New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Unalmas ez a Brady-Manning téma, pedig minden szezonban feljön.
Luck mindkettőnél jobb, maradjunk annyiban. 😀Stez
Csak Szerencsésebb 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Unalmas ez a Brady-Manning téma, pedig minden szezonban feljön.
Luck mindkettőnél jobb, maradjunk annyiban. 😀Stez
várd ki Garoppolo-t 😛



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Unalmas ez a Brady-Manning téma, pedig minden szezonban feljön.
Luck mindkettőnél jobb, maradjunk annyiban. 😀Stez
😊

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Unalmas ez a Brady-Manning téma, pedig minden szezonban feljön.
Luck mindkettőnél jobb, maradjunk annyiban. 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Azért az egész cikknek mégiscsak ez a legfrappánsabb kijelentése:

Peyton Manninget tehetségesebb támadók vették körül; Brady utcai amatőrök mellett játszott

Egyrészt én azt hittem Walker, Randy Moss, Deion Branch vagy kedvencem Troy Brown profi WR-ek voltak, de ha nem, hát nem.
De ezek után csapatsportnak titulálni a focit, merő szemvényvesztés.
Bradyn múlik minden, pro és kontra.
Go New England Bradyots!Sobri Jóska
talán a tavalyi alapszakaszmeccs közben mutatták, hogy kinek milyen társai voltak karrierje során, azért ott látszott, hogy PM rendesen előnyben volt... nyilván ez (Peyton Manning has been surrounded by more offensive talent; Brady gets by playing with tackling dummies at wide receiver) a megfogalmazás erősen szenzáció hajhász, de az általad felsorolt nevekből is jól játszik, hogy csak Moss volt az egyetlen akitől el lehetett várni az 1000+ yardos 10+ TD-s szezonokat (talán még WW -már ha rá gondoltál- volt a legközelebb ehhez a kategóriához)

Troy Brown nekem a sokoldalúsága miatt maradt kedvenc(ahogy most Minitron is), nem azért mert akkor WR zseni volt (volt 3 kiemelkedő szezonja ez igaz), Branch szintén nem az a klasszikus NR1 WR típus volt

és akkor azt is tegyük hozzá, hogy Moss 3 évig volt TB mellett(ebből 1 év mínusz a sérülés miatt), Harrison meg 8-10 évig PM mellett ez sem mellékes körülmény, és akkor ott volt Reggie Wayne, egy másik 1. körös tehetség, aki szintén ott volt végig Indy-ben és nem lehet azt mondani rá hogy bust lett volna 😊

tehát a megfogalmazás lehet sarkító, de ettől még az igaz marad, hogy jobb/tehetségesebb elkapói voltak PM-nek a karrierje során



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem picit úgy tűnik, mintha minden sértettség kijött volna ebben az írásban. De nekem a statok és az egész ettől függetlenül tetszettek 😊 Játsszon így Brady végig, azt pont leszarom Manning újabb MVP-címét 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Azért az egész cikknek mégiscsak ez a legfrappánsabb kijelentése:

Peyton Manninget tehetségesebb támadók vették körül; Brady utcai amatőrök mellett játszott

Egyrészt én azt hittem Walker, Randy Moss, Deion Branch vagy kedvencem Troy Brown profi WR-ek voltak, de ha nem, hát nem.
De ezek után csapatsportnak titulálni a focit, merő szemvényvesztés.
Bradyn múlik minden, pro és kontra.
Go New England Bradyots!

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kész. Pont.  patriots.hu/brady-vagy-manning-nincs-tobb-kerdes#tovabbDeX
Nekem túl egyoldalúra sikeredett, nem kedvencem PM, de ez az összehasonlítás nekem túl erőltetett. Jobban csipázom TB-t, de PM is egy korszakos zseni. Neki is, Tomnak is megvannak a maga hibái, amit ki lehet sarkítani, ezzel előnybe helyezni a másikat.

