New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Denver:
@OAK
@STL
vsMIA
@KC
vsBUF
@SD
@CIN
vsOAK

Ebből igazából 3 meccsen szorongathatják meg őket, Chiefs, Chargers, Bengals otthonában, de alighanem maximum 1 meccset fognak bukni,

Patriots:
@IND
vsDET
@GB
@SD
vsMIA
@NYJ
vsBUF

Colts ellen nagyon kell a győzelem, hogy a 2. hely garantált legyen. Packers ellen szerintem számolhatunk egy L-el, meglepetés lenne egy győzelem ott, ezenfelül a Jets ellen könnyen benne lehet még egy L. Chargers ellen jól szokott menni nekünk, azt szerintem behúzzuk, mint ahogy a hazai meccseket is.

Összevetve a realitás a második hely, kis szerencsével meglehet az 1. is. Még nagyobb szerencsével a PO-ban elkerüljük a Broncost, ha mégsem sikerül az első helyet megcsípni.ervinator
Denvernek tavaly is könnyű sorsolása volt. Könnyebb mint a mienk.
Szerintem a chiefs és chargers is veri őket otthon, bengals meg lutri, de őket elverhetik otthon is. Szerintem 2 max 3 zakójuk lesz még.
Nekünk is max ennyi férhet bele. Én green bay-től és a chargerstől tartok csak.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)Demecs
Még jobb lenne, ha nem kellene Denverben látni már a csapatot, és úgy menne Super Bowlba 😀Wyatt
Csak akkor a sok pats ellenni huhogó befogná a száját. Bár a mi csapatunkat divat utálni.
Mindegy csak lássam őket februárban is focizni.

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Denver:
@OAK
@STL
vsMIA
@KC
vsBUF
@SD
@CIN
vsOAK

Ebből igazából 3 meccsen szorongathatják meg őket, Chiefs, Chargers, Bengals otthonában, de alighanem maximum 1 meccset fognak bukni,

Patriots:
@IND
vsDET
@GB
@SD
vsMIA
@NYJ
vsBUF

Colts ellen nagyon kell a győzelem, hogy a 2. hely garantált legyen. Packers ellen szerintem számolhatunk egy L-el, meglepetés lenne egy győzelem ott, ezenfelül a Jets ellen könnyen benne lehet még egy L. Chargers ellen jól szokott menni nekünk, azt szerintem behúzzuk, mint ahogy a hazai meccseket is.

Összevetve a realitás a második hely, kis szerencsével meglehet az 1. is. Még nagyobb szerencsével a PO-ban elkerüljük a Broncost, ha mégsem sikerül az első helyet megcsípni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)Demecs
Még jobb lenne, ha nem kellene Denverben látni már a csapatot, és úgy menne Super Bowlba 😀

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)Demecs
Még hosszú a szezon, de jelen állás szerint az a meccs a Razorban lesz 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Wilforknak milyen diszkrét kis nyaklánca van... 😀

 www.patriots.com/media-center/videos/Wilfork-112-We-wanted-to-be-a-physical-team/54769d4b-c4b2-43b7-97e9-26c0c63163ae

több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 670 — balazs.t85@gmail.com
Nem is emlékszem mikor láttam utoljára ilyen hévvel beszélni BB-t. Mégsem robot, vannak érzései 😀

 www.patriots.com/media-center/videos/EXCLUSIVE-Inside-the-locker-room-after-the-win/82d54166-0797-410e-a851-c6107115fb00
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
arról van már hír, hogy megbüntették-e Edelmant, amiért kivágta a labdát a közönségbe a punt return TD után? 😀
több mint 9 éve
Feribali New England Patriots 48
Azért én azt gondolom, hogy ha valamelyik elkapó megfeledkezne róla, merre van a Revis island, az komoly büntetésben részesülne.

