New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
...
Senki nem veszi természetesnek, hogy a hall of fame QB pótlása olyan egyszerű. De TB-nek elvileg még 3 év van a szerződéséből. A Garopp pick "időpontjában" a múltat figyelembe véve nem volt meg se mennyiségileg se minőségileg a DE, LB, TE és OL poszt. A draft után + az UDFA-kal a mennyiség már OK. De a minőséget tekintve talán sokunknak hiányzik az a 2. kör ezekről a posztokról. Nekem csak ennyi a problémám.tamssss
Erre csak azt mondhatom, hogy nyilván fogalmam sincs. De az elég valószínű, hogy nem csak egy jó QB prospectet kerestek, hanem pont Garoppolot akarták. Gondolom lehetett olyan infó, hogy a következő körig kimegy.Kollega
Elsősorban Brothels-t akarták.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fkywglgffax0pgqwluyt
Bill Belichick: 'Better off being early than late' at QB
Bill Belichick said the Patriots were better off taking a quarterback early. Ian Rapoport reports the team was so serious about adding a QB they would have drafted Blake Bortles if he fell in the first round.

de ő hamarabb kiment...
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 044 — Ajmo Vatreni
... arról hogy-hogy nem írogat senki, hogy a TC-ben überbrutál-last-man-standing long snapper harc várható? Hárman is vannak, szerintem rekord 😀Gyulus
Ott TE is volt. Lehet ez a titok. 😊
több mint 10 éve
tamssss 31
...
Senki nem veszi természetesnek, hogy a hall of fame QB pótlása olyan egyszerű. De TB-nek elvileg még 3 év van a szerződéséből. A Garopp pick "időpontjában" a múltat figyelembe véve nem volt meg se mennyiségileg se minőségileg a DE, LB, TE és OL poszt. A draft után + az UDFA-kal a mennyiség már OK. De a minőséget tekintve talán sokunknak hiányzik az a 2. kör ezekről a posztokról. Nekem csak ennyi a problémám.tamssss
Erre csak azt mondhatom, hogy nyilván fogalmam sincs. De az elég valószínű, hogy nem csak egy jó QB prospectet kerestek, hanem pont Garoppolot akarták. Gondolom lehetett olyan infó, hogy a következő körig kimegy.Kollega
Olyan infók mindig vannak, ezzel nyugtattuk magunkat az elmúlt évek során legtöbbször. Kolok felsorolta őket.
Na mindegy ezennel abbahagytam a negatív hullámaim leírását 😊 Gondolom erősen, hogy ott lesz a híd 😊 Go Pats 😊
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
... arról hogy-hogy nem írogat senki, hogy a TC-ben überbrutál-last-man-standing long snapper harc várható? Hárman is vannak, szerintem rekord 😀
több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Senki nem veszi természetesnek, hogy a hall of fame QB pótlása olyan egyszerű. De TB-nek elvileg még 3 év van a szerződéséből. A Garopp pick "időpontjában" a múltat figyelembe véve nem volt meg se mennyiségileg se minőségileg a DE, LB, TE és OL poszt. A draft után + az UDFA-kal a mennyiség már OK. De a minőséget tekintve talán sokunknak hiányzik az a 2. kör ezekről a posztokról. Nekem csak ennyi a problémám.tamssss
Erre csak azt mondhatom, hogy nyilván fogalmam sincs. De az elég valószínű, hogy nem csak egy jó QB prospectet kerestek, hanem pont Garoppolot akarták. Gondolom lehetett olyan infó, hogy a következő körig kimegy.

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
tamssss 31
...
4. Ha még 3 évig megvan a 1st QB-nk, akkor mire Garoppolo bizonyíthatja, hogy megérte a 2nd round-ot, addigra pont lejár a szerződése és neki is lehet nagy lovét adni.tamssss
Ha végig csere QB, nem biztos, hogy olyan nagy pénzt kell neki adni. Főleg ha olyan jól rejtegetik mint Mallett-et.winston
Olyan szerintem nincs, hogy egy QB megérte a második kört, ahol elhozták. Csak olyan QB van, aki alkalmas a feladatra, vagy nem. Ha Brady visszavonul és Garoppolo át tudja venni a helyét, ki a franc fogja sajnálni tőle a pénzt? Örülünk, hogy megoldódott egy nagyon komoly probléma!
Ha pedig ő a csere szerepére alkalmas csak, az limitálni fogja a bérét. Ha pedig nem felel meg az öregnek, szívfájdalom nélkül kirakja. Ami az adott pillanatban a legjobb a franchisenak.

