New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A Texans elleni mindkét csata nagy vérveszteségekkel jár... Az alapszakaszbeli meccsen sérült le IR Stallworth ha jól emlékszem.

Vereen volt ma az X faktor, nem tudom, hogy eredetileg is így szólt-e a gameplan, ha igen, nagy ötlet volt.Burkus
szerintem woodhead helyét vette át a plan-ben. de bejött.winston
Ma külön terv volt Vereenre.
FaFej még a játékban volt, amikor már küldtük az oldalvonal mellé, h ott verje meg 1-az-1ben a vele küldött LB-t.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ja, még egy dolog, hogy ne tagadjam meg magam: WELKER, WELKER, WELKER. Az offense Brady mögött. Bármi áron itt tartani.
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A Texans elleni mindkét csata nagy vérveszteségekkel jár... Az alapszakaszbeli meccsen sérült le IR Stallworth ha jól emlékszem.

Vereen volt ma az X faktor, nem tudom, hogy eredetileg is így szólt-e a gameplan, ha igen, nagy ötlet volt.Burkus
szerintem woodhead helyét vette át a plan-ben. de bejött.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Texans elleni mindkét csata nagy vérveszteségekkel jár... Az alapszakaszbeli meccsen sérült le IR-re Stallworth ha jól emlékszem.

Vereen volt ma az X faktor, nem tudom, hogy eredetileg is így szólt-e a gameplan, ha igen, nagy ötlet volt.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Érdekes, hogy ezekben a short yard szituációkban mekkora pechje volt ma a csapatnak. Az a Foster féle futott TD, ami vagy az volt vagy nem. Posey háton csúszós elkapása, meg még vagy két negyedik kísérlet. Valahogy a centik/inchek ma nem velünk voltak.Boston
Én még a meccs hevében inkább bíróznék. 😀 Ezekből a kétes eseteknél hármat a pályán a Texans-nak ítéltek, mindet helybenhagyták (nem megerősítették!), a TD-t persze meg tudták változtatni.
Sorolhatnék még többet, idegen pályán nem fújnak ennyi kétes esetet tendenciózusan a vendég ellen.
Soldi szabálya szerint kurva erősek vagyunk! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Egy hihetetlen szám: mióta Brady kezdő (11 szezon a 2008 miatt), ez a 7ik konferencia részvétel. Alig kerül oda más. 😊 legtöbb po győzelem.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Érdekes, hogy ezekben a short yard szituációkban mekkora pechje volt ma a csapatnak. Az a Foster féle futott TD, ami vagy az volt vagy nem. Posey háton csúszós elkapása, meg még vagy két negyedik kísérlet. Valahogy a centik/inchek ma nem velünk voltak.

Do your job
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Woodhead csuklója is eltörött, nem?jjncaa
Fafejnek kutyabaja, ma pihent. Edelman-ra gondolsz, ő saját magának törte el a csuklóját, de nem emiatt van IR-en.tomi-tomi
??? mi ez a csukló dolog edelmannel?winston
Még az év elején egy TD-jét ünnepelve ütögette a sisakját; el is tört a keze. Abból visszatért és utána tört el a lába a Colts(?) ellen, akkor ment IR-re.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Woodyt lehet pótolni Veerennel. Gronkot nem, a gameplant kell változtatni. Ráadásul Jones is kiesett.

De lényeg a mai győzelem: király védelem, szokásos offense, botrány spenót team.

Brady meg legenda, ismét!

Jövő heten nehezebb lesz sokkal, de nem annyira, mint a milehighon lenne.

Grat a csapatnak, jó ejt a szurkolóknak.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Edelmannak a lába tört el.
Woodhead az első negyedben esett ki, ujjsérüléssel, nem tért vissza.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Meglepően sima PO meccs volt a 2. félidő alapján is.
A D# játéka különösen tetszett, de az O#-ben sem volt hiba. Sikerült az akaratunkat maximálisan ráerőltetni a Texansra.
Egyedüli szomorúság, hogy Gronk kiesett végleg és megint több sérülés volt.

Ismét AFC döntő és megint a Ravens. Kőkemény meccs lesz, de hazai pályán, hidegben, hozható.
Remélem hasonló eredménnyel, csak kevesebb izgalommal be is húzzuk.
Szép volt Fiúk!

Most már nem lehet más cél, mint ismét az SB-ba jutni és a többit hozzá lehet gondolni!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
triangle 1 283
Woodhead csuklója is eltörött, nem?jjncaa
meccs közben hüvelykujjat mondtak, de visszatért a pálya mellé, bár snapet már nem kapott. remélhetőleg nem komoly, bár valsz csak jövő vasárnap derül ki, hogy játszik-e.
több mint 11 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Woodhead csuklója is eltörött, nem?jjncaa
Fafejnek kutyabaja, ma pihent. Edelman-ra gondolsz, ő saját magának törte el a csuklóját, de nem emiatt van IR-en.tomi-tomi
??? mi ez a csukló dolog edelmannel?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Woodhead csuklója is eltörött, nem?jjncaa
Fafejnek kutyabaja, ma pihent. Edelman-ra gondolsz, ő saját magának törte el a csuklóját, de nem emiatt van IR-en.

szerk. Bocs, kikapcsoltam a gépet a meccs alatt, btw fel sem tűnt, hogy Woodhead megsérült.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Chandler Jones bokája is megsérült állítólag.

Do your job
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Őszintén szólva nem értem, hogy engedhették pályára, ha már egy ilyen esést sem bírt ki Gronk alkarja:S

Más: FaFejt elég jól helyettesítette Vereen, mondtam én hogy fasza 3rd down/change of pace RB lesz belőle... így azért megéri a 2. kört, nem?😊
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Nyertünk, hurrá, de azért az ST-t nagyon fejbe kólintani. A csapat korán hitte, hogy finish.

Gronk sérülése meg számomra érthetetlen, 7 hét alatt simán össze kéne forrni egy csontnak!
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Én csak azt nem értem miért kellett már a mérkőzés elején erőltetni. Vereen futásánál egyértelműen látszott már, hogy csak az egyik karjával tud blokkolni.

Do your job
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Woodhead csuklója is eltörött, nem?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hihetetlen mekkora pechünk van ezzel a PO-ban...

több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Gronk kiesett a további csatákban... Hiányozni fog.
több mint 11 éve
triangle 1 283
meg lennék lepve, ha Gronk még tudna játszani (érdemben) idén...😕

here we go: @ProFootballTalk: Per source, Rob Gronkowski is done for the rest of the postseason. Re-injured forearm and needs another surgery.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Tippem estére: 31-17 ide.Sobri Jóska
34-14 ide: Ridley Gost Welker Foster Gronk Gost Welker Foster sorrendbenvpi
Ezeknél sokkal szorosabb lesz szerintem, több kapott ponttal. De jobban örülnék, ha a végén Nektek lenne igazatok.

Do your job
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Egyébként érdekes, hogy a "QB-k ligájában" egy elit irányító marad; Brady. Se PM, sem Rodgers, se BigBen, Eli, Brees...
LordTamas
Ez jól hangzik csak közben Kaepernick vagy Wilson is hozza ugyanazt a passer rating mutatót, mint az elit QB-k.

Azt meg, hogy Brady marad ne kiabáljuk el.
több mint 11 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Tippem estére: 31-17 ide.Sobri Jóska
34-14 ide: Ridley Gost Welker Foster Gronk Gost Welker Foster sorrendben