Más. Természetesen a hét elkapása az NFL-nél elképesztő Gronk egykezese:
 www.nfl.com/videos/nfl-top-5-catches/0ap3000000422171/Week-9-Top-5-catchesKollega
Rob Gronkowski - a tél katonája!
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Gratu a győzelemhez, Browner miatt el kezdtem újra szurkolni a Patsnek...kicsit!
Tudna ő jobban is játszani, ha valami rendes corner párja lenne 😀Helmut Zimmer
Mi bajod van Butler-el? 😀
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊cspeti98
nyilván mert Talib -> Revis között kisebb az upgrade mint a Dennard/Ryan(CB2) -> Browner közöttZERO_L
Talibot pont most (tegnap-ma) szidták el mindennek a Denver szurkolók 😀
Lehet, hogy tipikusan ő is az a játékos volt, aki a mi rendszerünkben tudott igazán alkotni?Minitron
Nem volt eddig vele ott sem baj. De igazából nem ezért szólok hozzá, hanem mert ez a sig valami egészen kiakasztó 😀 Am elvileg animált gif nem lehet sigbenWyatt
Az oldal engedte, de akkor máris visszacserélem, mielőtt gond lenne belőle, meg nem mindenki néz W. Dead-et 😀

edit:
Na, a régit nem leltem, így szerkesztettem egy új gordonosat. Remélem, ez már rendben lesz 😊

több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Gratu a győzelemhez, Browner miatt el kezdtem újra szurkolni a Patsnek...kicsit!
Tudna ő jobban is játszani, ha valami rendes corner párja lenne 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊cspeti98
nyilván mert Talib -> Revis között kisebb az upgrade mint a Dennard/Ryan(CB2) -> Browner közöttZERO_L
Talibot pont most (tegnap-ma) szidták el mindennek a Denver szurkolók 😀
Lehet, hogy tipikusan ő is az a játékos volt, aki a mi rendszerünkben tudott igazán alkotni?Minitron
Nem volt eddig vele ott sem baj. De igazából nem ezért szólok hozzá, hanem mert ez a sig valami egészen kiakasztó 😀 Am elvileg animált gif nem lehet sigben

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊cspeti98
nyilván mert Talib -> Revis között kisebb az upgrade mint a Dennard/Ryan(CB2) -> Browner közöttZERO_L
Talibot pont most (tegnap-ma) szidták el mindennek a Denver szurkolók 😀
Lehet, hogy tipikusan ő is az a játékos volt, aki a mi rendszerünkben tudott igazán alkotni?

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért én azt gondolom, hogy ha valamelyik elkapó megfeledkezne róla, merre van a Revis island, az komoly büntetésben részesülne.

Más. Természetesen a hét elkapása az NFL-nél elképesztő Gronk egykezese:
 www.nfl.com/videos/nfl-top-5-catches/0ap3000000422171/Week-9-Top-5-catches

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A legnagyobb baj pont az, hogy Ryannél egyelőre tényleg áll a másodéves átok (de nem parázom, ez elég gyakori, remélhetőleg visszatalál fasza formájához), Dennard viszont aggasztóbbWyatt
Statmester, dobd ide nekünk légyszi, hogy DMC milyen szezont fut a PFF szerint és, hogy ki vezeti a CB-k rangsorát, köszike😉gordon
Sokba lesz ez neked.
+7.7-tel a nyolcadik, Chung +4.7-es(!) Denver elleni meccsével +9.0-val feljött a 4. helyre.
CB-knél Brandon Flowers, Chris Harris, Vontae Davis a top 3 (Sherman a 4., Revis a 10.)
Ratingeket tekintve a snapek legalább 60 százalékában játszóknál
Vontae Davis 37.8
Perrish Cox 42.3
Chris Harris 43.7 az eleje
(Revis a 13.)

több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A legnagyobb baj pont az, hogy Ryannél egyelőre tényleg áll a másodéves átok (de nem parázom, ez elég gyakori, remélhetőleg visszatalál fasza formájához), Dennard viszont aggasztóbbWyatt
Statmester, dobd ide nekünk légyszi, hogy DMC milyen szezont fut a PFF szerint és, hogy ki vezeti a CB-k rangsorát, köszike😉
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A legnagyobb baj pont az, hogy Ryannél egyelőre tényleg áll a másodéves átok (de nem parázom, ez elég gyakori, remélhetőleg visszatalál fasza formájához), Dennard viszont aggasztóbb

