New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Revis kedves szavai csapattársáról:
 www.csnne.com/blog/patriots-talk/revis-brady-relentless-trash-talker

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom. A Steelers elleni meccsig simán azt mondtam, hogy Colts–Broncos döntő lehet, és nem lepődnék meg, ha a Colts nyerne. De aztán elbizonytalanodtam. Érdekes lenne egy nullás TO-mutatónál vajon hogyan végezne a két csapat, nem mondom én annyira tutira akkor sem a Coltsot. De inkább legyen pluszos TO-mutatónk, és nyerjünk 😊Wyatt
Hát ja. Igazából ha az elmúlt 3 hetet nézzük, akkor most egy csapat van a ligában, a Pats. Szvsz messze a legjobb 3 hetet produkáltátok. De amilyen idén a liga.... Félidő van, és nincs elit csapat szinte, aki ne járta volna meg a poklot és a mennyet is, teljesítményben. Pats, Denver, Colts, Steelers, Bengals, Packers, Seahawaks, Niners, mindenki. Egyszerűen kiszámíthatatlan, simán benne van egy szoros meccs is, de egy nagy bukta is ide is oda is. Mondom, ahogy a Pats játszik az utóbbi hetekben, nálam ti vagytok az esélyesek. Ugyanakkor a Pats amennyire verhetetlen Bostonban, idegenben annyira elkapható. A "konstans" 12-4-es szezonok ugye általában úgy jönnek össze, hogy otthon 8:0, de minimum 7:1, és akkor idegenre marad a 4:4, max. 5:3. Ez a 2007-es Pats-en kívül (szinte) mindig így volt, akkor is amikor nagyon ment és akkor is amikor nagyon nem. Szóval Bostonban lazán odaadnám egy 10-es spread-el is a meccset. De Indy-ben? Meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PM-nél is lehet mondani, hogy nem állítottuk meg, de az csak a yardokra lenne igaz, mert volt négy 4. kísérlet, meg két interception. Pedig ott aztán a liga történetének egyik legjobb irányítója volt, a levédekezhetetlen Julius Thomasszal, a meccsenként 100 felett átlagoló, szintén rémálom matchup Demaryiusszal, az össze-vissza cikázó Sandersszel és a többiekkel. Ennél szerintem a Colts O nem jobb (igazából senkié sem), bár az igaz, hogy marhára nem ártott, hogy Hillmant úgy megfogtuk, ahogy. Szóval ha arra gondolsz, hogy Luckot nem fogjuk 250 passzolt yard alatt (de szerintem még 350 alatt sem) tartani, akkor egyetértek, de ha a Coltsot olyan 21-24 ponton tartjuk, akkor szerintem elmondhatjuk majd, hogy jól megállítottuk a támadósort. Pláne, ha olyan forgatókönyv lenne, mint a Denver ellen, hogy nagy hátrányból kell az ellenfélnek kapaszkodnia, és kb az a cél, hogy csak lassan engedjük előre az ellent, és úgy passzol PM 124 yardot a negyedik negyedben, hogy abból pontszerzés sem lesz. Na akkor pont nem érdekel, hogy 438-cal zár, és hú, már 14. alkalommal végzett legalább 400-zal, és ennyiszer még senki sem tudott.Wyatt
A Denver meccsen a Denver a második negyed elejétől catchupot játszott, már az első félidőben 4. és hosszúknak is nekimenve. Plusz a futás sem ment, passzolni kellett. Így valóban nincs jelentősége a yardoknak. De a limitálást nem így értettem, hanem úgy, hogy ha "meccs van", nem ment még el egyik csapat sem, akkor ha az a feladat, hogy itt egy drive, TD-t kell szerezni mindenképpen, akkor én inkább küldeném fel a mostani Colts offense-t a pályára, mint akár a denverit akár a Pats offense-t. Mondom ezt úgy, hogy a Patsnek és a Denvernek is láttam minden egyes meccsét, a Denver offense-et meg nyilván kívül-belül fújom. Mégis....

Mindazonáltal, a meccs esélyese szerintem is a Pats (furcsállom is, hogy Vegas nem így látja), mert komplettebb, készebb csapat. A Colts hajlamos a hibára, a Pats meg szinte úgy van felépítve (és edzve, felkészítve, stb.), hogy induljunk ki abból, hogy használjuk ki az ellenfél hibáit, és folytassuk onnan. (Mikor volt olyan év - volt egyáltalán? -, hogy a Pats nem állt baromi pozitív TO mutatóval? Még akkor is amikor "tök szar" volt a defense?) Szóval a Pats rossz matchup ebből a szempontból is a Coltsnak. De abban viszont mernék fogadni, hogy ha nem sikerül kihasználni a hibákat - azaz a meccsen a TO mutató nem lesz negatív a Colts szempontjából -, akkor a Pats nem nyer. Szerezzen Gronk akár 200 yardot meg 3TD-t közben, akkor se. (A probléma az, hogy ezt nehezen tudom elképzelni. 😊 Az a +1, de inkább +2TO a Patsnek benne van a meccsben, és ez lehet a dontő.)peterk2005
Nem tudom. A Steelers elleni meccsig simán azt mondtam, hogy Colts–Broncos döntő lehet, és nem lepődnék meg, ha a Colts nyerne. De aztán elbizonytalanodtam. Érdekes lenne egy nullás TO-mutatónál vajon hogyan végezne a két csapat, nem mondom én annyira tutira akkor sem a Coltsot. De inkább legyen pluszos TO-mutatónk, és nyerjünk 😊

