New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Totál OFF! Megvannak a jegyek!!!! Holnap indulás aztán állat szurkolás! Go Pats ( Remélem a secondary miatt nem fogok zokogni élőben 😀)ParadSEC
Mennyien megyünk innen végül?
Mi mondjuk csak szombat délután indulunk, így a felvezetés nagy része kiesik, de úgyis a vasárnap a lényeg 😊

több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Totál OFF! Megvannak a jegyek!!!! Holnap indulás aztán állat szurkolás! Go Pats ( Remélem a secondary miatt nem fogok zokogni élőben 😀)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Emiatt lehet jókat vitatkozni, hogy melyik statisztika releváns.tomi-tomi
„Én csak abban a statisztikában hiszek, amit magam hamisítottam.”
(Churchillnek tulajdonított mondás- még ha nem is ő mondta, én kinézem belőle, hogy gondolt hasonlókat. 😊 )

több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Van ott azért kilenc helyes mozgás is, és több négy-öt-hat helyes is. A két szélső érték távolsága jelentősen szűkült, szerintem ez jelentős változás (javulás). Az NFL-ben anomáliának számít a túl nagy (sok) klassziskülönbség.) Szerintem alapvetően jó a CHFF mutatója, amit javasoltam, az finomítás. Annak meg is felelt. Azért számoltam ki, mert én is kíváncsi voltam, hogy mekkora az eltérés a két számítási módszer között.

Igen, hat-hét forduló alapján legfeljebb tendenciákat, változásokat lehet kimutatni.

Kevés olyan statisztikát tudsz mondani (főleg az NFL-ben!), amelyik ne lenne relatív. Nemcsak az OL-nak nincs abszolút viszonyítási pontja, tulajdonképp semminek. Emiatt lehet jókat vitatkozni, hogy melyik statisztika releváns.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, Tomi, én olyan nagy különbséget nem látok a két számítás között. Persze van 1-2 hely mozgás ide-oda, de annak nincs különösebb jelentősége.

Egyébként is, a csapatrészekkel kapcsolatos statisztikákkal úgy vagyok, mint az egyéni statisztikákkal, vagy a 4-5 meccs alapján számolt csapat statottak. Túl sok következtetést nem lehet levonni belőlük. (A karrier statok, illetve szezon statok jobbak, de az meg ugye idény közben nincs, illetve a formaingadozás miatt nem biztos, hogy aktuális. 😊)

Az oline minősége pl. sosem abszolút mérték, hanem mindig relatív. Relatív a szemben levő dline-hoz viszonyítva. És még ezen belül sem mindegy, hogy mit nézünk. Mert lehet, hogy egy ligaelső oline elbukik egy liga harmincadik dline-al szemben, ha az oline erőssége pont az, ami (az amúgy gyenge) dline erőssége is. Mondjuk, ha egy oline elit futás támogatásban, akkor egy olyan dline ellen, amelyik elit futás védekezésben, de ligautolsó passrushban, még simán vesztesen jöhet le a pályáról, ha a támadósor egészének passzképessége gyenge. (Akár a QB miatt mondjuk.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez mennyire reális?
A PFF szerint a Patriots O-line 7. legjobb a ligában (pass block 16., run block 3., büntetések 1.).

(Ez szerintem mellément: Coldhardfootballfacts szerint az NFL legjobb támadófala a Patriots-é (running yards/att. 11., negative pass plays 3., 3rd down conversion 3.).)Gogo
Mindkét számítási módszer megkérdőjelezhető. A PFF az egyéni értékeléseket összesíti - ezt tekinti egy egység mérőszámának. Valószínűleg semmit nem hallottak csapatteljesítmény méréséről. Valami alapja van a sorrendjüknek, de távolról sem valós helyezések jönnek ki.
A CHFF-é már sokkal jobb, ők valóban az OL- teljesítményét mérő mutatókat alkalmaznak. Ott viszont a három faktort azonos súlyúnak tekintik - szerintem vehetnék a fáradságot, hogy reálisabb súlyozást alkalmazzanak. Vagy ha úgy döntenek, hogy ezek azonos súlyúak, akkor ne egyszerű helyezési szám átlagolással alakítsák ki a végső sorrendet. (Létezik az a módszer, amelyik a sokaság két végpontja között a távolságokat tükröző helyezési számokat oszt ki. Például futásnál a 16. helyezett Tampa fél yard-dal jobb, mint az utolsó Steelers és majdnem két yard-dal gyengébb az első Frisconál. Pontos értékelésnél cca 24-26. helyet érne el a TB.) Szóval, ők sokkal közelebb járnak egy ténylegesen reális sorrendhez.

