New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hörni,Chung,Gregory,Bolden,Scott,RasI,White=OUT

Tavon-DMC kezdő safety páros 😊Habi
Hogy találjuk pozitív dolgot is ebben. Megnézhetjük milyen teljes meccsen Wilson és Dennard, főként utóbbira vagyok kíváncsi, tőle sokat várok.
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
"...the top three cornerbacks look like rookie Alfonzo Dennard, four-year veteran Kyle Arrington and second-year player Sterling Moore."

Edelman time... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Dowling sérülései:

2012: IR (thigh)
2011: IR (hip, leg)
2010: Played only 5 games (left ankle fracture, hamstring pull and right knee injury)
2008: Hamstring and back injuries
High School: Broken hand and knee injury

Plus he pulled a hamstring at the combine.

ide kellene valami :epicfacepalm:DoM
Hihetetlen, hogy nincs egy ép porcikája sem. Terrence Wheatley a párja.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Dowling sérülései:

2012: IR (thigh)
2011: IR (hip, leg)
2010: Played only 5 games (left ankle fracture, hamstring pull and right knee injury)
2008: Hamstring and back injuries
High School: Broken hand and knee injury

Plus he pulled a hamstring at the combine.

ide kellene valami :epicfacepalm:DoM
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Dowling sérülései:

2012: IR (thigh)
2011: IR (hip, leg)
2010: Played only 5 games (left ankle fracture, hamstring pull and right knee injury)
2008: Hamstring and back injuries
High School: Broken hand and knee injury

Plus he pulled a hamstring at the combine.

ide kellene valami :epicfacepalm:
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
De hogy Chung sem tud 3 meccset sorozatban játszani...Proxi
+1
Nem tudom mekkora szerződést fog kapni, sajnálom is szegényt, de ez így nagyon gáz.
Főleg, hogy szerintem idén elég mély (és ígéretes) SS class lesz a drafton.Boston
Egyáltalán nem bízok, semmilyen DB draftban. Kivéve ha valóban elit tehetségről van szó, és top10-be húzza a csapat.DoM
Olyan DB nincs idén. Én harmadik körnél előbb nem húznék sem DB-t, sem WR-t. Viszont Chung szintű safetyt idén biztos, h lehet találni a harmadik körben is.

Do your job
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De hogy Chung sem tud 3 meccset sorozatban játszani...Proxi
+1
Nem tudom mekkora szerződést fog kapni, sajnálom is szegényt, de ez így nagyon gáz.
Főleg, hogy szerintem idén elég mély (és ígéretes) SS class lesz a drafton.Boston
Egyáltalán nem bízok, semmilyen DB draftban. Kivéve ha valóban elit tehetségről van szó, és top10-be húzza a csapat.

Chungról korábban írtam, amikor tomi-tomival a fizetési sapkáról beszéltünk, hogy szerintem minimálbér körüli összegért simán megtartható. Bár amelyik csapatnál Arrington tud évi 2 milliót keresni...
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
De hogy Chung sem tud 3 meccset sorozatban játszani...Proxi
+1
Nem tudom mekkora szerződést fog kapni, sajnálom is szegényt, de ez így nagyon gáz.
Főleg, hogy szerintem idén elég mély (és ígéretes) SS class lesz a drafton.

Do your job
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Hörni,Chung,Gregory,Bolden,Scott,RasI,White=OUT
Habi
Az NFL karrierjére is keresztet lehet vetni. Az ő college sérüléseit rosszul vuduzta meg a stáb.DoM
IR-re tettük! De hogy Chung sem tud 3 meccset sorozatban játszani...

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hörni,Chung,Gregory,Bolden,Scott,RasI,White=OUT
Habi
Az NFL karrierjére is keresztet lehet vetni. Az ő college sérüléseit rosszul vuduzta meg a stáb.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Hörni,Chung,Gregory,Bolden,Scott,RasI,White=OUT

Tavon-DMC kezdő safety páros 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hölgyek/urak!

Mindenkinek nagyon jó szórakozást és felejthetetlen élményeket kívánok, én itthon 😕 igyekszem majd tartani a frontot a Rams ultrákkal szemben 😊
Remélem sok élménybeszámolóval kényeztettek majd minket, itthon maradottakat.
HA jól emlékszem legutóbb valakinek sikerült egy közös képet készítenie Boddennel. Na ilyenekből szeretnék még jó sokat látni.Boston
én besegítek neked, mint csóró egyetemista 😀nDRo
Én is itt leszek!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hölgyek/urak!

