New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Én meg azt, hogy hazamegyek mert homecoming van az iskolámban (ami persze Magyaországon nem létező dolog), de a nagy tömeget fel kell oszlatni mivel elkezd emelkedni a vízszint a Földön és különböző, végtag nélküli, hatalmas úszkáló sárkánygyíkok elől menekül mindenki a kidőlt fák között ugrálva.

Na most ezt csak azért írtam be mert az enyém valóságosabb mint a tied 😀😀😀Höri
Te nem vagy komplett. 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Én meg azt, hogy hazamegyek mert homecoming van az iskolámban (ami persze Magyaországon nem létező dolog), de a nagy tömeget fel kell oszlatni mivel elkezd emelkedni a vízszint a Földön és különböző, végtag nélküli, hatalmas úszkáló sárkánygyíkok elől menekül mindenki a kidőlt fák között ugrálva.

Na most ezt csak azért írtam be mert az enyém valóságosabb mint a tied 😀😀😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Mit szívtál elalvás előtt???

ADJÁL BELŐLE NEKEM IS 😀ThundersNFL
Drága vót, kérj Steztől
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)manuszka86
Juppí, bár csórikám sajna annyira nem fejlődött az évek alatt, hogy én sem. De cáfoljon meg!

több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Mallett fog kezdeni Texansnál,kíváncsi leszek hogy éles meccsen mit fog alkotni (sok jóra azért nem számítok tőle)

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:Minitron
Viszonylag egyszerű a sorbarendezés módszere...Gogo
Spoiler: holnap egy nem power standingsben is egész jó helyen állunk majdWyatt
Persze, Stez jól felturbózza a Pats-t, hogyha 2 hét múlva lever a Colts minket a Lukácsban, akkor 1. helyre tehesse Andrásékat. Átlátok rajta!😀tomi-tomi
Stez már most retteg, a Coltsnak annyira rossz matchup a Pats, hogy 50 kapott pont alatt nem ússzuk meg szerintem.
Andrásék nem kerülnek első helyre, bármit csinálnak, mivel idén jó érzékkel jinxelem a csapatokat, aki első helyre kerül, két mérkőzésen belül kikap. Mi emiatt nem vezethetünk PR-t. 😊Stez
Minden évben jinxeled a népeket 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Én azért nem írom le a Coltsot, félek a védelem fog borsot törni TB-ék orra alá...NB2
ez egyértelmű.... már 1 éve csak Brady-ből készülnek minden héten



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 001 — nabege2@yahoo.com
Én azért nem írom le a Coltsot, félek a védelem fog borsot törni TB-ék orra alá...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:Minitron
Viszonylag egyszerű a sorbarendezés módszere...Gogo
Spoiler: holnap egy nem power standingsben is egész jó helyen állunk majdWyatt
Persze, Stez jól felturbózza a Pats-t, hogyha 2 hét múlva lever a Colts minket a Lukácsban, akkor 1. helyre tehesse Andrásékat. Átlátok rajta!😀tomi-tomi
Stez már most retteg, a Coltsnak annyira rossz matchup a Pats, hogy 50 kapott pont alatt nem ússzuk meg szerintem.
Andrásék nem kerülnek első helyre, bármit csinálnak, mivel idén jó érzékkel jinxelem a csapatokat, aki első helyre kerül, két mérkőzésen belül kikap. Mi emiatt nem vezethetünk PR-t. 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:Minitron
Viszonylag egyszerű a sorbarendezés módszere...Gogo
Spoiler: holnap egy nem power standingsben is egész jó helyen állunk majdWyatt
Persze, Stez jól felturbózza a Pats-t, hogyha 2 hét múlva lever a Colts minket a Lukácsban, akkor 1. helyre tehesse Andrásékat. Átlátok rajta!😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:Minitron
Viszonylag egyszerű a sorbarendezés módszere...Gogo
Spoiler: holnap egy nem power standingsben is egész jó helyen állunk majd

több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Mit szívtál elalvás előtt???