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PM-nél is lehet mondani, hogy nem állítottuk meg, de az csak a yardokra lenne igaz, mert volt négy 4. kísérlet, meg két interception. Pedig ott aztán a liga történetének egyik legjobb irányítója volt, a levédekezhetetlen Julius Thomasszal, a meccsenként 100 felett átlagoló, szintén rémálom matchup Demaryiusszal, az össze-vissza cikázó Sandersszel és a többiekkel. Ennél szerintem a Colts O nem jobb (igazából senkié sem), bár az igaz, hogy marhára nem ártott, hogy Hillmant úgy megfogtuk, ahogy. Szóval ha arra gondolsz, hogy Luckot nem fogjuk 250 passzolt yard alatt (de szerintem még 350 alatt sem) tartani, akkor egyetértek, de ha a Coltsot olyan 21-24 ponton tartjuk, akkor szerintem elmondhatjuk majd, hogy jól megállítottuk a támadósort. Pláne, ha olyan forgatókönyv lenne, mint a Denver ellen, hogy nagy hátrányból kell az ellenfélnek kapaszkodnia, és kb az a cél, hogy csak lassan engedjük előre az ellent, és úgy passzol PM 124 yardot a negyedik negyedben, hogy abból pontszerzés sem lesz. Na akkor pont nem érdekel, hogy 438-cal zár, és hú, már 14. alkalommal végzett legalább 400-zal, és ennyiszer még senki sem tudott.Wyatt
A Denver meccsen a Denver a második negyed elejétől catchupot játszott, már az első félidőben 4. és hosszúknak is nekimenve. Plusz a futás sem ment, passzolni kellett. Így valóban nincs jelentősége a yardoknak. De a limitálást nem így értettem, hanem úgy, hogy ha "meccs van", nem ment még el egyik csapat sem, akkor ha az a feladat, hogy itt egy drive, TD-t kell szerezni mindenképpen, akkor én inkább küldeném fel a mostani Colts offense-t a pályára, mint akár a denverit akár a Pats offense-t. Mondom ezt úgy, hogy a Patsnek és a Denvernek is láttam minden egyes meccsét, a Denver offense-et meg nyilván kívül-belül fújom. Mégis....

Mindazonáltal, a meccs esélyese szerintem is a Pats (furcsállom is, hogy Vegas nem így látja), mert komplettebb, készebb csapat. A Colts hajlamos a hibára, a Pats meg szinte úgy van felépítve (és edzve, felkészítve, stb.), hogy induljunk ki abból, hogy használjuk ki az ellenfél hibáit, és folytassuk onnan. (Mikor volt olyan év - volt egyáltalán? -, hogy a Pats nem állt baromi pozitív TO mutatóval? Még akkor is amikor "tök szar" volt a defense?) Szóval a Pats rossz matchup ebből a szempontból is a Coltsnak. De abban viszont mernék fogadni, hogy ha nem sikerül kihasználni a hibákat - azaz a meccsen a TO mutató nem lesz negatív a Colts szempontjából -, akkor a Pats nem nyer. Szerezzen Gronk akár 200 yardot meg 3TD-t közben, akkor se. (A probléma az, hogy ezt nehezen tudom elképzelni. 😊 Az a +1, de inkább +2TO a Patsnek benne van a meccsben, és ez lehet a dontő.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A matchupok szerintem számunkra kedvezők, meg a Colts ellen a Luck-érában mindkét meccsen elég szépen szórtuk a pontokat, annyit pedig nem kaptunk.
Tavaly a rájátszásban a vereség ellenére mindenki Luckra nyálazott kint, hogy mekkora egy isten irányító lesz belőle, és látszik is, hogy nem beszéltek hülyeséget. Abban biztos vagyok, hogy ahogyan PM, ő is nagyon simán felmegy 300 yard fölé (pláne, ha sikerülne előnyt szereznünk a meccsen, és fel kellene adniuk a futást, akkor még a 400-on sem lepődök meg), de benne is azt látom, és várom, hogy nem lesz több TD-ja, mint eladott labdája, akkor pedig lehet, hogy megint nem fog semmit érni a yardeső

PM-nél is lehet mondani, hogy nem állítottuk meg, de az csak a yardokra lenne igaz, mert volt négy 4. kísérlet, meg két interception. Pedig ott aztán a liga történetének egyik legjobb irányítója volt, a levédekezhetetlen Julius Thomasszal, a meccsenként 100 felett átlagoló, szintén rémálom matchup Demaryiusszal, az össze-vissza cikázó Sandersszel és a többiekkel. Ennél szerintem a Colts O nem jobb (igazából senkié sem), bár az igaz, hogy marhára nem ártott, hogy Hillmant úgy megfogtuk, ahogy. Szóval ha arra gondolsz, hogy Luckot nem fogjuk 250 passzolt yard alatt (de szerintem még 350 alatt sem) tartani, akkor egyetértek, de ha a Coltsot olyan 21-24 ponton tartjuk, akkor szerintem elmondhatjuk majd, hogy jól megállítottuk a támadósort. Pláne, ha olyan forgatókönyv lenne, mint a Denver ellen, hogy nagy hátrányból kell az ellenfélnek kapaszkodnia, és kb az a cél, hogy csak lassan engedjük előre az ellent, és úgy passzol PM 124 yardot a negyedik negyedben, hogy abból pontszerzés sem lesz. Na akkor pont nem érdekel, hogy 438-cal zár, és hú, már 14. alkalommal végzett legalább 400-zal, és ennyiszer még senki sem tudott.