Brady előtti utolsó két franchise QB-nek nevezhető irányítója Steve Grogan és Drew Bledsoe volt. Pontosan fogalmazva ők azok voltak, a többiek finoman szólva nem. Bledsoe '93-ban 1/1-es(!) volt. Grogan és közte pontosan 12 irányító volt kezdő a csapatnál. Grogan '90-ben játszott utoljára, utána még 7 kezdő volt 3 év alatt. Miért veszi mindenki természetesnek, hogy a kalapból majd előugrik a következő hall of fame QB?Kollega
Senki nem veszi természetesnek, hogy a hall of fame QB pótlása olyan egyszerű. De TB-nek elvileg még 3 év van a szerződéséből. A Garopp pick "időpontjában" a múltat figyelembe véve nem volt meg se mennyiségileg se minőségileg a DE, LB, TE és OL poszt. A draft után + az UDFA-kal a mennyiség már OK. De a minőséget tekintve talán sokunknak hiányzik az a 2. kör ezekről a posztokról. Nekem csak ennyi a problémám.
több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
4. Ha még 3 évig megvan a 1st QB-nk, akkor mire Garoppolo bizonyíthatja, hogy megérte a 2nd round-ot, addigra pont lejár a szerződése és neki is lehet nagy lovét adni.tamssss
Ha végig csere QB, nem biztos, hogy olyan nagy pénzt kell neki adni. Főleg ha olyan jól rejtegetik mint Mallett-et.winston
Olyan szerintem nincs, hogy egy QB megérte a második kört, ahol elhozták. Csak olyan QB van, aki alkalmas a feladatra, vagy nem. Ha Brady visszavonul és Garoppolo át tudja venni a helyét, ki a franc fogja sajnálni tőle a pénzt? Örülünk, hogy megoldódott egy nagyon komoly probléma!
Ha pedig ő a csere szerepére alkalmas csak, az limitálni fogja a bérét. Ha pedig nem felel meg az öregnek, szívfájdalom nélkül kirakja. Ami az adott pillanatban a legjobb a franchisenak.

Brady előtti utolsó két franchise QB-nek nevezhető irányítója Steve Grogan és Drew Bledsoe volt. Pontosan fogalmazva ők azok voltak, a többiek finoman szólva nem. Bledsoe '93-ban 1/1-es(!) volt. Grogan és közte pontosan 12 irányító volt kezdő a csapatnál. Grogan '90-ben játszott utoljára, utána még 7 kezdő volt 3 év alatt. Miért veszi mindenki természetesnek, hogy a kalapból majd előugrik a következő hall of fame QB?

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
tamssss 31
2. Ha Brady most lesérül, akkor tényleg Garoppolo lesz a mérleg nyelve aki megmenti a szezont? BB szerint a cél minden évben az SB, de legalábbis az SB részvétel. Ha erre tényleg reális esély van egy csere QB-val, akkor mégis miért fizetünk annyi pénzt az első QB-nak?tamssss
Szerintem, ha vele nem is lenne SB esélyes a csapat, nem lenne minden veszve. Persze, hogy cél minden évben az SB, ezért van még itt Tom Brady, ezért adnak neki "nagy pénzt". Remélem nem komoly a kérdés, hogy ha van rá esély Garoppoloval is (elvileg), akkor miért fizetnek Tom Bradynek 😊

Nem, természetesen itt nem Brady fizetésével van a problémám. Főleg, hogy így eloszlott 4 évre. A bajom, hogy miért kellett most QB a 2. körben? Peterk-el értek egyet, ha TB lesérül, akkor a szezonnak "vége". Persze BB rutinja miatt nem Colts-osan, de érdemileg igen. Egy esetben lehetne Garopp a mérleg nyelve, ha TB pár meccsre sérül le és azalatt a pár meccs alatt elmehetne a PO (lsd Rodgers és Green Bay tavaly). De erre kisebb esélyt látok, mint arra, hogy ez a 2. pick jól felhasználva (LB/TE/DL/OL szóval gyakorlatilag bármi) lehetett volna a mérleg nyelve...

