New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/Wyatt
Végre valami jó hír!

Ha már PFF. Itt az első hozzászólást hétről-hétre frissítik posztonként az öt legjobb (top) és legrosszabb (bottom) játékossal a bajnokság során.

Patriots játékosok az 1-7. játékhét alapján:

Brady top2; Gronk top2, Vollmer top3 (OT); Jones top3 (43 end); Wilfork bottom3 (43 DT és 34 NT összevont kategória); Mayo top4 (43 OLB); McCourty top4.

Vollmernél mglepő, hogy ennyire elől, Wilforknál, hogy ennyire hátul van. Mayo végre megtalálta karrier posztját WILL-ként? Úgy legyen.

A fizetési sapka kapcsán került elő Vollmer újraigazolása. Nehéz elhinni, hogy egy csapat ne kínálja meg LT fizetéssel, mondjuk Gaither kategóriában idénről:

Signed a four-year, $24.6 million contract. The deal contains $13.5 million guaranteed, including an $8 million signing bonus. 2012: $1 million, 2013: $4.5 million, 2014: $5 million, 2015: $6 million, 2016: Free Agent
Kizárt, hogy ennyit fizessen neki a Pats. Cannon FTW. 😊DoM
Wilfork elég meglepő, rohadt sok fontos playt csinált meg szinte egyedül, és azért a futás elleni jó játéknak is igen fontos szereplője, de legalább ennyire meglep DMC előkelő helye is
Vollmernek kezdő LT fizetést nem hiszem én sem, hogy adunk, de ennyi sérüléssel szerintem egy 5-6 milláért simán belemehet a hosszabbításba, ami korrekt lehet nekünk is

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/Wyatt
Végre valami jó hír!

Ha már PFF. Itt az első hozzászólást hétről-hétre frissítik posztonként az öt legjobb (top) és legrosszabb (bottom) játékossal a bajnokság során.

Patriots játékosok az 1-7. játékhét alapján:

Brady top2; Gronk top2, Vollmer top3 (OT); Jones top3 (43 end); Wilfork bottom3 (43 DT és 34 NT összevont kategória); Mayo top4 (43 OLB); McCourty top4.

Vollmernél mglepő, hogy ennyire elől, Wilforknál, hogy ennyire hátul van. Mayo végre megtalálta karrier posztját WILL-ként? Úgy legyen.

A fizetési sapka kapcsán került elő Vollmer újraigazolása. Nehéz elhinni, hogy egy csapat ne kínálja meg LT fizetéssel, mondjuk Gaither kategóriában idénről:

Signed a four-year, $24.6 million contract. The deal contains $13.5 million guaranteed, including an $8 million signing bonus. 2012: $1 million, 2013: $4.5 million, 2014: $5 million, 2015: $6 million, 2016: Free Agent
Kizárt, hogy ennyit fizessen neki a Pats. Cannon FTW. 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Shiancoe újra edz. Kíváncsi vagyok ha végül 53-ba kerül, esetleg átveszi-e Gronk standard helyét a falban hatodik falemberként és így Gronkot gyakrabban látnánk a számokon kívül, közelebb az oldalvonalhoz. Tavaly elég sokat bukkant fel ott, igaz akkor még nem volt Lloyd, de pozitív eredménye volt, hogy kivették kicsit a darálóból.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.DoM
Most komolyan, ez egyértelmű. Felkerült => KO Ret TDzinedine5
Csempiönsip bébi 😀

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.DoM
Most komolyan, ez egyértelmű. Felkerült => KO Ret TD
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.DoM
A PS körüli huza-vonáknak évek óta nincs értelme... Legalábbis én nem látom a logikát.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Castleai, TB jövő évi emelt fizetésével és a csökkenő dead money-val együtt 20 millió helyünk látszódik 2013-ra. Ebből Wes-nek "köszönhetjük" a felét.