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊cspeti98
nyilván mert Talib -> Revis között kisebb az upgrade mint a Dennard/Ryan(CB2) -> Browner között



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊cspeti98
Valamelyik stat mester kiejthetőné melyikükre hány yardot dobtak, hány kísérletből. Nekem úgy tűnik ritkábban csinál nagy játékokat Revis, de igen sokat gürizik.Kollega
Revis
44/26 59.1%
353 yard
13.6-os átlag elkapásonként, 8.02 kísérletenként
98 yard elkapás után, 3.77 yard elkapásonként
35 yard a leghosszabb
1 TD, 2 interception, 5 PD
73.4-es QB-rating

Browner
17/9 52.9%
137 yard 15.2-es átlag elkapásonként, 8.05 kísérletenként
51 yard elkapás után, 5.67 yard elkapásonként
27 yard a leghosszabb
1 TD, 1 interception, 1 PD
74.9-es QB-rating

Itt látszólag kb egálra jön ki, a PFF-nél mégis óriási a fölény (ott minden playt külön elemeznek, ez alapján jönnek össze az értékek)
# Name Team Snaps Overall Rush Cov. Run Pen. # of Pen
Darrelle Revis NE 596 6.6 0.0 2.5 3.2 0.9 4-2
Brandon Browner NE 180 -4.1 0.0 -3.6 0.3 -0.8 7-1
Mondjuk a három meccs 7 bünti az igen malac, de ehhez képest csak –0.8 a bünti, és coverben van hatalmas szakadék

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Pont ezen gondolkodtam ma, hogy az utóbbi hetek magabiztos és jó játéka után, megint visszakerültünk a potenciális szuperbowl esélyesek közé? Vagy korai még erről beszélni? Az biztos, hogy ha nem döglik le a fél csapat, akkor bárki ellen minimum 50%al lépünk pályára.FViktor93
Megmondom őszintén én nem tippelnék. Durva lesz amit mondok, de még a csoport sincs meg. KI a rák gondolta volna, hogy tegnap az SD nem veri meg a Miamit? Durva meccsek jönnek, 7-ből 5-t nyerni kéne! Ez az AFC nagyon brutál! 11 csapat áll pluszos mérleggel! Lesz olyan csapat akinek nagyon fog fájni...
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊cspeti98
Valamelyik stat mester kiejthetőné melyikükre hány yardot dobtak, hány kísérletből. Nekem úgy tűnik ritkábban csinál nagy játékokat Revis, de igen sokat gürizik.

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Mindenki Revistől várta azt, hogy előre mozdítja a D-t, de szerintem Browner nagyobb hatással volt rájuk, fantasztikus, ha így folytatja vennem kell egy Browner mezt 😊

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
RE: Revis
tegnap volt 1db drive, amikor engedett talán 3(?) elkapást (valami biztos belement a szemébe😛), aztán kb semmi. előtte teljesen lenullázta marshallt, aj greent, sammy watkinst. igen, volt pár meccs, amikor szintén csináltak rajta pár elkapást, de olyan sosem volt, hogy valakin 16 meccs alatt 0 elkapást csinálnak. mi ez, ha nem shutdown? melyik corner tudna ennél többet ma a ligában?

btw nyilván nem kell túlzott jelentőséget tulajdonítani a tegnapi meccsnek, de az azért bebizonyosodott, hogy idén is odaérhetünk (ha nem leszünk kórházcsapat persze...)triangle
Egyetértek. Nekem az elején kevés volt a bizodalmam Revis-ben, de már jó pár meccs óta azt mondom, hogy nagyon hasznos tagja a keretnek. Sőt. A CB arzenálban az új húsok lettek az alapemberek.