4. Ha még 3 évig megvan a 1st QB-nk, akkor mire Garoppolo bizonyíthatja, hogy megérte a 2nd round-ot, addigra pont lejár a szerződése és neki is lehet nagy lovét adni.tamssss
Ha végig csere QB, nem biztos, hogy olyan nagy pénzt kell neki adni. Főleg ha olyan jól rejtegetik mint Mallett-et.winston
Ha olyan jól rejtegetik az azt jelenti, hogy nem lesz rá szükség. Emiatt lehetett volna később húzni QB-t, ha nem Őt, akkor vki mást. Persze, ha az új TB-t látta benne BB, akkor értem a 2. kört. De csak ebben az esetbe.

És végül is ahogy kolok1972 összefoglalta a ez elmúlt évek 2-3 körös pickjeit: végül is mindegy, hogy kit húzunk, mi igazából nem szeretjük használni ezeket a játékosokat. 😊 That's Patriots way 😊
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha végig csere QB, nem biztos, hogy olyan nagy pénzt kell neki adni. Főleg ha olyan jól rejtegetik mint Mallett-et.winston
Mallett-et nem rejtegették, a draftolása óta mindenki tud róla. 😊 Csak mivel a pályán még nem bizonyíthatott, a TC-n meg valószínűleg nem nyújtott olyan teljesítményt amitől beájult volna az NFL, senkinek nem érte meg elvinni, mert trade-el drágább lett volna mint amit ér. Az idei év más lehet, mert Galopper tuti rostert fog, és kérdés, hogy a Patsnek megéri-e egy harmadik roster spotot ellőni Mallettre, amikor nyilvánvaló már, hogy nem itt lesz a jövője. Ezt tudja a többi NFL csapat is, így ha valahova backup kell, lehet, hogy jelentkezni fognak egy hátsó körös ajánlattal. Vagy nem. 😊

Egyébként QB esetén az egyik legrosszabb scenario az amit írsz. Egy olyan QB-ban aki 4 évig padozott, rendkívül nagy a kockázat. Úgy veterán contractot adni neki - ami QB esetén akkor is 10+ milla, ha "nem olyan sok" -, hogy nem lett kipróbálva élesben, gyakorlatilag gambling. Mert mi van, ha kiderül, hogy nem válik be? Instant cap hell...peterk2005
A rejtegetiket idézőjelbe akartam tenni. Úgy értem, hogy nem mutat olyat nyilvánosan (mert nem lesz rá alkalma) amire kérhetne nagy pénzt, meg nem lesz senki, aki ajánlana neki egy zsíros szerződést, amit a patsnek is meg kéne akkor adnia, ha meg akarják tartani. Így lehet, hogy nem lesz olyan durva az új szerződése sem.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha végig csere QB, nem biztos, hogy olyan nagy pénzt kell neki adni. Főleg ha olyan jól rejtegetik mint Mallett-et.winston
Mallett-et nem rejtegették, a draftolása óta mindenki tud róla. 😊 Csak mivel a pályán még nem bizonyíthatott, a TC-n meg valószínűleg nem nyújtott olyan teljesítményt amitől beájult volna az NFL, senkinek nem érte meg elvinni, mert trade-el drágább lett volna mint amit ér. Az idei év más lehet, mert Galopper tuti rostert fog, és kérdés, hogy a Patsnek megéri-e egy harmadik roster spotot ellőni Mallettre, amikor nyilvánvaló már, hogy nem itt lesz a jövője. Ezt tudja a többi NFL csapat is, így ha valahova backup kell, lehet, hogy jelentkezni fognak egy hátsó körös ajánlattal. Vagy nem. 😊

