New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Szerintem a szurkoló azért is szurkoló mert szeret szeret tervezgetni, reménykedni és jövőbe látni.
Persze jól hangzik a We are on Colts kifejezés, meg igaz is, de azért ennyit egy szurkoló hagy engedhessen már meg magának, hogy a szezon felénél próbál valamennyire esélyt latolgatni, ami persze könnyen vérezhet ezer sebből, akár 1-1 sérülés miatt is.

A magyar pedig alapból egy rendkívül szélsőséges nép vagy a földbe döngöl vagy az egekbe emel, átmenet gyakran nincs. Ez megfigyelhető volt sok emberre itt is, hogy a Chiefs meccs után Top 10-s pick és cut a fél csapat, most pedig nincs ellenfele a csapatnak.

Ettől függetlenül, ha valaki a realitás talaján gondolkozik, akkor azzal sincs gond, hogyha megpróbál a jövőbe látni és nagyjából felvázolni, hogyha a körülmények/erőviszonyok így maradnának, akkor mire számíthatunk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Azért ki ne hozzátok már, hogy nem volt jogos a felháborodás, illetve a meglepettség? 2-2-vel álltunk, úgy, hogy a 2 buktánk nagyon csúnya volt. Igen, mert a Miami is csúnya volt, azzal a csodálatos 2. félidei leolvadással. A KC meccs meg maga volt a borzalom. 10 éve követem az NFL-t, de nem volt 5 olyan meccs amikor úgy keltem fel, hogy te úristen, itt most agyonvertek bennünket és semmi, de tényleg semmi nem úgy sült el ahogy akartuk.
És igenis nem egy ember mondta, hogy ez nagyon csúnya volt, de van idő, hogy javítsunk. Úgy néz ki sikerült.
NB2
Éppen ezért talán kicsivel jobban kellene bízni a csapatban... A Patriots esetében 2-2-nél top10-es picket vizionálni elég merész dolog volt, és egy esetleges SB win után jó móka lesz idézgetni az akkori hozzászólásokat. 😀
több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Most úgyis szusszanunk egyet. A Colts elleni idegenben meg újfent nagyon fontos derbi lesz. A pihenő sajnos nem minden csapatnak tesz jót idén, lásd Cinci, de én bizakodó vagyok.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
Azért ki ne hozzátok már, hogy nem volt jogos a felháborodás, illetve a meglepettség? 2-2-vel álltunk, úgy, hogy a 2 buktánk nagyon csúnya volt. Igen, mert a Miami is csúnya volt, azzal a csodálatos 2. félidei leolvadással. A KC meccs meg maga volt a borzalom. 10 éve követem az NFL-t, de nem volt 5 olyan meccs amikor úgy keltem fel, hogy te úristen, itt most agyonvertek bennünket és semmi, de tényleg semmi nem úgy sült el ahogy akartuk.
És igenis nem egy ember mondta, hogy ez nagyon csúnya volt, de van idő, hogy javítsunk. Úgy néz ki sikerült.
Mondjuk nem volt róla szó, de volt egy fél negyed amikor támadták TB-t és akkor megint semmi nem jött össze, TB sem passzolt olyan szépen. Erre kell nagyon vigyázni, hogy később se legyen hosszan, akár egész meccsen tartó ilyen szakasz. A vasárnap éjjeli BAL-PIT meccs ilyen szempontból iszonyat volt. Az irányítók szinte majdnem minden playben az életükért küzdöttek😊 Az a triplesack meg überbrutál volt! Szerintem már számolgathatunk, mert reménykedünk, de ahogy írtam tegnap nagyon szoros az AFC, de talán 3 forduló múlva tisztul a kép, egyszerűen azért, mert az AFC-sek majd egymást ütik el a továbbjutástól.
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintem meg mindenki előre szaladt egy picit.
1st,2nd seed?? Hol játsszuk az AFC döntőt???
4 héttel ezelőtt a fórumozók 2/3-a temette a csapatot, Brady-t és az egész szezont..
Az elmúlt két meccsen kifejezetten impresszíven, igazi támadó focit játszottunk. DE ne szaladjon el velünk már a ló! A következő hónapban lesz négy nagyon nehéznek tűnő meccsünk..Sőt utána meg még három a csoport riválisok ellen..Egyik sem lesz gyalog galopp, mindegyik kifejezetten erős, stabil csapat. Először oldjuk meg azokat..
We are on Colts. Elsősorban ezt oldjuk meg..Majd december végén hozzuk szóba az AFC döntőt..
S félreértés ne essen, nem csesztetni akarok bárkit is..DE elég furcsa, ez a hurráhangulat hirtelen!
Én is azt szeretném, ha hasonló meccseket játszanánk, mint az elmúlt két hétben. Ponterős támadósor és ütő-vágó, labdaszerző védelem, és ST..Húzzunk be minden meccset! Szeretném én is, ha idén összejönne a SB és Brady kezén 4 gyűrű ragyogjon. DE minden csapat meg akar verni minket..Ők is ezt akarják!!
Kerüljenek el a sérülések, s próbáljuk tartani ezt a formát és ritmust..De ezt nagyon nehéz még 3 hónapon keresztül így nyomni..
Peace!
GóPecc!!kyobalu
Ha reálisan nézed akkor a csoport meccseket behúzzuk simán. hazai pálya mind. A jets meg...hagyjuk. 😀
Lions itthon meglesz a túrán meg ha 3-ból 2 zakó lesz, akkor...miről beszélünk?
Szerintem lehetünk optimisták. A fal úgy néz megoldva. Ha nem hullanak ki kulcs emberek, akkor meglehet.
Mert gyakorlatilag ott vertük meg a denvert amiben a legerősebbek. A levegőben.Demecs
Szerintem azért az ilyen megnyilvánulások miatt vannak a Pats-re huhogók, ahogy te fogalmaztál barátom........csi77
Mire is gondolsz? Azert mert talan realisan latom a csapat erejet?