Kiszámolgattam. Íme:

1. Giants 11,00
2. Bills 11,67
3. Pats 12,00
4. Texans 13,67
5. Steel. 13,67
6. Titans 14,00
7. 49-ers 14,50
8. Saints 15,00
9. Broncos 15,33
10. Chiefs 15,33
11. Ravens 16,67
12. Redsk. 17,00
13. Falcons 17,33
14. Cowboys 17,33
15. Lions 17,67
16. Vikings 18,17
17. Eagles 19,50
18. Dolph. 19,67
19. Colts 20,00
20. Jets 20,00
21. Packers 20,33
22. Bears 20,83
23. Browns 20,83
24. Raiders 21,00
25. Bucs 21,00
26. Panth. 21,33
27. Charg. 22,00
28. Rams 22,50
29. Seahaw. 23,33
30. Bengals 25,17
31. Jaguars 26,67
32. Cards 28,67

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez mennyire reális?
A PFF szerint a Patriots O-line 7. legjobb a ligában (pass block 16., run block 3., büntetések 1.).

(Ez szerintem mellément: Coldhardfootballfacts szerint az NFL legjobb támadófala a Patriots-é (running yards/att. 11., negative pass plays 3., 3rd down conversion 3.).)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
És mit szólnál mondjuk Brandon Moore-hoz? 33 éves és sztem az egyik legjobb játékos a posztján. Kicsit olyan nekem mint Neal feketében 😊 + még a Jets orra alá is borsot lehetne törni, ami ugye megfizethetetlen.Boston
Azon túl, hogy csak 1-2 évre megoldás, ami szerint csak udfa guardok jönnék tanulni, egyáltalán nem bízok benne, hogy tartani tudja a már mostanra is kicsit megkopott játékminőséget. Nem régen volt sérülése. Egyáltalán nem életbiztosítás, és csak látszólagos biztonsági hálót nyújtana a csapat számára.
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
RG-t én biztos draftról oldanám meg első kör végén. Reálisan tartom, hogy ott még lehessen Zeitler szintű játékost találni.DoM
És mit szólnál mondjuk Brandon Moore-hoz? 33 éves és sztem az egyik legjobb játékos a posztján. Kicsit olyan nekem mint Neal feketében 😊 + még a Jets orra alá is borsot lehetne törni, ami ugye megfizethetetlen.
HA draftról akarjuk megoldani a dolgot, akkor remélem az elején húzzuk valamelyik Bama falembert. És nagyon remélem, h nem fogunk megint kidobni egy rakás korai picket a secondaryre, nopláne egy elkapóra.

Do your job
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/Wyatt
Végre valami jó hír!

Ha már PFF. Itt az első hozzászólást hétről-hétre frissítik posztonként az öt legjobb (top) és legrosszabb (bottom) játékossal a bajnokság során.

Patriots játékosok az 1-7. játékhét alapján:

Brady top2; Gronk top2, Vollmer top3 (OT); Jones top3 (43 end); Wilfork bottom3 (43 DT és 34 NT összevont kategória); Mayo top4 (43 OLB); McCourty top4.

Vollmernél mglepő, hogy ennyire elől, Wilforknál, hogy ennyire hátul van. Mayo végre megtalálta karrier posztját WILL-ként? Úgy legyen.

A fizetési sapka kapcsán került elő Vollmer újraigazolása. Nehéz elhinni, hogy egy csapat ne kínálja meg LT fizetéssel, mondjuk Gaither kategóriában idénről:

Signed a four-year, $24.6 million contract. The deal contains $13.5 million guaranteed, including an $8 million signing bonus. 2012: $1 million, 2013: $4.5 million, 2014: $5 million, 2015: $6 million, 2016: Free Agent
Kizárt, hogy ennyit fizessen neki a Pats. Cannon FTW. 😊DoM
na ezért nem nézek én már PFF-t.. annyi hülyeséget láttam már ott, h az fáj
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ja, és szinte hasonlóan gyengén védekezzük le a TE-eket és a RB-eket - ez meg a S-ken kívül még a LB-eink sara (Azt hiszem, Boston írta is a Jets meccs után.)
tomi-tomi
1-2 éve lehetett hír, hogy Mayo versenysúlya már 250 font körül mozog, mert így jobban bírja a sok ütközést. Most van mellette két dömper, plusz a 4emberes frontokkal ő is jobban van védve. Lehet hatékonyabb lehetne passz ellen, ha 235-240-re fogyasztana.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Javítom magam. Kijött az outsiders statisztikája, nem a 2. WR-ek (8. hely) gyilkolnak, hanem az "egyéb" elkapók (32. hely). Mondjuk ez is Arrington - nickel-ben ő a slot CB. Ja, és szinte hasonlóan gyengén védekezzük le a TE-eket és a RB-eket - ez meg a S-ken kívül még a LB-eink sara (Azt hiszem, Boston írta is a Jets meccs után.)

DoM, szerintem TB kifutó szerződését csak végszükség esetén fogja Kraft és a FO úgy átalakítani, hogy esetleg a Brady-korszak után nagy dead money maradjon emiatt.
Azoknak a szükséges FA mozgásoknak, amelyeket leírtál, minden valószínűség szerint Welker piaci fizetésének és az ajánlott összegnek a különbségéből szándékoznak cap space-t teremteni. Welker-nek egyszerűen nem ajánlhatnak többet üzleti logika alapján, mint 2 év 12 millióért. Így kijönne 21,5 három évre, nagyjából középút lenne az állítólagos 16/két év ajánlat és a 24/három év igény között. Mindenki eldöntheti, hogy ez meg fog-e felelni Wes-nek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bradynek a közel 10 milliós alapbére 2013-2014-re olyan összegnak tűnik, amelynek egy része biztosan mozdítható szerződéshosszabbítás esetén bónusz formájában.

Chung miatt aggódon a legkevésbé, mert minimumbér közeli összeggel probléma nélkül megtarthatónak érzem. Billsnél történő csapat-szétverés, nagytakarítás esetén Byrd lehetne ideális FA célpont.

A front7 esetén Bequette nagy kérdőjel. Ha abból indulunk ki, hogy mekkora százalékban lett kezdő Pats játékos olyan valakiből, aki újoncként még pályára sem került, akár már most lehetne cuttolni. Viszont, ha beletudna szólni a DE rotációba, akkor azért nincs nagy baj. Főleg, ha sikerülne szerezni egy kezdő, NFL átlagot kicsit meghaladó 3tech DT-t. Csodákat tenne a védőfallal. Vitán felül FA prioritásnak kell lennie.

RG-t én biztos draftról oldanám meg első kör végén. Reálisan tartom, hogy ott még lehessen Zeitler szintű játékost találni.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nagyon jó lenne, ha maradna. Ha egészséges, elit RT és elit LT backup - minimum. Egy normális RG kéne még Connolly mögé-mellé, s akkor nyolc OL-emberrel (hét aktívval) meg lenne oldva a stabil támadófal. 5-6 millát már komoly bűvészkedéssel/áldozattal lehet kiszorítani neki.
Ha a jövő évi újoncok fizetését megoldottnak tekintjük a cap emelkedéssel és a roster végének alakítgatásával, akkor nagyjából 20 millióból kell megoldani Vollmer-t, Chung-ot, Wes-t. Ez így elég lenne, de akkor semmi nem történne DT és DB fronton. Nem lenne Arrington, Moore, Brace, Pryor. Ras-I szinte biztos, hogy üveg, tehát kell egy 2. CB, Chung vagy egy vele legalább azonos szintű S kihagyhatatlan, DT depth nem létezik (DE és LB sem nagyon). Ennyit draft-ról nem fogunk tudni megoldani.
Szóval, ha piaci árak közelében maradunk, akkor szvsz nagyon leegyszerűsítve Vollmer-Chung-Wes hármasból kettő maradhat, legnagyobb esély Wes kiesése. Én nem választanék, inkább alkudozzanak. Hárman engedjenek 5-6 milliót, a csapat szempontjából ez lenne az optimális. Nem ez a nagyobb esély.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vollmer kapcsán pont azt írtam, hogy a sérülései miatt olcsó szerződést köthetünk vele. De azért nagy kérdés lesz, hogy ő mit vár el, illetve lesz-e olyan csapat, aki megbízható LT-t lát benne. Nem lenne baj, ha még a piac előtt megállapodnának vele.tomi-tomi
A sérülések miatt is elég jó támpontnak érzem Gaitheré szerződését. Szinte állandó hátprobléma, és az éppen aktuális apró. Mindezt persze felülírja, ha Vollmer minden áron maradni akar. Pont a sérülései miatt lehet nem tud majd visszautasítani egy nagy szerződést. Plusz ő már 29 éves lesz jövő nyáron. Ha idén nem jön neki össze a nagy zsé, akkor jó eséllyel már nem is fog.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Wilfork elég meglepő, rohadt sok fontos playt csinált meg szinte egyedül, és azért a futás elleni jó játéknak is igen fontos szereplője, de legalább ennyire meglep DMC előkelő helye is
Vollmernek kezdő LT fizetést nem hiszem én sem, hogy adunk, de ennyi sérüléssel szerintem egy 5-6 milláért simán belemehet a hosszabbításba, ami korrekt lehet nekünk isWyatt
Wilfork fenn van szinte minden play-ben. A PFF meg minden egyes játékot külön-külön értékel; hiába néhány nagy játék, a sok éppen (szerintük) átlag alatti play leviszi a mutatóját. A passz elleni játéka nagyban javítana ezen, de ebben idén max. a favágó munkát csinálja meg. Van az eredményben igazság is, de benne van a PFF eredményeinek korlátozottsága is.
DMC egy meccsen volt gyenge, a többin jó volt. Idén Arrington-ra jár rá a rúd. A változatosság kedvéért nem az 1. WR-ek, hanem a 2. WR-ek szopatnak minket halálba. (A Jets meccs kivétel, de ott miután DMC S-t játszott, így Arrington téblábolt Kerley mellett.)
Vollmer kapcsán pont azt írtam, hogy a sérülései miatt olcsó szerződést köthetünk vele. De azért nagy kérdés lesz, hogy ő mit vár el, illetve lesz-e olyan csapat, aki megbízható LT-t lát benne. Nem lenne baj, ha még a piac előtt megállapodnának vele.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/Wyatt
Végre valami jó hír!