Szóval én a pontokra leszek kíváncsi, illetve még inkább a meccs alakulására, mert ha pl sikerülne nagy előnyt kiépíteni a Colts ellen, és az utolsó negyedet úgy bukjuk el teszem azt 10–0-ra és 150 passzolt yardot engedve, hogy az igazából nem számít semmit, akkor még az sem zavar, ha látszólag sok lesz a pont meg a yard.

Ami még érdekel, hogy mennyire erőltetik a futást. Mert a Denver ellen mondjuk vadmalacul toltuk, de előtte azért szenvedtünk azzal meccsenként (remélem az érkezők stabilizálják majd ezt a részt, illetve a Colts fala talán azért nem lesz olyan erős). Ha jól megy, lehet, hogy nem erőltetik túl Luckot, és akkor hiába nem szerez 300 yardot, meg x TD-t, simán haladhat megállíthatatlanul a Colts. Remélem a legutóbbi arcunkat vesszük elő minden téren, jó lenne valami kis futást is találni, de az Indy ellen sem futkorásznak olyan durván a csapatok (98.1 yard, a 9. legkevesebb meccsenként). Ugyanakkor az is igaz, hogy ebben nyilván az is benne van, hogy azért sem, mert passzokkal elég jól lehet haladni ellenük. Ha a futások átlagát nézzük, akkor az engedett 4.4 yard kísérletenként már pont az ellenkező végletben 9., ezt pedig jó lenne, ha kihasználnánk. Nem kell Bradynek 300+ yardokat dobálnia, én annak is örülnék, ha a futójáték hozna egy 120+ yardot mondjuk.

A Colts futás elleni jó helyezése a yardokban kb olyan, mint amilyen jó volt nekünk a passz elleni az év elején. Persze, hogy kevés volt, de nem feltétlenül azért, mert elit egység lett volna, hanem mert szanaszét lehetett futni minket. Ez most picit javulni látszik, a sec pedig annak ellenére erősödni, hogy azóta visszaesett a yardokban elég csúnyán.

Szerencsénk lehet azzal is, hogy a Coltsnak a TE-k ellen idén nem igazán megy (Julius Thomas 3 TD egy negyed alatt, és 104 yard; Ertz 4/86; a Jax ellen mondjuk ez sem volt rossz; Walker 5/84, TD; Daniels 5/70; a Houston ellen megint nem rossz, bár az is igaz, hogy TE felé egy passz ment az egész meccsen, mert a WR-ek hozták a yardokat; a Bengalst ezen a téren is leszedtétek - Gresham 10/48; a Steelerst ezen a téren sem - Heath 7/112, TD; a Giants ellen mondjuk megint nem működött rosszul, Donnell 4/25), vagy mondjuk inkább úgy, hogy sokszor nagyon nem, párszor viszont egész jól. Kíváncsi vagyok, mekkora lehetőséget kap Wright, a magam részéről szívesen megnéznék egy Bengalshoz hasonló meccset, ahol tömjük a TE-ket (Gronko 6/100, TD, Wright 5/85, TD), és a két TE-s felállásokból futunk azért majd valamennyit. Edelman szerencsére a Denver ellen már maga mögött hagyta a dropitiszt, LaFell is azért gyakran mutat szép dolgokat, de én örülnék neki, ha most már Amendolának is igazán kijönne a lépés.

Nagyon jó lenne, ha nem aludnánk be a meccs elején 2-3 nullás támadással, akkor a D-nek is könnyebb dolga lehet, ami ugye könnyen hibákat szülhet, és pár labdaszerzés megint összejöhet. Remélem, mi nem adjuk el (de legalábbis kevesebbszer, mint a Colts), akkor pedig még idegenben is meglehet a meccs.

több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Stez
Lucktól nem igen lehet elvitatni a képességeit. Biztos, hogy egy-két éven belül Top2 irányító lesz. Már idén megdöntheti PM yard rekordját. Félelmetes.

Viszont azt is tegyük hozzá, hogy a liga leggyengébb csoportjában ment PO-ba. KC-nél pedig ugyanúgy kidőlt mindenki a meccsre, a fordítás ugyananynira volt a KC stáb és az ottani sérülések eredője, mint Luck képességeié. PLusz eddig mennyi PO meccsen mennyi INT-je van?

Lucknak ide lett hozva a college edzője, meg a college buddy is. Skill posztokon egy leendő HoF WR segítette az első évében végig. És azért az a védelem sem volt olyan szar sokszor...a liga egyig legjobb passrusherével...

Plusz az is visszatérő érv, hogy ha a Coltsnak jól megy, akkor Luck-ot HoF-ba, ha meg szarul, akkor fujj de szar mellette a csapat, és rájuk van kenve.

Na mindegy, bocs,hogy beleszóltam, szerintem Luck már most a liga egyik legjobbja, és ha nem jön sérülés, hamarosan a liga legjobbja is lesz, egy PM-hez hasonló karrierrel.undisputedly
Arra a Reggie Wayne-re gondolsz, aki még a szezon fele előtt IR-re ment? 😊somoskovig
Az a második évében volt. Első évében 16 meccsből 15-ön kezdett 106 elkapásért és 1355 yardért 😊undisputedly
Bakker, tényleg, my bad...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez
Lucktól nem igen lehet elvitatni a képességeit. Biztos, hogy egy-két éven belül Top2 irányító lesz. Már idén megdöntheti PM yard rekordját. Félelmetes.