ADJÁL BELŐLE NEKEM IS 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:Minitron
Viszonylag egyszerű a sorbarendezés módszere...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Lokális PR: 2. hely 😊 o_o ^_^^ ^ :cool:

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Csatakosan ébredtél?😊
Ha még ma éjszaka megálmodnád, hogy mi volt másnap a topikban, akkor február elején nyugodtan elmehetünk kalandtúrázni a világ végére is.😀tomi-tomi
Ó, ha ebből a forgatókönyvből indulunk ki, akkor újabb álom vagy jóstehetség nem kell hozzá, mi lesz itt... 😀
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24784782/tom-brady-micd-up-to-rob-gronkowski-how-the-f----did-you-catch-that

aszem elég sokunk tette fel ezt a kérdést vasárnap 😀ZERO_L
Na ja 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Gronk-ra idén eddig nem lehet panasz. De tényleg. Semmi panasz 😊
Teljesen állat-módban tolja. Az a minimum, hogy kettőzi az ellen. Rengeteget jelent a jelenléte a pályán.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24784782/tom-brady-micd-up-to-rob-gronkowski-how-the-f----did-you-catch-that

aszem elég sokunk tette fel ezt a kérdést vasárnap 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Csatakosan ébredtél?😊
Ha még ma éjszaka megálmodnád, hogy mi volt másnap a topikban, akkor február elején nyugodtan elmehetünk kalandtúrázni a világ végére is.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Elvist mindenki tiszteli:

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒Wyatt
Hát akkor ez már nem fog megtörténni, mert elmondtad.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú bassza meg. Azt álmodtam, hogy Super Bowlt játszunk, nagy előnyről a végén fordít az ellen, miután a támadás teljesen offos lett. Eladjuk, de az utolsó pillanatban labdát szerzünk (mondjuk térdelésnél nem tudom, hogyan ejtette el az ellen), visszavisszük TD-re, de nem adják meg a zebrák, ezért kikaptunk 😒

több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Félreértés ne essék,nem azt írtam,h le kellett volna ültetni,hanem hogy lehet,hogy ennek a lehetőségnek a média általi felemlegetése és az éles kritikák,még nagyobb elszántságra és erőbedobásra ösztökélték TB-t,ha úgy tetszik "szakmai önérzetből". Soha nem írtam top 10 picket és azt sem ,hogy TB-t le kell ültetni,azon viszont nehéz vitatkozni ,hogy szeptemberben ő is gyenge volt. Hogy ennek mi volt az oka ,azon lehet vitatkozni,az viszont kicsit nevetséges innen azt állítani,hogy nem,nem volt szar,amikor ezt ő saját maga is elismerte.Pont ő a saját maga legnagyobb kritikusa, ezért vitte ilyen sokra.Ha szarul játszunk,nyilván nem kell top10 pickket vízionálni-mint ahogy most sem,hogy már fogjuk a Lombardi trophy "fülét"- de azt hadd szabadjon már leírni,hogy szarok voltunk.Azt is tartom,hogy azzal a játékkal semmire sem vittük volna,csak hál Istennek nem úgy játszunk.Ebben teljesen adom amit Zero írt (Gronk,Lafell,O-line),hozzátéve ha a FO esetleg az o-line öszzetételét,a LB,DE depth kérdését az offseasonben akarta volna megoldani,akkor nem most kellett volna tüzet oltani.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem is természetes ez a folyamat, egyrészt mi másról lehetne itt (vagy más fórumokon) beszélni, mint a jelenlegi helyzeten rágódni, kivetíteni a jövőre, sokszor joggal, sokszor méregből.. én szeretem itt a vitákat is, jobb, mint amikor mindenki leírja ki volt jó és ki rossz a meccsen, hiszen azt láttuk, hehe. Viszont a Top 10 pick és Brady padoztatása kicsit túllőtt ezen most 😊

remember the face!
 ftw.usatoday.com/2014/09/bill-belichick-outstanding-reaction-brady

szerk: láltom ezzel a videóval megelőztek 😊
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
ráadásul a dinasztia 3 oszlopos tagja, TB-BB-Mr.Kraft még mindig itt van, ráérünk akkor komolyan parázni, ha BB vagy TB lelép/abba hagyja, amíg itt van ez a két zseni a siker garantált
aztán megint el lehet kezdeni vitázni, kinek mi számít sikernek