Egyébként QB esetén az egyik legrosszabb scenario az amit írsz. Egy olyan QB-ban aki 4 évig padozott, rendkívül nagy a kockázat. Úgy veterán contractot adni neki - ami QB esetén akkor is 10+ milla, ha "nem olyan sok" -, hogy nem lett kipróbálva élesben, gyakorlatilag gambling. Mert mi van, ha kiderül, hogy nem válik be? Instant cap hell...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
2. Ha Brady most lesérül, akkor tényleg Garoppolo lesz a mérleg nyelve aki megmenti a szezont? BB szerint a cél minden évben az SB, de legalábbis az SB részvétel. Ha erre tényleg reális esély van egy csere QB-val, akkor mégis miért fizetünk annyi pénzt az első QB-nak?tamssss
Szerintem, ha vele nem is lenne SB esélyes a csapat, nem lenne minden veszve. Persze, hogy cél minden évben az SB, ezért van még itt Tom Brady, ezért adnak neki "nagy pénzt". Remélem nem komoly a kérdés, hogy ha van rá esély Garoppoloval is (elvileg), akkor miért fizetnek Tom Bradynek 😊

3. Tavaly amikor TB hosszabbított, akkor minden azzal volt tele, hogy TB mit áldozott a csapatért. De, ha jövőre vagy azt követően visszavonul, akkor ugyanúgy megkapja a pénzt (illetve már megkapta). Just win, baby?tamssss
Szerinetm nem véletlenül hosszabbított addig. Ha addig összejönne egy gyűrű lehet, hogy visszavonulna. Nem nagyon lenne miért haragudni rá.

4. Ha még 3 évig megvan a 1st QB-nk, akkor mire Garoppolo bizonyíthatja, hogy megérte a 2nd round-ot, addigra pont lejár a szerződése és neki is lehet nagy lovét adni.tamssss
Ha végig csere QB, nem biztos, hogy olyan nagy pénzt kell neki adni. Főleg ha olyan jól rejtegetik mint Mallett-et.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Most kíváncsiságból végignéztem az elmúlt pár év draftoltjainkat,valami elképesztő,hogy az egyik legfontosabb szegmensben,a 2-3 körben- a 2013-as év kivételével -mennyi besült választásunk volt. 2008-Wheatley,Crable,O'Connel,2009-Brace,Butler(bár őt lehet csak mi menedzseltük félre) ,Tate,McKenzie,Chung is csak most jött vissza, 2010 Cuni,Price, 2011 Ras-I, Mallett , 2012 Wilson ,Beq Azért ez nem kevés...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nézzük, kb hogy állunk 2014 (2013):

QB- Brady, Mallett, Garoppolo
WR- Edelman, Amendola, Lafell, Dobson, Boyce, Thompkins/Gallon, Slater
RB- Ridley, Vereen, Bolden, White (Blount)
FB- Develin
C - Wendell, Stork
G- Mankins, Connolly, Kline/Halapio
T- Solder, Vollmer, Cannon, Fleming (Svitek)
TE- Hóember, Gronk, DJ. Williams/Harrison?

DT -Wilfork, Kelly, Easley, Siliga, Vellano/Chr Jones/Armstead (Sopoaga)
DE- Cha Jones, Ninkovic, Will Smith, Zach Moore, Bequette/Buchanan (Carter)
LB- Hightower, Collins, Mayo, White/Beauharnais/Hull (Spikes)
CB- Revis, Dennard, Browner, Arrington, Ryan (Talib)
S - DMC, Harmon,Chung T. Wilson/J. Thomas (Gregory)

K- Gostkowski
P- R. Allen
LS- D. Aiken

A keretet elnézve a várhatóan sok dime/nickel felállás miatt BB-ék nem biztos, hogy prioritásnak érzik egy "minőségi" LB szerződtetését.
Viszont ami még szembetűnő, hogy a két kezdő end és a backup-ok között még mindig nagy a szakadék.
Bár még Bequette beérhet😛
több mint 10 éve
andreas 12
sziasztok, először is, üdv minden Pats szurkolónak, ha megengeditek én is csatlakoznék a draft utáni diskurzushoz.