Viszont azt is tegyük hozzá, hogy a liga leggyengébb csoportjában ment PO-ba. KC-nél pedig ugyanúgy kidőlt mindenki a meccsre, a fordítás ugyananynira volt a KC stáb és az ottani sérülések eredője, mint Luck képességeié. PLusz eddig mennyi PO meccsen mennyi INT-je van?

Lucknak ide lett hozva a college edzője, meg a college buddy is. Skill posztokon egy leendő HoF WR segítette az első évében végig. És azért az a védelem sem volt olyan szar sokszor...a liga egyig legjobb passrusherével...

Plusz az is visszatérő érv, hogy ha a Coltsnak jól megy, akkor Luck-ot HoF-ba, ha meg szarul, akkor fujj de szar mellette a csapat, és rájuk van kenve.

Na mindegy, bocs,hogy beleszóltam, szerintem Luck már most a liga egyik legjobbja, és ha nem jön sérülés, hamarosan a liga legjobbja is lesz, egy PM-hez hasonló karrierrel.undisputedly
Én sosem tartoztam azok közé, akik Luckot védték, és inkább elővették a csapat többi részét, hogy legyen kit hibáztatni.
A Colts topikba nem írok már egy ideje, de ha megtalálod az előtte esedékes HSZ-eim, láthatod, hogy én vagyok az, aki még 350 yard és 3 TD után is talál kivetnivalót Luckba. Nem azért, mert jó dolog osztani az észt, de hiába király a srác, ha hibázik, vegyük észre. De ugyanígy vagyok szinte mindenkivel.
Szerintem is az egyik legjobb játékos Luck, és igazából most már baromira nem érdekelnek a számai, holott élete szezonját futja. A számok nem mutatják meg, hogy a gyerek a pályán egy-egy rossz megmozdulás után azonnal tiszta fejjel megy vissza a pályára, a semmiből ment meg játékokat, a semmiből csinál nagy játékokat, és sokadik mérkőzését hozza vissza a semmiből. Nyilván van mellette másik 10 játékos az offenseben, egyedül nem sikerülne, de egyedül Bradynek, Manningnek, senkinek sem sikerülne.
Viszont arra, hogy Luckot ilyen téren megszólja valaki úgy, hogy látszik, a Colts legutóbbi 3 idényéből összesen tíz meccset sem látott, arra reagálni fogok. Luck a legnagyobb kedvencem, ennek ellenére látom a hibáit, hogy miben kell javulnia, de könyörgöm, azért ne olyanokkal jöjjünk már, amikkel.
Inkább nézze meg mindenki, hogy Luck melyik évben mennyit fejlődött. Félelmetes.
És a gyereknek továbbra is a harmadik éve ez. Ő harmadik évében játszik úgy, mint sokan a 8-10. idényükben.
Kikapunk vasárnap? Nem érdekel. A Pats szerintem jobb csapat, ergo papírforma eredmény születik. Úgy mentünk neki az évnek, hogy a Broncos és a Pats kurva jól erősített offseasonban, mi csak gyengültünk. Ehhez képest bőven jobban teljesít a csapat a vártnál, szavunk nem lehet. És továbbra is tartom, hogy nekünk nem a Pats elleni meccset kell megnyernünk. Még nem.

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Stez
Lucktól nem igen lehet elvitatni a képességeit. Biztos, hogy egy-két éven belül Top2 irányító lesz. Már idén megdöntheti PM yard rekordját. Félelmetes.

Viszont azt is tegyük hozzá, hogy a liga leggyengébb csoportjában ment PO-ba. KC-nél pedig ugyanúgy kidőlt mindenki a meccsre, a fordítás ugyananynira volt a KC stáb és az ottani sérülések eredője, mint Luck képességeié. PLusz eddig mennyi PO meccsen mennyi INT-je van?

Lucknak ide lett hozva a college edzője, meg a college buddy is. Skill posztokon egy leendő HoF WR segítette az első évében végig. És azért az a védelem sem volt olyan szar sokszor...a liga egyig legjobb passrusherével...

Plusz az is visszatérő érv, hogy ha a Coltsnak jól megy, akkor Luck-ot HoF-ba, ha meg szarul, akkor fujj de szar mellette a csapat, és rájuk van kenve.

Na mindegy, bocs,hogy beleszóltam, szerintem Luck már most a liga egyik legjobbja, és ha nem jön sérülés, hamarosan a liga legjobbja is lesz, egy PM-hez hasonló karrierrel.undisputedly
Arra a Reggie Wayne-re gondolsz, aki még a szezon fele előtt IR-re ment? 😊somoskovig
Az a második évében volt. Első évében 16 meccsből 15-ön kezdett 106 elkapásért és 1355 yardért 😊
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Stez
Lucktól nem igen lehet elvitatni a képességeit. Biztos, hogy egy-két éven belül Top2 irányító lesz. Már idén megdöntheti PM yard rekordját. Félelmetes.

Viszont azt is tegyük hozzá, hogy a liga leggyengébb csoportjában ment PO-ba. KC-nél pedig ugyanúgy kidőlt mindenki a meccsre, a fordítás ugyananynira volt a KC stáb és az ottani sérülések eredője, mint Luck képességeié. PLusz eddig mennyi PO meccsen mennyi INT-je van?

