New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amellett meg a kislányként viselkedő irányítót Ray Lewis gerincre fejelve sem tudta megállítani abban, hogy győztes TD-t szerezzen ellenetek 😉
Wyatt
Így jár az, aki nem tanulta meg az Auerbachot, és csak előreszaltót tud ugrani, ráádásul azt is csak nyútott testtel.. 😛

Győztes TD, hát ez van sajna.. te is tudod, hogy lett ebből győztes TD. Dehát ahogy a művelt Holland von Miller mondaná: You win some, you lose some. Reménykedünk, hogy ezúttal nem fog kiCundiffkálni a lóláb, ha esetleg úgy hozza a sors.
Igor
Tudom persze, csak ez a folyamatos puházás, kislányozás meg egyéb faszságok marha fárasztóak már, pláne, ha éppen gerincre törve sem tudják megállítani 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amellett meg a kislányként viselkedő irányítót Ray Lewis gerincre fejelve sem tudta megállítani abban, hogy győztes TD-t szerezzen ellenetek 😉
Wyatt
Így jár az, aki nem tanulta meg az Auerbachot, és csak előreszaltót tud ugrani, ráádásul azt is csak nyútott testtel.. 😛

Győztes TD, hát ez van sajna.. te is tudod, hogy lett ebből győztes TD. Dehát ahogy a művelt Holland von Miller mondaná: You win some, you lose some. Reménykedünk, hogy ezúttal nem fog kiCundiffkálni a lóláb, ha esetleg úgy hozza a sors.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Foci csapat támadni természetes módon csak és kizárólag futójáték formájában próbál. Kislányként passzolni próbáló QB, passzjátékot emlegető fan be lesz gyalulva.

Remélem, felkészültél! 😀tomi-tomi
Ezt kikérem magamnak.. 😊 én korábban is/most is szeretem a passzjátékot (Warner, Manning, stb-stb), amióta meg Joe 350 yardokat dobál pick nélkül, azóta pláne 😉
De az tény kedves Ravens D, hogy a kislányként viselkedő irányítókat megölni nem kell félnetek jó lesz... 😛

Csak "illegal touching of the quarterback" penalty ne legyen sok vasárnap. 😕
 www.youtube.com/watch?v=zSSnQrhUKpEIgor
Ez parádés mondat lett 😀
Amellett meg a kislányként viselkedő irányítót Ray Lewis gerincre fejelve sem tudta megállítani abban, hogy győztes TD-t szerezzen ellenetek 😉

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Foci csapat támadni természetes módon csak és kizárólag futójáték formájában próbál. Kislányként passzolni próbáló QB, passzjátékot emlegető fan be lesz gyalulva.

Remélem, felkészültél! 😀tomi-tomi
Ezt kikérem magamnak.. 😊 én korábban is/most is szeretem a passzjátékot (Warner, Manning, stb-stb), amióta meg Joe 350 yardokat dobál pick nélkül, azóta pláne 😉
De az tény kedves Ravens D, hogy a kislányként viselkedő irányítókat megölni nem kell félnetek jó lesz... 😛

Csak "illegal touching of the quarterback" penalty ne legyen sok vasárnap. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sok függ attól, hogy a sporik milyen mértékben engedik a WR-DB kontaktok, a ravens védőknek fekszik a brusztolás.Gyulus
Felőlem engedhetik a kemény játékot, csak akkor legyenek konzisztensek és kiszámíthatóak. Erre az eddigi PO alapján nulla az esély. Mert az nem járja, mint az őszi meccsen, hogy a Ravens DB két kézzel rángatja dobálja az elkapót még a sípszó után is a bíró orra előtt és nincs zászló, a másik oldalon meg a hajrában minimális kontaktra sípolnak DPI-t 3rd downon és tálcán nyújtják át a sporik a meccset nekik.DoM
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4738593/report-leavy-to-ref-on-sunday

"Veteran official Bill Leavy will serve as the referee this Sunday for the AFC Championship...

He was the referee for the Patriots' game against the Bills in Week 10 of this season, during which 21 penalties were called, including seven on the Patriots. He did not work a Ravens game this season.

