New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
A D pedig Bodden és Big Al kivételével kezdő felállásban lépett pályára és rohadt szerencsés volt...
.Boston
Egy aprócska gond van. Ez a kezdő felállás szinte az egyetlen felállás. Nem volt ám nagy rohangálás, hogy bejöhessenek a cserék. Merthogy azok csak nagyon korlátozott számban vannak. Ráadásul Mayo, Kyle Love is kidőlt, egyikük sem tűnt olyannak, aki a jövő héten a Jets ellen, vagy az utána következő 6 igen komoly meccsen pályára tudna lépni.lucas
Az aprócska gond az, hogy ennek a védelemnek nem az volt tegnap a baja, hogy elfáradt a meccs végére a cserék hiánya miatt. Éppen ellenkezőleg, sokkal jobb volt a második félidőben...
A cserék hiánya nyílván éreztetni fogja magát X forduló után, vagy egy olyan meccsen ahol csinálunk laza 4 TO-t 10 perc alatt...

Do your job
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Egyszerűen csak örülök a tegnapi győzelemnek és gratulálok a Srácoknak, nem kombinálom túl számokkal meg statokkal feleslegesen 😉 . Tegnap sokkal jobb volt a D# elsősorban a 2. félidőben, mint a korábbi meccseken, ami meglepő volt annak tudatában, hogy mennyi sérült volt.Jó lenne ha végre Ras-I és Bodden meg persze Big Al is pályára lépne. Iszonyat sok a sérülés az egész ligában. Ráadásul Mayo egy vezér, bár ebben a 4-3as verzióban csak keresi a helyét mégis hatalmas érvágás a hiánya.
Run DMC-t megfogtuk ezzel kihoztuk a Raiders méregfogát. Inkább arról az oldalról közelítem, hogy végre nálunk voltak a nagy játékok és a meccset eldöntő momentumok a javunkra pl. 2 Intnél és Baby Vince és Chung dicsérete. Mellette borzasztóan tetszett Ridley játéka benne nagyon sok van és remélem meg is tudja mutatni. Jó, hogy visszatértünk ehhez a playbookhoz, hogy közel azonos futás és passz tetszett is. Bár Tom nem játszott jól, mondjuk mihez képest persze hiszen komoly hiba nélkül csuklóból lehozott egy idegenbeli meccset, de azért ezen jó lenne változtatni, hogy szinte csak Welker-t aki klasszis volt megint és Gronko-t játsszuk meg. Előbbi megint nagyszerűen játszott utóbbira most jobban figyeltek és pár labdával túl is dobták. Bízom benne, hogy Hörni visszatér és Deion és Ocho is kiveszi a részét a játékból. Az O fal megint jól tette a dolgát, hiba nélkül dolgoztak.
A meccsen Vereen-t a spec teamben láttuk, ha Fafej bokasérülése komoly, bár ne legyen az akkor a szakértőktől kérdezném, hogy 3.Rb opcióként számolhatunk-e vele?
Összességében fontos győzelem volt idegenben, látva a kőkemény sorsolásunkat.
Az pedig, hogy megint a Sporttv-n leszünk külön jó kabala, mert még nem veszítettünk idén 😀



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Konkrétan tegnap este óta erről van szó, de sebaj 😊

több mint 12 éve
Stephan New England Patriots 49
Peter King: "it's only a matter of time before the Patriots' defense ruins this team. Yards allowed in the first four games this year: 488, 470, 448, 504."zinedine5
Majd biztos utal valaki arra, hogy a yardok önmagukban csalókák lehetnek, ezzel együtt ezt a 4 számot csak úgy lesöpörni az asztalról... Finoman szólva is ijesztő ez az adatsor.

Azon gondolkodom, hogy ilyen D mellett is 3-1-gyel állunk... Még inkább nő a szememben az O.
Ne fogjunk mindent a szerencsére... 😊
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
Peter King: "it's only a matter of time before the Patriots' defense ruins this team. Yards allowed in the first four games this year: 488, 470, 448, 504."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
emlékszem én levegőben uszó Moss-ról, aki légies könnyedséggel reppent fel a labdáért, és landolt az endzone-ban... 😊