Lucknak ide lett hozva a college edzője, meg a college buddy is. Skill posztokon egy leendő HoF WR segítette az első évében végig. És azért az a védelem sem volt olyan szar sokszor...a liga egyig legjobb passrusherével...

Plusz az is visszatérő érv, hogy ha a Coltsnak jól megy, akkor Luck-ot HoF-ba, ha meg szarul, akkor fujj de szar mellette a csapat, és rájuk van kenve.

Na mindegy, bocs,hogy beleszóltam, szerintem Luck már most a liga egyik legjobbja, és ha nem jön sérülés, hamarosan a liga legjobbja is lesz, egy PM-hez hasonló karrierrel.undisputedly
Arra a Reggie Wayne-re gondolsz, aki még a szezon fele előtt IR-re ment? 😊

több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Stez
Lucktól nem igen lehet elvitatni a képességeit. Biztos, hogy egy-két éven belül Top2 irányító lesz. Már idén megdöntheti PM yard rekordját. Félelmetes.

Viszont azt is tegyük hozzá, hogy a liga leggyengébb csoportjában ment PO-ba. KC-nél pedig ugyanúgy kidőlt mindenki a meccsre, a fordítás ugyananynira volt a KC stáb és az ottani sérülések eredője, mint Luck képességeié. PLusz eddig mennyi PO meccsen mennyi INT-je van?

Lucknak ide lett hozva a college edzője, meg a college buddy is. Skill posztokon egy leendő HoF WR segítette az első évében végig. És azért az a védelem sem volt olyan szar sokszor...a liga egyig legjobb passrusherével...

Plusz az is visszatérő érv, hogy ha a Coltsnak jól megy, akkor Luck-ot HoF-ba, ha meg szarul, akkor fujj de szar mellette a csapat, és rájuk van kenve.

Na mindegy, bocs,hogy beleszóltam, szerintem Luck már most a liga egyik legjobbja, és ha nem jön sérülés, hamarosan a liga legjobbja is lesz, egy PM-hez hasonló karrierrel.
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
LaFell edzett már tegnap..DE Easley maródi..Most megint a térde problémás.. 😕 Remélem Zach Moore előre lép, és büntet, mert Ninko egyedül kevés lesz..Luck-ra pedig kell a nyomás a hibákhoz! Ayers, Collins duónak nagyot kell játszania passzok ellen és a blitzeknél! Várom már..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon szépen köszönöm! Pár értéken azért meglepődtem rendesen.Minitron
Szívesen.

Igen, nekem is meglepő, hogy Revis felé dobnak a legtöbbet, annak ellenére, hogy az ő vonatkozásában a legrosszabb a QB rating.Burkus
Ha a snapszámot is figyelembe veszed, akkor inkább az van, hogy felé is annyit dobnak, mint a többi corner felé. Azaz nem kerülik. Általában első számú célpontot fogva ez valahol érthető is. A számai ehhez képest szvsz kimondottan jók, jól játszik. Összehasnlításul, néhány nagyobb név, hasonló szerepkörben:
Richard Sherman: 6, 594, +8,9, 43, 21, 50%, 311, 14.8, 80, 60, 1, 1, 3, 72.6
Patrick Peterson: 70, 533, -2.7, 49, 28, 57.1%, 350, 12.5, 168, 64, 6, 2, 0, 102.0
Aquib Talib: 38, 614, +0,7, 64, 37, 57.8%, 408, 11.0, 139, 39, 2, 2, 6, 74,2
Vontae Davis: 2, +13.5, 496, 44, 19, 43.2%, 232, 12.2, 54, 26, 0, 2, 4, 41,1