Ha már PFF. Itt az első hozzászólást hétről-hétre frissítik posztonként az öt legjobb (top) és legrosszabb (bottom) játékossal a bajnokság során.

Patriots játékosok az 1-7. játékhét alapján:

Brady top2; Gronk top2, Vollmer top3 (OT); Jones top3 (43 end); Wilfork bottom3 (43 DT és 34 NT összevont kategória); Mayo top4 (43 OLB); McCourty top4.

Vollmernél mglepő, hogy ennyire elől, Wilforknál, hogy ennyire hátul van. Mayo végre megtalálta karrier posztját WILL-ként? Úgy legyen.

A fizetési sapka kapcsán került elő Vollmer újraigazolása. Nehéz elhinni, hogy egy csapat ne kínálja meg LT fizetéssel, mondjuk Gaither kategóriában idénről:

Signed a four-year, $24.6 million contract. The deal contains $13.5 million guaranteed, including an $8 million signing bonus. 2012: $1 million, 2013: $4.5 million, 2014: $5 million, 2015: $6 million, 2016: Free Agent
Kizárt, hogy ennyit fizessen neki a Pats. Cannon FTW. 😊DoM
Wilfork elég meglepő, rohadt sok fontos playt csinált meg szinte egyedül, és azért a futás elleni jó játéknak is igen fontos szereplője, de legalább ennyire meglep DMC előkelő helye is
Vollmernek kezdő LT fizetést nem hiszem én sem, hogy adunk, de ennyi sérüléssel szerintem egy 5-6 milláért simán belemehet a hosszabbításba, ami korrekt lehet nekünk is

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/Wyatt
Végre valami jó hír!

Ha már PFF. Itt az első hozzászólást hétről-hétre frissítik posztonként az öt legjobb (top) és legrosszabb (bottom) játékossal a bajnokság során.

Patriots játékosok az 1-7. játékhét alapján:

Brady top2; Gronk top2, Vollmer top3 (OT); Jones top3 (43 end); Wilfork bottom3 (43 DT és 34 NT összevont kategória); Mayo top4 (43 OLB); McCourty top4.

Vollmernél mglepő, hogy ennyire elől, Wilforknál, hogy ennyire hátul van. Mayo végre megtalálta karrier posztját WILL-ként? Úgy legyen.

A fizetési sapka kapcsán került elő Vollmer újraigazolása. Nehéz elhinni, hogy egy csapat ne kínálja meg LT fizetéssel, mondjuk Gaither kategóriában idénről:

Signed a four-year, $24.6 million contract. The deal contains $13.5 million guaranteed, including an $8 million signing bonus. 2012: $1 million, 2013: $4.5 million, 2014: $5 million, 2015: $6 million, 2016: Free Agent
Kizárt, hogy ennyit fizessen neki a Pats. Cannon FTW. 😊
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Shiancoe újra edz. Kíváncsi vagyok ha végül 53-ba kerül, esetleg átveszi-e Gronk standard helyét a falban hatodik falemberként és így Gronkot gyakrabban látnánk a számokon kívül, közelebb az oldalvonalhoz. Tavaly elég sokat bukkant fel ott, igaz akkor még nem volt Lloyd, de pozitív eredménye volt, hogy kivették kicsit a darálóból.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninko és Mayo is bekerült a PFF hét csapatába 😊
(Meg Zolika is 😊)

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.DoM
Most komolyan, ez egyértelmű. Felkerült => KO Ret TDzinedine5
Csempiönsip bébi 😀

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.DoM
Most komolyan, ez egyértelmű. Felkerült => KO Ret TD
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.DoM
A PS körüli huza-vonáknak évek óta nincs értelme... Legalábbis én nem látom a logikát.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....nDRo
A meccs előtti aktiválása miatt én arra számítottam, hogy "4 units" ember lesz a special teamsben. Védőként teljesen rendben van, hogy nem volt a pályán. Ezért nem sok értelme volt felkerülni a PS-ből.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Az komoly, hogy a PS-ből előléptetett Tarpinian csak kickoff return egységben szerepelt a Jets ellen.DoM
Addig örüljünk míg nem látjuk a pályán....