több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Most azért elég sokáig tartott, míg a minden szar, de legalább jó helyen draftolunktól eljutottunk idáig 😊Wyatt
Volt aki TOP10-es pickről beszélt 😀cspeti98
Csak kiváncsiságból kérdezem, mert látom, most fel vagy lelkesülve:
Szerinted a jelenlegi ismereteid alapján hol fog végezni a Pats idén?
SB győzelem?
Vesztes SB?
Vesztes AFC döntő?
Vereség a PO-ban, AFC döntőbe se jutunk?
Be se jutunk a PO-ba?
Nézzük, a te reaitásérzéked mennyivel valósabb most, mint a top10-es picket vízionálóké akkor?Sobri Jóska
Félre ne érts, én is hasonlóan gondolkodtam akkor, de nem írtam le, mert kicsit azért reménykedtem benne, hogy feljavul a csapat, és nem csak erre a topicra gondoltam, hogy ment a sírás, hanem a pats.hu-ra is, mert ott is már ki akartak rúgni kb mindenkit. Csak azért írtam le ezeket, mert vicces, hogy egy hónap alatt mennyit változik a csapat megítélése. Remélem nem bántottam meg senkit, mert nem az volt a célom. Tippelni nem szeretnék, hogy hol végzünk, sok van még hátra a szezonból, de természetesen reménykedek egy SB győzelemben. 😊 És tényleg nem akartalak sem téged, se senki mást megbántani.

több mint 9 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Bár nem engem kérdeztél @Sobri Jóska, de szerintem ezt a formát, amit elcsíptünk, szépen meg kell lovagolni/tartani.
Szerintem a PO-ba jutás a Fins és Bills fenyegetése + a kemény sorsolás mellett is realitás.
Jelenleg azt mondom, hogy AFC döntőbe jutunk, persze nagyon szeretném a 4. gyűrűt TB-nek, már csak azért is, mert mint sokan mások, úgy én is lemaradtam az első 3-ról. Később szerettem meg a sportot a Pats-szel együtt.
Szóval AFC döntő, aztán meglátjuk 😊

