New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25002724/super-bowl-49-key-matchup-tom-brady-takes-on-legion-of-boom

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Jimmy G-vel szimuláljuk Wilsont. Remélem alaposan felkészülünk ellene és passzolnia kell.

több mint 9 éve
GOSB-4 New England Patriots 31
Itt nincs polip foka krokodil ami josol?Demecs
Lesz 😀
Ill van ilyen is
Dinasztiák csatája: lesz-e seattle-i vagy a Patriotsé folytatódik?Wyatt
Dinasztia?
Szerintem a hawks messze van ettol meg. Nalunk is a harmadiknal mondtak.
Hol a polip?Demecs
Ha megnyerik, akkor szerintem már simán rámondják. Ha nem, akkor még van esélyük életben tartani 😊
Polip nem tudom, konkrétan lesz-e, de majd valami állatos jóslásos elvileg lesz valamelyik napWyatt
Ha jól tudom akkor lesz egy csapat dinasztia, ha 3sb-t nyer 3 v. 4 év alatt.
Nem biztos, de anno 2004-ben ez volt az egyik tét: az akkori Pats Dinasztia lesz-e? 3 v.4 dinasztia volt eddig, ha jól emlékszem.

GOSB6
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 830 — !SuPeR6BoWL!
A videó rossz ómen tavaly kihozta a Broncost és mi lett belőle...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Tom megfázott.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000464572/article/tom-brady-battling-cold-eating-garlic-watching-film?campaign=Facebook_atn_rosenthalKollega
Pálinka és fokhagyma. 😀

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Hajrá Madden 😊
 www.usatoday.com/story/tech/gaming/2015/01/26/madden-patriots-seahawks-super-bowl/22343401/
Hú, megnéztem a vidit is, hát asszem beszarnék egy ilyen meccsen 😀
Wyatt
Remélem így lesz és a próféta szól belőlük. Azért pick6et ne kapjunk. Az nagyon csúnya.

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Tom megfázott.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gtoj0eb4df60rpbayfdq
Tom Brady battling cold, eating garlic, watching film
In addition to preparing for a Super Bowl battle with the Seahawks on Sunday, Tom Brady admitted Wednesday that he's fighting a cold that traveled with him to Phoenix.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hajrá Madden 😊
 www.usatoday.com/story/tech/gaming/2015/01/26/madden-patriots-seahawks-super-bowl/22343401/
Hú, megnéztem a vidit is, hát asszem beszarnék egy ilyen meccsen 😀

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Nem tudom, ti hogy vagytok vele. De egy harmadik SB vereséget nagyon nehezen viselnék el.
Úgyhogy én nagyon parázok az egész meccstől. Nagyon nagyon meg kell nyerni. 😊polonic
nyugalom Brady sokat videózott,reméljük nem potyába oszt dübörög majd az offense 😛

több mint 9 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Nem tudom, ti hogy vagytok vele. De egy harmadik SB vereséget nagyon nehezen viselnék el.
Úgyhogy én nagyon parázok az egész meccstől. Nagyon nagyon meg kell nyerni. 😊

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Itt nincs polip foka krokodil ami josol?Demecs
Lesz 😀
Ill van ilyen is
Dinasztiák csatája: lesz-e seattle-i vagy a Patriotsé folytatódik?Wyatt
Dinasztia?
Szerintem a hawks messze van ettol meg. Nalunk is a harmadiknal mondtak.
Hol a polip?Demecs
Ha megnyerik, akkor szerintem már simán rámondják. Ha nem, akkor még van esélyük életben tartani 😊
Polip nem tudom, konkrétan lesz-e, de majd valami állatos jóslásos elvileg lesz valamelyik napWyatt
Remelem rank mondjak majd ujra.
Csodas. Lenyuljak a foci vb-t. 😊
Amugy josolhatnak barmit barmibol csak nyerjuk meg.

Penteken meg kell venni a nemzeti sportot. 4 oldalas sb kulonszam lesz benne.

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt nincs polip foka krokodil ami josol?Demecs
Lesz 😀
Ill van ilyen is
Dinasztiák csatája: lesz-e seattle-i vagy a Patriotsé folytatódik?Wyatt
Dinasztia?
Szerintem a hawks messze van ettol meg. Nalunk is a harmadiknal mondtak.
Hol a polip?Demecs
Ha megnyerik, akkor szerintem már simán rámondják. Ha nem, akkor még van esélyük életben tartani 😊
Polip nem tudom, konkrétan lesz-e, de majd valami állatos jóslásos elvileg lesz valamelyik nap

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Itt nincs polip foka krokodil ami josol?Demecs
Lesz 😀
Ill van ilyen is
Dinasztiák csatája: lesz-e seattle-i vagy a Patriotsé folytatódik?Wyatt
Dinasztia?
Szerintem a hawks messze van ettol meg. Nalunk is a harmadiknal mondtak.
Hol a polip?