Brady 2014-ben is elvisz ennyi helyet.
Vollmer-t és Chung-ot szinte biztos megkínálják szerződéssel, de a sérüléseik miatt nem túl magas fizetéssel. Optimális esetben ezt elfogadják és egészségesek lesznek. Nagyjából 15 millióból kell megoldani Wes-t (vagy slot WR-t) DB-t és DT depth-et, inside puss rusher-t. Kezelhetőnek tűnik különösebb mutatványok nélkül, de az látszódik, hogy Wes elé nem fognak űrszámokat tartalmazó szerződést letenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Castleai01 New England Patriots 1 528 — Patriots fan
Brady alacsony fizetés nem tűnt fel, akkor ezt alaposan benéztem. Viszont ennek örömére felfedeztem a 2013-as oldalt is (igen, elsőre elsiklottam felette) és 14 millióval kevesebb a dead money, ami adhat némi mozgásteret, kérdés mire/kire költi az FO és ennek fényében változik-e ez a mostani arány (Vollmer, Welker lesz ebből vagy FA DB, DT esetleg Chung, Arrington).DoM
Ahogy ezt most nézegettem éppen ezzel a "dead money'-s összeggel fog jövőre Brady többet keresni...
Szóval az arányok nem hiszem hogy változnának...

Sajnos inkább Welker idei 9 milliója fog "felszabadulni"...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brady alacsony fizetés nem tűnt fel, akkor ezt alaposan benéztem. Viszont ennek örömére felfedeztem a 2013-as oldalt is (igen, elsőre elsiklottam felette) és 14 millióval kevesebb a dead money, ami adhat némi mozgásteret, kérdés mire/kire költi az FO és ennek fényében változik-e ez a mostani arány (Vollmer, Welker lesz ebből vagy FA DB, DT esetleg Chung, Arrington).
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
DoM, szerintem (ill. nekem) teljesen más képet mutat a fizetések aránya. Már az a 8 millió nagy különbségnek tűnik. Ha a támadóké a 100%, akkor a védők nem érik el a 80%-ot. Ha a védőket tekintem 100%-nak, akkor a támadók meghaladják a 125%-ot. Ez nagyon jelentős margin. Ha évi bérnek fogjuk fel ugyanannyira fontos és ugyanolyan minőséget igénylő munkaköröknél, akkor HR-es legyen a talpán, aki ezt a különbséget eladja. 😀
Valóban az átlagok össze-vissza ugrál(hat)nak éppen az adott évi cap menedzselés igénye szerint. Éppen ezért csak azt néztem meg, hogy a jövő évre tervezett fizetések (ez a FO szándéka) hogy alakulnak a TOP10 játékosoknál.
Támadók: Brady (21,8), Mankins (10,0), Lloyd (4,5), Hernandez (4,0), Connolly (3,3) Gronkowski (2,7), Solder (2,3), Fells (1,6), Wendell (1,0), Vereen (0,9). Összesen 52,1 millió.
Védők: Wilfork (10,6), Mayo (5,6), Gregory (2,2), Jones (1,8), DMC (1,8), Hightower (1,8), Ninkovich (1,7), Dowling (1,4), Love (1,1), Wilson (1,0). Összesen: 29,1 millió.
Érdemes megnézni, hogy támadó oldalról nincs benne slot WR és RT, míg védőoldalon Spikes-on kívül nagyjából a kezdőnk kerül ennyibe.
Persze ahogy idén szűkült a különbség, jövőre a távolodás lesz túlzás. Szvsz ennek egyetlen oka van: TB idén occsóért játszik, jövőre bepótolja. Ha az övét kiegyenlítenénk (15-15 milla/év), akkor idén lenne egy 46:31, jövőre meg 45:29 arány. Valahol ez a realitás: kettő a háromhoz a támadók javára.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
peterk2005
Nem sok értelmét látom az átlagoknak, hiszen egy-egy több évre szóló szerződés esetében a nem garantált rész, az adott évi alapfizetés annyira megugrik, hogy rendszeresen módosítás áldozatai lesznek az utolsó évek során, amivel mozgásteret nyer a csapat, és aláíráspénzként szét tudják teríteni több évre amortizálva. A top10-12 játékos után pedig mindkét oldalon egy millió alatti összeggel lehet számolni játékosonként, amitől egyik oldalra sem billen a mérleg.