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Most azért elég sokáig tartott, míg a minden szar, de legalább jó helyen draftolunktól eljutottunk idáig 😊Wyatt
Volt aki TOP10-es pickről beszélt 😀cspeti98
Csak kiváncsiságból kérdezem, mert látom, most fel vagy lelkesülve:
Szerinted a jelenlegi ismereteid alapján hol fog végezni a Pats idén?
SB győzelem?
Vesztes SB?
Vesztes AFC döntő?
Vereség a PO-ban, AFC döntőbe se jutunk?
Be se jutunk a PO-ba?
Nézzük, a te reaitásérzéked mennyivel valósabb most, mint a top10-es picket vízionálóké akkor?

több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Most azért elég sokáig tartott, míg a minden szar, de legalább jó helyen draftolunktól eljutottunk idáig 😊Wyatt
Volt aki TOP10-es pickről beszélt 😀

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most azért elég sokáig tartott, míg a minden szar, de legalább jó helyen draftolunktól eljutottunk idáig 😊

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Szerintem meg mindenki előre szaladt egy picit.
1st,2nd seed?? Hol játsszuk az AFC döntőt???
4 héttel ezelőtt a fórumozók 2/3-a temette a csapatot, Brady-t és az egész szezont..
Az elmúlt két meccsen kifejezetten impresszíven, igazi támadó focit játszottunk. DE ne szaladjon el velünk már a ló! A következő hónapban lesz négy nagyon nehéznek tűnő meccsünk..Sőt utána meg még három a csoport riválisok ellen..Egyik sem lesz gyalog galopp, mindegyik kifejezetten erős, stabil csapat. Először oldjuk meg azokat..
We are on Colts. Elsősorban ezt oldjuk meg..Majd december végén hozzuk szóba az AFC döntőt..
S félreértés ne essen, nem csesztetni akarok bárkit is..DE elég furcsa, ez a hurráhangulat hirtelen!
Én is azt szeretném, ha hasonló meccseket játszanánk, mint az elmúlt két hétben. Ponterős támadósor és ütő-vágó, labdaszerző védelem, és ST..Húzzunk be minden meccset! Szeretném én is, ha idén összejönne a SB és Brady kezén 4 gyűrű ragyogjon. DE minden csapat meg akar verni minket..Ők is ezt akarják!!
Kerüljenek el a sérülések, s próbáljuk tartani ezt a formát és ritmust..De ezt nagyon nehéz még 3 hónapon keresztül így nyomni..
Peace!
GóPecc!!kyobalu
Ha reálisan nézed akkor a csoport meccseket behúzzuk simán. hazai pálya mind. A jets meg...hagyjuk. 😀
Lions itthon meglesz a túrán meg ha 3-ból 2 zakó lesz, akkor...miről beszélünk?
Szerintem lehetünk optimisták. A fal úgy néz megoldva. Ha nem hullanak ki kulcs emberek, akkor meglehet.
Mert gyakorlatilag ott vertük meg a denvert amiben a legerősebbek. A levegőben.Demecs
Szerintem azért az ilyen megnyilvánulások miatt vannak a Pats-re huhogók, ahogy te fogalmaztál barátom........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
PFF ReFo: Broncos at Patriots

Ez is érdekes:
Tom Brady proves more nimble

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 9 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Szerintem meg mindenki előre szaladt egy picit.
1st,2nd seed?? Hol játsszuk az AFC döntőt???
4 héttel ezelőtt a fórumozók 2/3-a temette a csapatot, Brady-t és az egész szezont..kyobalu
Ez alap 😊