nagyon érdekes dolog ez a qb kérdés, biztos vagyok benne hogy megvan az oka hogy mit miért csináltak Belichickék, és még abban is biztos vagyok hogy az ő információik birtokában teljesen logikusak is ezek, kár hogy utólag, pláne a pats-nél ezek rendszerint nem derülnek ki, és valahogy BB memoárjában sem bízom...😊
ami szerintem hiba, hogy Mallett nem lett elpasszolva (persze még megtörténhet), hiszen egyértelmű hogy mostantól Jimmy project van, és ha neadjisten kiesik Brady, akkor hiába nem akar BB 2-14-et, nem logikusabb lenne mégis azt játszatni akire a jövőt tervezzük építeni, ahelyett aki jövőre minden bizonnyal lelép? én is úgy érzem hogy az elmúlt években indokolatlanul sok magas picket lőttünk el irányítókra, veterán + UDFA kombinációkkal jobban jártunk volna szerintem.
az egyéb posztokat én a TE kivételével megoldva látom (LB-t fogunk szerezni, és még a LS poszton is versenyhelyzet van! 😊), túl sok teher hárul Gronkra, pláne hogy azért a receiver csapat sem elit, főleg nem a red zone-ban.
több mint 10 éve
tamssss 31
lehet találgatni, hogy az FO mit akarhatott, jelezhet bizonyos szándékokat, hogy merre akarnak továbblépni. Számomra ebből a szempontból vannak WTF húzások és érthető húzások. Ez a Galopper pick a leginkább WTF húzás, szerintem ezért is esik annyi szó róla.peterk2005
Véletlenül sem ez történik.:-/

BB - kivételesen - hajszálpontosan elmagyarázta. Neked, Colts szurkolóként nem feltétlen fog jólesni, de tessék:
"Organizationally, in our organization, I don't think we could put together a team the way Indianapolis did it (in 2011)," Belichick said. "They lost (Peyton) Manning and go 1-15 or whatever it was (it was 2-14). I don't think that's what we're working for."
We want to be competitive, even if something happens to a player at any position. I think depth is always important. You never know when you’re going to need it. But I don’t think we’d be happy going 1-15 if we had an injury at one position,” he added. “But other people have different philosophies. I’m just saying that the contrast to that example. I don’t think that’s really what we’re trying to do.
Majd megemlítve Brady korát és hogy Mallett a szerződésének utolsó évébe lép. “With the situation we have at quarterback, I think that we felt as an organization that we needed to address that to some degree in the future, so we’ll see how all that works out,” Belichick said. “I think you’re better off being early than late at that position.tomi-tomi
Jól hangzik, hogy adott esetben nem akarunk egy olyan csapnivalót szezont, mint a Colt, DE.
1. Ha Mallett ennyire alkalmatlan, akkor tavaly miért vágtunk bele a szezonba csak vele?
2. Ha Brady most lesérül, akkor tényleg Garoppolo lesz a mérleg nyelve aki megmenti a szezont? BB szerint a cél minden évben az SB, de legalábbis az SB részvétel. Ha erre tényleg reális esély van egy csere QB-val, akkor mégis miért fizetünk annyi pénzt az első QB-nak?
3. Tavaly amikor TB hosszabbított, akkor minden azzal volt tele, hogy TB mit áldozott a csapatért. De, ha jövőre vagy azt követően visszavonul, akkor ugyanúgy megkapja a pénzt (illetve már megkapta). Just win, baby?
4. Ha még 3 évig megvan a 1st QB-nk, akkor mire Garoppolo bizonyíthatja, hogy megérte a 2nd round-ot, addigra pont lejár a szerződése és neki is lehet nagy lovét adni.

A többségnek nem a QB pick-el van baja. Hanem, hogy ez miért ilyen korán történt. Ahelyett, hogy tényleges hiányposztra húztunk volna (ami azért volt pár). Sajnos nem tudunk olyan pick-et mondani, az utóbbi évek BB választásaiból, ahol bebizonyosodott volna, hogy a mester tényleg meglátta a csiszolatlan gyémántot. Ellenben az ellenkezőjére sajnos volt példa.