Kövezzenek meg a Colts-fanok, de ezt valahogy nem érzem... Egy Manning-csapattól mindig parázok, a velük való meccsben mindig benne van a zakó. De nekem egyrészt az jön le, hogy Luck valahogy Favre nyomdokain halad és egyenlőre nem olyan konzisztens a játéka mint Manningé, inkább az a gunslinger típus, akinek egyszer-egyszer kijön lépés, de általában nem. Idén már 9 hét alatt annyit INT-t dobott amennyit tavaly az egész szezonban... Aztán lehet, hogy rámcáfol a jövő, de most, három év és két, elég sikertelen PO szereplés után így látom. A csapatépítésben, különösen a defense terén a Kóc évek óta nem jó.Burkus
Én is éppen a gunslinger jelzőt használtam Luckra pár nappal ezelőtt. 😊 Ugyanakkor ez csak féligazság. Gunslinger abban az értelemben, hogy dob mindenhova, mint a meszes, bedobja nagyon rizikós helyzetekbe is, időnként olyankor is amikor nem kéne. Ebben kéne még javulnia valóban. Ugyanakkor azért az az "egyszer-egyszer kijön a lépés" kicsit erős rá, mert többnyire bejönnek a dobásai. Az első két és fél évében több yardot, TD-t, GW drive-ot, 4, negyedes fordítást csinált, mint bármelyik fiatal QB eddig a történelemben. (GW drive-ban és 4. negyedes fordításban a teljes ligát vezeti, minden QB-t beleértve, Manningostul, Brady-stül, Brees-estül.) Az idei 9 INT is csak Manning-al, Brady-vel, Rodgers-el összevetve "sok", de ha hozzáteszed, hogy tavaly egész évben 23TD mellé dobta a 9 INT-et, idén meg már most 26TD-nél jár, akkor nem az. Majdnem 3 az 1-hez a TD/INT aránya, amit egy átlag évében Manning és Brady is simán aláírna. A srác idén is hatalmasat fejlődött, mert úgy javult a TD/INT mutatója, hogy közben meccsenként 8-10 kísérlettel és majdnem 100 yarddal többet passzol, mint tavaly. Lényegében "ereszdelahajam" módban nyomja, tényleg a QB playbook minden létező elemét játssza, hosszú, rövid, screen, cross route-ok, single, double coverage-be, mindenhova dob, RZ-ban is mindent dob ami létezik, TE-re, szélre, shallow, play action, stb. A Colts vezeti a passzolt yardok, kísérletek, stb. statokat az egész ligában. Egy harmadéves QB-tól ez borzasztó nagy elvárás, és Luck hozza. Csak gondolj vissza, hogy a 2001-es Manning, vagy a 2004-es Brady mit tudott a beérett, rutinos önmagához képest.
Szóval összességében szerintem pillanatnyilag nehezebb feladat megállítani a Colts offense-et, mint a denverit. Főként és elsősorban Luck miatt. A Pats defense-nek sem hiszem, hogy sikerülni fog. Viszont teljesen igaz, hogy (nem csak Luck, de az egész Colts offense) hajlamosabb a turnoverre, amit a Pats igencsak kihasználhat.
A Colts defense-re sem lehet azt mondani, hogy a "csapatépítés nem jó". Folyik az, csak hát nagyon nulláról kellett indulni két éve. Jelenleg igazából egyetlen komoly probléma van: a passrush. Mathis nagyon-nagyon hiányzik, mert mögötte nincs olyan pass rusher aki egyedül képes lenne "terrorra". Csak azon az áron működik a passrush, hogy blitzelünk, rendkívül agresszíven védekezünk. Ami extra terhet rak a secondary-ra. Ezt szintén ki tudja használni egy jó OC és egy kiváló QB. Ezen felül viszont szerintem a Colts defense jobb, mint gondolnád. Cornerben (általában secondaryban) sokkal jobb lett, mint tavaly - ezért is tud működni az agresszív blitzelős stílus, mert mindkét corner képes tartani az elkapóját. És a futás elleni védekezés is sokat javult tavalyhoz képest, a defensive live is kezd magára találni, egyre jobb. Összességében viszont még valóban nem olyan komplett csapat a Colts, mint az utóbbi hetek Patriots-a. Ráadásul elit TE játék ellen szerintem nincs még felkészülve. Eddig minden jobb TE lubickolt ellenünk, Gronk meg hát...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha már Favre, Luck reméljük nem vonul vissza a vasárnapi meccs előtt.
Most, hogy így megemlítetted, kezdek ettől is félni. Az meg, amit ide leírtál néhány sorban Luckról, baromság, már bocsi.
Minden meccsen van 1-1 fos dobása, tény, de Manning pontosan ugyanilyen volt, mint Luck. Egyszerűen megdobta a WR-t, ha az 1-1-ben volt a DB-vel, megdobta a TE-t, ha kedvező matchupnak találta. Mindig is szart rá, hogy üresen van-e az illető. Oldja meg az elkapó. Hol megoldotta, hol nem. Mivel Harrison, Wayne, és Clark volt ez éveken át, így nyilván nem az jött le a mezei szurkolóknak, hogy Manning egyébként kockáztatna. Nem a frászt nem. Mindig is így játszott, mert bízott az elkapóiban. Luck pontosan ugyanezt teszi, azzal a különbséggel, hogy Hilton nincs Harrison szintjén, Fleener meg egyenesen egy kalap kaki, Clarkkal össze sem hasonlítható.
Idén ebben változott Luck, hogy keresi a papíron kedvező matchupokat, és egyszerűen megdobja, ha úgy érzi, nem szarozik. Mondjuk tény, hogy Hiltont néha már túlerőlteti, Fleenernek meg kis túlzással nem lehet passzolni, ha nincs teljesen üresen, de az elég ritka szegénynél.

De lenne egy kérdésem. Hanyadik évében járt Manning, amikor azt mondtad, te igazán félsz tőle, mert egy idióta elmebeteg az ember? Van rá egy tippem, hogy már 10. éve körül lehetett ez. Luck hanyadik évében jár jelenleg?
Ajánlom, nézd vissza az elmúlt három év Colts meccseit. Csak azt figyeld, Luck mikor milyen pluszt adott a csapatnak. Milyen helyzetekből hozta vissza a meccseket, milyen kapitális hibái után ment vissza, és vezetett rögtön 80 yardos TD-driveot.
Nézd meg, milyen fal mögött, milyen futójáték mellett játszott a faszi, és nézd meg, hogy milyen eredménnyel tette mindezt.
Sikerült levonnod egy olyan tanulságot Luck számaiból, ami pontosan az ellenkezője a valóságnak.
Egyébként meg kurva simán kikapunk vasárnap, és az hol érdekel? Ezt a meccset alapból bukóra vettem, a Colts nincs még egy szinten a Patsszel. Csak egy hatalmas különbség van a két csapat között: a miénk most épül fel egy olyas valakire, aki már most megkockáztatom, a liga 5-6 legjobb irányítója között van, míg a tiéteknek köze sincs az rebuilthez, hozzátok csak azt a néhány hiányzó láncszemet kellett beilleszteni, mint például Revis, LaFell, meg még Gronko visszatérése kellett.

