-now/#0uZpK1dA27ZyJf54.99
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
"Németh Ferenc Lehelnek hívnak, két napja még csifz szurkoló, voltam, - igaz csak két hete kaptunk ESPN 3D-t a cellánkba, node tegnap megváltoztatta az életemet egy ZsizellBlüntyen poszter, úgyhogy én a Partirókáknak szurkolok, épp a nagydöntőn lesz a kivégzésem, úgyhogy nem tudom ÉLŐ-ben végignézni, egyébként ez egybeesik még a letartóztatásom napjával, valamint anyukámnak is ekkor lesz szalagavatója, hajrá pecc, hajrá Bruda Tom, nomeg a kedvenc játékosom a fekete irányító, a Kancellár, nagyon várom már mikor tuggyuk draftolni, ha engem kérdeznek 3-2 ide, éjjenek a Hazaiak!"


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ja. és bocsi, hogy ezt visszahozom, de: "A PFT legújabb értesülései szerint lehet, hogy az a 11 labda, amiről eddig azt hittük, hogy 2 PSI-vel volt a 12,5-es határ alatt, csak nagyjából 1 PSI-vel volt puhább a megengedettnél" - 120 yard.

 profootballtalk.nbcsports.com/2015/01/25/nfl-bears-plenty-of-blame-for-deflategate/

ezt összevetve a HeadSmart kísérlettel... remélem most már hamarosan kiderül, mi volt.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gronk highlights, elég jó 😊
 www.youtube.com/watch?v=QZfJ0L7bm9Q
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
Mindenképpen Te, viszont hangyányit degradálja a győzelmed az, hogy Saints szurkoló vagy 😊

Én nem vagyok szakértő, csak a tapasztalataimra tudok hagyatkozni. Ilyen csapatok ellen úgy látom, hogy igyekezni szoktunk nagyon gyors támadásokat vezetni. Ha előnyben tudunk játszani, az sokat segít és ilyenkor azzal igyekszünk előnyt szerezni, hogy több támadást viszünk, nem húzzuk vele az időt. Nem lennék meglepve, ha sok no huddlet és trükkös felállást látnánk az első félidőben.
Ha ez nem jön be és megfogják Bradyéket, akkor kb. mindegy mi történik a másik oldalon. Ha ők diktálják a tempót igen kevés sanszot adnék a mieinknek. Persze kijöhet abból is egy hasonló meccs, mint a Ravens ellen, de erre annyival kevesebb az esély, amennyivel a Seahawks jobb csapat a Ravensnél.Kollega
A Ravens-szel ellentétben a hawks elég bika sec-kel rendelkezik, nem szeretném, ha 14 pontos hátránnyal fordulnánk a 4. negyedre. Nekem nem a gyors támadások vezetése a fontos, hanem a hosszú drive pontszerzéssel, lehetőleg TD-vel a végén. Sokat szeretném látni Wilsonékat a pálya szélén 😊
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
Természetesen a Pats... 😀 Legalábbis ebben a topicban..Meg vasárnap Atlantában is.. 😉kyobalu
Mi a pics@t keresnének Atlantában?vpi
Arizona akart az lenni..Botsánat.. 😕 Glendale, Arizona.. University of Phoenix Stadium..
Így minden OK?? Na ott nyerünk vasárnap..kyobalu
Én feb.4 Születésem dátuma úgyhogy csakis Pats győzelmet fogadok el szülinapi ajándéknak 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
Természetesen a Pats... 😀 Legalábbis ebben a topicban..Meg vasárnap Atlantában is.. 😉kyobalu
Mi a pics@t keresnének Atlantában?vpi
Arizona akart az lenni..Botsánat.. 😕 Glendale, Arizona.. University of Phoenix Stadium..
Így minden OK?? Na ott nyerünk vasárnap..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 599 — Patriot
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
Természetesen a Pats... 😀 Legalábbis ebben a topicban..Meg vasárnap Atlantában is.. 😉kyobalu
Mi a pics@t keresnének Atlantában?
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
másnap államvizsa, tárgyalás, valami? ha nem, akkor kezdő vagy még. bocsi!
(amugy grat 😊)
több mint 9 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Természetesen a Pats... 😀 Legalábbis ebben a topicban..Meg vasárnap Atlantában is.. 😉kyobalu
Atlantában nyerhettek! 😉