(Viszont az UDFA-knál valamiért tényleg működik a varázsgömbje 😊 )
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
lehet találgatni, hogy az FO mit akarhatott, jelezhet bizonyos szándékokat, hogy merre akarnak továbblépni. Számomra ebből a szempontból vannak WTF húzások és érthető húzások. Ez a Galopper pick a leginkább WTF húzás, szerintem ezért is esik annyi szó róla.peterk2005
Véletlenül sem ez történik.:-/ tomi-tomi
Nemár Tomi, nem hiszem, hogy ezt komolyan elhiszed. 😊 BB persze, hogy ezt mondja, mi mást is mondana? És ha a 2008 ezelőtti Patsről lenne szó, akkor amondó lennék, még van is benne valami. De ha ebből a mostani Pats-ből kiesne Brady, akkor nemhogy a 2008-as 11:5 lenne távoli álom, de még egy egál körüli szezon is bravúr lenne. Még ebben a pocsék AFC eastben is. Szerintem idén jobbak lesztek, mint tavaly (nem feltétlenül eredményességben, de játékban mindenképp), de csak Bradyvel, nem ezzel a fiatal sráccal. Ha Brady netán lesérülne, állítom jobban járnátok egy 2-14-el és akkor elhozhatnátok Mariota-t jövőre. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
lehet találgatni, hogy az FO mit akarhatott, jelezhet bizonyos szándékokat, hogy merre akarnak továbblépni. Számomra ebből a szempontból vannak WTF húzások és érthető húzások. Ez a Galopper pick a leginkább WTF húzás, szerintem ezért is esik annyi szó róla.peterk2005
Véletlenül sem ez történik.:-/

BB - kivételesen - hajszálpontosan elmagyarázta. Neked, Colts szurkolóként nem feltétlen fog jólesni, de tessék:
"Organizationally, in our organization, I don't think we could put together a team the way Indianapolis did it (in 2011)," Belichick said. "They lost (Peyton) Manning and go 1-15 or whatever it was (it was 2-14). I don't think that's what we're working for."
We want to be competitive, even if something happens to a player at any position. I think depth is always important. You never know when you’re going to need it. But I don’t think we’d be happy going 1-15 if we had an injury at one position,” he added. “But other people have different philosophies. I’m just saying that the contrast to that example. I don’t think that’s really what we’re trying to do.
Majd megemlítve Brady korát és hogy Mallett a szerződésének utolsó évébe lép. “With the situation we have at quarterback, I think that we felt as an organization that we needed to address that to some degree in the future, so we’ll see how all that works out,” Belichick said. “I think you’re better off being early than late at that position.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha tartalékirányítóról van szó, nincs nagy különbség általában a középső és hátsó körös (udfa) prospectek között. Az elméletben mindig jól működik, hogy középső körös irányító évekig tanul vki mögött, majd átveszi a stafétát, de ez elég ritkán működik a gyakorlatban.DoM
Mi működik gyakran (üzembiztosan) a gyakorlatban?tomi-tomi
Jó kis elméleti kérdés a gyakorlatról. 😊 Én ezért utáltam évekig a drafton való csámcsogást, mert úgy voltam vele, hogy a drágán megfizetett profi scoutok is annyit hibáznak, hogy lassan totózásnak is lehetne a draftot hívni, hozzájuk képest nekünk fotelszurkereknek még röhejesebb, ha nekiállunk "értékelni" a draftot. 😀 Lényegében tök mindegy ki hol kit húz. Húzzon aztán majd meglátjuk.

