New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Nekem ez az O sokkal jobban tetszett, mint a múlt heti. Sry ez van. Még akkor is, ha TB egyáltalán nem játszott jól, lehet nyugodtan hőbörögni...
A D pedig Bodden és Big Al kivételével kezdő felállásban lépett pályára és rohadt szerencsés volt... JC INT-je a szezon egyik legröhejesebb jelenete volt....
tomi-tomi írta pár hete, hogy ebben a D-ben nem is a secondary a legnagyobb gáz, hanem az LB sor. Számomra ez a tegnapi meccs ezt a tételt igazolta. Lehet 4-3 felállásban játszani, de ahhoz olyan linebackerek kellenek. Ninkovich egy vicc ebben a rendszerben (ezen is lehet bátran hőzöngeni), Spikes nulla coverben, MAyo pedig ha ennél szürkébb lenne észre sem lehetne venni... A szörnyű az, hogy a kiválása sem igazán tűnt fel a játékban... Ennél sokkal gyorsabb, agilisabb és coverben használható LB-k kellenének. Szerintem.
1 nagy pozitívumot látok 4 meccs után, az pedig az OL ( a hülye szabálytalanságok ellenére ) és főleg Nate barátunk, aki ellen kézzel lábbal tiltakoztam hónapokon keresztül. Solder 1. köröshöz méltóan teljesít eddig.
Meskó Zoli meg olyan gyönyörűen puntolt tegnap, hogy öröm volt nézni.

Do your job
több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Jó reggelt!

Nagyon izgalmas, hogy a védelmünk igencsak megosztja a közösséget és valahol mindkét oldalnak igazat is tudok adni így 4 kör után. A magam részéről minden ellenünk vezetett drive-nak úgy futok neki, hogy TD-t kapunk. Ez az alapbeállítás. Ha bármi más történik, máris tudok örülni. 😊
Ja és még egy. Soha nem várnám el a nyilvánvalóan sérült gyerekemtől, hogy lediplomázzon. Az izgatna igazán, hogy kik és milyen döntéseik miatt lett sérült a gyerek, vagy egyszerű balesetek történtek-e. Külön pikantéria, hogy ennek a gyereknek a testvére országos versenyeket nyerő tehetség, akitől már egy négyes is katasztrófa.
Nagyon érdekes lesz, hogy egy ennyire kétarcú csapattal mire tudunk majd jutni. A legnagyobb valószínűsége egy play-offnak, majd pedig egy ottani első-második körös vereségnek van. A tévedés jogát fenntartom. 😊
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Témánál vagyunk. A csapat nyert: a védelem hozta magát, kit érdekel a játék, amikor csak ennyi pontot kaptak. A csapat kikap, Brady miért nem dobott több TD-t, eladott labdáival cserben hagyta a védelmet, azért természetfeletti teljesítményt nem lehet tőlük elvárni.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
Hidd el én sem bántani akarom őket, elvégre EZ a MI VÉDELMÜNK, legyen az győzelem vagy vereség a végén... 😊

Az eddigi 4 meccs alapján viszont nem kimondottan fényesek az idei kilátásaink sem sajnos ezen a fronton...

A "középszerűség" pedig "nem elfogadható" semmilyen értelemben ha a kedvenc csapatunkról van szó... Ennyi az egész... 😉
(Főleg látván a Jets-Ravens összecsapás első félidejét... Ha csak fele ilyen jó lennének a mi srácaink is egy szavam sem lenne... Illetve lenne de csakis pozitív értelemben...) 😊Castleai01
Nyugi, én inkább veled vagyok. Ez a védelem szar. Pass rush nincs és az nem a sérültektől függ. Tuti jobbak lennénk a sérültekkel, ami megjegyzem már tényleg tragikus (Ras-I, Bodden, Big Al, Wright, Pryor, multkor Chung, most Mayo), de néha fogalmuk nincs mi történik a pályán.