Két év elég sikertelen PO?
Baromira sok Colts meccset néztél. XD
A csávót elhoztuk 1/1-en, és azonnal szerzett nekünk 11 győzelmet, egy olyan csapattal, ahol összesen 10 jó játékos nem volt a keretben, de egyébként a csapat fele újonc volt. Köztük ő is.

Tavaly is bementünk a PO-ba, és a KC-t úgy vertük el, hogy a csávó bűn szar első félidő, és három pick után kijött a második félidőre, és megfordította a meccset. Ez lehet nem véletlen. Teszem hozzá, mindezt úgy, hogy akkorra már az offenseből vagy 3-4 kulcsjátékos IR-en volt. És nem LaFell szintű pótolható elemek. A védelem szintén tele volt sérülttel.
Fossá vert minket a Pats, de ez egyértelmű volt, hogy így lesz. Akkor sem, és most sem egy szint a két csapat, ahogy azt már mondtam.

Csak az a különbség, hogy amíg a jövő a miénk, addig tiétek a múlt és a jelen. Ha mázlitok van, Garoppolo bejön, és akkor nyilvás más lesz, de jelenleg erre nem alapoznék.

Aki Luckra ilyeneket mond, az három év alatt 10 Colts meccset sem látott még, csak veri a nyálát a számokra.

No offense, de ne mondj hülyeségeket.

Komolyan már azt várom, mikor kezdődnek el azok a viták, hogy igazából a világon semelyik játékos sem jó, csak épp szar volt az ellenfél.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért remélem a bronki elleni gyözelem nem teszi s csapatot elbizakodottà, arcoskodovà mert LuckyLuck kicsinàl minket pikk-pakk! Coltsban òriàsi a potenciàl nem szabad hagyni hogy vérszemet kapjanak mert ......ParadSEC
Kövezzenek meg a Colts-fanok, de ezt valahogy nem érzem... Egy Manning-csapattól mindig parázok, a velük való meccsben mindig benne van a zakó. De nekem egyrészt az jön le, hogy Luck valahogy Favre nyomdokain halad és egyenlőre nem olyan konzisztens a játéka mint Manningé, inkább az a gunslinger típus, akinek egyszer-egyszer kijön lépés, de általában nem. Idén már 9 hét alatt annyit INT-t dobott amennyit tavaly az egész szezonban... Aztán lehet, hogy rámcáfol a jövő, de most, három év és két, elég sikertelen PO szereplés után így látom. A csapatépítésben, különösen a defense terén a Kóc évek óta nem jó.
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hmmm...ne 😛 Engem most inkább DB statok érdekelnének, hogy hogyan teljesít a CB + Safety commandónk idén, na az érdekelne...ha valaki tudna épkézláb és átfogó statot előhúzni a varázskalapból...kire hányat dobnak/meccs, ebből mennyi sikeres passz az ellennek, kinek hány INT-je, leütött lasztija van estébé...Browner később szállt be a partyba, oké, de azért számítsátok be, légyszi, ha valaki ezt kiássa nekem :cool:Minitron
Tessék (PFF):
Név, PFF rank, Snaps, Overall rating, Thrown at, Received, %, Yards, Average, YAC, Longest, TD, INT, Pass defended, QB rating
Revis: 12, 596, +6.6, 44, 26, 59.1%, 353, 13.6, 98, 35, 1, 2, 5, 73,4
Arrington: 23, 277, +4,2, 22, 10, 45.5%, 127, 12.7, 39, 24, 1, 0, 1, 79.2
Ryan: 46, 278, -0,2, 25, 18, 72%, 216, 12, 75, 29, 1, 1, 2, 94.8
Browner: 78, 180, -3,6, 16, 9, 56.3%, 137,15.2, 51, 27, 1, 1, 1, 79.4
Dennard: 97, 223, -7.4, 20, 13, 65%, 187, 14.4, 74, 37, 2, 1, 1, 107.7
Chung: 7, 486, +8.0, 26, 16, 61,5%, 180, 11.3, 101, 33, 2, 0, 2, 107.9
DMC: 10, 581: +7,2, 12, 8, 66.7%, 103, 12.9, 44, 41, 2, 1, 0, 98.3peterk2005
Nagyon szépen köszönöm! Pár értéken azért meglepődtem rendesen.Minitron
Igen, nekem is meglepő, hogy Revis felé dobnak a legtöbbet, annak ellenére, hogy az ő vonatkozásában a legrosszabb a QB rating. Igaz, általában övé a legnehezebb feladat. Arrington pedig igazolja, hogy jó játékos, ameddig nem kell kimennie szélre...
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hmmm...ne 😛 Engem most inkább DB statok érdekelnének, hogy hogyan teljesít a CB + Safety commandónk idén, na az érdekelne...ha valaki tudna épkézláb és átfogó statot előhúzni a varázskalapból...kire hányat dobnak/meccs, ebből mennyi sikeres passz az ellennek, kinek hány INT-je, leütött lasztija van estébé...Browner később szállt be a partyba, oké, de azért számítsátok be, légyszi, ha valaki ezt kiássa nekem :cool:Minitron
Tessék (PFF):
Név, PFF rank, Snaps, Overall rating, Thrown at, Received, %, Yards, Average, YAC, Longest, TD, INT, Pass defended, QB rating
Revis: 12, 596, +6.6, 44, 26, 59.1%, 353, 13.6, 98, 35, 1, 2, 5, 73,4
Arrington: 23, 277, +4,2, 22, 10, 45.5%, 127, 12.7, 39, 24, 1, 0, 1, 79.2
Ryan: 46, 278, -0,2, 25, 18, 72%, 216, 12, 75, 29, 1, 1, 2, 94.8
Browner: 78, 180, -3,6, 16, 9, 56.3%, 137,15.2, 51, 27, 1, 1, 1, 79.4
Dennard: 97, 223, -7.4, 20, 13, 65%, 187, 14.4, 74, 37, 2, 1, 1, 107.7
Chung: 7, 486, +8.0, 26, 16, 61,5%, 180, 11.3, 101, 33, 2, 0, 2, 107.9
DMC: 10, 581: +7,2, 12, 8, 66.7%, 103, 12.9, 44, 41, 2, 1, 0, 98.3peterk2005
Nagyon szépen köszönöm! Pár értéken azért meglepődtem rendesen.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
csak egyetlen egy pici hiba van benne... ._.ZERO_L
Csak nem az, hogy a Giants nem suck idén? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football