Mindenkinek nagyon jó szórakozást és felejthetetlen élményeket kívánok, én itthon 😕 igyekszem majd tartani a frontot a Rams ultrákkal szemben 😊
Remélem sok élménybeszámolóval kényeztettek majd minket, itthon maradottakat.
HA jól emlékszem legutóbb valakinek sikerült egy közös képet készítenie Boddennel. Na ilyenekből szeretnék még jó sokat látni.Boston
én besegítek neked, mint csóró egyetemista 😀
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
Hölgyek/urak!

Mindenkinek nagyon jó szórakozást és felejthetetlen élményeket kívánok, én itthon 😕 igyekszem majd tartani a frontot a Rams ultrákkal szemben 😊
Remélem sok élménybeszámolóval kényeztettek majd minket, itthon maradottakat.
HA jól emlékszem legutóbb valakinek sikerült egy közös képet készítenie Boddennel. Na ilyenekből szeretnék még jó sokat látni.Boston
Jól emlékszel! 😀
Mindenkinek aki Londonban van javaslom, hogy keveregjen a Tower, Buckingham környékén szombat napközben, mert ott lesznek azok a játékosok is, akiknek van kedve megnézni Londont.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Hölgyek/urak!

Mindenkinek nagyon jó szórakozást és felejthetetlen élményeket kívánok, én itthon 😕 igyekszem majd tartani a frontot a Rams ultrákkal szemben 😊
Remélem sok élménybeszámolóval kényeztettek majd minket, itthon maradottakat.
HA jól emlékszem legutóbb valakinek sikerült egy közös képet készítenie Boddennel. Na ilyenekből szeretnék még jó sokat látni.

Do your job
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most olvastam az NFL.comon, hogy Hörni el sem utazott a csapattal Londonba 😕 ó a túróba...ThundersNFL
Danna fordul is vissza

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Most olvastam az NFL.comon, hogy Hörni el sem utazott a csapattal Londonba 😕 ó a túróba...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Nem tudom volt-e már:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/25/snapshot-nfl-passer-rating-allowed-cornerbacks/

Kyle Arrington felé 155.8 QB rating-el dobnak az ellenfél irányítói. 158.3 a tökéletes. Persze ez kiragadott statisztika...
több mint 11 éve
Sztyopa 306
Reggel a 6.30 as Ryanair géppel mi is megyünk,ott tali!Sztyopa
Sztyopa! Szombat vagy vasárnap reggel? Mert ha vasárnap reggel,akkor mi is azzal megyünk,de az a gép 6-kor indul nem 6.30-kor.kolok1972
Ma,már kint is vagyunk,sima volt az út,örülünk.

Why so serious?
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Reggel a 6.30 as Ryanair géppel mi is megyünk,ott tali!Sztyopa
Sztyopa! Szombat vagy vasárnap reggel? Mert ha vasárnap reggel,akkor mi is azzal megyünk,de az a gép 6-kor indul nem 6.30-kor.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Totál OFF! Megvannak a jegyek!!!! Holnap indulás aztán állat szurkolás! Go Pats ( Remélem a secondary miatt nem fogok zokogni élőben 😀)ParadSEC
Mennyien megyünk innen végül?
Mi mondjuk csak szombat délután indulunk, így a felvezetés nagy része kiesik, de úgyis a vasárnap a lényeg 😊Wyatt
Sajnos jelenleg nagyon csóró vagyok 😕
Nem tudom, hogy lesz-e legközelebb, maximum csak bízni tudok benne...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
Sztyopa 306
Reggel a 6.30 as Ryanair géppel mi is megyünk,ott tali!

Why so serious?
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
akkor a yardokat és a td-ket vette vissza nem a futásokat

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
kicsit off:
azon kívül,hogy hozzám került fantasyben mi az oka,hogy ridley kevesebbet fut? Hörni visszatérése?Janek
21, 18, 13, 22, 28, 16, 17 a futásainak száma idén. Inkább úgy fogalmaznék, hogy volt egy kiugró meccse a Denver ellen. A többi hibahatáron belül van. Illetve Woodhead játékideje nőtt meg, ami a több no-huddle-lal és az egyre több shotgun felállással magyarázható. Plusz most már Vereen is elvehet tőle snappeket.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
kicsit off:
azon kívül,hogy hozzám került fantasyben mi az oka,hogy ridley kevesebbet fut? Hörni visszatérése?Janek
A fumble problémái miatt szerintem. Meg nem futunk, hiszen az ment.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: