New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Gronk fontossága:

Comp %: Gronkkal - 65.7 / Gronk nélkül - 58.4
Yards per play: 6.0 / 5.4
TD-INT: 23-3 / 11-6

Brutális különbségek, főleg a TD-INT arány.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4738601/eight-things-to-know-afc-title-game
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mindketten elszámoltátok!! 😉

Brady óta 9 csapatot vertünk meg a PO-ban az AFC-ben. (Persze van, hogy több csapatot többször is..)
A csapatok pedig: Oakland, Steelers, Tenesse, Colts, Jacksonville, Jets, San Diego, Denver és persze a Ravens!!!

Így ezeket a csapatokat akadályoztuk meg adott évben, hogy esélyük legyen AFC bajnokoknak lenniük!

Konkrétan "csak" 4 csapatot akadályoztunk meg, hogy bajnokok lehessenek, mert velük játszottuk a döntőt! Ők pedig: Pittsburgh (2x), Colts, San Diego, Ravens.

S, ugye nem kell mondanom, hogy a legnagyobb vágyam, hogy a Ravens mellet is 2-es szorzó legyen még idén januárban!! 😉kyobalu
és a Houston hol marad? 😊 Ilyen gyorsan elfelejtetted? 😊mascherano


Ott a pont! Az idei évet még nem számoltam bele! 😀 Akkor 10 csapat orra alá törtünk borsot!
kyobalu
Ejj, de könnyen feladtad!
A Texans érezte magáról, hogy nem tudna SB-ba jutni. Nem akarta, hogy ez a saját közönsége előtt derüljön ki. Brady velük csak szívességet tett, őket nem akadályozott meg semmiben. => a kilenc (9) a helyes megfejtés. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Konferenciában 16 csapat van, ha bejuttok a döntőbe, 15-nek már borsot is törtetek az orra alá, ha megnyeritek, már 31 😛
tomikétszer jól számolt, és értette a 'csúsztatásom' 😀
A többit meg majd meglátjuk 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nemhiába tomi-tomi a számok embere nálunk..Nekem ez kevésbé megy.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mindketten elszámoltátok!! 😉

Brady óta 9 csapatot vertünk meg a PO-ban az AFC-ben. (Persze van, hogy több csapatot többször is..)
A csapatok pedig: Oakland, Steelers, Tenesse, Colts, Jacksonville, Jets, San Diego, Denver és persze a Ravens!!!

Így ezeket a csapatokat akadályoztuk meg adott évben, hogy esélyük legyen AFC bajnokoknak lenniük!

Konkrétan "csak" 4 csapatot akadályoztunk meg, hogy bajnokok lehessenek, mert velük játszottuk a döntőt! Ők pedig: Pittsburgh (2x), Colts, San Diego, Ravens.

S, ugye nem kell mondanom, hogy a legnagyobb vágyam, hogy a Ravens mellet is 2-es szorzó legyen még idén januárban!! 😉kyobalu
és a Houston hol marad? 😊 Ilyen gyorsan elfelejtetted? 😊mascherano


Ott a pont! Az idei évet még nem számoltam bele! 😀 Akkor 10 csapat orra alá törtünk borsot!

De akkor is a legnagyobb öröm az lesz, ha január 21-én a Ravens mellett lesz a kettes szorzó!!

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mindketten elszámoltátok!! 😉

Brady óta 9 csapatot vertünk meg a PO-ban az AFC-ben. (Persze van, hogy több csapatot többször is..)
A csapatok pedig: Oakland, Steelers, Tenesse, Colts, Jacksonville, Jets, San Diego, Denver és persze a Ravens!!!

Így ezeket a csapatokat akadályoztuk meg adott évben, hogy esélyük legyen AFC bajnokoknak lenniük!

Konkrétan "csak" 4 csapatot akadályoztunk meg, hogy bajnokok lehessenek, mert velük játszottuk a döntőt! Ők pedig: Pittsburgh (2x), Colts, San Diego, Ravens.

S, ugye nem kell mondanom, hogy a legnagyobb vágyam, hogy a Ravens mellet is 2-es szorzó legyen még idén januárban!! 😉kyobalu
és a Houston hol marad? 😊 Ilyen gyorsan elfelejtetted? 😊 És azért a Billst és a Dolphinst is megakadályoztuk csak őket még PO előtt

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mindketten elszámoltátok!! 😉

Brady óta 9 csapatot vertünk meg a PO-ban az AFC-ben. (Persze van, hogy több csapatot többször is..)
A csapatok pedig: Oakland, Steelers, Tenesse, Colts, Jacksonville, Jets, San Diego, Denver és persze a Ravens!!!

Így ezeket a csapatokat akadályoztuk meg adott évben, hogy esélyük legyen AFC bajnokoknak lenniük!

Konkrétan "csak" 4 csapatot akadályoztunk meg, hogy bajnokok lehessenek, mert velük játszottuk a döntőt! Ők pedig: Pittsburgh (2x), Colts, San Diego, Ravens.

S, ugye nem kell mondanom, hogy a legnagyobb vágyam, hogy a Ravens mellet is 2-es szorzó legyen még idén januárban!! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A 11 sehogy nem jön ki (nekem).
tomi-tomi
nanáhogynem, mert elszámoltam 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Félre ne értsük, nekem Bradyvel azon kívül, hogy már többször miatta (is) nem jutottunk SB-be, semmi bajom nincs...
Collapo
Így lehet ezzel rajtad kívül még 12 csapat is. 😀tomi-tomi
11, de ez megint magas labda 😀 😀Collapo
Majd kiderül, hogy félreértettelek-e.
Csak az AFC csapatok SB-ba jutását tudja megakadályozni. Szigorúan a PO-ot nézve ez csak 10 csapat, de idevettem két East csapatot is (Bills, Dolphins).
SB győzelem elmaradásáért viszont már 13 PO-ba jutott csapat okolhatja.
PO-ban 14 különböző csapattal játszott és valóban, a Giants kivételével mindegyiket megverte a Pats a Brady-érában legalább egyszer.
A 11 sehogy nem jön ki (nekem).

A 15 már stimmel. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Félre ne értsük, nekem Bradyvel azon kívül, hogy már többször miatta (is) nem jutottunk SB-be, semmi bajom nincs...
Collapo
Így lehet ezzel rajtad kívül még 12 csapat is. 😀tomi-tomi
11, sőt, akár ha úgy számolok, akkor 15 😀 de ez megint magas labda 😀 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Félre ne értsük, nekem Bradyvel azon kívül, hogy már többször miatta (is) nem jutottunk SB-be, semmi bajom nincs...
Collapo
Így lehet ezzel rajtad kívül még 12 csapat is. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tisztelem én azt, ha egy irányító kemény és bevállaja az ütközéseket is! Jóhogy!
Dehogy azt mondja mindig minden Patriots és TB utáló, hogy a mi irányítónk az egyik legnyafkább, kevésbé tökös irányító a ligában azért egy idő után kezd unalmassá válni..kyobalu
Félre ne értsük, nekem Bradyvel azon kívül, hogy már többször miatta (is) nem jutottunk SB-be, semmi bajom nincs...
Nekem egy jelenséggel, az integetéssel, reklamálással van bajom Tőle függetlenül, de sztem ezt már tisztáztuk (játékstílusok kapcsán) 😉

sőt false start vs offside esetén mutogat mindkét oldalon a fél csapat. Mindenki ingyen yardokat akar 😊
mascherano
Igen, amúgy ez is zavar, de ez van 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Helikopter a hősök korábólCollapo
Ebben a műfajban nálam ez a #1.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Helikopter a hősök korából[/url]Collapo
huhh a jóöreg Jetikígyó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mi a jobb ha tudja, hogy jön az ütés és inkább lemegy mert látja és tudja, hogy ebből a játékból már többet és jobbat nem hoz ki. Vagy kemény faszú csávó már pedig én akkor is bele állok és eldobom azt a kurva lasztit még hogy ha int vagy fumbli is lesz belőle és utána még úgy legyalulnak, hogy fél lábam elszáll, eltörik a bordám letépik a kezem és a következő playektől kezdve használhatatlan vagyok és ezért a csapatom szív miattam. Akkor inkább legyen "kislány" és adott szituációban menjen le és aztán a következő playben pedig büntessen egy TD-vel, first downal akármivel! 😊mascherano
Nagy vitába nem akarok belemenni erről, mert a playa egészsége fontosabb a csapat számára, tehát menjen le, de pl az Igor által linkelt videóban lement, vagy nem, vagy más történt?