During the regular season, Baltimore was the second-most penalized team in the NFL, with 121 called against them, including a league high 1,127 penalty yards. The Patriots were penalized just 97 times for 840 yards. "zinedine5
Remek, szereti dobálni az OPI-t, úgy tudom róla.. viszont nagyon durván veterán crew, a legfiatalabb tagnak is van 11 év tapasztalata.. érdemes összehasonlítani az NFC Champ game/SB lineuppal.
 www.footballzebras.com/


Viszont a szeptemberi meccsünkhöz képest csak jobbak lehetünk (14/135 yard), ezen a téren, ésaz a 21 nem is vészes... mert a szeptemberi Pats-Ravensen összesen 24 volt 😀

A 9.5 pontos hendi számomra ami elég érdekes (én kb. 7 pontra számítottam), mert ugye a Denver 9 pontos favorit volt ellenünk, viszont a szimulátorok szerint most nem vagyunk akkor underdogok.. (35%+ esélyt adnak általában, ez a Denver ellen kisebb volt.)
Easy money 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊Danna
Olvastam olyan elméletet, ha teljesen rendbe jön a törés, akkor elvileg kivehető lenne ez a lemez, tehát annak környéke nincs kitéve jobban az újabb törés veszélyének.

Ehhez nyilván több időre lett volna szükség, mint amire most a PO miatt rendelkezésre állt. Attól, hogy az előző törés már papíron rendben volt, az sokat nem jelent a használhatóság szempontjából és hogy milyen hasznára lehetett volna a csapatnak.

Reméljük az offseason alatt teljsen rendbe fog jönni.

Egyszerűen el kell fogadni, hogy a csapat és a játékos is a végletekig fogja tágítani a képes/nem képes játszani egyenletet. Az már más kérdés, hogy a vezetőedző szerint abban az állapotában szükség van-e rá a pályán.

Fanane leigazolása, a sérülése eltitkolása és az nfl csevegőben olvasható Jason Taylor, vagy éppen Mankins térdszalagjai, vagy éppen Adalius Thomas vagy Ty Warren sérülés utáni teljes leépülése után nem fogok mostanában meglepődni semmin (beleértve a remek agyrázkódás teszteket és a játékos egészsége a legfontosabb mantrát sem akár az NFL mondja, akár más).

The protective plate does nothing to strengthen the bone or the area that it is put in, it is simply there to hold the bone togeather so that it heals properly. Because of the lack of flexibility of the plate breaks can happen around the plate. This is simply a case of bad luck not a problem with the bone healing. I'm sure that had Gronk made it through the season without breaking his arm again that the plate would have been removed before next season and he would be fine. I still feel that this will be the case.
Laikusként ez logikusnak tűnik. Kérdés, hgy ez a vélemény mennyire felel meg a valóságnak.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

😊

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Teljesen feleslegesen vitáztok, olvassátok el a DoM által belinkelt cikket szerintem.

 www.csnne.com/football-new-england-patriots/patriots-talk/Gronkowski-break-not-the-same-as-first-o?blockID=823573&feedID=3352

De segítek: a sérülése teljesen meggyógyult Gronknak! Erről a tegnapi műtét során bebizonyosodtak az orvosok is!

3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊Danna
Teljesen feleslegesen vitáztok, olvassátok el a DoM által belinkelt cikket szerintem.

 www.csnne.com/football-new-england-patriots/patriots-talk/Gronkowski-break-not-the-same-as-first-o?blockID=823573&feedID=3352

De segítek: a sérülése teljesen meggyógyult Gronknak! Erről a tegnapi műtét során bebizonyosodtak az orvosok is!

3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊Danna
És akkor mi van? Három évig ezzel a kockázattal játszik, blokkol? Azzal már most garantálható újabb sérülés. 😕

Biztos nagyon szükséges volt ez a műtéti technika, ha ezeknek a kockázatoknak az ellenére is a fémlemez beépítése mellett döntöttek. Nem lehetett egyszerű sérülés az első.

Olyan, hogy pld. kevlárból vagy más kemény műanyagból kapjon egy karvédőt, tiltja a liga szabályzata?
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azt értem, de BB-nek nem a játékos további pályafutása szempontjából kell mérlegelnie. Ha egy teljesen felesleges meccsen történik ez, akkor értem a felháborodást, de ez a PO-ban történt!
Gronk játékra jelentkezett, egyet már óvatoskodott a Miami ellen, ki a bánat nem tenné be?
vpi
Már a Miami ellen is látszott, hogy nem képes a sérült karját blokkolásra használni. A Houston ellen Vereen futásánál is simán levált róla az embere, mert valami egészen suta mozdulattal egy kézzel próbálta meg visszatartani. Én nem vagyok orvos, de ha egy játékos így félti a karját, akkor az nem kérdés, hogy nem épült fel még teljesen.
Ha ez a PO mérkőzés második félidejében történik, amikor hátrányban vagyunk és veszélyben a továbbjutás, akkor talán ez az indok elfogadható lenne, de számomra így nem az (lásd a csapat nélküle is megoldotta a mérkőzést).
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
A kiemelt rész baromira nem igaz. Komoly sérülés után előfordulhat, hogy pszichés okok miatt még jóval később se érzi 100%osnak és félti a megsérült részt, pedig valójában már teljesen gyógyult és testileg 100%os állapotban van.tamasboldizsar
NFL playerekről beszélünk, Byron Leftwich törött lábbal nyomott végig mérkőzést, a guardok cipelték oda a snaphez... Nem fogják azt mondani, hogy én nem akarok játszani mert pszichés okokból nem merek blokkolni.nDRo
Én sehol nem mondtam, hogy Gronknak ilyen baja volt. Utólag ki is derült, hogy joggal félti. Hanem csak Bostonnak a kiemelt mondatára reagáltam, hogy ha egy játékos félti a karját még nem jelenti azt, hogy nem egészséges testileg/nem épült még fel.

tamasboldizsar
Értem mire céloztál. Csupán arra hívtam fel a figyelmet, hogy ezek a srácok nem fogják azt mondani egy PO meccsen hogy én nem játszom mert sérült vagyok.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 580 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen feleslegesen vitáztok, olvassátok el a DoM által belinkelt cikket szerintem.

 www.csnne.com/football-new-england-patriots/patriots-talk/Gronkowski-break-not-the-same-as-first-o?blockID=823573&feedID=3352

De segítek: a sérülése teljesen meggyógyult Gronknak! Erről a tegnapi műtét során bebizonyosodtak az orvosok is!

3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊Danna
Oks, igazad van.Boston
Sobri-ra szempontjából ez mondatrész értelmezhetetlen 😉 😛
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Teljesen feleslegesen vitáztok, olvassátok el a DoM által belinkelt cikket szerintem.

 www.csnne.com/football-new-england-patriots/patriots-talk/Gronkowski-break-not-the-same-as-first-o?blockID=823573&feedID=3352

De segítek: a sérülése teljesen meggyógyult Gronknak! Erről a tegnapi műtét során bebizonyosodtak az orvosok is!

3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊Danna
Oks, igazad van.

Do your job
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Remélhetőleg nem lesz hatása a pályafutására, de Gronk nem az előző törésre sérült rá, hanem annak a "védő" lemeznek a végén lett új törés, amit a legutóbbi műtétnél tettek be.

There will always be a risk to the area at the end of the plate, the source explained, because of a "collection of stress." The injury could have occurred "three years from now" in the same spot, said the source.
 www.csnne.com/football-new-england-patriots/patriots-talk/Gronkowski-break-not-the-same-as-first-o?blockID=823573&feedID=3352

Nem tartom biztatónak, talán azért mert most olvastam újra Adalius Thomas esetét, aki több helyen törte el a karját a Bil ellen 2008-ban, és képtelen volt felépülni rendesen belőle, hogy újra játszani tudna.DoM
Ez elég rémisztő jövő, amit sejtetsz. Azt gondoltam, hogy a Gronk-Hörni párosra felépített offense egy folyamatosan erősödő defense-el SB contender lesz mindaddig, míg Brady játszik. 😕

Nagy kár lenne, ha a TE játékban áttörést hozó játékost egy buta ST sérülés miatt veszítene el a csapat.

Én bízom a dokikban és abban, hogy az 8-9 hónap elég lesz a gyógyuláshoz. Welker is félelmetesen gyorsan épült fel és hetente bizonyítja, hogy "full strength" tért vissza.
több mint 11 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Teljesen feleslegesen vitáztok, olvassátok el a DoM által belinkelt cikket szerintem.

 www.csnne.com/football-new-england-patriots/patriots-talk/Gronkowski-break-not-the-same-as-first-o?blockID=823573&feedID=3352

De segítek: a sérülése teljesen meggyógyult Gronknak! Erről a tegnapi műtét során bebizonyosodtak az orvosok is!

3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: De.Sobri Jóska
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: Nem.Boston
Akkor félreolvastál valamit.
Griffint ki küldte játékba?
Vagy Taylort?
Sobri Jóska
Szerinted ki döntött arról, hogy a Redskinset Griffin irányítja, vagy Cousins? Griffin?Boston
Azt tudom, hogy önbevallás alapján működött.
Mert ugye az biztos, hogy nem orvosilag, se nem emberileg, se nem logikailag.
És nézd meg, hogy honnan is indultunk?

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: De.Sobri Jóska
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: Nem.Boston
Akkor félreolvastál valamit.
Griffint ki küldte játékba?
Vagy Taylort?
Sobri Jóska
Szerinted ki döntött arról, hogy a Redskinset Griffin irányítja, vagy Cousins? Griffin?Boston
Rossz kérdés, egyébkén Snájdernek hívják, azt aki irányít. A jó kérdés ki az, aki inkább megdöglik, minthogy odaengedje a csereirányítót? S ki az aki ezt el is hiszi neki?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 035 — Ajmo Vatreni
Sok függ attól, hogy a sporik milyen mértékben engedik a WR-DB kontaktok, a ravens védőknek fekszik a brusztolás.Gyulus
Felőlem engedhetik a kemény játékot, csak akkor legyenek konzisztensek és kiszámíthatóak. Erre az eddigi PO alapján nulla az esély. Mert az nem járja, mint az őszi meccsen, hogy a Ravens DB két kézzel rángatja dobálja az elkapót még a sípszó után is a bíró orra előtt és nincs zászló, a másik oldalon meg a hajrában minimális kontaktra sípolnak DPI-t 3rd downon és tálcán nyújtják át a sporik a meccset nekik.DoM
 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4738593/report-leavy-to-ref-on-sunday

"Veteran official Bill Leavy will serve as the referee this Sunday for the AFC Championship...

He was the referee for the Patriots' game against the Bills in Week 10 of this season, during which 21 penalties were called, including seven on the Patriots. He did not work a Ravens game this season.

During the regular season, Baltimore was the second-most penalized team in the NFL, with 121 called against them, including a league high 1,127 penalty yards. The Patriots were penalized just 97 times for 840 yards. "
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
De mondok még egy példát. Fafej ujja megsérült. A mérkőzés utáni nyilatkozatok szerint, nyugodtan visszamehetett volna játszani, de Belichickék nem akarták. Akkor most Woodhead dönti el, hogy játszhat-e, vagy Belichick?

Do your job
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: De.Sobri Jóska
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: Nem.Boston
Akkor félreolvastál valamit.
Griffint ki küldte játékba?
Vagy Taylort?
Sobri Jóska
Szerinted ki döntött arról, hogy a Redskinset Griffin irányítja, vagy Cousins? Griffin?

Do your job
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Azt értem, de BB-nek nem a játékos további pályafutása szempontjából kell mérlegelnie. Ha egy teljesen felesleges meccsen történik ez, akkor értem a felháborodást, de ez a PO-ban történt!
Gronk játékra jelentkezett, egyet már óvatoskodott a Miami ellen, ki a bánat nem tenné be?
vpi
Már a Miami ellen is látszott, hogy nem képes a sérült karját blokkolásra használni. A Houston ellen Vereen futásánál is simán levált róla az embere, mert valami egészen suta mozdulattal egy kézzel próbálta meg visszatartani. Én nem vagyok orvos, de ha egy játékos így félti a karját, akkor az nem kérdés, hogy nem épült fel még teljesen.
Ha ez a PO mérkőzés második félidejében történik, amikor hátrányban vagyunk és veszélyben a továbbjutás, akkor talán ez az indok elfogadható lenne, de számomra így nem az (lásd a csapat nélküle is megoldotta a mérkőzést).
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
A kiemelt rész baromira nem igaz. Komoly sérülés után előfordulhat, hogy pszichés okok miatt még jóval később se érzi 100%osnak és félti a megsérült részt, pedig valójában már teljesen gyógyult és testileg 100%os állapotban van.tamasboldizsar
NFL playerekről beszélünk, Byron Leftwich törött lábbal nyomott végig mérkőzést, a guardok cipelték oda a snaphez... Nem fogják azt mondani, hogy én nem akarok játszani mert pszichés okokból nem merek blokkolni.nDRo
Én sehol nem mondtam, hogy Gronknak ilyen baja volt. Utólag ki is derült, hogy joggal félti. Hanem csak Bostonnak a kiemelt mondatára reagáltam, hogy ha egy játékos félti a karját még nem jelenti azt, hogy nem egészséges testileg/nem épült még fel.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 395 — #NoStress
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: De.Sobri Jóska
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: Nem.Boston
Akkor félreolvastál valamit.
Griffint ki küldte játékba?
Vagy Taylort?