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀Matthew99
Természetesen a Pats... 😀 Legalábbis ebben a topicban..Meg vasárnap Atlantában is.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕.nDRo
Nekem meg február elsején van a szülinapom, nemrég született meg a fiam és Seahawks győzelmet szeretnék. Na akkor ki nyer? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 599 — Patriot
Lehet, hogy elküldöm, ha eléggé be leszek már marva 😕)
Amúgy a sztori igaz. El is hoztam szuvenírnek azt a nyomtatványt 😊Minitron
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕

Szerk. csak hogy futballról is szó essen: Amúgy fosok a Lynch-Wilson duótól, fogalmam nincs, hogy fogjuk limitálni a játékukat. Tölthetjük a boxot, ahogy tudjuk, de az a pali (Lynch) mindig mindenből kihozza valahogy azt a 4-5-6 yardot, ha nem többet.nDRo
Tedd hozzá, hogy lány vagy és nemrég kezdtél amerikai focit nézni... 😉

és ha már úgyis írsz, rákérdeznél, hogy mi van a Meskó Zolival? ^ ^ 🏈
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én nem vagyok szakértő, csak a tapasztalataimra tudok hagyatkozni. Ilyen csapatok ellen úgy látom, hogy igyekezni szoktunk nagyon gyors támadásokat vezetni. Ha előnyben tudunk játszani, az sokat segít és ilyenkor azzal igyekszünk előnyt szerezni, hogy több támadást viszünk, nem húzzuk vele az időt. Nem lennék meglepve, ha sok no huddlet és trükkös felállást látnánk az első félidőben.
Ha ez nem jön be és megfogják Bradyéket, akkor kb. mindegy mi történik a másik oldalon. Ha ők diktálják a tempót igen kevés sanszot adnék a mieinknek. Persze kijöhet abból is egy hasonló meccs, mint a Ravens ellen, de erre annyival kevesebb az esély, amennyivel a Seahawks jobb csapat a Ravensnél.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
April Wine New England Patriots 256
Lehet, hogy elküldöm, ha eléggé be leszek már marva 😕)
Amúgy a sztori igaz. El is hoztam szuvenírnek azt a nyomtatványt 😊Minitron
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕

Szerk. csak hogy futballról is szó essen: Amúgy fosok a Lynch-Wilson duótól, fogalmam nincs, hogy fogjuk limitálni a játékukat. Tölthetjük a boxot, ahogy tudjuk, de az a pali (Lynch) mindig mindenből kihozza valahogy azt a 4-5-6 yardot, ha nem többet.nDRo
Jó majd 5.-én győzhet a Pats a szülinapod tiszteletére, de elsején mi fogunk. :p 😉BigBaltazar
"That's great."
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Lehet, hogy elküldöm, ha eléggé be leszek már marva 😕)
Amúgy a sztori igaz. El is hoztam szuvenírnek azt a nyomtatványt 😊Minitron
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕

Szerk. csak hogy futballról is szó essen: Amúgy fosok a Lynch-Wilson duótól, fogalmam nincs, hogy fogjuk limitálni a játékukat. Tölthetjük a boxot, ahogy tudjuk, de az a pali (Lynch) mindig mindenből kihozza valahogy azt a 4-5-6 yardot, ha nem többet.nDRo
Jó majd 5.-én győzhet a Pats a szülinapod tiszteletére, de elsején mi fogunk. :p 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Lehet, hogy elküldöm, ha eléggé be leszek már marva 😕)
Amúgy a sztori igaz. El is hoztam szuvenírnek azt a nyomtatványt 😊Minitron
Én megírom, hogy február 5-én lesz a születésnapom és születésnapomra Pats győzelmet kérek. Sőt február ötödikén fogok államvizsgázni, de tanulás helyett mégis a meccset nézem (elvileg Hanni-val aki pont hawks szurkoló), és nem félek mert a vizsgabizottság tagjai biztos tekintettel lesznek rá. 😊 Bár az enyém nem olyan eredeti mint a tied 😕