Nem szeretem én sem a kislányozást, mert pl az ominózus vetődés Bradytől - aki amúgy tényleg kivételes játékos - férfias volt, de ismerjük el, azért vannak a ligában olyanok, akik hajlamosabbak a bírónak integetni zászlóért, mint mások. Ettől ez meg nekünk nem tetszhet, azt uff 😊

...
kyobalu
Ezt azért lehet tisztelni 😀
Helikopter a hősök korábólCollapo
Tisztelem én azt, ha egy irányító kemény és bevállaja az ütközéseket is! Jóhogy!
Dehogy azt mondja mindig minden Patriots és TB utáló, hogy a mi irányítónk az egyik legnyafkább, kevésbé tökös irányító a ligában azért egy idő után kezd unalmassá válni..
Brady mindig is mindent megtett ezért a csapatért! Igaz, hogy nem az futkározós játékos, mert egy hagyományos,igazi zseb QB, DE az elmúlt időszakban igenis bármikor képes futott TD-re, futott 3th downokra, ha rajta múlik..
A legjobb példa rá:


Elég csak Flacco arcát nézni...Rá van írva, hogy ez nem normális..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
sőt false start vs offside esetén mutogat mindkét oldalon a fél csapat. Mindenki ingyen yardokat akar 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 036 — Ajmo Vatreni
Nekem volt "szerencsém" egy ilyen sérüléssel (nálam ez kettős nyílt alkartőrés volt, am.foci közben). Az a baj, hogy hiába gyógyul ez meg akár viszonylag gyorsan is, és sokkal egyszerűbb, mint egy könyök vagy egy csukló, de azért ennyire gyorsan utána (2 hónap) nem teszed ugyanúgy oda a kezedet. Nekem egy ill. két évig volt benne a vas és még utána is minden sportolás, minden egyes esésénél arra figyelsz, hogy ne legyen gáz.
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mi a jobb ha tudja, hogy jön az ütés és inkább lemegy mert látja és tudja, hogy ebből a játékból már többet és jobbat nem hoz ki. Vagy kemény faszú csávó már pedig én akkor is bele állok és eldobom azt a kurva lasztit még hogy ha int vagy fumbli is lesz belőle és utána még úgy legyalulnak, hogy fél lábam elszáll, eltörik a bordám letépik a kezem és a következő playektől kezdve használhatatlan vagyok és ezért a csapatom szív miattam. Akkor inkább legyen "kislány" és adott szituációban menjen le és aztán a következő playben pedig büntessen egy TD-vel, first downal akármivel! 😊mascherano
Nagy vitába nem akarok belemenni erről, mert a playa egészsége fontosabb a csapat számára, tehát menjen le, de pl az Igor által linkelt videóban lement, vagy nem, vagy más történt?

Nem szeretem én sem a kislányozást, mert pl az ominózus vetődés Bradytől - aki amúgy tényleg kivételes játékos - férfias volt, de ismerjük el, azért vannak a ligában olyanok, akik hajlamosabbak a bírónak integetni zászlóért, mint mások. Ettől ez meg nekünk nem tetszhet, azt uff 😊