több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Azt értem, de BB-nek nem a játékos további pályafutása szempontjából kell mérlegelnie. Ha egy teljesen felesleges meccsen történik ez, akkor értem a felháborodást, de ez a PO-ban történt!
Gronk játékra jelentkezett, egyet már óvatoskodott a Miami ellen, ki a bánat nem tenné be?
vpi
Már a Miami ellen is látszott, hogy nem képes a sérült karját blokkolásra használni. A Houston ellen Vereen futásánál is simán levált róla az embere, mert valami egészen suta mozdulattal egy kézzel próbálta meg visszatartani. Én nem vagyok orvos, de ha egy játékos így félti a karját, akkor az nem kérdés, hogy nem épült fel még teljesen.
Ha ez a PO mérkőzés második félidejében történik, amikor hátrányban vagyunk és veszélyben a továbbjutás, akkor talán ez az indok elfogadható lenne, de számomra így nem az (lásd a csapat nélküle is megoldotta a mérkőzést).
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
A kiemelt rész baromira nem igaz. Komoly sérülés után előfordulhat, hogy pszichés okok miatt még jóval később se érzi 100%osnak és félti a megsérült részt, pedig valójában már teljesen gyógyult és testileg 100%os állapotban van.tamasboldizsar
NFL playerekről beszélünk, Byron Leftwich törött lábbal nyomott végig mérkőzést, a guardok cipelték oda a snaphez... Nem fogják azt mondani, hogy én nem akarok játszani mert pszichés okokból nem merek blokkolni.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: De.Sobri Jóska
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: Nem.Boston
Erről pont most olvastam a Skins topicban rengeteget, meg egyéb NFL-es csevegőkben.
Ezeket összegezve: Nem (feltétlen) a valós egészségi állapotot tükröző döntés születik.

Nem amiatt volt szar döntés, mert nélküle is nyertünk. Rosszul használtuk ebben az állapotában. Valóban, a Vereen szélső futásnál egyértelmű volt, hogy blokkolni ma (se) fog. OK, a Miami ellen sem tette, használjuk csalinak, hívjunk rá egy-két passzjátékot. Erre rögtön hosszú passz a pálya jobb szélén (szinte biztos, hogy a bal kezével fog letámasztani, arra fog érkezni!!)??

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
És lám mindkettőtöknek igaza van. Shanny ott hibázott, hogy vak-világtalan látta, hogy RGIII képtelen beleállni rendesen a dobásaiba, futni egyáltalán nem tudott, és ez azért ez egy option irányítónál eléggé ellehetetleníti az O játékát. Gronknál ennyire nem volt egyértelmű. Gronknak is felelős a saját testi épségéért, illetve meg tudja határozni, hogy képes-e "értékelhető" játékra, viszont a doki meg nyugodtan mondhatja, hogy figyelj már Billy a kölyöknek egy kibaszott lemez van a karjában, talán nem kéne rá megkérni hogy 320 fontos embereket blokkoljon. Viszont Gronk mondhatja, hogy edző kész vagyok a játékra menni fog. Ezt ő neki kell éreznie.
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Azt értem, de BB-nek nem a játékos további pályafutása szempontjából kell mérlegelnie. Ha egy teljesen felesleges meccsen történik ez, akkor értem a felháborodást, de ez a PO-ban történt!
Gronk játékra jelentkezett, egyet már óvatoskodott a Miami ellen, ki a bánat nem tenné be?
vpi
Már a Miami ellen is látszott, hogy nem képes a sérült karját blokkolásra használni. A Houston ellen Vereen futásánál is simán levált róla az embere, mert valami egészen suta mozdulattal egy kézzel próbálta meg visszatartani. Én nem vagyok orvos, de ha egy játékos így félti a karját, akkor az nem kérdés, hogy nem épült fel még teljesen.
Ha ez a PO mérkőzés második félidejében történik, amikor hátrányban vagyunk és veszélyben a továbbjutás, akkor talán ez az indok elfogadható lenne, de számomra így nem az (lásd a csapat nélküle is megoldotta a mérkőzést).
Az pedig, hogy egy játékos alkalmas-e a játékra nem hiszem, hogy önbevallás alapján működik.
Boston
A kiemelt rész baromira nem igaz. Komoly sérülés után előfordulhat, hogy pszichés okok miatt még jóval később se érzi 100%osnak és félti a megsérült részt, pedig valójában már teljesen gyógyult és testileg 100%os állapotban van.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Összegezve, nevezzük a jelenséget Grrr-problémának.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak