New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 956
TC-k örökbecsü kérdése:
Örüljünk, hogy ilyet tud a rookie elkapónk vagy izguljunk hogy mindezt a “kezdő” CBnk ellen teszi 🤣


ZERO_L
Ez volt kb az első játék, ahol megverték Mitchellt a tábor alatt, szóval nyugodtan fel lehet ülni a Thornton hypera,mert a két legjobb edzésnapján van túl a srác. Messze több, mint egy speedster..
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
TC-k örökbecsü kérdése:
Örüljünk, hogy ilyet tud a rookie elkapónk vagy izguljunk hogy mindezt a “kezdő” CBnk ellen teszi 🤣


ZERO_L
Hát,sztem ez nem kérdés….

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
TC-k örökbecsü kérdése:
Örüljünk, hogy ilyet tud a rookie elkapónk vagy izguljunk hogy mindezt a “kezdő” CBnk ellen teszi 🤣




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Számomra az a furcsa hogy elhozzuk Jonest, akiről egész offseasonben csak azt lehetett hallani hogy mekkora like for like Bradyvel, meg plug and play játékos, első éve után egyesek már a csapat köv 15 évének irányítóját látják benne
erre második évére kitalálunk neki egy új rendszert mert... mér is?!





"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Én nem a rendszer változtatásától félek, hanem a két edzőn akiknek ezt le kellene vezényelni.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Ez a legkevésbé érthető az egész sztoriban. Miért két olyan emberre bízza, akik nemhogy Shanny rendszerét nem futtatták soha, de még támadó munkát is csak szegről végről végeztek? Az lett volna a kézenfekvő, hogy elhozza Shanny valamelyik fiatal csemetéjét. Valamelyik segédedzőt mellőle, vagy valakit akivel évekig dolgozott, és a kisujjában van az egész.
peterk2005 udvari bolond
DoM új rendszerrel kapcsolatos fejtegetését a pats.hu-n a 8. edzésnapos cikknél mindenkinek melegen ajánlom,rendkívül érdekes kérdéseket boncolgat. Jó hogy visszatért,sajnos eltűnt ez a színvonal a topikból…

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem a rendszer változtatásától félek, hanem a két edzőn akiknek ezt le kellene vezényelni.
zinedine5 Uránvárosi Őrgróf
Ez a legkevésbé érthető az egész sztoriban. Miért két olyan emberre bízza, akik nemhogy Shanny rendszerét nem futtatták soha, de még támadó munkát is csak szegről végről végeztek? Az lett volna a kézenfekvő, hogy elhozza Shanny valamelyik fiatal csemetéjét. Valamelyik segédedzőt mellőle, vagy valakit akivel évekig dolgozott, és a kisujjában van az egész.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A saját rendszerükben túl jók, hogy váltás kelljen gondolatot el lehet még fogadni, de hogy másban ne lennének jók, azért minimum kérdéses.

Igazából, hogy ha tényleg úgyis mindent úgy draftoltunk, hogy az újra álljunk át, akkor igen, nyomni kell, aztán a növekedési fájdalmakat meg tűrni. Jones jó lesz bármilyen rendszerben, persze, jobb lenne, ha jönne nála is a másodéves nagy ugrás, de fontosabb a következő 10-15 év, mint a 2022-es
Wyatt
Azért láttunk már elvérzeni olyan Qb-kat akik begörcsöltek a rendszerváltáson. Fölleg úgy hogy MJ-nek 2 éven alatt két teljesen más rendszert kellet elsajátitania. Ez nagyon nem könnyű és részéről szarul is kijöhet én sajnálnám mert nagyon szerethető figura.
ParadSEC
nemtuttam hogy őket is megviselte '89
badamm tsss
Fontos_Vidra
Indokolatlanul alulertekelt komment.
Jones okos, ügyes, megoldja

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
A saját rendszerükben túl jók, hogy váltás kelljen gondolatot el lehet még fogadni, de hogy másban ne lennének jók, azért minimum kérdéses.

Igazából, hogy ha tényleg úgyis mindent úgy draftoltunk, hogy az újra álljunk át, akkor igen, nyomni kell, aztán a növekedési fájdalmakat meg tűrni. Jones jó lesz bármilyen rendszerben, persze, jobb lenne, ha jönne nála is a másodéves nagy ugrás, de fontosabb a következő 10-15 év, mint a 2022-es
Wyatt
Azért láttunk már elvérzeni olyan Qb-kat akik begörcsöltek a rendszerváltáson. Fölleg úgy hogy MJ-nek 2 éven alatt két teljesen más rendszert kellet elsajátitania. Ez nagyon nem könnyű és részéről szarul is kijöhet én sajnálnám mert nagyon szerethető figura.
ParadSEC
nemtuttam hogy őket is megviselte '89
badamm tsss
több mint 1 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Én nem a rendszer változtatásától félek, hanem a két edzőn akiknek ezt le kellene vezényelni.
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
A saját rendszerükben túl jók, hogy váltás kelljen gondolatot el lehet még fogadni, de hogy másban ne lennének jók, azért minimum kérdéses.

Igazából, hogy ha tényleg úgyis mindent úgy draftoltunk, hogy az újra álljunk át, akkor igen, nyomni kell, aztán a növekedési fájdalmakat meg tűrni. Jones jó lesz bármilyen rendszerben, persze, jobb lenne, ha jönne nála is a másodéves nagy ugrás, de fontosabb a következő 10-15 év, mint a 2022-es
Wyatt
Azért láttunk már elvérzeni olyan Qb-kat akik begörcsöltek a rendszerváltáson. Fölleg úgy hogy MJ-nek 2 éven alatt két teljesen más rendszert kellet elsajátitania. Ez nagyon nem könnyű és részéről szarul is kijöhet én sajnálnám mert nagyon szerethető figura.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A saját rendszerükben túl jók, hogy váltás kelljen gondolatot el lehet még fogadni, de hogy másban ne lennének jók, azért minimum kérdéses.

Igazából, hogy ha tényleg úgyis mindent úgy draftoltunk, hogy az újra álljunk át, akkor igen, nyomni kell, aztán a növekedési fájdalmakat meg tűrni. Jones jó lesz bármilyen rendszerben, persze, jobb lenne, ha jönne nála is a másodéves nagy ugrás, de fontosabb a következő 10-15 év, mint a 2022-es

több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag Belichick évek óta szemez a Shanahan sémával, csak Brady / JMD a saját rendszerükben jók, ahhoz meg túl jók voltak, hogy őket is leváltsák egy sémaváltás miatt. Mindegyik elment, Belichick elérkezettnek látta az időt.

Egyébként sok értelme nincs is visszatérni, mert a pályán lehet csak begyakorolni és belejönni igazán. És már úgy draftolt, hogy az új sémába passzoló játékosok jöjjenek, Az új guard pl. alkatilag is kifejezetten ZB-ba való, ebbe hozták. Más sémában nem tudná kihozni magából a maximumot (de legalábbis lényegesen megnehezedne a dolga).

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 421
Offense sémaváltás.. Már most futkos a hátamon a hideg. Remélem a "régi rendszer" sem lesz elfelejtve ha ez a projekt kuka lenne. Abban legalább MJ tudja mit kell csinálni mert eddig a hìrek szerint fogalmatlan épp úgy mint a rb-k meg az O fal
ParadSEC
Irtak mar topinek a hirosszefoglalokban h ez nem egy offseason alatt fog helyrerazodni, meg nem is az eloszezonban.

Nem gondolom h ne valtananak ha muszaj lenne, de az irany ki van jelolve, ezt a rendszert akarjak mukodtetni mostantol.

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Offense sémaváltás.. Már most futkos a hátamon a hideg. Remélem a "régi rendszer" sem lesz elfelejtve ha ez a projekt kuka lenne. Abban legalább MJ tudja mit kell csinálni mert eddig a hìrek szerint fogalmatlan épp úgy mint a rb-k meg az O fal

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Haters gonna hate 🤷‍♂️



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Valszeg a tamadofal gyengelkedese segít, de ettől még elindulhat felfelé az idényben is. A tamadofal meg remélhetőleg a rajtig kB rendezodik
Wyatt
Jò lenne látni egy ütős font7-et😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valszeg a tamadofal gyengelkedese segít, de ettől még elindulhat felfelé az idényben is. A tamadofal meg remélhetőleg a rajtig kB rendezodik

több mint 1 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Egyre kíváncsibb vagyok hogy a D-nk szárnyalása a TC-ben az azért van mert elindult a potenciál henger vagy csak az O-nak a bizonytalansága teszi őket HOF-á a TC alatt.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady bácsi besegít, most a Dolphinstól vettek el miatta első kört 😀

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1004%2Fr608015_1296x729_16-9.jpg
Source: Pats, Bailey agree to 4-yr., $13.5M deal
The New England Patriots and punter Jake Bailey have reached an agreement on a new four-year, $13.5 million contract, which includes $6.5 million fully guaranteed, a source told ESPN's Adam Schefter.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, még pont Watson nélkül lesz a Browns, az úgy azért jobb esélyeket nyújthat.
Wyatt
Watson sztem is overrated de Brissett azért nem az a szint.
empty taxi
Igen, de volt olyan meccs, ahol irányító nélkül, csak futással is majdnem megoldották, meg előtte pár rosszabb meccsünk. Viszont azt most valamiért teljesen kihagytam a képletből, hogy tavaly meg úgy zsebre lettek rakva, mint a pinty.

Akkor máris bizakodóbb. Brissettet én egyáltalán nem tartom top 40 irányítónak, úgyhogy nem annyira a passzjátéktól tartanék (most ha ettől függetlenül azzal nyer, akkor ez van), de Watsonnal kapcsolatban is egyetértek, hogy nagyobb a füstje (úgyis besackelteti magát 2-3-szor drive-megölésként, aztán remek, hogy amúgy 400 yardokat passzol, ha éppen csak pont nem jön belőle végül)
Wyatt
Igen ebben nincs köztünk vita. Itt jelen esetben abban érzem a difit, hogy Watson ellen azért a legtöbb DC nem mer 8 embert bezavarni a boxba, míg Brissett ellen igen, ezért a futás is szarabb lesz, mert nem tudják megnyújtani a pályát.
empty taxi
Igen, ez adhat nekünk jobb esélyt, hogy itt még nem lesz, mert lehet arra beállni, hogy verjen meg Brissett passzjátékkal. Ha ez sikerül, akkor azért az is egy válasz lesz így másfél hónap után, hogy hol áll a csapat.

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Na, még pont Watson nélkül lesz a Browns, az úgy azért jobb esélyeket nyújthat.
Wyatt
Watson sztem is overrated de Brissett azért nem az a szint.
empty taxi
Igen, de volt olyan meccs, ahol irányító nélkül, csak futással is majdnem megoldották, meg előtte pár rosszabb meccsünk. Viszont azt most valamiért teljesen kihagytam a képletből, hogy tavaly meg úgy zsebre lettek rakva, mint a pinty.

Akkor máris bizakodóbb. Brissettet én egyáltalán nem tartom top 40 irányítónak, úgyhogy nem annyira a passzjátéktól tartanék (most ha ettől függetlenül azzal nyer, akkor ez van), de Watsonnal kapcsolatban is egyetértek, hogy nagyobb a füstje (úgyis besackelteti magát 2-3-szor drive-megölésként, aztán remek, hogy amúgy 400 yardokat passzol, ha éppen csak pont nem jön belőle végül)
Wyatt
Igen ebben nincs köztünk vita. Itt jelen esetben abban érzem a difit, hogy Watson ellen azért a legtöbb DC nem mer 8 embert bezavarni a boxba, míg Brissett ellen igen, ezért a futás is szarabb lesz, mert nem tudják megnyújtani a pályát.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, még pont Watson nélkül lesz a Browns, az úgy azért jobb esélyeket nyújthat.
Wyatt
Watson sztem is overrated de Brissett azért nem az a szint.
empty taxi
Igen, de volt olyan meccs, ahol irányító nélkül, csak futással is majdnem megoldották, meg előtte pár rosszabb meccsünk. Viszont azt most valamiért teljesen kihagytam a képletből, hogy tavaly meg úgy zsebre lettek rakva, mint a pinty.

Akkor máris bizakodóbb. Brissettet én egyáltalán nem tartom top 40 irányítónak, úgyhogy nem annyira a passzjátéktól tartanék (most ha ettől függetlenül azzal nyer, akkor ez van), de Watsonnal kapcsolatban is egyetértek, hogy nagyobb a füstje (úgyis besackelteti magát 2-3-szor drive-megölésként, aztán remek, hogy amúgy 400 yardokat passzol, ha éppen csak pont nem jön belőle végül)

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Na, még pont Watson nélkül lesz a Browns, az úgy azért jobb esélyeket nyújthat.
Wyatt
Watson sztem is overrated de Brissett azért nem az a szint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, még pont Watson nélkül lesz a Browns, az úgy azért jobb esélyeket nyújthat.