...
kyobalu
Ezt azért lehet tisztelni 😀
Helikopter a hősök korábólCollapo
megmodom őszintén én sem szeretem a zászlóért integetést, de ezt nem csak irányítók teszik, hanem DL emberek, WR-erek és még lehetne sorolni.
Integet itt mindenki és próbálja befolyásolni a bírókat. 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A legnagyobb probléma, hogy tényleg ő volt a B terv a PO-ra..Azt hitték, hogy 6 hét alatt rendbe jön, dinamikusan fejlődik és rendesen használható lesz a karja...De nem így történt! A Miami elleni meccs alatt abban a pár snapban amikor pályán volt látszott, hogy nem tudja, s nem is akarja használni a karját..S nem hiszem, hogy ez pszichés visszafogás volt! Imádkoztam, hogy minél hamarabb hozzák le a pályáról az edzők!Látszott már akkor is, hogy valami nagyon nincs rendben vele..Reménykedtem, hogy a maradék 2 hét még elég lesz neki a regenerálódásra, de a Vereen futásnál látszott, hogy esély sincs arra, hogy azzal a kézzel blokkoljon..Elhiszem, hogy játszani akart és játékra jelentkezett, de nem hiszem el, hogy az edzések alatt, közben a hozzáértő edzők ezt ne látták volna.Egyszerűen nem tudta terhelni! Most pedig ismét szarban vagyunk..Habár szerintem Hóember blokkolásoknál kifejezetten jól helyettesíti. (Halkan megjegyzem, hogy szerintem meg ő lesz a meglepetés ember a következő meccsen, s nem a puhakezű futóink. Lehet, hogy nincsenek olyan elkapó képességei, mint Gronknak, de 15-20 yardos routokat simán meg tud tenni, s kifejezetten jó a keze is, s igazán fizikális játékos. A LB-nek esélyes sincs vele szemben sem!) DE Gronkkal kapcsolatban a legnagyobb probléma az, hogy amennyiben igazak az orvosi jelentések, akkor a kezében lévő rögzítéseknek köszönhetően a következő 3 évben bármikor rásérülhet..Az pedig nem jelent semmi jót..Ha az elkövetkezendő 6 hónapban ezt a űr és hiperdokik nem rakják rendbe, nem lesz pöpec az a kar és esetleg ismét rásérül ősszel, akkor szerintem a Gronk projekt kuka..Bármennyire is fájó ezt leírni..3 évet azért nem lehet kidobni az ablakon.. 😕kyobalu
Vereen futása után le kellett volna hozni... Egy kézzel blokkolni - ilyet talán még nem is láttam. (Elég sikertelen blokk is volt, simán elnyomták természetesen.)

Remélem, hogy ebből nem lesz semmi és teljesértékű játékosként tér vissza. Egyszerűen nincs hozzá fogható TE a ligában, számtalan nyilatkozat, elemzés van arról, hogy jelenleg nincs olyan védelmi koncepció, amely érdemben semlegesítené tudná, a LB-eknek túl gyors, CB-nek túl fizikális. Hóember jó játékos, de nem fogható hozzá, ahogy Hörni sem blokkolás terén.Burkus
Igen a legnagyobb baj, az, hogy tényleg hatalmas nagy szerencsénk volt Gronkkal, mert egy marslakó..Elképesztően jól blokkol, nagyon sokat segít a futásoknál, az elkapásai pedig hihetetlenek..Elképesztően nagy területet tud befutni, s minden labdát le tud szedni..Kivételes, s nagyon nehezen pótolható..DE kifejezetten aggaszt, hogy ennyire sérülékeny, s a sérüléseiből csak nagyon nehezen épül fel..Főleg, mindig a legrosszabb időszakban, amikor tényleg kellene az Ő segítsége is..Ezért is mondtam, hogy amennyiben az elkövetkezendő 6-8 hónap alatt nem jön rendbe 100 %san, s esetleg rásérül ősszel megint, akkor ez a projekt kuka..Sajna, bármennyire is nem tetszik..A támadó játékunk nagy %át erre a két kivételes tehetségű TE-re építjük..S vagy az egyik, vagy a másik állandóan sérült..Azért erre hosszú távon építeni nem érdemes..Legalábbis én nem tenném..

Hóember szerintem jó játékos! Nem annyira dinamikus, nem olyan óriás, s nem olyan jó az elkapó képessége mint Gronknak, de kifejezetten jól blokkol, s a közepes távú routokat meg tudja futni, s a hozzá dobott labdát azért nem ejti el. Az átlag magasságú LB-et ő is simán megveri mint magasságban, mint fizikálisan..A múlt héten a Texans játékosai is bevették néha a csalit, mert azt hitték, hogy Gronk játékát ő veszi át 1 az 1ben..Kifejezetten rá figyeltek, s be is nyelték a játékokat miatta. Most a kicsit lassabb, már nem annyira fizikálisan erős Ravens LB és DB sorral szemben hívnék rá pár bátor, trükkös játékot JMD helyében..Nekem most ő lenne a titkos fegyverem, s nem a futók..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mi a jobb ha tudja, hogy jön az ütés és inkább lemegy mert látja és tudja, hogy ebből a játékból már többet és jobbat nem hoz ki. Vagy kemény faszú csávó már pedig én akkor is bele állok és eldobom azt a kurva lasztit még hogy ha int vagy fumbli is lesz belőle és utána még úgy legyalulnak, hogy fél lábam elszáll, eltörik a bordám letépik a kezem és a következő playektől kezdve használhatatlan vagyok és ezért a csapatom szív miattam. Akkor inkább legyen "kislány" és adott szituációban menjen le és aztán a következő playben pedig büntessen egy TD-vel, first downal akármivel! 😊mascherano
Nagy vitába nem akarok belemenni erről, mert a playa egészsége fontosabb a csapat számára, tehát menjen le, de pl az Igor által linkelt videóban lement, vagy nem, vagy más történt?

Nem szeretem én sem a kislányozást, mert pl az ominózus vetődés Bradytől - aki amúgy tényleg kivételes játékos - férfias volt, de ismerjük el, azért vannak a ligában olyanok, akik hajlamosabbak a bírónak integetni zászlóért, mint mások. Ettől ez meg nekünk nem tetszhet, azt uff 😊

...
kyobalu
Ezt azért lehet tisztelni 😀
Helikopter a hősök korából

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A legnagyobb probléma, hogy tényleg ő volt a B terv a PO-ra..Azt hitték, hogy 6 hét alatt rendbe jön, dinamikusan fejlődik és rendesen használható lesz a karja...De nem így történt! A Miami elleni meccs alatt abban a pár snapban amikor pályán volt látszott, hogy nem tudja, s nem is akarja használni a karját..S nem hiszem, hogy ez pszichés visszafogás volt! Imádkoztam, hogy minél hamarabb hozzák le a pályáról az edzők!Látszott már akkor is, hogy valami nagyon nincs rendben vele..Reménykedtem, hogy a maradék 2 hét még elég lesz neki a regenerálódásra, de a Vereen futásnál látszott, hogy esély sincs arra, hogy azzal a kézzel blokkoljon..Elhiszem, hogy játszani akart és játékra jelentkezett, de nem hiszem el, hogy az edzések alatt, közben a hozzáértő edzők ezt ne látták volna.Egyszerűen nem tudta terhelni! Most pedig ismét szarban vagyunk..Habár szerintem Hóember blokkolásoknál kifejezetten jól helyettesíti. (Halkan megjegyzem, hogy szerintem meg ő lesz a meglepetés ember a következő meccsen, s nem a puhakezű futóink. Lehet, hogy nincsenek olyan elkapó képességei, mint Gronknak, de 15-20 yardos routokat simán meg tud tenni, s kifejezetten jó a keze is, s igazán fizikális játékos. A LB-nek esélyes sincs vele szemben sem!) DE Gronkkal kapcsolatban a legnagyobb probléma az, hogy amennyiben igazak az orvosi jelentések, akkor a kezében lévő rögzítéseknek köszönhetően a következő 3 évben bármikor rásérülhet..Az pedig nem jelent semmi jót..Ha az elkövetkezendő 6 hónapban ezt a űr és hiperdokik nem rakják rendbe, nem lesz pöpec az a kar és esetleg ismét rásérül ősszel, akkor szerintem a Gronk projekt kuka..Bármennyire is fájó ezt leírni..3 évet azért nem lehet kidobni az ablakon.. 😕kyobalu
Vereen futása után le kellett volna hozni... Egy kézzel blokkolni - ilyet talán még nem is láttam. (Elég sikertelen blokk is volt, simán elnyomták természetesen.)