no nem mintha ilyet akartam volna DHB-tól látni. annál a play-nél minden úgy volt jó, ahogy történt. :cool:never_the_answer
oké, akkor máshogy fogalmazok. Persze, vannak repülő, félkezes elkapások stb. De azért az a QB nem igazán jut az NFL-ig, aki megcélozza a DB-t, odavágja a labdát, közben meg felordít, hogy kapjátok el srácok, és elvárja, hogy az összes elkapni képes játékos rohanjon, különben INT 😛
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És az kinek a hibája, hogy a depth gyakorlatilag Warren (héten szerződtetve), Anderson (sub risher), Cuni (még sub-rsuher sem), Molden, Adams (zseniális CB páros akik senkinek sem kellenek), Barrett (DoM is írt róla feljebb), Ideghbo (csak ST), White (csak ST), Tarp (üvegcsontú rookie).zinedine5
Rex Ryan és Peyton Manning.DoM
PM már megbűnhődött ezért a tettéért, kíváncsi vagyok, hogy Sexi Rexit mikor éri utol a végzete :cool:
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
És az kinek a hibája, hogy a depth gyakorlatilag Warren (héten szerződtetve), Anderson (sub risher), Cuni (még sub-rsuher sem), Molden, Adams (zseniális CB páros akik senkinek sem kellenek), Barrett (DoM is írt róla feljebb), Ideghbo (csak ST), White (csak ST), Tarp (üvegcsontú rookie).zinedine5
Rex Ryan és Peyton Manning.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
emlékszem én levegőben uszó Moss-ról, aki légies könnyedséggel reppent fel a labdáért, és landolt az endzone-ban... 😊

no nem mintha ilyet akartam volna DHB-tól látni. annál a play-nél minden úgy volt jó, ahogy történt. :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
márpedig én úgy emlékszem, amelynek alapján úgy gondolom, hogyha DHB végigfutja az utat, akkor épp Chung előtt futott volna el, szóval egy nyújtózkodással elhalászhatta volna a labdát - hacsak ténylegesen nem annyira rossz a dobás, hogy így is Chung kezében kötött volna ki, avagy így is Chung kiütötte volna a kezei közül a labdát. egyszer láttam én is azt a kameraállást, még élőben és hajnalban, az alapján próbálom összerakni magamban az INT-s play lefutását.

fő tézisem még mindig az, hogy DHB a fél lépése utáni megtorpanása és teljesen ellentétes irányba való elindulása okozta a zavart Campbell-nél, amelynek végeredmény - mérhetetlenül örömbeejtő módon 😀 - egy INT lett.never_the_answer
azért ezzel az elkapó elé utolsó pillanatban odaéréssel inkább a CB szokott próbálkozni, és nem a WR szokta megpróbálni az utolsó pillanatban a DB felé tartó tiszta labdát lehalászni a levegőben 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
márpedig én úgy emlékszem, amelynek alapján úgy gondolom, hogyha DHB végigfutja az utat, akkor épp Chung előtt futott volna el, szóval egy nyújtózkodással elhalászhatta volna a labdát - hacsak ténylegesen nem annyira rossz a dobás, hogy így is Chung kezében kötött volna ki, avagy így is Chung kiütötte volna a kezei közül a labdát. egyszer láttam én is azt a kameraállást, még élőben és hajnalban, az alapján próbálom összerakni magamban az INT-s play lefutását.

fő tézisem még mindig az, hogy DHB a fél lépése utáni megtorpanása és teljesen ellentétes irányba való elindulása okozta a zavart Campbell-nél, amelynek végeredmény - mérhetetlenül örömbeejtő módon 😀 - egy INT lett.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha befelé ment volt DHB is INT, annyira Chung kezébe ment.Wyatt
így van, az első pillanatban azt hittem, hogy támadó kapja el a labdát, Chung annyira egyedül állt, és annyira a kezébe dobta egy kíválóan meglőtt passzal.
Egyébként valahol azt csodálom, hogy egyáltalán elkapta. Szvsz kb Chungot lepte meg a legjobban, hogy távol minden akciótól egyszercsak mellbevágja a labda, és csoda, hogy megkaparintja, nem csak lepattan róla 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A bánatért nem találom a videót, de homályos emlékeimben úgy van meg, hogy pont a kezébe érkezik nem kellett fél métert ugrania érte. Akkor meg cseszheti azt a kemény 7.5 centi magasságkülönbséget

