New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.winston
Én azért kifejezetten boldog lennék, ha valami csoda folytán idegeskedés nélküli győzelmet aratnánk 😀
De mindegy, csak ne legyen újabb sérülés (Pollard lécce...) és jussunk be a döntőbe 😊Wyatt
hát de mostanában nem kellett sokat idegeskedni. sőt, mondhatni a pats meccsek nem voltak valami jók, mármint NFL néző szempontból. ha nem drukkolnék nekik lehet le is feküdtem volna. pl idén a 49-ers elleni meccset élveztem a legjobban, az eredmény dacára..winston
Ahogy a mém is mondja
Értem én, de leszarom
Inkább nyerjünk kívülálló szemmel unalmas meccsen simán, minthogy kikapjunk 😛Wyatt
😀 ok. de kikapásról szó sem volt nálam sem. 😀winston
Jaja. A legjobban én is azt tudnám értékelni, ha a harmadik negyed utolsó harmadában vezetnénk mondjuk 28 ponttal és néznénk a következő 3&out-ot a Ravens offense-től....

A legutolsó két SB-unk igazán izgalmas meccs volt, el is vesztettük mindkettőt. Én jobban szeretnék egy unalmas, fölényes konf. döntőt és SB-t.
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.winston
Én azért kifejezetten boldog lennék, ha valami csoda folytán idegeskedés nélküli győzelmet aratnánk 😀
De mindegy, csak ne legyen újabb sérülés (Pollard lécce...) és jussunk be a döntőbe 😊Wyatt
hát de mostanában nem kellett sokat idegeskedni. sőt, mondhatni a pats meccsek nem voltak valami jók, mármint NFL néző szempontból. ha nem drukkolnék nekik lehet le is feküdtem volna. pl idén a 49-ers elleni meccset élveztem a legjobban, az eredmény dacára..winston
Ahogy a mém is mondja
Értem én, de leszarom
Inkább nyerjünk kívülálló szemmel unalmas meccsen simán, minthogy kikapjunk 😛Wyatt
😀 ok. de kikapásról szó sem volt nálam sem. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.winston
Én azért kifejezetten boldog lennék, ha valami csoda folytán idegeskedés nélküli győzelmet aratnánk 😀
De mindegy, csak ne legyen újabb sérülés (Pollard lécce...) és jussunk be a döntőbe 😊Wyatt
hát de mostanában nem kellett sokat idegeskedni. sőt, mondhatni a pats meccsek nem voltak valami jók, mármint NFL néző szempontból. ha nem drukkolnék nekik lehet le is feküdtem volna. pl idén a 49-ers elleni meccset élveztem a legjobban, az eredmény dacára..winston
Ahogy a mém is mondja
Értem én, de leszarom
Inkább nyerjünk kívülálló szemmel unalmas meccsen simán, minthogy kikapjunk 😛

több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.winston
Én azért kifejezetten boldog lennék, ha valami csoda folytán idegeskedés nélküli győzelmet aratnánk 😀
De mindegy, csak ne legyen újabb sérülés (Pollard lécce...) és jussunk be a döntőbe 😊Wyatt
hát de mostanában nem kellett sokat idegeskedni. sőt, mondhatni a pats meccsek nem voltak valami jók, mármint NFL néző szempontból. ha nem drukkolnék nekik lehet le is feküdtem volna. pl idén a 49-ers elleni meccset élveztem a legjobban, az eredmény dacára..
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.winston
Én azért kifejezetten boldog lennék, ha valami csoda folytán idegeskedés nélküli győzelmet aratnánk 😀
De mindegy, csak ne legyen újabb sérülés (Pollard lécce...) és jussunk be a döntőbe 😊

több mint 11 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 609 — Patriot
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.winston
33-27 ide (a 2 min warningnal még 33-20).
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Én sokkal szorosabb meccsre számítok (a tippjátékon ennek megfelelően a legfeljebb 6 pontos Patriots győzelmet jelöltem be).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az én tippem: 34:17 ide.Sobri Jóska
én 31-17-et tippeltem. de végülis, ha a tiéd jön be sem leszek szomorú.

bár én jobban örülnék egy végletekig kiélezett meccsnek ahol mindkét csapat minden egysége a legjobbját hozza.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Az én tippem: 34:17 ide.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Grantland: AFC Championship Preview

"Prediction:
I think Flacco will get a few big plays in downfield, but the one downside to his playoff performance might be his inconsistency. He's completed just under 53 percent of his passes this postseason, and if that lack of completion percentage creates a few three-and-outs, that could create too many chances for the Patriots to score and/or dominate field position. I also think the Ravens defense won't be able to handle the speed of the New England no-huddle, an offense that should force a tired Baltimore unit into mistakes all day. New England 38, Baltimore 24.
"

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 397 — #NoStress
Nincsenek jó kilátások
Játszottunk ugye három „madaras” csapattal (Cardinals, Ravens, Seahawks) az alapszakaszban, mindegyiktől ki is kaptunk. A rájátszásban állva maradtak közül pedig a következő ellenfél, és az egyik lehetséges finalista (Ravens, Falcons) szintén ilyen csapat. Ezeken kívül volt még egy vereségünk a szezon során, hogyhogy nem pont a másik SB-esélyes ellen (49ers) 😀

Amúgy azt álmodtam, hogy megvan a negyedik, az meg csak jó jel 😀Wyatt
sutianap

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Dean Pees arról,hogyan állítsák meg Tomot:
"Hire Tonya Harding"


 www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/21570574/ravens-assistant-coach-on-how-to-slow-tom-brady-hire-tonya-hardingundisputedly
Ez elég régi, mert már a 16-0-s szezon alatt megvolt a klasszikus Ryan Parker dal (Go Gillooly), ami elég gazdagon utal Harding kisasszony esetére; aztán következő ősszel ez elég durván meg is valósult ugyebár Mr. Pollard közreműködésével.. ("leaving Brady rehabilitating torn up ACLs, leaving Belichick sending in his plays to Matt Cassels")

Nem biztos, hogy ezt fel kellett volna a meccs előtt. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dean Pees arról,hogyan állítsák meg Tomot:
"Hire Tonya Harding"


 www.cbssports.com/nfl/blog/eye-on-football/21570574/ravens-assistant-coach-on-how-to-slow-tom-brady-hire-tonya-harding
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Nincsenek jó kilátások
Játszottunk ugye három „madaras” csapattal (Cardinals, Ravens, Seahawks) az alapszakaszban, mindegyiktől ki is kaptunk. A rájátszásban állva maradtak közül pedig a következő ellenfél, és az egyik lehetséges finalista (Ravens, Falcons) szintén ilyen csapat. Ezeken kívül volt még egy vereségünk a szezon során, hogyhogy nem pont a másik SB-esélyes ellen (49ers) 😀

Amúgy azt álmodtam, hogy megvan a negyedik, az meg csak jó jel 😀Wyatt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincsenek jó kilátások
Játszottunk ugye három „madaras” csapattal (Cardinals, Ravens, Seahawks) az alapszakaszban, mindegyiktől ki is kaptunk. A rájátszásban állva maradtak közül pedig a következő ellenfél, és az egyik lehetséges finalista (Ravens, Falcons) szintén ilyen csapat. Ezeken kívül volt még egy vereségünk a szezon során, hogyhogy nem pont a másik SB-esélyes ellen (49ers) 😀

Amúgy azt álmodtam, hogy megvan a negyedik, az meg csak jó jel 😀

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Felvisszük az SB utolsó térdelésénél, hogy a pályán ünnepelhessen 😀Wyatt
Ezt mifelénk úgy hívják, hogy "lenyomnak vele egy VéberGyurit"...
Kemény lenne, ha Ho-mannel lepnénk meg a Ravenst.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki magyarázza már el nekem, hogy Gronk miért nem került IR-re?lucas
Jó, hogy szóltál. Eszébe jutott most már BB-éknek is. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felvisszük az SB utolsó térdelésénél, hogy a pályán ünnepelhessen 😀
Passzolom, hogy ilyenkor van-e ennek még egyáltalán szerepe, ha esetleg +1 ember kéne a keretbe, mondjuk érkezne egy WR, akkor gondolom menne IR-re

több mint 11 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Valaki magyarázza már el nekem, hogy Gronk miért nem került IR-re?

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 11 éve
Sztyopa 306
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000127457/Sound-FX-Texans-vs-Patriots

Brady is speaking with running backs coach Ivan Fears after the quick-strike play by Vereen.
"All week long, we [go] patience, patience. There was no patience!" Brady says with excitement. "He just ran. I don't care. That was sweet!"😀triangle
Szuper. Azért ahogy megdicsérte a védelmet a végén, nagyon lejön belőle hogy nyomja őt a teher. Szerintem.

Why so serious?
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 037 — Ajmo Vatreni
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000127457/Sound-FX-Texans-vs-Patriots

Brady is speaking with running backs coach Ivan Fears after the quick-strike play by Vereen.
"All week long, we [go] patience, patience. There was no patience!" Brady says with excitement. "He just ran. I don't care. That was sweet!"😀triangle
Sobrinak kedves lesz ez.
több mint 11 éve
triangle 1 283
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000127457/Sound-FX-Texans-vs-Patriots

Brady is speaking with running backs coach Ivan Fears after the quick-strike play by Vereen.
"All week long, we [go] patience, patience. There was no patience!" Brady says with excitement. "He just ran. I don't care. That was sweet!"😀
több mint 11 éve
triangle 1 283
 www.grantland.com/story/_/id/8849439/how-terminology-erhardt-perkins-system-helped-maintain-dominance-tom-brady-patriots
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Gronk fontossága:

Comp %: Gronkkal - 65.7 / Gronk nélkül - 58.4
Yards per play: 6.0 / 5.4
TD-INT: 23-3 / 11-6

Brutális különbségek, főleg a TD-INT arány.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4738601/eight-things-to-know-afc-title-game
LordTamas
Engem nem zavar ha vasárnap dob 11 TD-t Brady 6 INT mellett.Sobri Jóska
Azért 23 TD 3 INT jobb lenne vasárnap is... 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronk fontossága:

Comp %: Gronkkal - 65.7 / Gronk nélkül - 58.4
Yards per play: 6.0 / 5.4
TD-INT: 23-3 / 11-6

Brutális különbségek, főleg a TD-INT arány.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4738601/eight-things-to-know-afc-title-game
LordTamas
Engem nem zavar ha vasárnap dob 11 TD-t Brady 6 INT mellett.Sobri Jóska
😀