New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Guytont viszont most olvastam,h leigazolta vki.kolok1972
cowboys
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
"The implication for Pryor in particular is significant. The 2009 sixth-round pick was in the final season of his four-year rookie contract and was set to become an unrestricted free agent next spring. However, since Pryor will now spend his entire final contract season on PUP, his contract will toll, keeping him under the Patriots' control for the 2013 season. " Igazad van,az utolsó fél mondatra nem emlékeztem.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pryor legalább 6. körös volt és ahhoz képest sokkal többet mutatott,viszont most jár le a szezon végén az újonc szerződése ,a 4 évből gyak. 2-t IR-en volt,nem hiszem h majd hosszabbítunk vele,de legalább nem volt sokba. Brace viszont sztem egyértelmű bust,pedig a TC után bizakodtam. Guytont viszont most olvastam,h leigazolta vki.kolok1972
Szerintem Pryor szerződése nem jár le az IR miatt, Ballard is az idei pénzéért lesz jövőre nálunk.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Braceről mi a véleményed??GhostLead
Láttunk tőle valamit, mióta draftolták? Nem. Az égvilágon semmit. Legfeljebb annyit, hogy Kyle Love játszik előtte, aki a védőfal Gary Guytonje. Nehéz elképzelni, miért igazolnák újra.DoM
nekem is ez a véleményem róla!GhostLead
Pryor legalább 6. körös volt és ahhoz képest sokkal többet mutatott,viszont most jár le a szezon végén az újonc szerződése ,a 4 évből gyak. 2-t IR-en volt,nem hiszem h majd hosszabbítunk vele,de legalább nem volt sokba. Brace viszont sztem egyértelmű bust,pedig a TC után bizakodtam. Guytont viszont most olvastam,h leigazolta vki.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Braceről mi a véleményed??GhostLead
Láttunk tőle valamit, mióta draftolták? Nem. Az égvilágon semmit. Legfeljebb annyit, hogy Kyle Love játszik előtte, aki a védőfal Gary Guytonje. Nehéz elképzelni, miért igazolnák újra.DoM
nekem is ez a véleményem róla!GhostLead
Azt hiszem nem ez a legfogósabb kérdése a Pats offseasonnek. 😊

Vollmer miatt viszont átnéztem az FA OT-ket, hogy kit vihetnének el rajta kívül kétségbeesett csapatok LT-nek:

A. Smith*, J.Long*, B.Albert*, R.Clady*, S.Baker, W.Svitek, J.Bushrod, B.McKinnie.

*-goztam a valószínű újraszerződőket. Smith és Svitek a kakukktojás, aki jelenlegi csapatanál Vollmerhez hasonlóan nem feltétlenül kapna kezdő LT fizetést. McKinnie meg átmeneti megoldás.

Lesz piaca Vollmernek sajnos.
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Braceről mi a véleményed??GhostLead
Láttunk tőle valamit, mióta draftolták? Nem. Az égvilágon semmit. Legfeljebb annyit, hogy Kyle Love játszik előtte, aki a védőfal Gary Guytonje. Nehéz elképzelni, miért igazolnák újra.DoM
nekem is ez a véleményem róla!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Braceről mi a véleményed??GhostLead
Láttunk tőle valamit, mióta draftolták? Nem. Az égvilágon semmit. Legfeljebb annyit, hogy Kyle Love játszik előtte, aki a védőfal Gary Guytonje. Nehéz elképzelni, miért igazolnák újra.
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
PFF Top 51 NFL players so far

48. Sebastian Vollmer
"Key Stat: Only Orlando Franklin has a better Pass Blocking Efficiency score among all right tackles."