Mégis, lassan meg lettem győzve (nem erővel, csak idővel), hogy van értelme. Mert egyrészt jó szórakozás, másrészt ha azt nem is tudjuk megállapítani, hogy jól sikerült-e a draft vagy rosszul, arra azért jó, hogy lehet találgatni, hogy az FO mit akarhatott, jelezhet bizonyos szándékokat, hogy merre akarnak továbblépni. Számomra ebből a szempontból vannak WTF húzások és érthető húzások. Ez a Galopper pick a leginkább WTF húzás, szerintem ezért is esik annyi szó róla.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
BB pedig nagyon akarta őt..Meglátjuk..kyobalu
Nem tudjuk, vajon ki volt Garoppolo draft fő támogatója. Piolis időkből olyan info van, hogy ha volt játékos, akik a Belichick, Pioli duóból valakinek nem élvezte az áldását, az lekerült a boardról.

DoM
Lombardi súgta😛
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha tartalékirányítóról van szó, nincs nagy különbség általában a középső és hátsó körös (udfa) prospectek között. Az elméletben mindig jól működik, hogy középső körös irányító évekig tanul vki mögött, majd átveszi a stafétát, de ez elég ritkán működik a gyakorlatban.DoM
Mi működik gyakran (üzembiztosan) a gyakorlatban?
(1/1 nem játszik, ha egyáltalán üzembiztos módszer. Nem szokták elcserélni, illetve a Pats pedig nem az a szervezet, amelyik megengedi magának, hogy előforduljon vele 2-14-es idény. (Utóbbi BB szíves közlése.))

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ESPN's Ed Werder stated on SportsCenter Friday that he is "told" Ryan Mallett is "not available" for trade.

The Texans were rumored to be discussing a trade for Mallett with the Patriots on Thursday. So far, nothing has happened on that front, and the buzz has died down. These things tend to be fluid, of course, so we're not ruling out a Mallett trade to Houston, where new coach Bill O'Brien has a history with Mallett from New England, and currently has a pretty glaring quarterback need.


Bravó ESPN. Így kell hírt csinálni a semmiből. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ami azt illeti Jimmy fiúban én azt a QB-t látom, aki munkamániás, tanulékony és gyorsan kapcsol a pályán. Szerintem ezek nincsenek meg (eléggé) Mallettben. Emiatt gondolom, hogy a TC végén ő lesz az, akit nyugodtabban be lehet küldeni a pályára, ha baj van. Még véletlenül sem képzelem, hogy ő lesz Tom utódja, bár ez sem teljesen lehetetlen. Tekintettel arra, hogy annak idején Brady sem sokan gondolták alkalmasnak az NFL-re.

A fő kérdés az lenne, hogy nem lehetett volna megfelelő kvalitást találni hátrébb. Na ez az egyetlen kérdés, amire felelősséggel itt nem tud válaszolni senki. Szerintem.

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
BB pedig nagyon akarta őt..Meglátjuk..kyobalu
Nem tudjuk, vajon ki volt Garoppolo draft fő támogatója. Piolis időkből olyan info van, hogy ha volt játékos, akik a Belichick, Pioli duóból valakinek nem élvezte az áldását, az lekerült a boardról.

A Pats már a Brady korszakban eddig két irányítót választott viszonylag korán a drafton: 94. helyen Kevin O'Connell és 74. helyen Ryan Mallett. Bármit láttak bennük, egyik sem volt eddig egy fáklyásmenet. Mallett még a fejlődés minimális jelét is alig mutatta az évek alatt premeccsek és TC reportok alapján. O'Connellt meg hagyjuk, akit McDaniels személyesen scoutolt 2008-ban a draft előtt.

Ha tartalékirányítóról van szó, nincs nagy különbség általában a középső és hátsó körös (udfa) prospectek között. Az elméletben mindig jól működik, hogy középső körös irányító évekig tanul vki mögött, majd átveszi a stafétát, de ez elég ritkán működik a gyakorlatban.