A fizetési sapka éppen nagyon konkrét, mert FA, draft, cut stb. miatt borzasztó képlékeny tud lenni, általánosságban felesleges beszélni róla.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézegettem a fizetési sapkát (a post annyira pontos, amennyire a linkelt oldal), mert kíváncsi voltam, mennyire érhető tetten a fizetések terén, hogy két elit egységet nem lehet fenntartani a mai NFL-ben és a Pats a passzjátékra költötte a pénzét.DoM
Egy adott évi fizetési sapka csalóka lehet. Csapatot nem 1 évre épít senki, hosszú távon is be kell férni a sapka alá. Ezért jobb megnézni a szerződéseket és azokat évekre leátlagolni. Az alapján pedig Brady 16, Welker 7-8, a két TE fejenként 7-8, Lloyd 4, Mankins 8.5, Connolly 3.3 millió. Ez 54 milla, és még a többieket is azért ki kell fizetni. A fal többi részét, a futókat, csere QB-t, stb. Nincs kedvem végigszámolni, de szerintem legalább 65 jönne ki. Namost, a sapka idén valami 120 millió körül van, amiből óhatatlanul lejön étlagban még jó esetben is 8-10 milla dead cap, hisz nincs csapat, amelyiknél ne lenne 1-2 bust, sérülés, stb. ami miatt ki kell rakni játékosokat. Ez benne van a pakliban. Szóval, így számolva a védelemre kb. 45-50 milla juthat, ami azért lényeges különbség. Főleg hosszú távon, mert ennyi különbség pont azt jelenti, hogy rendszeresen el kell engedni 1-1 igen jó játékost a védelemből, hogy tartható legyen a keret.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Tegnap konkrétan 90 %-ban 1 az 1-ben fogták meg a 4 emberes passrusht. Nem egyszer ott állt tanácstalanul egy-egy Jets OLman, és kereste, hogy hová segítsen be, de nem volt rá szükség. Elég vicces helyzet volt. Kínomban már nevettem...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig idén még a pass rush hiányára se foghatják, mert az idén szemmel láthatóan fejlődött.FViktor93
Ez vitatható. Legjobb esetben hozzák a tavalyi szintet, vagyis Jones tudja pótolni Cartert, Cunningham meg hozzátesz annyit a közöshöz, mint Anderson. Azonban a rotáció teljes hiánya nagy gond. Jonesra lehet mondani, mennyire bízik benne a stáb, hogy egész meccsen a pályán van, de ezt a bizalmat mondjuk 80%-os snapterhelésnél is lehetne érezni és akkor pár krtikus helyzetben legalább némileg frissebbek lennének a lábai.

A pass rushnak általánosságban óriási hiányossága, hogy Wright óta nincs belső pass rush. Cunninghammel próbálkoznak ezzel egyértelmű passz helyzetben, de korai downok és 5-10 yard távolság esetén se jönne rosszul valami dinamika Wilfork mellett középen a passz ellen. Az elég kétségbeejtő, hogy nincs olyan DT a keretben, aki előnyt tudna kovácsolni VW jelenlétéből a fal közepén (Pryor visszatérésben lehet egyedül bízni idén).
DoM
Pryor is, Wright is marhajó ezen a téren, kár, hogy összesen nem tudnak/tak egy szezont kihúzni 😕

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Pedig idén még a pass rush hiányára se foghatják, mert az idén szemmel láthatóan fejlődött.FViktor93
Ez vitatható. Legjobb esetben hozzák a tavalyi szintet, vagyis Jones tudja pótolni Cartert, Cunningham meg hozzátesz annyit a közöshöz, mint Anderson. Azonban a rotáció teljes hiánya nagy gond. Jonesra lehet mondani, mennyire bízik benne a stáb, hogy egész meccsen a pályán van, de ezt a bizalmat mondjuk 80%-os snapterhelésnél is lehetne érezni és akkor pár krtikus helyzetben legalább némileg frissebbek lennének a lábai.

A pass rushnak általánosságban óriási hiányossága, hogy Wright óta nincs belső pass rush. Cunninghammel próbálkoznak ezzel egyértelmű passz helyzetben, de korai downok és 5-10 yard távolság esetén se jönne rosszul valami dinamika Wilfork mellett középen a passz ellen. Az elég kétségbeejtő, hogy nincs olyan DT a keretben, aki előnyt tudna kovácsolni VW jelenlétéből a fal közepén (Pryor visszatérésben lehet egyedül bízni idén).
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látom egyedül vagyok, de nekem nagyon tetszett tegnap a csapat. Végre nem a megszokott 3 negyed villogás majd 1 negyed horror jött, hanem végre akkor játszottunk jól amikor kellett. Ha ez a fajta játék kell ahhoz, hogy végre túl lépjünk a mentális gondokon akkor áldásom rá. Persze nem volt tökéletes a játék, de a W betű a lényeg.
Én nem szidnám az offenset, ez a Jets D a sok hiányzó ellenére is, tegnap elit játékot mutatott be, olyat amit idén még egyszer sem. Nagyon felszívták magukat ellenünk, Landry talán élete meccsét játszotta és rajta kívül is voltak még sokan jó teljesítménnyel. Mondjuk az megérne egy regényt, hogy miért csak a végén működött ennyire jól a no huddle, előtte miért nem. Kicsit azt érzem Bradyn, hogy hihetetlenül görcsös, mert tudja jól, hogy rajta áll vagy bukik minden. Hiába játszik fantasztikusan legtöbbször érzi ő is azt, hogy ez a Defense bármikor képes benyelni nagy játékokat. A rapszodikus teljesítményt én nem a támadok oldalán kérném számon, hanem a védelmen és legfőképpen a secondaryn. Miért van az, hogy tele vagyunk 1-2 körös tehetségekkel és mégis szarok. Pedig idén még a pass rush hiányára se foghatják, mert az idén szemmel láthatóan fejlődött. Én látok potenciált ebben a csapatban egy SB runra, és talán idén végre nem a legvégére fogy majd ki a lendület. FViktor93
Hát nem tudom, nekem a 3 negyed közepesen jó játék utáni 1 negyed horror se tetszett jobban 😀 Bár a végére legalább tényleg változott a forgatókönyv, és tudtunk újítani

több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Látom egyedül vagyok, de nekem nagyon tetszett tegnap a csapat. Végre nem a megszokott 3 negyed villogás majd 1 negyed horror jött, hanem végre akkor játszottunk jól amikor kellett. Ha ez a fajta játék kell ahhoz, hogy végre túl lépjünk a mentális gondokon akkor áldásom rá. Persze nem volt tökéletes a játék, de a W betű a lényeg.
Én nem szidnám az offenset, ez a Jets D a sok hiányzó ellenére is, tegnap elit játékot mutatott be, olyat amit idén még egyszer sem. Nagyon felszívták magukat ellenünk, Landry talán élete meccsét játszotta és rajta kívül is voltak még sokan jó teljesítménnyel. Mondjuk az megérne egy regényt, hogy miért csak a végén működött ennyire jól a no huddle, előtte miért nem. Kicsit azt érzem Bradyn, hogy hihetetlenül görcsös, mert tudja jól, hogy rajta áll vagy bukik minden. Hiába játszik fantasztikusan legtöbbször érzi ő is azt, hogy ez a Defense bármikor képes benyelni nagy játékokat. A rapszodikus teljesítményt én nem a támadok oldalán kérném számon, hanem a védelmen és legfőképpen a secondaryn. Miért van az, hogy tele vagyunk 1-2 körös tehetségekkel és mégis szarok. Pedig idén még a pass rush hiányára se foghatják, mert az idén szemmel láthatóan fejlődött. Én látok potenciált ebben a csapatban egy SB runra, és talán idén végre nem a legvégére fogy majd ki a lendület.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézegettem a fizetési sapkát (a post annyira pontos, amennyire a linkelt oldal), mert kíváncsi voltam, mennyire érhető tetten a fizetések terén, hogy két elit egységet nem lehet fenntartani a mai NFL-ben és a Pats a passzjátékra költötte a pénzét.