13. Rob Gronkowski
"Key Stat: His 2.31 Yards Per Route Run is the joint most of any tight end."

8. Tom Brady
"Key Stat: 13.8% of passes he has attempted have been over 20 yards in the air. Fifth highest in the league."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
GhostLead New England Patriots 295
Pryor nem kezdte meg az edzést a héten, így idén már nem játszhat. 😕 Meglepő, de ezzel kb. őt is le lehet írni veszteségként. Nem tud egészséges maradni.DoM
jövöre már valószinű nem lesz Patriots játékos!! valahogy sejthető volt!

DoM!
Braceről mi a véleményed??
több mint 11 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
2011-ben a 2. meccs után (Chargers) már ment IR-re de már az 1. fordulóban összeszedte ha jó emlékszem, nekem váll sérülés rémlik a mellizom az 2010-ben volt asszem.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pryor nem kezdte meg az edzést a héten, így idén már nem játszhat. 😕 Meglepő, de ezzel kb. őt is le lehet írni veszteségként. Nem tud egészséges maradni.DoM
😕 Hátha. A mellizom szakadás nem gyógyul könnyen. (Nem emlékszem, hogy mikor szedte össze.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem nem hó. Szar idő van (vihar), letakarhatták ponyvával a műfüvet. Vagy csak odaesett hó. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pryor nem kezdte meg az edzést a héten, így idén már nem játszhat. 😕 Meglepő, de ezzel kb. őt is le lehet írni veszteségként. Nem tud egészséges maradni.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Gyerekek, ez ellen a 'fins D ellen nem nagyon fogunk futkározni.. 😀Gyulus
Ha megy a passz, akkor menni fog a futás is. Ha sikerül a szokásos mértékű össztüzet zúdítani a 'fins védelmére, akkor ki kell vonni 1-2 LB-t a run D-ből és akkor bizony keletkeznek lyukak...
Én kb. olyasmire számítok mint a Bills ellen, azzal, hogy ott szerintem mérföldkövekkel jobb a pass DEF.
de még messze van az a két meccs...Rule
Ettől függetlenül a tegnapi Colts-Phins meccs egyáltalán nem volt megnyugtató a mi szempontunkból. Könnyen el tudom képzelni, hogy Luck újonc dobott yard rekordja nem lesz hosszú életű.tomi-tomi
pláne h tannehill idei legjobbja kerek 2 yarddal kevesebb mint Luckébriareos
Újra átolvasva amit írtam, nem teljesen egyértelmű, de mindkét csapat nagyon meggyőző volt számomra. Tannehill bizonyos szempontból nagyobb (meglepőbb) teljesítményt nyújt, mint Luck.
A Phins lépett előre a másik csoportgyőzelemre esélyes csapat szerepébe.tomi-tomi
Egyáltalán nem volt félreérthető, csak gondoltam nem mindenki követi a Phins és Tannehill dolgait meccsről-meccsre, ezért bátorkodtam megosztani ezt az infót. Az más tészta h titeket szerintem nem fog ennyire megszórni, sőt 😊

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gyerekek, ez ellen a 'fins D ellen nem nagyon fogunk futkározni.. 😀Gyulus
Ha megy a passz, akkor menni fog a futás is. Ha sikerül a szokásos mértékű össztüzet zúdítani a 'fins védelmére, akkor ki kell vonni 1-2 LB-t a run D-ből és akkor bizony keletkeznek lyukak...
Én kb. olyasmire számítok mint a Bills ellen, azzal, hogy ott szerintem mérföldkövekkel jobb a pass DEF.
de még messze van az a két meccs...Rule
Ettől függetlenül a tegnapi Colts-Phins meccs egyáltalán nem volt megnyugtató a mi szempontunkból. Könnyen el tudom képzelni, hogy Luck újonc dobott yard rekordja nem lesz hosszú életű.tomi-tomi
pláne h tannehill idei legjobbja kerek 2 yarddal kevesebb mint Luckébriareos
Újra átolvasva amit írtam, nem teljesen egyértelmű, de mindkét csapat nagyon meggyőző volt számomra. Tannehill bizonyos szempontból nagyobb (meglepőbb) teljesítményt nyújt, mint Luck.
A Phins lépett előre a másik csoportgyőzelemre esélyes csapat szerepébe.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Gyerekek, ez ellen a 'fins D ellen nem nagyon fogunk futkározni.. 😀Gyulus
Ha megy a passz, akkor menni fog a futás is. Ha sikerül a szokásos mértékű össztüzet zúdítani a 'fins védelmére, akkor ki kell vonni 1-2 LB-t a run D-ből és akkor bizony keletkeznek lyukak...
Én kb. olyasmire számítok mint a Bills ellen, azzal, hogy ott szerintem mérföldkövekkel jobb a pass DEF.
de még messze van az a két meccs...Rule
Ettől függetlenül a tegnapi Colts-Phins meccs egyáltalán nem volt megnyugtató a mi szempontunkból. Könnyen el tudom képzelni, hogy Luck újonc dobott yard rekordja nem lesz hosszú életű.tomi-tomi
pláne h tannehill idei legjobbja kerek 2 yarddal kevesebb mint Lucké