Nagyon helyén kéne kezelni ezt a Denver meccset. Csatát nyertünk, de nem háborút. Kitörölhetjük az egésszel a fenekünk, ha mondjuk az AFC döntőben Manning ver minket.NB2
Ezekkel a statisztikákkal ki lehet üldözni a világból...
" Csak abban a statisztikában hiszek amit én magam hamisítok" 😀gordon
szerintem is kicsit egyoldalú, bár jó volt olvasni, az biztos. ehhez jön ez a kép, amit most találtam, bár kihangsúlyoznám, hogy semmi bajom Manning-el, és nem hiszem, hogy a mostani meccs eldöntötte melyikük a jobb. De a kép kihagyhatatlan 😀

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kész. Pont.  patriots.hu/brady-vagy-manning-nincs-tobb-kerdes#tovabbDeX
Nekem túl egyoldalúra sikeredett, nem kedvencem PM, de ez az összehasonlítás nekem túl erőltetett. Jobban csipázom TB-t, de PM is egy korszakos zseni. Neki is, Tomnak is megvannak a maga hibái, amit ki lehet sarkítani, ezzel előnybe helyezni a másikat.

Nagyon helyén kéne kezelni ezt a Denver meccset. Csatát nyertünk, de nem háborút. Kitörölhetjük az egésszel a fenekünk, ha mondjuk az AFC döntőben Manning ver minket.NB2
Ezekkel a statisztikákkal ki lehet üldözni a világból...
" Csak abban a statisztikában hiszek amit én magam hamisítok" 😀
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Kész. Pont.  patriots.hu/brady-vagy-manning-nincs-tobb-kerdes#tovabbDeX
Nekem túl egyoldalúra sikeredett, nem kedvencem PM, de ez az összehasonlítás nekem túl erőltetett. Jobban csipázom TB-t, de PM is egy korszakos zseni. Neki is, Tomnak is megvannak a maga hibái, amit ki lehet sarkítani, ezzel előnybe helyezni a másikat.

Nagyon helyén kéne kezelni ezt a Denver meccset. Csatát nyertünk, de nem háborút. Kitörölhetjük az egésszel a fenekünk, ha mondjuk az AFC döntőben Manning ver minket.NB2
Ez egy józan hozzáállás (Y)

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Kész. Pont.  patriots.hu/brady-vagy-manning-nincs-tobb-kerdes#tovabbDeX
Nekem túl egyoldalúra sikeredett, nem kedvencem PM, de ez az összehasonlítás nekem túl erőltetett. Jobban csipázom TB-t, de PM is egy korszakos zseni. Neki is, Tomnak is megvannak a maga hibái, amit ki lehet sarkítani, ezzel előnybe helyezni a másikat.

Nagyon helyén kéne kezelni ezt a Denver meccset. Csatát nyertünk, de nem háborút. Kitörölhetjük az egésszel a fenekünk, ha mondjuk az AFC döntőben Manning ver minket.
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A Ted első része komoly csalódás volt. Egy new englandi (Ct) szerző, egy new englandi (Mass) főszereplő, egy Bostonban játszódó sztori, és a főhös ideálja egy New Yort Jets irányító Flash Gordon. Hát innentől gusztustalan az egész, még az sem menti őket, hogy a Fenway Parknak is komoly szerep jutott a filmben.
😉

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Kész. Pont.  patriots.hu/brady-vagy-manning-nincs-tobb-kerdes#tovabb

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Beírtam a gugliba, hogy ted + new england patriots és ezt találtam:



😛

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Tegnap láttátok a TT-ben a srácnak mennyi pats-es relikviája volt?
jó gazdagnak lenni 😊
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mark Wahlberg kotyogta el, hogy a 12-es kapott egy rövid cameo szerepet a készülő Ted2 filmben. Brady egy fotót is kirakott a Facebookra:


Ha már itt tartott, azt is elmondta, hogy jövőre elkészülő Törtetők filmben is több Patriots játékos is szerepel majd. TB, Gronk, Ridley és Edelman neve hangzott el.

Itt a cikk:  espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4771779/mark-wahlberg-tom-brady-kills-it-in-ted-2

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:Minitron
Viszonylag egyszerű a sorbarendezés módszere...Gogo
Spoiler: holnap egy nem power standingsben is egész jó helyen állunk majdWyatt
Persze, Stez jól felturbózza a Pats-t, hogyha 2 hét múlva lever a Colts minket a Lukácsban, akkor 1. helyre tehesse Andrásékat. Átlátok rajta!😀tomi-tomi
Átláttál rajta
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-broncos-elleni-kiuteses-sikerevel-elre-allt-a-patriots-2374683

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
 drive.google.com/file/d/0B0TE6MDRqsVQU3d2R0N4ZkZUbkU/view

Popcorn kóla kötelező mellé!!!!