több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
A D pedig Bodden és Big Al kivételével kezdő felállásban lépett pályára és rohadt szerencsés volt...
.Boston
Egy aprócska gond van. Ez a kezdő felállás szinte az egyetlen felállás. Nem volt ám nagy rohangálás, hogy bejöhessenek a cserék. Merthogy azok csak nagyon korlátozott számban vannak. Ráadásul Mayo, Kyle Love is kidőlt, egyikük sem tűnt olyannak, aki a jövő héten a Jets ellen, vagy az utána következő 6 igen komoly meccsen pályára tudna lépni.lucas
És az kinek a hibája, hogy a depth gyakorlatilag Warren (héten szerződtetve), Anderson (sub risher), Cuni (még sub-rsuher sem), Molden, Adams (zseniális CB páros akik senkinek sem kellenek), Barrett (DoM is írt róla feljebb), Ideghbo (csak ST), White (csak ST), Tarp (üvegcsontú rookie).
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Jövőre hozunk az első körben egy guardot, a másikat eltrade-eljük, hozunk a 2. körben egy magas WR-t, aztán legalább 2 CB-t, a 4. kör körül elgondolkodunk, hogy már megint miből lesz pass rush, jön egy 6. körös project játékos, csak úgy, mint a visszaálló 3–4-be RE-be, safety meg úgyis jó UDFA-ról. Aztán majd meglepődünk, hogy csak az nem szopat minket, akivel épp nem játszunkWyatt
Az OL beválik, a WR bust lesz, a CB-ek ellesznek két-három évet, boldoggá tesznek pár QB-t és WR-t az ellenfeleink között, aztán cut a preseasonben. A baj, hogy egyáltalán nem vicc... 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha befelé ment volt DHB is INT, annyira Chung kezébe ment. Wyatt
DHB 6'2" vs. Chung: 5'11". magassági fölényből megoldotta volna DHB, ha végigfutotta volna azt az utat és nem torpan meg.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha befelé ment volt DHB is INT, annyira Chung kezébe ment. Senki nem mondja hogy nem kurva szar a védelem, még egészségesen sem. Ahhoz képest, hogy azért költöttünk oda rendesen, sokkal többet kéne nyújtani, ezt mindenki tudja. Ettől függetlenül a 13 kapott pont jó teljesítmény, ezekután felesleges egyből baszogatni mindet, még ha jók most sem voltak, de kb mintha miattuk kaptunk volna ki 30-40 ponttal 😛 Jövőre hozunk az első körben egy guardot, a másikat eltrade-eljük, hozunk a 2. körben egy magas WR-t, aztán legalább 2 CB-t, a 4. kör körül elgondolkodunk, hogy már megint miből lesz pass rush, jön egy 6. körös project játékos, csak úgy, mint a visszaálló 3–4-be RE-be, safety meg úgyis jó UDFA-ról. Aztán majd meglepődünk, hogy csak az nem szopat minket, akivel épp nem játszunk

több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A D pedig Bodden és Big Al kivételével kezdő felállásban lépett pályára és rohadt szerencsés volt...
.Boston
Egy aprócska gond van. Ez a kezdő felállás szinte az egyetlen felállás. Nem volt ám nagy rohangálás, hogy bejöhessenek a cserék. Merthogy azok csak nagyon korlátozott számban vannak. Ráadásul Mayo, Kyle Love is kidőlt, egyikük sem tűnt olyannak, aki a jövő héten a Jets ellen, vagy az utána következő 6 igen komoly meccsen pályára tudna lépni.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A Campbell INT-nél az egyik visszajátszás után már sokkal inkább kivehető, mire is gondolt Jason Campbell.

Darrius Heyward-Bey mivel látta, hogy a Devin McCourty ment vele, és befele az útvonalán épp ott áll Chung, ezért improvizált, és fél lépés után megállt, majd visszafele indult, az oldalvonal felé. Azonban Campbell helyesen odapasszolt, amerre Heyward-Bell útvonala tartotta volna, mivel ő azt a fél lépést még látta, akkor ez alapján úgy gondolta, hogy végigfutja az útvonalát és ennek alapján döntött.

Ugyanakkor, még az is lehet, hogy option route volt (az elkapó választása szerint vagy befele vagy kifele fut az endzone végén, azzal párhuzamosan) és nem ugyanarra az routre-ra gondoltak.

Sőt, az is lehet, hogy mivel nagyon-nagyon sokat várt Campbell a passz előtt, lehet, hogy Darrius Heyward-Bey már rég megfuotta az útvonalát, befejezte azt, és látva, hogy a QB-ja bajban van, improvizálni akart valamit, hogy segítsen ezzel Campbell-nek, csak nem épp úgy, amelyre Campbell számított volna.

