New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Hmmm...ne 😛 Engem most inkább DB statok érdekelnének, hogy hogyan teljesít a CB + Safety commandónk idén, na az érdekelne...ha valaki tudna épkézláb és átfogó statot előhúzni a varázskalapból...kire hányat dobnak/meccs, ebből mennyi sikeres passz az ellennek, kinek hány INT-je, leütött lasztija van estébé...Browner később szállt be a partyba, oké, de azért számítsátok be, légyszi, ha valaki ezt kiássa nekem :cool:

több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Nagy a csönd, látszik, hogy bye-on vagyunk/voltunk 😀Minitron
Akor jöhet a Brady vs Luck vita 😛 😉dande
Kész felüdülés a Brady vs Manning után 😀😀😀Minitron
Keressek valami jó Tb vs Pm statot? 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nagy a csönd, látszik, hogy bye-on vagyunk/voltunk 😀Minitron
Akor jöhet a Brady vs Luck vita 😛 😉dande
Kész felüdülés a Brady vs Manning után 😀😀😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy a csönd, látszik, hogy bye-on vagyunk/voltunk 😀Minitron
Akor jöhet a Brady vs Luck vita 😛 😉
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nagy a csönd, látszik, hogy bye-on vagyunk/voltunk 😀

több mint 9 éve
Sipiz01 New England Patriots 48
Chandler Jones-ról tud valaki valami újat? Nem találok semmit, de ezen nem is lepődöm meg ismerve BB-t.gordon
nincs IR-en, bizakodjunkzinedine5
Ezt mondotta Bill bácsi, vintage Bill Belichick:
"No real update," Belichick said, deflecting the question, as he often does when it comes to injuries. "He's been making progress. We'll list him weekly as we're required to do on the injury and practice notifications. Whatever he's able to do, that's the way it will be."
Magyarul nem lettünk okosabbak 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Engem. Én nagyon szurkoltam nekik 😊Wyatt
Geréb lettél? 😀Burkus
PO erősorrend miatt, önös érdekekből félre kell tenni a csoport ellenféllel szembeni nemtetszést😊NB2

Én az Újpestnek sem tudok semmilyen körülmények között szurkolni. Nincs olyan érdek, ami erre rábírna 😊Burkus
Dehogynincs. Ha a Fradinak az Újpest pontszerzésén múlik a bajnoki címe, simán fogsz neki szurkolni

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Engem. Én nagyon szurkoltam nekik 😊Wyatt
Geréb lettél? 😀Burkus
PO erősorrend miatt, önös érdekekből félre kell tenni a csoport ellenféllel szembeni nemtetszést😊NB2

Én az Újpestnek sem tudok semmilyen körülmények között szurkolni. Nincs olyan érdek, ami erre rábírna 😊
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Engem. Én nagyon szurkoltam nekik 😊Wyatt
Geréb lettél? 😀Burkus
PO erősorrend miatt, önös érdekekből félre kell tenni a csoport ellenféllel szembeni nemtetszést😊
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Engem. Én nagyon szurkoltam nekik 😊Wyatt
Geréb lettél? 😀Burkus
Nekem nincs bajom a Jetscel. Én Ryant is bírom, a DL-jüket pedig minden gond nélkül elfogadnám egyben is akár 😊 Meg amikor egy csapat nagyon szarul áll, akkor amúgy is úgy vagyok vele, hogy nyerhet nyugodtan. A Miaminak is szurkoltam anno, hogy legyen meg az 1–15, meg a Lionsnak is, ott kevesebb sikerrel 😀
Meg nem szoktam szomorkodni, ha a Steelers és PM csapata veszít.

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Engem. Én nagyon szurkoltam nekik 😊Wyatt
Geréb lettél? 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Engem. Én nagyon szurkoltam nekik 😊

több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Eddig gyönyörű este. És Manning is bekezdett az Oakland ellen, 2 kísérletből egy INT...
több mint 9 éve
Sztyopa 306
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)Imitheking
Nem gyenge meccsek voltak, nem győztem váltogatni a streemeket. Billsnek is megvolt az esélye, 4 incomplete a vége előtt Ortontól. A Delfineket meg is sajnáltam, GB dejavu. És az SF@NO se gyenge végjáték, 4&10-re 51 yard @)

Why so serious?
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Szoros volt mind a kettő, de végül csak behúzta a Chiefs meg a Lions is.

több mint 9 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Kikapott a Phins és a Bills is és csütörtökön egymás ellen tolják. Gyönyörű este.

(a Jets meg kit érdekel😊)
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Összességében szerintem is Bradynek voltak nehezebb évei a sokszor gyenge WR állomány miatt, de ettől még "utcai amatőrt" írni több, mint csúsztatás.Sobri Jóska
Az eredeti cikkben "tackling dummies" szerepel. Pár árnyalattal lehet durvább a fordításom, de jobb alternatíva nem igazán jutott eszembe. Nem tudom, másnak van-e javaslata egyéb megoldásra?
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Chandler Jones-ról tud valaki valami újat? Nem találok semmit, de ezen nem is lepődöm meg ismerve BB-t.gordon
nincs IR-en, bizakodjunk
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Chandler Jones-ról tud valaki valami újat? Nem találok semmit, de ezen nem is lepődöm meg ismerve BB-t.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
KC - BUF, FINS - LIONS között vacillálok 😕)Minitron
én is, így marad az NFL RedZone



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
KC - BUF, FINS - LIONS között vacillálok 😕)

több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
dolphins-lions meccs fasza kis csörtének hangzik


több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
KC - BUF

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
A korai meccsekből ki melyiket követi ma?Minitron
Én a tíz órásira érek haza melóból, szóval sanszos egy Sport TV-s meccs, akármelyik lesz.
Szerk.: Giants - Seahawks! Akkor hajrá Seattle! 😀

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
A korai meccsekből ki melyiket követi ma?