Viszont nekem kettő plusz egy játékos nagyon bántotta a szememet. Price és Cuni, gyakorlatilag nem játszanak. Egy második és egy harmadik kör. Ott konkrétan kezdő játékosokat kéne draftolni. Nyilván jobban ért hozzá BB, de lehet, hogy a draftot másnak kéne intézni, mert ez egy vicc és ezt nem kompenzálja, ha kukázunk valakit.
Ellis pedig nem ér 4 milliót. Szart se csinál.

A meccsen egyébként az O OK volt, bár én ennél is többet futtatnám Ridleyt.
(Lehet, hogy csak bele akarom magyarázni, de TB azért nézhetne néha másfelé is, mert néha úgy tünt, hogy csak Welkert keresi.)

És továbbra sem értem, hogy mi a fasznak kellet sima ST játékosokkal telepakolni a keretet, aztán Ideghbo meg White kell, hogy a pályán legyen a D-ben. Nem szerettem Vödört, de jelentkezzen aki szerint az Ideghbo, Barret, Brown (na ő sem tudja néha hol jár, és nem a sérülések miatt játszik) trionál eggyütesen nem jobb.
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hidd el én sem bántani akarom őket, elvégre EZ a MI VÉDELMÜNK, legyen az győzelem vagy vereség a végén... 😊

Az eddigi 4 meccs alapján viszont nem kimondottan fényesek az idei kilátásaink sem sajnos ezen a fronton...

A "középszerűség" pedig "nem elfogadható" semmilyen értelemben ha a kedvenc csapatunkról van szó... Ennyi az egész... 😉
(Főleg látván a Jets-Ravens összecsapás első félidejét... Ha csak fele ilyen jó lennének a mi srácaink is egy szavam sem lenne... Illetve lenne de csakis pozitív értelemben...) 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
GhostLead New England Patriots 295
Felőlem. Ahhoz van jogod, amihez csak akarod, természetesen elmondhatsz mindent, amit akarsz. Viszont cserébe én is el fogom mondani a saját szövegem. Ha mindenki egészséges lenne ebből a cseszett védelemből, és akkor játszanának ilyen szarul, azt mondanám, hogy jogos a kritika, de azért egy olyan meccs után, amikor két kulcspillanatban is megszerezték a labdát, miután kiesett a védelem egyik, ha nem a legjobb játékosa is, a nevetséges pass rushról és a nem létező secondaryről már nem is beszélve, akkor ne azon lovagoljunk már, hogy 500 yard (amiből mondom mégegyszer az utolsó drive-ot akkor sem fogom számolni), hanem, hogy gyakorlatilag 19 (de inkább 13) ponton tartottuk azt az ellent, amelyik elkente a Jets száját, egy teljesen foghíjas D-vel. Semmi értelmét nem látom a jelen állapotokat figyelembe véve őket kéne fikázni. Nem jók, de erőn felül teljesítettek. Ha minden meccsen lesz +2 labdaszerzésük, és nem engednek TD-t, csak 18 pontos előnyben, hát pont túlélem majdWyatt
+1 egyetértek Wyatt-l!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felőlem. Ahhoz van jogod, amihez csak akarod, természetesen elmondhatsz mindent, amit akarsz. Viszont cserébe én is el fogom mondani a saját szövegem. Ha mindenki egészséges lenne ebből a cseszett védelemből, és akkor játszanának ilyen szarul, azt mondanám, hogy jogos a kritika, de azért egy olyan meccs után, amikor két kulcspillanatban is megszerezték a labdát, miután kiesett a védelem egyik, ha nem a legjobb játékosa is, a nevetséges pass rushról és a nem létező secondaryről már nem is beszélve, akkor ne azon lovagoljunk már, hogy 500 yard (amiből mondom mégegyszer az utolsó drive-ot akkor sem fogom számolni), hanem, hogy gyakorlatilag 19 (de inkább 13) ponton tartottuk azt az ellent, amelyik elkente a Jets száját, egy teljesen foghíjas D-vel. Semmi értelmét nem látom a jelen állapotokat figyelembe véve őket kéne fikázni. Nem jók, de erőn felül teljesítettek. Ha minden meccsen lesz +2 labdaszerzésük, és nem engednek TD-t, csak 18 pontos előnyben, hát pont túlélem majd