A legnagyobb meglepetés a dead money volt, amit a már nem a csapatnál lévő játékosok után cipel a csapat. Összességében majdnem 19 millió dollár. Olyan tételekkel a súlyosabbak között, mint Light és Bodden 3-3, Ty Warren 2.75, TBC 2, Ochocinco 1.7 millió.

10 legnagyobb cap value a fizetési sapkában idén:



A special teams ebben nincs benne. Gostkowski elég előkelő helyen található a három milliójával idén (hetedik legtöbb csapatszinten). Slater 1.466; Meskó 0.594 millió.

9 millió szabad hely van az idei sapkában.DoM
És mennyivel jobb is lenne nekünk, ha Boddennek és Warrennek még lenne lába 😕

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nézegettem a fizetési sapkát (a post annyira pontos, amennyire a linkelt oldal), mert kíváncsi voltam, mennyire érhető tetten a fizetések terén, hogy két elit egységet nem lehet fenntartani a mai NFL-ben és a Pats a passzjátékra költötte a pénzét.

A legnagyobb meglepetés a dead money volt, amit a már nem a csapatnál lévő játékosok után cipel a csapat. Összességében majdnem 19 millió dollár. Olyan tételekkel a súlyosabbak között, mint Light és Bodden 3-3, Ty Warren 2.75, TBC 2, Ochocinco 1.7 millió.

10 legnagyobb cap value a fizetési sapkában idén:



A special teams ebben nincs benne. Gostkowski elég előkelő helyen található a három milliójával idén (hetedik legtöbb csapatszinten). Slater 1.466; Meskó 0.594 millió.

9 millió szabad hely van az idei sapkában.

Nem látok borzasztó nagy kilengést a támadók irányába.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Tudom, hogy mindig lehet kifogásokat keresni, de ez a Jets OL überbrutálisnak tűnik (megjegyzem Moore FA lehet a szezon végén, óriási erősítés lehetne), nagyon durván megfogta a védőfalunkat az egész mérkőzés alatt (kivéve a legvégén szerencsére). Nem sok ilyen volt/lesz szerintem.
Ettől függetlenül a passz elleni védekezésre nincs mentség. Tudom, h sokaknak nem fog tetszeni, de nem csak a secondaryben, hanem az LB sorban sem...
A kiélezett helyzetekben pedig még mindig érződik az iszonyat görcsösség és merevség. De hátha egy ilyen győzelem kellett, hogy átlépjük az árnyékunkat.

Do your job
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 016 — Ajmo Vatreni
Kezdem azt hinni, hogy mentálisan nem tudja a támadósor elviselni, hogy évek óta 16-19 meccsen kell a maximum tőlük a passzjátékban, mert különben nem nyer meccset a csapat.

Ehhez most hozzájön, hogy egyik tight end sem egészséges; az O playcalling vagy túl konzervatív vagy túl agresszív; a passz elleni védelem sosem látott mélységben és lassan tényleg rászolgál a liga legrosszabbja jelzőre.

Aggasztó, hogy nem látni a kiutat. Különösen az AFC mezőnyét elnézve. A hagyományos top csapatok mind inkább középszerűek ilyen-olyan okokból (közte a Pats is).DoM
A mentális részét én Bradyn érzem igazán. Ez jön ki a szoros mecsek végén, mert, bármit is nyilatkoznak, tudják, hogy ha 2 perccel a vége elött támad az ellenfél és max 6 ponttal megyünk, akkor nagy a valószínűsége a zacskónak.

Az O playcalling ...Szereztünk egy mélységi elkapót, aki a szélen játszik, erre kb annyi hoszú játék jön Joshtól, mint aikor Slater rohangászott ott. Vereen elkezdte a meccset 4 futás 21 yard, utána kispad. Erőltetjük Woodheadet középen?! Érthetetlen. Túl akarjuk kombinálni az egészet. Tudom, hogy szar és hiányos az O-fal (ami BB hibája is), de akkor kalkulálják bele és olyan playcalling legyen. Ez ellen a harmatos Jets ellen, volt kb 4 jó drive-ja a leendő HOF-nak.

A secről értelme sincs beszélni.

Abban bízok csak, hogy valami elképesztő formaidézitésen dolgoznak Foxboroban és januárra leszünk jók.