Remélem, hogy ebből nem lesz semmi és teljesértékű játékosként tér vissza. Egyszerűen nincs hozzá fogható TE a ligában, számtalan nyilatkozat, elemzés van arról, hogy jelenleg nincs olyan védelmi koncepció, amely érdemben semlegesítené tudná, a LB-eknek túl gyors, CB-nek túl fizikális. Hóember jó játékos, de nem fogható hozzá, ahogy Hörni sem blokkolás terén.
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Ezt kikérem magamnak.. 😊 én korábban is/most is szeretem a passzjátékot (Warner, Manning, stb-stb), amióta meg Joe 350 yardokat dobál pick nélkül, azóta pláne 😉
De az tény kedves Ravens D, hogy a kislányként viselkedő irányítókat megölni nem kell félnetek jó lesz... 😛

Csak "illegal touching of the quarterback" penalty ne legyen sok vasárnap. 😕
furcsa ez, hogy Ti kedvelitek a passzjátékot is, DE kifejezetten csak a tökös, kemény, bevállalós irányítókat szeretitek, nem a "kislányos, állandóan nyafogós, széparcú, címlap embereket"! Mondjuk sosem fogom megérteni, hogy Manning vagy Warner mikor volt egy pillanatnyi ideig is "keményebb" , bevállalósabb mit Brady..
De ez legyen csak a Ti problémátok..

De a legnagyobb cáfolata az egész mondókátoknak tudod mi? Hogy tavaly az NFL játékosok megszavazták egymás között, hogy a ki legjobb és legmeghatározóbb játékos a ligában, ki az aki legnehezebben lenne pótolható.
S tudod ki nyert, a szavazatok több mint 80 akárhány %-val???

Igen, az a puhány, kislányos, állandóan síró, panaszkodó és menekülő Tom Brady!

S ezt nem a különböző szakírók, megmondó emberek hozták össze, hanem az NFL játékosok!

S a legnagyobb leütés nem is ez, hanem az, hogy a játékosok véleményét tudod ki jelentette be úgy, hogy ezzel a döntéssel 100%-osan egyetértett és a saját véleményét is hűen mutatta, aki ugyanúgy szavazott???

Dobpergés,tadadam:

Ray Lewis!!!

Nem hiszem, hogy ehhez még hozzá kellene fűzni valamit.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A legnagyobb probléma, hogy tényleg ő volt a B terv a PO-ra..Azt hitték, hogy 6 hét alatt rendbe jön, dinamikusan fejlődik és rendesen használható lesz a karja...De nem így történt! A Miami elleni meccs alatt abban a pár snapban amikor pályán volt látszott, hogy nem tudja, s nem is akarja használni a karját..S nem hiszem, hogy ez pszichés visszafogás volt! Imádkoztam, hogy minél hamarabb hozzák le a pályáról az edzők!Látszott már akkor is, hogy valami nagyon nincs rendben vele..Reménykedtem, hogy a maradék 2 hét még elég lesz neki a regenerálódásra, de a Vereen futásnál látszott, hogy esély sincs arra, hogy azzal a kézzel blokkoljon..Elhiszem, hogy játszani akart és játékra jelentkezett, de nem hiszem el, hogy az edzések alatt, közben a hozzáértő edzők ezt ne látták volna.Egyszerűen nem tudta terhelni! Most pedig ismét szarban vagyunk..Habár szerintem Hóember blokkolásoknál kifejezetten jól helyettesíti. (Halkan megjegyzem, hogy szerintem meg ő lesz a meglepetés ember a következő meccsen, s nem a puhakezű futóink. Lehet, hogy nincsenek olyan elkapó képességei, mint Gronknak, de 15-20 yardos routokat simán meg tud tenni, s kifejezetten jó a keze is, s igazán fizikális játékos. A LB-nek esélyes sincs vele szemben sem!) DE Gronkkal kapcsolatban a legnagyobb probléma az, hogy amennyiben igazak az orvosi jelentések, akkor a kezében lévő rögzítéseknek köszönhetően a következő 3 évben bármikor rásérülhet..Az pedig nem jelent semmi jót..Ha az elkövetkezendő 6 hónapban ezt a űr és hiperdokik nem rakják rendbe, nem lesz pöpec az a kar és esetleg ismét rásérül ősszel, akkor szerintem a Gronk projekt kuka..Bármennyire is fájó ezt leírni..3 évet azért nem lehet kidobni az ablakon.. 😕

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Foci csapat támadni természetes módon csak és kizárólag futójáték formájában próbál. Kislányként passzolni próbáló QB, passzjátékot emlegető fan be lesz gyalulva.

Remélem, felkészültél! 😀tomi-tomi
Ezt kikérem magamnak.. 😊 én korábban is/most is szeretem a passzjátékot (Warner, Manning, stb-stb), amióta meg Joe 350 yardokat dobál pick nélkül, azóta pláne 😉
Igor
Talán nem véletlen a Soldival vívott csatáitok intenzitása. 😀
Értem én a célzást. Mire fel a többes szám? Egy ilyesmi meccse volt idén. Igen, a Pats ellen. De nem tudta megoldani pick nélkül.
Nem szeret(het)ed Te még eléggé a passzjátékot! 😀

A 9.5 pontos hendi számomra ami elég érdekes (én kb. 7 pontra számítottam), mert ugye a Denver 9 pontos favorit volt ellenünk, viszont a szimulátorok szerint most nem vagyunk akkor underdogok.. (35%+ esélyt adnak általában, ez a Denver ellen kisebb volt.)
Easy money 😊Igor
10-ről indultak. Egyrészt szeretnék beterelni az easy money-t látók pénzét (a finomítás mutatja, hogy sikerült), másrészt ha nyer a Pats, akkor nagyobb az esély a nagy különbségre, mint a Broncos esetében.


Hadd használjam ki az alkalmat, hogy megtiszteltél minket, hogy átadjam a hétvégi találkánkra a meghívót:




3 évig viszont bármikor előfordulhat ilyesmi, h a behelyezett fém környékén hamarabb törik a csont! Ergo 3 évig akkor ne játszon?! Na ugye... 😊Danna
Olvastam olyan elméletet, ha teljesen rendbe jön a törés, akkor elvileg kivehető lenne ez a lemez, tehát annak környéke nincs kitéve jobban az újabb törés veszélyének.

Ehhez nyilván több időre lett volna szükség, mint amire most a PO miatt rendelkezésre állt. Attól, hogy az előző törés már papíron rendben volt, az sokat nem jelent a használhatóság szempontjából és hogy milyen hasznára lehetett volna a csapatnak.

Reméljük az offseason alatt teljsen rendbe fog jönni.DoM
Így van. Azt a kockázatot vállalták be, hogy lemezzel együtt könnyebben törik a csont (lesz két "gyenge" pontja a csontnak).
A három év szerintem példaként lett említve, én úgy értelmezem, hogy ameddig benn van a lemez (akár 3 év múlva is; nem fog a csont hozzáerősödni a lemez szilárdságához 3 év alatt sem), addig fennáll az ilyen típusú törés kockázata.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Mi a jobb ha tudja, hogy jön az ütés és inkább lemegy mert látja és tudja, hogy ebből a játékból már többet és jobbat nem hoz ki. Vagy kemény faszú csávó már pedig én akkor is bele állok és eldobom azt a kurva lasztit még hogy ha int vagy fumbli is lesz belőle és utána még úgy legyalulnak, hogy fél lábam elszáll, eltörik a bordám letépik a kezem és a következő playektől kezdve használhatatlan vagyok és ezért a csapatom szív miattam. Akkor inkább legyen "kislány" és adott szituációban menjen le és aztán a következő playben pedig büntessen egy TD-vel, first downal akármivel! 😊

:: HIBÁS KÉP ::