csak egyetlen egy pici hiba van benne... ._.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért remélem a bronki elleni gyözelem nem teszi s csapatot elbizakodottà, arcoskodovà mert LuckyLuck kicsinàl minket pikk-pakk! Coltsban òriàsi a potenciàl nem szabad hagyni hogy vérszemet kapjanak mert ......ParadSEC
Kb 10 éve követem a csapatot,de "arcos" pats-el még nem talàlkoztam....gordon
Ezt olyan nagyon ne hangoztasd 😉 😛
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azért remélem a bronki elleni gyözelem nem teszi s csapatot elbizakodottà, arcoskodovà mert LuckyLuck kicsinàl minket pikk-pakk! Coltsban òriàsi a potenciàl nem szabad hagyni hogy vérszemet kapjanak mert ......ParadSEC
Kb 10 éve követem a csapatot,de "arcos" pats-el még nem talàlkoztam....
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért remélem a bronki elleni gyözelem nem teszi s csapatot elbizakodottà, arcoskodovà mert LuckyLuck kicsinàl minket pikk-pakk! Coltsban òriàsi a potenciàl nem szabad hagyni hogy vérszemet kapjanak mert ......

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagy a csönd, látszik, hogy bye-on vagyunk/voltunk 😀Minitron
Akor jöhet a Brady vs Luck vita 😛 😉dande
Kész felüdülés a Brady vs Manning után 😀😀😀Minitron
Keressek valami jó Tb vs Pm statot? 😀DeX
A pats.hu-n a "Brady vagy Manning? Nincs több kérdés" című cikk egyértelmű választ ad a kérdésre 😊

Remélem, hétvégén Luck meghinti a csapatot INT-el, ahogy tette legutóbb a PO-ban és akkor a másik kérdés sem vetődik fel (bár szerintem az amúgy sem vetődik fel.)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hmmm...ne 😛 Engem most inkább DB statok érdekelnének, hogy hogyan teljesít a CB + Safety commandónk idén, na az érdekelne...ha valaki tudna épkézláb és átfogó statot előhúzni a varázskalapból...kire hányat dobnak/meccs, ebből mennyi sikeres passz az ellennek, kinek hány INT-je, leütött lasztija van estébé...Browner később szállt be a partyba, oké, de azért számítsátok be, légyszi, ha valaki ezt kiássa nekem :cool:Minitron
Tessék (PFF):
Név, PFF rank, Snaps, Overall rating, Thrown at, Received, %, Yards, Average, YAC, Longest, TD, INT, Pass defended, QB rating
Revis: 12, 596, +6.6, 44, 26, 59.1%, 353, 13.6, 98, 35, 1, 2, 5, 73,4
Arrington: 23, 277, +4,2, 22, 10, 45.5%, 127, 12.7, 39, 24, 1, 0, 1, 79.2
Ryan: 46, 278, -0,2, 25, 18, 72%, 216, 12, 75, 29, 1, 1, 2, 94.8
Browner: 78, 180, -3,6, 16, 9, 56.3%, 137,15.2, 51, 27, 1, 1, 1, 79.4
Dennard: 97, 223, -7.4, 20, 13, 65%, 187, 14.4, 74, 37, 2, 1, 1, 107.7
Chung: 7, 486, +8.0, 26, 16, 61,5%, 180, 11.3, 101, 33, 2, 0, 2, 107.9
DMC: 10, 581: +7,2, 12, 8, 66.7%, 103, 12.9, 44, 41, 2, 1, 0, 98.3


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
@Wyatt, tudom, nem vagyok a stat-ok híve, de erre ki vagyok éhezve most és ha kerítesz nekem ilyen Pats-DB eddigi stat-ot, hálám üldözni fog. Tudom, hogy te képes vagy rá 😊

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hmmm...ne 😛 Engem most inkább DB statok érdekelnének, hogy hogyan teljesít a CB + Safety commandónk idén, na az érdekelne...ha valaki tudna épkézláb és átfogó statot előhúzni a varázskalapból...kire hányat dobnak/meccs, ebből mennyi sikeres passz az ellennek, kinek hány INT-je, leütött lasztija van estébé...Browner később szállt be a partyba, oké, de azért számítsátok be, légyszi, ha valaki ezt kiássa nekem :cool:Minitron
Revisről és Brownerről volt már, majd lehet, hogy nézek a többiekről is.

De ha már ennyire nem tudtok mivel foglalkozni, nézzétek meg, hogy körbenyalogattuk Wayne bácsit a meccs előtt. Mondjuk persze érthető, remélem le tudjuk szedni valamennyire a pályáról