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hát a faszom, de komolyan. Konkrétan ember nem marad ebből a szerencsétlen védelemből, 99 yard egy halál komolytalan végjátékban jött, de így is volt két game change int, és a fontos helyzetben még csere játékosokkal is tartotta magát a D. Most komolyan kell itt már faszkodni... Ja igen, és pont leszarom, ha egy megnyert meccsen kapunk egy 100 yardos td-t, vagy kettőt, amíg jönnek a TO-k
Az O nem volt rossz, jó kis kiegyenlített támadásvezetések, Tom meg lassan minden héten dönt egy rekordot. Remélem a Jets ellen sem szakad meg a 30+-os sorozatWyatt
Kedves Wyatt!

Elnézésedet kérem (És persze mindenki mástól is akit esetleg szintén sért...) a F...szkodásomért, én abban a tudatban éltem hogy a Saját Véleményemet kifejthetem ezen a fórumon még akkor is ha ennek egy része nem is egyezik a "hangadók" álláspontjával az adott csapatrészt (Védelem) illetően...

Ezen jó szokásomon engedelmeddel a közeljövőben sem kívánok felhagyni, főleg ha a látottak és a statisztikai adatok összessége ilyesfajta hozzászólásokat vált ki belőlem... 😊

A "tévedés jogát" természetesen fenntartom, amint jól fog teljesíteni a D, a dicsérő szavak sem maradnak majd el részemről... 😉

Maradok töretlen híved!
(C)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Jerod Mayo's injury is not season-ending but he'll be gone for a while.
MCL sérülés. 6 hét kiesés várhatóan... :/ de legalább nem ACL és season-ending

Fafej: bokaficamszerűség.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A D viszont ma sem volt számomra meggyőző...
Az 500+ yard magáért beszél sajnos... 😕
(Persze tudom hogy jönnek majd a "garbage time"-os hozzászólások meg hogy a fontos pillanatokban jöttek a labdaszerzések meg a sérülések...) 😉Castleai01
Hát a faszom, de komolyan. Konkrétan ember nem marad ebből a szerencsétlen védelemből, 99 yard egy halál komolytalan végjátékban jött, de így is volt két game change int, és a fontos helyzetben még csere játékosokkal is tartotta magát a D. Most komolyan kell itt már faszkodni... Ja igen, és pont leszarom, ha egy megnyert meccsen kapunk egy 100 yardos td-t, vagy kettőt, amíg jönnek a TO-k
Az O nem volt rossz, jó kis kiegyenlített támadásvezetések, Tom meg lassan minden héten dönt egy rekordot. Remélem a Jets ellen sem szakad meg a 30+-os sorozat

több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Felemás érzéseim vannak a Raiders elleni győzelmet illetően... :/

Az O hozta a "kötelezőt" (30+ pont!!!) és végre nem csak passzoltunk hanem a futókat is jó hatásfokkal vontuk játékba. BJGE-től ez az amit várunk, Ridley pedig nagyon robbanékony, benne valahogy mindig érezni lehet a "Big Play" lehetőséget is... 😊
(Remélem "Fafej" sérülése nem komoly de nem nézet ki túl jól ahogy "leszökelt"...) 😕

Welker megint extraklasszis teljesítményt nyújtott, Deion is "beköszönt" és Ocho-nak is volt 1-2 fontos elkapása...
(Egyedül Gronk volt ma szürkébb, de nem csodálom azok után amilyen terhelést kapott múlt héten és hát neki blokkolási feladatai is vannak...)

A D viszont ma sem volt számomra meggyőző...
Az 500+ yard magáért beszél sajnos... 😕
(Persze tudom hogy jönnek majd a "garbage time"-os hozzászólások meg hogy a fontos pillanatokban jöttek a labdaszerzések meg a sérülések...) 😉
Ez mind szép és jó, de számomra az összkép továbbra is siralmas ezen a fronton, győzelem ide vagy oda...
Nyomás továbbra sincs az ellen irányítóján, a secondary munkája meg igazából értékelhetetlen...
Chung, McCourty és Arrington hoztak ma is elfogadható szintet, a többiek sajnos nem ütötték meg még ezt a szintet sem...
Mindenesetre érdekes volt látni hogy Mayo kiesése igazából meg sem látszott... És ezt nem jó értelemben mondom....
(Remélem minél korábban vissza tud térni, de ahogyí elnéztem örülhetünk ha ez 4-6 héten belül megtörténik... Az hogy rá sem tudott állni a sérült térdére nem sok jóval kecsegtet...) 😕

Mindenesetre gratulálok a csapatnak, a győzelem az győzelem!!! 😊
(Remélem tanulunk a hibáinkból és csak még jobbak leszünk általuk.) 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Hát nem most jön el a védelem feltámadásának ideje. Ras-I, Bodden, Big Al out. :/zinedine5
Bodden kezd injury prone-nak tűnni...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Hát érdekes lesz ez a mai meccs az egyszer biztos...

Afelől semmi kétségem hogy az O szállítani fogja a 30+ pontot, a D meg úgy-ahogy fogni fogja a futást... Az igazi kérdés az lesz hogy Campbell is 300 yard felett fog-e passzolni ellenünk vagy sem... (A lyukas secondary és a sérülések sem lehetnek kifogás ez esetben...)

Mindemellett tudom hogy ennek a D-nek idő kell hogy összeálljon és elég ha csak a szezon második felére, végére húzzák le a rolót mecsről-mecsre de nem ártana ha már legalább nyomokban meg-megvillantanának valamit ennek lehetőségéből...
(Mondjuk a red-zone és goal-line D nekem eddig tetszik, én itt látok előrelépést már tavalyhoz képest...) 😊

Mindenesetre bizakodva tekintek az esti mecsre, meg kell lennie a W-nek és most csak ez számít... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Azért Wilfork "védelmében": vajon akkor is ennyi időt töltene a pályán, ha a többi DT/NT egészséges lenne?
Sinisa
Remélem az idény hátralévő részében többségében lesznek azok a meccsek, ahol ez kiderülhet.

A Miami elleni első meccs során még kb. mindenki bevethető volt. Az ottani munkamegosztás mindenestre nem sok tehermentesítésre enged következtetni:

Wilfork 56/72, Haynesworth 32/72, Pryor 28/72, Love 25/72, Wright 15/72 (de ő itt sérülhetett meg).DoM
A tavalyi stat is már erre utalt:
DL Vince Wilfork -- 769 of 1,101 (69.8 percent)

Az idei 214/177 még durvább, ~83%.

Brace, Deadrick...vajh mi lehet velük?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Wilfork vs. BigSey érdekes kérdés, nem is lenne baj azzal hogy NT-re voksoltak, csak azóta pótlás nem érkezett BigSey helyére ez a nagyobb baj, játékost találhattunk volna draftokon bőven, csak nálunk a felfele való tradelés nem menő....csak a cetligyűjtés a következő évekre. Pedig idén is volt egy JJ Watt v. Cam Jordan akiknek örültem volna.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért Wilfork "védelmében": vajon akkor is ennyi időt töltene a pályán, ha a többi DT/NT egészséges lenne?
Sinisa
Remélem az idény hátralévő részében többségében lesznek azok a meccsek, ahol ez kiderülhet.

A Miami elleni első meccs során még kb. mindenki bevethető volt. Az ottani munkamegosztás mindenestre nem sok tehermentesítésre enged következtetni:

Wilfork 56/72, Haynesworth 32/72, Pryor 28/72, Love 25/72, Wright 15/72 (de ő itt sérülhetett meg).
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Még mindig védelem. Az valahol döbbenetes, hogy 166 snappet valamilyen sub felállásban töltötték (214-ből), és a harmadik legtöbbet pályán lévő védőnk NT Wilfork (177) Mayo és McCourty mellett. Ha Chungnak nincs a bibi az ujjávval, akkor nyilván csak negyedik, de ez akkor se mond sok pozitívumot a keret szerkezetéről.

Videóról azt se mondtam volna meg, hogy Ellis 123 játékot töltött a pályán. Észrevehetetlen.DoM
Baby Vince egyértelműn túl sok időt tölt a pályán.
Előttem van jó néhány snap, ahol a C egyszerűen térdre löki, mert valószínűleg elfogyott körülötte az oxigén.

Azok után, hogy BB egyértelműn Őt választotta BigSey-jel szemben, és kapott "megaszerződést" nem tehetik meg, hogy nem játszatják szinte annyit, amennyit szeretne. Ő pedig többször lenyilatkozta, hogy nem 2-down játékos.
A mostani védelemnek Ő az "arca".
Nem vagyok szakértő, de szerintem nem biztos, hogy a legjobb döntés erre egy NT, már csak a posztjából adódóan.
Azt pedig innen Magyarországról nem tudom megítélni, hogy emberileg alkalmas-e rá.
Az viszont biztos, hogy a korábbi években Harrison, Seau vagy Bruschi jóval többet pörgött a padok mellett, hogy felrázza a D#-t...
De ezt ilyen messziről nehéz megítélni.

Azért Wilfork "védelmében": vajon akkor is ennyi időt töltene a pályán, ha a többi DT/NT egészséges lenne?
Az az egy biztos, ma nehéz napja lesz, és én örülök, hogy G.Warren újra a fedélzeten van, mert valami az súgja, az Ő 330 fontjára is nagy szükség lesz ma középen.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Még mindig védelem. Az valahol döbbenetes, hogy 166 snappet valamilyen sub felállásban töltötték (214-ből), és a harmadik legtöbbet pályán lévő védőnk NT Wilfork (177) Mayo és McCourty mellett. Ha Chungnak nincs a bibi az ujjávval, akkor nyilván csak negyedik, de ez akkor se mond sok pozitívumot a keret szerkezetéről.

Videóról azt se mondtam volna meg, hogy Ellis 123 játékot töltött a pályán. Észrevehetetlen.
több mint 12 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Ha Chung visszatér, önmagában nem lesz sokkal vészesebb, mint volt, de elég vicces így a D az tuti. Na lehet újabb nagy meccs az O-tól 😊Wyatt
Az tipikus "murphy-s eset", hogy arról a posztról dőlnek ki rögtön az elején, ahol a talán legvékonyabb a depth.
(+ ugye OL, ahonnan szintén van már kieső...)

Denver meccset nézett valaki mostanában?
Wilhite hogy teljesített?
Én meglepve láttam, hogy 3 meccsen már 2 sack-nél jár.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 12 éve
triangle 1 283
ne feledd, hogy Arrington idén 1 INT/meccset átlagol, szóval retteghet a raiders 😂
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Chung visszatér, önmagában nem lesz sokkal vészesebb, mint volt, de elég vicces így a D az tuti. Na lehet újabb nagy meccs az O-tól 😊

több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bakker ez nagy szívás lesz!
Se futás se passz elleni védelem? :rolleyes:
Remélem Bardyék kiheverték a múlt hetit mert ebből a meccsből is lehet kemény cumi! 😕

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
Hát nem most jön el a védelem feltámadásának ideje. Ras-I, Bodden, Big Al out. :/zinedine5
na most jutottunk el odáig hogy a secondarybe lassan bármelyik fan beférhetne és még ki se lógna a többiek közül 😀
ezen a meccsen is pontzuhatag lesz, remélem azért mi termelünk majd több pontot, de egy kemény meccs lesz őrül raiders szurkolókkal.

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
Hát nem most jön el a védelem feltámadásának ideje. Ras-I, Bodden, Big Al out. :/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
Reiss: "Patriots announce that OT Thomas Welch promoted; S Ross Ventrone released. Roster move reflects that S Patrick Chung has good chance of playing."