Akármelyik is legyen, épp úgy Darrius Heyward-Bey hibája, mint amennyire Campbell-é az egész, sőt, egy árnyalatnyit inkább arra hajlok, hogy a Campbell-t felmenteném az INT alól.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én is hasonló elgondolásra jutottam, mint Viito. Campbell szerintem ki akarta vágni az end zoneból, csak egyszerűen suta volt hozzá. Nem baj, örülünk neki.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egyébként nekem a tegnapi nap meglepetése BJGE.

talán DoM fogalmazott egyszer úgy, hogy Ridley pár játék alatt is több veszélyt jelentett, mint BJGE egy egész szezonban (róla ugye tudtuk, hogy tipikus jómunkásember, aki fixen szállítja a 3-4 yardokat, a labdát nem adja el, és beviszi a végén a gólterületre, de semmi több).

Nos, tegnap Green-Ellis egészen más felfogásban játszott, jöttek is mindjárt tőle a hosszabb, érdekesebb játékok. Ettől függetlenül persze Ridley a jövő (és remélhetőleg majd Vereen). Ridley egyébként egyelőre szerintem rácáfol a draftolásakor fanyalgókra.


ui: az INT 100%-ban Cambell hibája volt. Gyakorlatilag úgy vágta Chunghoz a labdát, mint ahogy Brady szokott egy üresen álló TE-et megtalálni az end zone-ban. Simán ki tudta volna dobni a labdát a stadionból, annyira nem volt kemény a nyomás rajta, egyszerűen egy rookie mistake kategóriás hiba volt, hogy nem dobta elég magasra.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ninkovich egy vicc ebben a rendszerben (ezen is lehet bátran hőzöngeni)

Spikes nulla coverben

MAyo pedig ha ennél szürkébb lenne észre sem lehetne venniBoston
Hőzöng-hőzöng!

Ebben az LB sorban, és talán az egész front7ben Ninko az egyik leginkább agilis játékos, még nála látszanak leginkább a jelei annak, amit egy playmaker játékostól elvárunk (nem mondom, hogy liga szinten is az lenne, de csak a mi védelmünket tekintve mindenképpen).

A másik kettővel egyetértek. A Spikes draft->43 váltás nem éri el a józan ész kategóriát. Spikesnak pont az lett volna a szerepe, hogy a 34-ben olyan helyen játsszon, ahol a hátrányai nem jönnek (látványosan) ki, viszont a hentesmunka elvégzésével Mayonak biztosít játékteret. Nos, a 43-as váltás talán legnagyobb vesztese (Cunnit azért nem számolom ide, mert ő 34-ben is inkább ígéret volt, mint egyértelmű opció), a biztos több éves kezdő pozíciót váltottuk át nála egy létszámon felüli LB posztra, ahol még csereként is hamarabb fog pályára kerülni 1-1 atletikusabb játékos, mint ő. Mayo pedig valóban rettenetesen beleszürkült ebbe a védelembe, azt vártuk, hogy a 4 emberes fal mögött majd végre igazán nagyot domboríthat, ehelyett gyakran az embernek az az érzése, hogy Ninkot húztuk az 1. helyen és ő a kukázott játékos.

Jelenleg egyébként szerintem két stabilan jó teljesítmény van a front7ben, Ninko és Wilfork. Ez utóbbival ugye az a gond, hogy egy NT ritkán csinál egyedül meccseket megfordító játékokat, ő inkább csak megteremti a lehetőségét még 43-ban is annak, hogy a mozgékonyabb játékosok elvégezhessék amit el kell végezniük.
több mint 12 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
A tegnapi meccs legjobbja magasan az edzői stáb volt. Régen láttam ilyen jó gameplan-t, megleptük vele az Oakland-et, nem is tudtak mit kezdeni velünk, látszott, hogy egész másra készültek. Hosszú drive-ok, futójáték, stb. Annak ellenére raktunk fel 31 pontot, hogy Brady kifejezetten középszerűen játszott, szerintem a szezon eddigi leggyengébb teljesítménye volt. Igaz nem dobott INT-et, de elég sok pontatlan passza volt. Viszont a zsebben eszméletlen jól mozgott, és ami még nagyon tetszett, hogy az első félidő végén, az utolsó játékban nem próbált dobni, hanem felmérve a helyzetet, futott pár yardot, és megvolt a FG.

A védelem engem most sem nyűgözött le, de azt el kell ismerni, hogy a 2-ik félidőben jól játszottak, remélem sikerül azt a formát átmenteni. Viszont az első félidős teljesítmény a "szokásos" volt. Az az INT 95 százalékban Campbell hibája volt, nem a mi védelmünket dícséri. A 3-rd down nem igazán javul, a pass rush pedig egyszerűen hiányzik. Itt van a kutya elásva, ha ezt sikerülne megoldani (úgy 4 éve ez a baj..), akkor drasztikusan javulnánk. Az ellenfél QB-i kb olyan nyugodtan várhatják a snapet, mintha fagyizni mennének, az esélye, hogy sackelik őket konvergál a 0-hoz.

A lényeg ugyanakkor a W, ameddig az O fal többé-kevésbé egyben van, Brady egészséges, és az edzők nem nagyon taktikázzák el magukat, szinte minden meccsnek esélyesként megyünk neki (legalábbis az alapszakaszban). Tiszta Indianapolis effektus 😊.

Ui: DoM, miért nem próbálkoznak Sharper leigazolásával? A S fronton kb bárki upgrade lenne.

Ui2: Kis "vidámság": The Patriots' defense gave up another 300-yard passing game Sunday against the Raiders, but here's a far more sobering statistic for the New England secondary: Through four games, the team leader in interception return yards is 325-pound defensive lineman Vince Wilfork ... and it's not even close. - Chris Forsberg, ESPN Boston
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
1 nagy pozitívumot látok 4 meccs után, az pedig az OL ( a hülye szabálytalanságok ellenére ) és főleg Nate barátunk, aki ellen kézzel lábbal tiltakoztam hónapokon keresztül. Solder 1. köröshöz méltóan teljesít eddig.
Boston
Itt azért nem lehet szó nélkül elmenni Brian Waters leigazolása mellett. Nem tudom így Koppen sérülésével hol lennénk nélküle. Ez persze semmit nem von le Solder érdemeiből, de elég megnyugtató lehet ha egy ilyen klasszis játszik mellette.

Ridley-t meg jó lenne belőni meccsenként legalább 15 futásra, mert vétek elpazarolni a tehetségét, és legalább terhet vesz le Brady válláról, hogy nem neki kell meccsenként 40-szer hiba nélkül feldobni a lasztit. Így meg BJGE-nek esélye lenne büszkélkedni a liga legjobb rövidyardos futója kitüntető címmel.

***

A védelemről meg a következő hetekben már nem is írok semmit, mert teljesen indifferens a játékuk a meccs eredménye szempontjából. Ez nem feltétlenül a játékosok ellen irányul. Amit pl. Barrett művel az már röhejes sem volt (ki a hibás? ő csak nem mondhatja, hogy mester kevés vagyok én ehhez, inkább mennék el az UFL-be szertárosnak, vagy az a döntéshozó, aki olyan helyzetet hozott létre, hogy 53-as roster közelébe tud egyáltalán kerülne egy ilyen "képzett" safety).

Nem tudom Haynesworth hátával mi a helyzet, de különösen ha Deaderick és estleg Brace egészséges lenne, 4 forduló után semmi értelme ezt a 43-ra épülő valamit erőltetni (főleg Mayo sérülése után, akitől a legnagyobb wow-t vártuk volna ebben az új szerepben, dehát mint látható, sajnos teljesen középszerű a játéka legjobb esetben). Legalább kiderülne, hogy pl. Cunninghammel érdemes-e számolni hosszútávon, vagy a védőfalban hogyan is állunk (Markell Cartert meg se kell említeni, akit majd 2015-ig őrizgetünk a rosteren, hogy vajon mikor érik be). Az meg hogy Wilfork még mindig 34-es endként játszik értelmezhetetlen. Az már mindennek a legalja volt, amikor az első félidőben 2point-stance-ből ő támadta az irányító vakoldalát az LT-vel szemben...

Bodden sérülékenysége miatt viszont legalább lesz indok az 5 CB és 3 safety pickre az elkövetkező draftok első három körében.
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 038 — Ajmo Vatreni
Spikes nulla coverbenBoston
Volt egy jelenete, amikor a mi red zoneunkban, megevett egy run fake-et, rájött, hogy passz lesz, de fogalma sem volt, hogy kinek fog menni a passz és össze-vissza forgott egy 6-8 méter sugarú körben, tök egyedül. Az már tragikomikus volt.