Szerk. csak hogy futballról is szó essen: Amúgy fosok a Lynch-Wilson duótól, fogalmam nincs, hogy fogjuk limitálni a játékukat. Tölthetjük a boxot, ahogy tudjuk, de az a pali (Lynch) mindig mindenből kihozza valahogy azt a 4-5-6 yardot, ha nem többet.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Mennyire faktor, hogy a seahawks évente 2x is játszik arizonában?Demecs
a pálya mindenhol ugyanolyan széles, ha jól tudom 😊 Van egy-egy játékos aki szereti a Cards stadionját (Pl. E.T.), illetve többen vannak akik nem. Az,hogy játszott már ott előtte nem hiszem,hogy nagy előny lenne.

Inkább akkor már az könnyíti a helyzetet, hogy tavaly ez a csapat már túlesett ezen a felvezető cirkuszon, így könnyebben viselik.

Az mondjuk meg melletetek szól,hogy Browner azért biztosan tudott egy-két érdekességet, amivel még Hawksos korában edzéseken szembesültek és nem ment nekik.

Amúgy úgy hallom több ezer járatot töröltek a keleti-parton. Ti elrepültetek már Arizonába?undisputedly
Azért nálunk is van egy-két rutinos, aki tud segíteni a többieknek a hangolódásban. 😀
A hazai pálya nem lesz előny egyikünknél sem. Vegyesen lesznek a szurkolók. Mindenkinek hangos lesz.

Siliga is nálatok volt. 4 játékosunk van, aki korábban nálatok volt. Igaz csak Browner volt ott tavaly.

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mennyire faktor, hogy a seahawks évente 2x is játszik arizonában?Demecs
a pálya mindenhol ugyanolyan széles, ha jól tudom 😊 Van egy-egy játékos aki szereti a Cards stadionját (Pl. E.T.), illetve többen vannak akik nem. Az,hogy játszott már ott előtte nem hiszem,hogy nagy előny lenne.

Inkább akkor már az könnyíti a helyzetet, hogy tavaly ez a csapat már túlesett ezen a felvezető cirkuszon, így könnyebben viselik.

Az mondjuk meg melletetek szól,hogy Browner azért biztosan tudott egy-két érdekességet, amivel még Hawksos korában edzéseken szembesültek és nem ment nekik.

Amúgy úgy hallom több ezer járatot töröltek a keleti-parton. Ti elrepültetek már Arizonába?undisputedly
Ma megyünk.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mennyire faktor, hogy a seahawks évente 2x is játszik arizonában?Demecs
a pálya mindenhol ugyanolyan széles, ha jól tudom 😊 Van egy-egy játékos aki szereti a Cards stadionját (Pl. E.T.), illetve többen vannak akik nem. Az,hogy játszott már ott előtte nem hiszem,hogy nagy előny lenne.

Inkább akkor már az könnyíti a helyzetet, hogy tavaly ez a csapat már túlesett ezen a felvezető cirkuszon, így könnyebben viselik.

Az mondjuk meg melletetek szól,hogy Browner azért biztosan tudott egy-két érdekességet, amivel még Hawksos korában edzéseken szembesültek és nem ment nekik.

Amúgy úgy hallom több ezer járatot töröltek a keleti-parton. Ti elrepültetek már Arizonába?
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A 2012-es meccs összefoglalója.


 www.nfluk.com/videos/videos/Patriots-at-Seahawks-highlights-from-2012/87b2c529-3099-4514-a529-7dcfad0b6713?adbid=10152816045216263&adbpl=fb&adbpr=68680511262&campaign=social_20150126_39384667Demecs
emlékszem chaten mindenki kivolt, hogy ettől a szar secondary-től egy felejtős rookie is jó irányítónak tűnik. 😊
sokminden változott azóta, mindkét csapatnál..