Brady a denveri elleni meccsen bemikrofonozva. 😀

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)manuszka86
Azért az igen csak szép scout/coach teljesítmény, hogy egy ugyanazon évben 4 - a pats által draftolt QB is kezdőként lépjen pályára különböző csapatok színeiben. Volt már ilyenre példa?Pari
Ha az előszezon is számít, akkor 5. Illetve nem kezdőként is 5, hiszen Gerappa is játszott alapszakasz meccsen, illetve kezdett preseasonben. Bár Hoyer valóban undrafted volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Cassel elvitte egyszer a Kansas-t is 10 győzelemig, sőt, pro bowler is volt. Az még nagyobb anomália...LordTamas
Inkább a Chiefs vitte el Casselt 10 győzelemig, ha szabad kérnem. 😊
Fasszel végig vagy borzasztó volt, vagy menedzselte a megszerzett döntő fölényt.
Én azért szidtam, mert kapott top pénzt, mintha francia QB lenne, amitől igen messze állt/áll.
Nem volt bottom 5 QB egyébként. Ami igaz az itteni 11-5re is. Jó csapatot tud hagyni nyerni legtöbbször, ha nem is mindig. Van aki ezt sem. Jó rosterek szenvednek kutyamód fosabb irányítókkal. Ellenben sosem fog kihúzni egy csapatot a mélységből, az is biztos. Illetve mikor rossz, akkor nagyon rossz tud lenni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)manuszka86
Azért az igen csak szép scout/coach teljesítmény, hogy egy ugyanazon évben 4 - a pats által draftolt QB is kezdőként lépjen pályára különböző csapatok színeiben. Volt már ilyenre példa?Pari
pár éve biztos, hogy volt.
Falcons: Ryan, Schaub, Vick, Favre voltak egyszerre kezdők.

De ha agyalok még rajta, biztos lesz másik példa

több mint 9 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)manuszka86
Azért az igen csak szép scout/coach teljesítmény, hogy egy ugyanazon évben 4 - a pats által draftolt QB is kezdőként lépjen pályára különböző csapatok színeiben. Volt már ilyenre példa?Pari
Fogalmam sincs, de Hoyer UDFA volt. Szerintem ő volt a Pats-nél is a legreményteljesebb backup, s eddig kezdőként is ő a legjobb. Cassel 11-5-ös idénye megmagyarázhatatlan anomália az ő karrierjében.😊tomi-tomi
Cassel elvitte egyszer a Kansas-t is 10 győzelemig, sőt, pro bowler is volt. Az még nagyobb anomália...
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)manuszka86
Azért az igen csak szép scout/coach teljesítmény, hogy egy ugyanazon évben 4 - a pats által draftolt QB is kezdőként lépjen pályára különböző csapatok színeiben. Volt már ilyenre példa?Pari
Fogalmam sincs, de Hoyer UDFA volt. Szerintem ő volt a Pats-nél is a legreményteljesebb backup, s eddig kezdőként is ő a legjobb. Cassel 11-5-ös idénye megmagyarázhatatlan anomália az ő karrierjében.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)manuszka86
Azért az igen csak szép scout/coach teljesítmény, hogy egy ugyanazon évben 4 - a pats által draftolt QB is kezdőként lépjen pályára különböző csapatok színeiben. Volt már ilyenre példa?
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Én meg azt, hogy hazamegyek mert homecoming van az iskolámban (ami persze Magyaországon nem létező dolog), de a nagy tömeget fel kell oszlatni mivel elkezd emelkedni a vízszint a Földön és különböző, végtag nélküli, hatalmas úszkáló sárkánygyíkok elől menekül mindenki a kidőlt fák között ugrálva.

Na most ezt csak azért írtam be mert az enyém valóságosabb mint a tied 😀😀😀Höri
Valami nagy gebasz lehet az erőben, mert most megint volt valami, és a csereirányító és az Európa-liga-sorsolás is képbe jött. De a tiedre jó megoldás, ha nem nézel többet Johnny Deppes Aliz csodaországbant lefekvés előtt 😀