Pár hete még volt 'QB kérdés' (a fórumokon), most MVP szavazásról megy a téma 😀winston
Ja meg ilyenek voltak hogz használhatatlan QB-nk van és itt már csak az segítene ha Gerappa kezdene, mert Brady kiégett 😀

több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem meg mindenki előre szaladt egy picit.
1st,2nd seed?? Hol játsszuk az AFC döntőt???
4 héttel ezelőtt a fórumozók 2/3-a temette a csapatot, Brady-t és az egész szezont..kyobalu
Ez alap 😊

Pár hete még volt 'QB kérdés' (a fórumokon), most MVP szavazásról megy a téma 😀
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Szerintem meg mindenki előre szaladt egy picit.
1st,2nd seed?? Hol játsszuk az AFC döntőt???
4 héttel ezelőtt a fórumozók 2/3-a temette a csapatot, Brady-t és az egész szezont..
Az elmúlt két meccsen kifejezetten impresszíven, igazi támadó focit játszottunk. DE ne szaladjon el velünk már a ló! A következő hónapban lesz négy nagyon nehéznek tűnő meccsünk..Sőt utána meg még három a csoport riválisok ellen..Egyik sem lesz gyalog galopp, mindegyik kifejezetten erős, stabil csapat. Először oldjuk meg azokat..
We are on Colts. Elsősorban ezt oldjuk meg..Majd december végén hozzuk szóba az AFC döntőt..
S félreértés ne essen, nem csesztetni akarok bárkit is..DE elég furcsa, ez a hurráhangulat hirtelen!
Én is azt szeretném, ha hasonló meccseket játszanánk, mint az elmúlt két hétben. Ponterős támadósor és ütő-vágó, labdaszerző védelem, és ST..Húzzunk be minden meccset! Szeretném én is, ha idén összejönne a SB és Brady kezén 4 gyűrű ragyogjon. DE minden csapat meg akar verni minket..Ők is ezt akarják!!
Kerüljenek el a sérülések, s próbáljuk tartani ezt a formát és ritmust..De ezt nagyon nehéz még 3 hónapon keresztül így nyomni..
Peace!
GóPecc!!kyobalu
Ha reálisan nézed akkor a csoport meccseket behúzzuk simán. hazai pálya mind. A jets meg...hagyjuk. 😀
Lions itthon meglesz a túrán meg ha 3-ból 2 zakó lesz, akkor...miről beszélünk?
Szerintem lehetünk optimisták. A fal úgy néz megoldva. Ha nem hullanak ki kulcs emberek, akkor meglehet.
Mert gyakorlatilag ott vertük meg a denvert amiben a legerősebbek. A levegőben.

több mint 9 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Szerintem meg mindenki előre szaladt egy picit.
1st,2nd seed?? Hol játsszuk az AFC döntőt???
4 héttel ezelőtt a fórumozók 2/3-a temette a csapatot, Brady-t és az egész szezont..
Az elmúlt két meccsen kifejezetten impresszíven, igazi támadó focit játszottunk. DE ne szaladjon el velünk már a ló! A következő hónapban lesz négy nagyon nehéznek tűnő meccsünk..Sőt utána meg még három a csoport riválisok ellen..Egyik sem lesz gyalog galopp, mindegyik kifejezetten erős, stabil csapat. Először oldjuk meg azokat..
We are on Colts. Elsősorban ezt oldjuk meg..Majd december végén hozzuk szóba az AFC döntőt..
S félreértés ne essen, nem csesztetni akarok bárkit is..DE elég furcsa, ez a hurráhangulat hirtelen!
Én is azt szeretném, ha hasonló meccseket játszanánk, mint az elmúlt két hétben. Ponterős támadósor és ütő-vágó, labdaszerző védelem, és ST..Húzzunk be minden meccset! Szeretném én is, ha idén összejönne a SB és Brady kezén 4 gyűrű ragyogjon. DE minden csapat meg akar verni minket..Ők is ezt akarják!!
Kerüljenek el a sérülések, s próbáljuk tartani ezt a formát és ritmust..De ezt nagyon nehéz még 3 hónapon keresztül így nyomni..
Peace!
GóPecc!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Denver:
@OAK
@STL
vsMIA
@KC
vsBUF
@SD
@CIN
vsOAK