Meglátjuk ebből mi sül ki, de az nagyon érdekes lesz, hogy marad-e majd 3 QB az 53-as keretben.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Megnéztem én is jó pár videót róla...De rám akkora hatással nem volt..Állítólag kifejezetten gyorsan szabadul a labdától, jó játék intelligenciája van, átlátja a védelmeket, nagyon erős a munka morálja..Edzője Drew Brees-hez hasonlította..De kicsik a kezei, nem túl pontos hosszú passzokra, a hidegben annyira nem tesztelt, s állítólag nagyon fosti, a közepes nyomástól is betojik, s lefekszik magzatpózba a zsebbena pályán..kyobalu
A fostiságban nem az az igazi probléma, hogy a nyomástól leburkol, mert Brady is leburkol. 😀 Sőt, Brady az egyik leghamarabb leburkoló QB a ligában. 😊 Csakhogy Brady akkor teszi ezt, ha a nyomás tényleg ott van, és már úgysem tudna normális playt kihozni a játékból, de az azt megelőző töredék pillanatig a pályát figyeli. Így ez nála egyszerűen a testi épségének a védelme, ami még jó is. Galoppozónál a probléma ott van állítólag, hogy fantom nyomást lát. Másképpen fosik a pocketben. Ez konstans probléma, mert nem csak azt az 1-2 playt érinti amikor tényleg ott a nyomás, hanem sok playt, mert elsieti a dobásokat, nem áll bele rendesen, stb. Galoppernél nem tudom így van-e, csak a DoM által linkelt cikkből olvastam, és csak főiskolás videók alapján, amikből én nem tudok következtetni. De ha így van az baj. Gabbertnél NFL körülmények között meg lehet nézni, hogy milyen eredménnyel jár ez a probléma, Technikailag, és a lábmunkáját tekintve Gabbert lényegében kifogástalan QB, de a nyúl gén miatt alkalmatlan szegény.peterk2005
Összefoglaltad helyettem... 😀 Nem az a baj, ha nagy nyomás hatására lefekszik az irányító a zsebben és maga alá gyűri a labdát, hogy semmiképpen se veszítse el, DE kivár az utolsó pillanatig..Hanem az, ha fölöslegesen szellemeket lát, s minden szartól megijed, s inkább dobálja orrba-szájba el a labdát.. A DoM által belinkelt korábbi cikk ezt sejteti Gerappa kapcsán..Ha tényleg benne van ez a nyúl gén, mint Gabbertben, akor szar van a palacsintában.. De valami lehet a srácban..Mert BoB is őt akarta húzni a Texanshoz..Ő pedig ért az irányítókhoz és a TE-hez..Nem kicsit..BB pedig nagyon akarta őt..Meglátjuk..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnéztem én is jó pár videót róla...De rám akkora hatással nem volt..Állítólag kifejezetten gyorsan szabadul a labdától, jó játék intelligenciája van, átlátja a védelmeket, nagyon erős a munka morálja..Edzője Drew Brees-hez hasonlította..De kicsik a kezei, nem túl pontos hosszú passzokra, a hidegben annyira nem tesztelt, s állítólag nagyon fosti, a közepes nyomástól is betojik, s lefekszik magzatpózba a zsebbena pályán..kyobalu
A fostiságban nem az az igazi probléma, hogy a nyomástól leburkol, mert Brady is leburkol. 😀 Sőt, Brady az egyik leghamarabb leburkoló QB a ligában. 😊 Csakhogy Brady akkor teszi ezt, ha a nyomás tényleg ott van, és már úgysem tudna normális playt kihozni a játékból, de az azt megelőző töredék pillanatig a pályát figyeli. Így ez nála egyszerűen a testi épségének a védelme, ami még jó is. Galoppozónál a probléma ott van állítólag, hogy fantom nyomást lát. Másképpen fosik a pocketben. Ez konstans probléma, mert nem csak azt az 1-2 playt érinti amikor tényleg ott a nyomás, hanem sok playt, mert elsieti a dobásokat, nem áll bele rendesen, stb. Galoppernél nem tudom így van-e, csak a DoM által linkelt cikkből olvastam, és csak főiskolás videók alapján, amikből én nem tudok következtetni. De ha így van az baj. Gabbertnél NFL körülmények között meg lehet nézni, hogy milyen eredménnyel jár ez a probléma, Technikailag, és a lábmunkáját tekintve Gabbert lényegében kifogástalan QB, de a nyúl gén miatt alkalmatlan szegény.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)