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Visszatért Chung és Gregory. (Jövő héten) a Talib, Chung, Gregory, McC plusz Dennard ötösre azért kiváncsi vagyok.
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero

Mint egy apa a gyerekével.. 😀
több mint 11 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Brady igazi szépfiú. 😀
Alig jöttem rá, hogy ő az


Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Lehet, hogy a SportTV elkapkodta az eheti csütörtök éjszakai meccs kiválasztását.tomi-tomi
Lehet én maradtam le egy körrel, de csütörtökön mi más meccset választhattak volna?

Csabiii
Nem az összes TNF jogát vették meg. Ők választják ki, hogy melyik nyolcat közvetítik.
Ricsi tegnap többször kihangsúlyozta, hogy kizárólag Luck bemutatása miatt lesz műsoron a Jags-Colts.
tomi-tomi
Nah így már kerek a perec. 😊 Fél füllel hallottam, hogy tegnap nagyon mondja Ricsi, de már késő volt... Mindenesetre köszi a felvilágosítást!
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lehet, hogy a SportTV elkapkodta az eheti csütörtök éjszakai meccs kiválasztását.tomi-tomi
Lehet én maradtam le egy körrel, de csütörtökön mi más meccset választhattak volna?

Csabiii
Nem az összes TNF jogát vették meg. Ők választják ki, hogy melyik nyolcat közvetítik.
Ricsi tegnap többször kihangsúlyozta, hogy kizárólag Luck bemutatása miatt lesz műsoron a Jags-Colts.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Csabiii New England Patriots 198
Lehet, hogy a SportTV elkapkodta az eheti csütörtök éjszakai meccs kiválasztását.tomi-tomi
Lehet én maradtam le egy körrel, de csütörtökön mi más meccset választhattak volna?
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ez a nagy búskomorság, emberek? Nem is játszottunk a hétvégén, mégis megerősödött az első helyünk a csoportban. Ha Lucky baby elintézte a Dolphinst, akkor mi miért ne tudnánk ugyanezt megtenni? Lehet, hogy nálam még tart a Wembley-eufória, de én most optimista vagyok, ne tessék engem ijesztgetni! 😊lucas
Nem ijesztgetünk. 😀 Én is nagyon optimista vagyok (főleg a védelmünkkel kapcsolatban 😀 ), tény, ami tény: a Colts is és a Phins is sokkal jobbak, erősebbek, mint idény elején gondolni lehetett róluk.

It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11 😊triangle
Lehet, hogy a SportTV elkapkodta az eheti csütörtök éjszakai meccs kiválasztását. Vagy választják a Broncos-t (idén sokadszorra) a Chargers ellen, vagy mutathatják 10 napon belül másodszor Luck-ot.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
triangle 1 283
It's just like old times (kinda)! #Patriots-#Colts gets flexed on CBS, moves from 1 p.m. to 4:25 PM ET for Week 11 😊