Ebből igazából 3 meccsen szorongathatják meg őket, Chiefs, Chargers, Bengals otthonában, de alighanem maximum 1 meccset fognak bukni,

Patriots:
@IND
vsDET
@GB
@SD
vsMIA
@NYJ
vsBUF

Colts ellen nagyon kell a győzelem, hogy a 2. hely garantált legyen. Packers ellen szerintem számolhatunk egy L-el, meglepetés lenne egy győzelem ott, ezenfelül a Jets ellen könnyen benne lehet még egy L. Chargers ellen jól szokott menni nekünk, azt szerintem behúzzuk, mint ahogy a hazai meccseket is.

Összevetve a realitás a második hely, kis szerencsével meglehet az 1. is. Még nagyobb szerencsével a PO-ban elkerüljük a Broncost, ha mégsem sikerül az első helyet megcsípni.ervinator
Denvernek tavaly is könnyű sorsolása volt. Könnyebb mint a mienk.
Szerintem a chiefs és chargers is veri őket otthon, bengals meg lutri, de őket elverhetik otthon is. Szerintem 2 max 3 zakójuk lesz még.
Nekünk is max ennyi férhet bele. Én green bay-től és a chargerstől tartok csak.

több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)Demecs
Még jobb lenne, ha nem kellene Denverben látni már a csapatot, és úgy menne Super Bowlba 😀Wyatt
Csak akkor a sok pats ellenni huhogó befogná a száját. Bár a mi csapatunkat divat utálni.
Mindegy csak lássam őket februárban is focizni.

több mint 9 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Denver:
@OAK
@STL
vsMIA
@KC
vsBUF
@SD
@CIN
vsOAK

Ebből igazából 3 meccsen szorongathatják meg őket, Chiefs, Chargers, Bengals otthonában, de alighanem maximum 1 meccset fognak bukni,

Patriots:
@IND
vsDET
@GB
@SD
vsMIA
@NYJ
vsBUF

Colts ellen nagyon kell a győzelem, hogy a 2. hely garantált legyen. Packers ellen szerintem számolhatunk egy L-el, meglepetés lenne egy győzelem ott, ezenfelül a Jets ellen könnyen benne lehet még egy L. Chargers ellen jól szokott menni nekünk, azt szerintem behúzzuk, mint ahogy a hazai meccseket is.

Összevetve a realitás a második hely, kis szerencsével meglehet az 1. is. Még nagyobb szerencsével a PO-ban elkerüljük a Broncost, ha mégsem sikerül az első helyet megcsípni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)Demecs
Még jobb lenne, ha nem kellene Denverben látni már a csapatot, és úgy menne Super Bowlba 😀

több mint 9 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)Demecs
Még hosszú a szezon, de jelen állás szerint az a meccs a Razorban lesz 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 9 éve
Demecs New England Patriots 645
Jó lenne látni a csapatot, ahogy Denverben is egy ilyen játékkal mennek majd a super bowlba. (Y)

több mint 9 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Wilforknak milyen diszkrét kis nyaklánca van... 😀

 www.patriots.com/media-center/videos/Wilfork-112-We-wanted-to-be-a-physical-team/54769d4b-c4b2-43b7-97e9-26c0c63163ae

több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 641 — balazs.t85@gmail.com
Nem is emlékszem mikor láttam utoljára ilyen hévvel beszélni BB-t. Mégsem robot, vannak érzései 😀

 www.patriots.com/media-center/videos/EXCLUSIVE-Inside-the-locker-room-after-the-win/82d54166-0797-410e-a851-c6107115fb00
több mint 9 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
arról van már hír, hogy megbüntették-e Edelmant, amiért kivágta a labdát a közönségbe a punt return TD után? 😀