plusz, azért van különbség, hogy felháborodik és ezt szóvá teszi az ember, mert gyenge az Ofal/a gameplan/a play calling, esetleg a kulcsjátékosok mélyen a tudásuk alatt teljesítenek és a között, hogy valaki top10-es picket jósol 2-2-es mérleg után esetleg az NFL történelmének egyik, hanem a legjobb QB-ját akarná padoztatniZERO_L
Csak rendkívül félve és halkan merem megjegyezni,hogy esetleg a szokatlanul éles kinti médiakritika és a padoztatás lehetőségének emlegetése is szerepet játszott TB remek októberi teljesítményében...kolok1972
erre így tudnék reagálni:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


Én inkább abban látom a változást, hogy a Ofal-at sikerült normális szintre felhozni, Gronk megkapta a full snap számokat és többet lett bevonva a játékba, LaFell-lel is sikerült egy viszonylag jó kémiát kialakítani és ami nem mellékes az egész play hívás az erősségeinket próbálja kihasználni

lehet a Cinci elleni meccsben benne volt a "dacból csak azért is megmutatom", de utánalévőkben az elvégzett munka gyümölcsét arattuk le, aminek idő kellett (Ofal-Gronk-Lafell)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
ráadásul a dinasztia 3 oszlopos tagja, TB-BB-Mr.Kraft még mindig itt van, ráérünk akkor komolyan parázni, ha BB vagy TB lelép/abba hagyja, amíg itt van ez a két zseni a siker garantált
aztán megint el lehet kezdeni vitázni, kinek mi számít sikernek


plusz, azért van különbség, hogy felháborodik és ezt szóvá teszi az ember, mert gyenge az Ofal/a gameplan/a play calling, esetleg a kulcsjátékosok mélyen a tudásuk alatt teljesítenek és a között, hogy valaki top10-es picket jósol 2-2-es mérleg után esetleg az NFL történelmének egyik, hanem a legjobb QB-ját akarná padoztatniZERO_L
Csak rendkívül félve és halkan merem megjegyezni,hogy esetleg a szokatlanul éles kinti médiakritika és a padoztatás lehetőségének emlegetése is szerepet játszott TB remek októberi teljesítményében...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Azért ki ne hozzátok már, hogy nem volt jogos a felháborodás, illetve a meglepettség? 2-2-vel álltunk, úgy, hogy a 2 buktánk nagyon csúnya volt. Igen, mert a Miami is csúnya volt, azzal a csodálatos 2. félidei leolvadással. A KC meccs meg maga volt a borzalom. 10 éve követem az NFL-t, de nem volt 5 olyan meccs amikor úgy keltem fel, hogy te úristen, itt most agyonvertek bennünket és semmi, de tényleg semmi nem úgy sült el ahogy akartuk.
És igenis nem egy ember mondta, hogy ez nagyon csúnya volt, de van idő, hogy javítsunk. Úgy néz ki sikerült.
NB2
Éppen ezért talán kicsivel jobban kellene bízni a csapatban... A Patriots esetében 2-2-nél top10-es picket vizionálni elég merész dolog volt, és egy esetleges SB win után jó móka lesz idézgetni az akkori hozzászólásokat. 😀görcs
ráadásul a dinasztia 3 oszlopos tagja, TB-BB-Mr.Kraft még mindig itt van, ráérünk akkor komolyan parázni, ha BB vagy TB lelép/abba hagyja, amíg itt van ez a két zseni a siker garantált
aztán megint el lehet kezdeni vitázni, kinek mi számít sikernek


plusz, azért van különbség, hogy felháborodik és ezt szóvá teszi az ember, mert gyenge az Ofal/a gameplan/a play calling, esetleg a kulcsjátékosok mélyen a tudásuk alatt teljesítenek és a között, hogy valaki top10-es picket jósol 2-2-es mérleg után esetleg az NFL történelmének egyik, hanem a legjobb QB-ját akarná padoztatni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/