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt nincs polip foka krokodil ami josol?Demecs
Lesz 😀
Ill van ilyen is
Dinasztiák csatája: lesz-e seattle-i vagy a Patriotsé folytatódik?

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
SB: Gyakorlatilag minden elemzést elolvastam, volt már meglepetésember nálatok Hómanó, nálunk a szertárosfiú is, nyertünk már 350+ passzolt yarddal, de ki is kaptunk 200 futottal, az összes számmisztikai érdekességet és sorozatot láttam már ami fontos, és azt is ami nem, de még mindig nagyon messze van a meccs. A labda-mizéria eléggé elvette a levegőt a tényleges tartalom elől.undisputedly
Mi lett volna, ha nem lett volna labda mizéria? Akkor azt is olvastad volna, hogy az seattle-i húsboltos Afrikában élő dédapjának a varázslója kigyóvérből megjósolta a végső győztest? 😀peterk2005
Itt nincs polip foka krokodil ami josol?

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
SB: Gyakorlatilag minden elemzést elolvastam, volt már meglepetésember nálatok Hómanó, nálunk a szertárosfiú is, nyertünk már 350+ passzolt yarddal, de ki is kaptunk 200 futottal, az összes számmisztikai érdekességet és sorozatot láttam már ami fontos, és azt is ami nem, de még mindig nagyon messze van a meccs. A labda-mizéria eléggé elvette a levegőt a tényleges tartalom elől.undisputedly
Mi lett volna, ha nem lett volna labda mizéria? Akkor azt is olvastad volna, hogy az seattle-i húsboltos Afrikában élő dédapjának a varázslója kigyóvérből megjósolta a végső győztest? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tom Brady, Ő maga az amerikai álom:
 hosszabbitas.hu/amerikai/nfl/o-maga-az-amerikai-alom
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Stork: National title to Super Bowl

Stork realizes how fortunate he has been, going from one of the nation’s top college programs to being drafted by an elite NFL franchise.

“Every day I wake up and I realize I’m in Massachusetts and I have to pinch myself to make sure I’m alive and not dreaming,” Stork said. “I come to work every day doing something that I love.”
😊
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért Harbaughnak mennyire b@szhatja a csőrét, hogy ő lesz az elemző az sb-n és minket kell nézni elemeznie? 😀Demecs
Ne hidd,hogy a pályán kívül is olyan nagy a harag. Hárbó sikeres, bajnoki címmel rendelkező edző, aki az elmúlt évek egyik legsikeresebb csapatát hozta össze. Mindenki elismeri, anyagilag is meg van becsülve, nem hiszem, hogy olyan nagy problémát okozna neki, különben nem vállalta volna el.

Azért azt lássuk,hogy a BB vs Hárbó kapcsolat nem egy wannabe hadakozása az edző legenda BB-vel szemben, hanem a liga egyik elismerten legjobb edzőjének "csetepatéja" a liga egyik másik legjobb, legendás edzőjével szemben.


SB: Gyakorlatilag minden elemzést elolvastam, volt már meglepetésember nálatok Hómanó, nálunk a szertárosfiú is, nyertünk már 350+ passzolt yarddal, de ki is kaptunk 200 futottal, az összes számmisztikai érdekességet és sorozatot láttam már ami fontos, és azt is ami nem, de még mindig nagyon messze van a meccs. A labda-mizéria eléggé elvette a levegőt a tényleges tartalom elől.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért Harbaughnak mennyire b@szhatja a csőrét, hogy ő lesz az elemző az sb-n és minket kell nézni elemeznie? 😀Demecs
Ezt így ebben a formában nem értem. Ez valami nemszeretm kötelező feladat lenne? Miért zavarná? Elvállalta, gondolom nem kevés pénzt kap érte. Ha gondja lenne vele, lemondaná. Biztos lenne, aki beülne a helyére.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Azért Harbaughnak mennyire b@szhatja a csőrét, hogy ő lesz az elemző az sb-n és minket kell nézni elemeznie? 😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mekkora szövegek 😀
A pacsis részen felmosolyogtam 😊)

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ladies and Edelman, kiégtem 😀😀ZERO_L
😊 A legnagyobb arc Ryan Allen.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football


Ladies and Edelman, kiégtem 😀😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 830 — !SuPeR6BoWL!
Látszik közeledik az SB mindenki beszél már mindenről 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018