New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Én röviden annyit mondanék, hogy a D-re ezt nem lehet kenni, egy egész félidőt adtak az O-nak arra, hogy megnyerjék a meccset. Top DE, top CB nélkül ennyire voltak képesek.

WW-n két drive ment el, menjen isten hírével, az ő pénzéért hozzunk egy mélységi célpontot. Az underneath routeokat a 2 TE és az 1 évre újraszerződétetett Edelman megoldja. Dink' and dunk O-val jobb D-k ellen nem jutunk semmire.

Egy ilyen vereség után simán mondanám h takarodjon a faszba a QB, de itt Tomról van szó. Karrierje második fele egyre jobban PM-re hajaz. Jó alapszakasz, de ami utána jön...

A D-be egy jó UT kell igazán, az újoncaink jövőre még jobbak lesznek a fal szélén.

Ja és remélem, h Ridley fejsérülésének nem lesznek hosszútávú következményei...
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát sok mindent elmondtak az előttem lévők..Kifejezetten rossz játékkal, sikertelen "momentumokkal", kevésbé szerencsés labdákkal, droppokkal, kérdéses fumble-val, és egyéb érdekességekkel fűszerezve, de kikaptunk..Mondjuk ki őszintén, teljesen megérdemelten! Én nem láttam volna, hogy ne akarnának a srácok, főleg Brady! DE ma este ezek nem jöttek össze! Nekem inkább a dropok, hosszabb-rövidebb passzok és az elütött labdák fájnak! Ezt a Ravens védelmet közepes, szélső futásokkal és rövid 6-15 yardos passzokkal kellett volna kivéreztetni..Ami simán is mehetett volna, ha jók a passzok..De vagy elejtették, vagy TB dobta túl..Rossz volt az O játékhívás az egész 2. félidőben..A Ravens tényleg nem tett semmi különöset a győzelem érdekében, egyszerűen kihasználta a sérüléseinket, s szépen a helyükre dobálgattak.(Mondjuk Pollard egy idióta, pálya közelébe sem engedném, de nem rajta ment el a meccs!) Talib kiesésével az egész secondary a szeptemberi időket idézte..Borzalmas volt..DE ilyen játékkal, ne is akarjunk SB-t nyerni...Szerintem lényeges változások lesznek az O-ban..A 2 TE mellé igenis kell 3 minőségi, magas WR..Lloyd egynek jó..DE szerintem Wes nem marad..(sajnos..)Kedvenc játékosom, s Tom benne bízik még mindig kulcsszituációkban, DE sajnos, nem tudja már hozni azt a megbízhatósági faktort amit régen..S Kraft & főleg BB nem fog 11 misit fizetni egy kulcsszituációkban állandóan droppoló elit slot WR-nek..Amíg Tom bátyó irányít, addig mindig is a bajnoki cím lesz a cél, DE azért lássuk be, hogy vele is egyre nehezebb lesz már..Imádom, mindig is ő lesz az irányítók, irányítója nálam, de az elmúlt 5 PO vereségnél nem az az irányító volt akibe mindannyian beleszerettünk..Nem kell ezt palástolni! Nekem hiányzik belőle az a higgadtság, jéghideg acélember, aki képes igazi kapitánya lenni a csapatnak kulcsszituációkban, vert helyzetekben..Néha-néha ez megvillan ez belőle, de inkább maga alatt ássa a gödröt pszichésen..A meccseken legalábbis ez látszik.. Lehet kövezni, de én akkor is így látom, bármennyire is szeretem!
Így hát, nagy reményekkel teli offseason-t, kifejezetten jó Draftot, jó edzőtáborokat kívánok..Hátha jövőre még erősebbek leszünk!
DE szerintem ez az idei csapat akkor is jobb volt, mint a tavalyi..S ezzel a csapattal,a tudása szerint nagy döntőt kellett volna nyernünk!
A Baltimore fanoknak pedig gratula! Megérdemelten jutottak a döntőbe!!! Egy kemény testvérháború lesz a döntőben!Nekünk pedig teljesen mindegy, hogy ki nyeri már azt..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Én is gratulálok az eddigi sikerekért, pedig nagyon antifan vagyok, de eldöntöttem, hogy nem akarok már ellenszurkolni senki ellen. Mert az nem jó dolog.
Elismerésre méltó, hogy a Raiders elleni PO siker óta (2001) két kivétellel sikerült a playoff. Ilyen csapat nincs másik. Nagyon várom hogy egyszer a Raiders vissza tudjon nektek vágni a playoffban, de az miattunk egy ideig még nem fog összejönni!
További sikereket a csapatnak! 😉
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Itt is írom, kösz srácok a meccset, nem kell temetkezni, jövőre visszavágtok az AFC championshipen, ha hagyjuk! 😊 Még mindig van bőven kakaó ebben a csapatban... szurkoló nem leszek nálatok, de a teljesítményt el kell ismerni. Jövőre, újra?!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
én ugy gondolom h amíg pollard csapata ellen játszunk addig nincs esély sb-t nyerni 😀 ez a köcsög vhogy mindig összehozza...


több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Régen láttam ennyire szarul játszó offense-t tőletek.peterk2005
2007 SB vs Giants
2009 PO vs Ravens
2010 PO vs Jets
2011 SB vs GiantsSobri Jóska
Sobri! Ha Neked hajnal 5-kor az volt a legfőbb problémád,h a "kedvenc" csapatod veresége után megcsinald ezt a siget,akkor gratulálok! Ha viszont előre megcsináltad,akkor enyhén szólva is másképpen értelmezzük a szurkolás fogalmát ...! Gratulálok a Ravensnek,most már nyerjék meg! ( Csak az objektivitás kedvéért,a tavalyi SB legkevésbé sem az O teljes csődjén ment el és még csak nem is TB-n , szal nem igazán illik a felsorolásba...) Amúgy most csatlakozok DoM-hoz

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi a gáláns főhajtást mindenkinek, és a relatíve nyugodt követést (legalábbis a két csapat tábora közt szerintem minden nyugodt volt.)
Szerintem ez ugyanúgy egy nagyon szoros, kiélezett meccs volt, mint a korábbiak, ahol egy-két apróság (turnoverek/sérülések) miatt kaptunk egy relatíve nagy esélyt a 3. negyedben, és ezt sikerült kihasználni.
Ettől függetlenül nagyon sokáig izgultam, még utána is.

Jobbulást mindenkinek, remélhetőleg Ridley is rendben lesz.. szereztek még egy pass rushert/elit WR-t, jövőre újból találkozzunk ugyanitt (és még jobban fogok aggódni.)Igor
Pass rusher is volt amíg meg nem halt, elkapó is, de hát sajna ez ilyen sérüléses sportág

több mint 11 éve
Foldesi26 New England Patriots 278
Azért a 2011 SB kérdéses, Brady complete passz rekordjával. Mellesleg Brady valószínűleg ott rásérült a vállára a Tuck szerelés után, 2007-ben se volt 100%-os a lába miatt, ez van.

Szerintem idén is, ahogy tavaly is, Gronko hiánya jelentette a legnagyobb problémát. Végig hiányzott, meglátásom szerint, a pálya közepét domináló passzjáték, főleg 10 és 20 yard távolságban. Ráadásul Hernandezt is eléggé kivették a második félidőben a játékból, Gronkoval valszeg ez se történt volna meg. Az ő jelenléte vagy elvette volna 1 LB figyelmét (esetleg Ellerbéjét) végig, vagy Pollardét, vagy mindkettőjét.

Amúgy kb az első negyedben le lehetett volna zárni a meccset (sarkítva) érzésem szerint, ha nincsenek hibák, droppok, sokszor pontatlan dobások, figyelmetlenség, time management hiba, akár 17-6-al, vagy még többel is fordulhattunk volna. De a hibák megvoltak, Welker droppja is sorsdöntő volt (rögtön a stop után TD-t csinált a Ravens), és Talib kiesésével a secondary is két szintet visszalépett. Én nagyon megtartanám a srácot, nagyon kell ide.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Régen láttam ennyire szarul játszó offense-t tőletek.peterk2005
2007 SB vs Giants
2009 PO vs Ravens
2010 PO vs Jets
2011 SB vs GiantsSobri Jóska
Sajnos ez teljes mértékben helytálló... 😕
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Régen láttam ennyire szarul játszó offense-t tőletek.peterk2005
2007 SB vs Giants
2009 PO vs Ravens
2010 PO vs Jets
2011 SB vs Giants

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom az, ha már Sobri betette. De nem meglepő, ez egy 10-15 millás vityinek néz ki, ami a Posterboy évi 25+ millájából (endorsementtel együtt) azért megvehető. És hát Giselle is inkább hozza a pénzt mint vinné. 😀

Amúgy részvétem. Régen láttam ennyire szarul játszó offense-t tőletek. A Ravens idén kifogta rendesen, a Denvernél a topnak számító defense betlizett, nálatok meg a top offense. De a SB-hoz szerencse is kell, legalább valamennyit visszakaptak a sorstól azért, hogy a korábbi években a szopó oldalon voltak többször is. Lewis miatt nem is jöhetett volna jobb pillanatban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hosszas elemzés helyett: köztudott, a 13-as nem szerencsés szám...

De aggodalomra semmi ok, az élet megy tovább, a világ nem dől össze.



Sobri Jóska
Ez a Brady-kecó? 😮
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 425 — #NoStress
Hosszas elemzés helyett: köztudott, a 13-as nem szerencsés szám...

De aggodalomra semmi ok, az élet megy tovább, a világ nem dől össze, vannak fontosabb dolgok is, mint egy kis foci.




több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Köszi a gáláns főhajtást mindenkinek, és a relatíve nyugodt követést (legalábbis a két csapat tábora közt szerintem minden nyugodt volt.)
Szerintem ez ugyanúgy egy nagyon szoros, kiélezett meccs volt, mint a korábbiak, ahol egy-két apróság (turnoverek/sérülések) miatt kaptunk egy relatíve nagy esélyt a 3. negyedben, és ezt sikerült kihasználni.
Ettől függetlenül nagyon sokáig izgultam, még utána is.

Jobbulást mindenkinek, remélhetőleg Ridley is rendben lesz.. szereztek még egy pass rushert/elit WR-t, jövőre újból találkozzunk ugyanitt (és még jobban fogok aggódni.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
A kárörvendő okostojásokat azt hiszem az elkövetkező napokban inkább kihagyom.DoM
Pedig még a magyar ellendrukkerek úriembernek mondhatók...😊 (LOL) Nézd meg, mi zajlik mondjuk Reiss blogján.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 126 — nabege2@yahoo.com
Hát mindent elmondtatok előttem...
Hogy semmi, de semmi nem jött össze. Illetve minden rossz összejött. 3 labdavesztés, 4-5 sérülés és töketlen O (és egy picit Brady is)
És amit DOM is irt, semmi extrát nem csinált a Ravens. Ha az SF sec-je nem lesz ilyen hulladék, lesimázzák a hollókat. Azért Flakonból mi csináltunk irányítót...
Jah és szerintem nagyon rövid a támadó csapatunk, 3 elkapóval nem lehet meccset nyerni...
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a meccs pont olyan volt, mint a Jets elleni két éve. Az első félidőben ment el, meg a sok red zone hibával. Erős csapatunk volt, esélyesek voltunk, de a balfasz playhivasok, az egyéni hibák, a sérülések, a passz ellen védekezni képtelen második felidos D, es a négy emberes rush megint megállítani képtelen fal mellett, két TOval lehetetlen nyerni. Jövőre sokat gyengül a csapatunk.

A tavalyi eredmenyunkkel nem voltam csalódott. Most nagyon. Szerintem ez volt Tom utolsó esélye a gyűrűre. Azért nagyon jo volt idén is a New England Patriotsnak szurkolni.

A Ravensnek nagy gratula, megérdemelten győzött. Remelem lenyomják a Friscot.LordTamas
Ez a meccs pont olyan volt, mint a Jets elleni két éve. Az első félidőben ment el, meg a sok red zone hibával. Erős csapatunk volt, esélyesek voltunk, de a balfasz playhivasok, az egyéni hibák, a sérülések, a passz ellen védekezni képtelen második felidos D, es a négy emberes rush megint megállítani képtelen fal mellett, két TOval lehetetlen nyerni. Jövőre sokat gyengül a csapatunk.

A tavalyi eredmenyunkkel nem voltam csalódott. Most nagyon. Szerintem ez volt Tom utolsó esélye a gyűrűre. Azért nagyon jo volt idén is a New England Patriotsnak szurkolni.

A Ravensnek nagy gratula, megérdemelten győzött. Remelem lenyomják a Friscot.LordTamas
Miért gyengül a csapat? Sztem Welker megtartása az egyetlen igazi kérdés. (Meg Talibé talán.)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ez a meccs pont olyan volt, mint a Jets elleni két éve. Az első félidőben ment el, meg a sok red zone hibával. Erős csapatunk volt, esélyesek voltunk, de a balfasz playhivasok, az egyéni hibák, a sérülések, a passz ellen védekezni képtelen második felidos D, es a négy emberes rush megint megállítani képtelen fal mellett, két TOval lehetetlen nyerni. Jövőre sokat gyengül a csapatunk.

A tavalyi eredmenyunkkel nem voltam csalódott. Most nagyon. Szerintem ez volt Tom utolsó esélye a gyűrűre. Azért nagyon jo volt idén is a New England Patriotsnak szurkolni.

A Ravensnek nagy gratula, megérdemelten győzött. Remelem lenyomják a Friscot.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mivel totál beteg vagyok, ezért az eredménykövetés kimaradt, talán jobb is az ellenek miatt.
Nagy kár ezért a 2. félidőért és a szezonért.
Ennél a Csapat sokkal jobban tud játszani, pláne hazai pályán, ezt korábban számtalanszor bizonyította.
De a sérülések, véleményes fumble, droppok és a gyenge 2. félidő miatt vereség lett. Nem éreztem azt a mentális erőt és dominanciát az O# részéről sem ebben meccsben.
Az AFC Keleti csoportja továbbra is miénk és jövőre nem is lehet más a cél, mint ismét az SB elérése, míg a 12-es a pályán van más nem is lehet ez nem kérdés.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Teljesen megérdemelt vereség. Ilyen játékkal semmi keresnivalója a csapatnak a Super Bowlon. 😕 Leginkább dühítő, hogy extra teljesítmény nélkül húzza be tök simán a meccset a Ravens. 😕

A kárörvendő okostojásokat azt hiszem az elkövetkező napokban inkább kihagyom.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hatalmas hulladékkupac volt ez a meccs. Sérülések, impotens O, dropok, TO-k, és úgy en bloc a f@sz rossz vége.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis szerencsénk sem volt, de ez botrány gyenge volt
Harbowl, hát, szívem szerint nem is nézném, ha nem lenne muszáj...

több mint 11 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Nem fair ilyet írni a meccs hevében, de Welker újraszerződtetésével kapcsolatban vannak vad elképzeléseim.
több mint 11 éve
triangle 1 283
Gronk, Talib, Jones (zéró pressure) + McDaniels...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pazar puntok az ellenfél 34-eséről, (Y) Katasztrófa ez a meccs...