New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez fasza volt! Kb hat éve éreztem simának meccset a Jets vendégeként, onnantól kezdve, hogy abbahagytuk (és nem csak mi) a szopatásunkat, gyönyörűen mentünk is, igazából addig is, csak megakadályoztuk, hogy az első félidőben ellépjünk.

Brady egy-két red zone-os megoldását leszámítva kurva jó volt végre megint, Gronk dettó, nagy TD-t szerzett, az első nagy védekezés szép volt rajta, utána volt egy gyönyörű elkapása, volt egy szép interceptiont mentő védekezése és elmaradt ellene egy zászló, a futásnál is jó volt.

Michel továbbra is kurvajó, ha végignyomta volna az évet, simán ott lenne valóban az ORoY esélyesei között. Gordon fasza, Edelman zseni, ha mindenki játszik, akkor pedig Hogan is hozzá tud tenni eleget. White szépen csöndben megint eljutott 78 yardig, nagyjából 500 yardig jutottunk összesen, tudom, hogy van, aki szerint ez egy kurva gyenge offense, szerintem viszont teljes fegyverzetben MINIMUM top 5-ös, de alacsonyat mondtam.

Ez nekem most kurvára bejött, megint megvan a nem negatív szezon, így tovább!

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
lassan(?) Riverst is el lehet könyvelni mint (sérülés miatti) bust húzás...

 twitter.com/Patriots/status/1066731083990032384



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 002 — Patriots fan
Faszkalap Fostert kibaszta 49ers...
Hozzuk el BB megneveli és van egy faszkalap, de fasza LB-nk 🤣🤣🤣
ThundersNFL
Ja Hernandez után szabadon... Jól jönne az image-unknak 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Faszkalap Fostert kibaszta 49ers...
Hozzuk el BB megneveli és van egy faszkalap, de fasza LB-nk 🤣🤣🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
"PO-ba nem tud bejutni gyenge csapat, ezért ott már nem fogunk kikapni"

amikor már ilyen kifacsart Sobri-logikában kell bízni... 😀😀


kövi 4 meccsen szépen el fog dőlni, hogy képesek vagyunk-e szintet lépni és komoly SB contenderként PO-ba jutunk, vagy marad ez az "egyszer valamikor már sikerült underdogként, hátha most is összejön" halvány reményben való kapaszkodás



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Roton két felső hír
Tom Brady (knee) is not practicing on Friday.

It would be a concern if it were most any other player, but 41-year-old Brady doesn't need to practice to play on Sunday. His knee injury isn't believed to be anything serious. Brady should be out there against the Jets.

Sam Darnold (foot) is out for Week 12 against the Patriots.

Mondjuk én azért örülnék, ha nem lenne baja, mert így is elég hurka meccsek óta, ráférne már egy jó meccs a támadókra

New Yorkban viszont 6 éve volt legutóbb sima meccsünk, azóta mocsok nagy szenvedés mindegyik, közte két vereséggel, szóval nem tartok attól, hogy most indulnánk be. Ahogyan a Minnesota védelme ellen sem lesz könnyű, Miamiban decemberben megint csak nem és a Steelers védelme is kezd összeállni, de vicc nélkül, jelenleg ez a meccs tűnik a legegyszerűbbnek a következő négyből, szigorúan az egymás elleni tapasztalatok miatt

Ebből a négy meccsből hármat akkor is meg kellene nyerni, ha a fene fenét eszik, az utolsó két hazai meccset pedig muszáj hozni.

12–4 kevés lehet a pihenőhöz, az első helyhez pedig még a 13–3 is kérdéses, szóval érdekes meccsek jönnek.

Viszont a szezonban a jelenleg komolynak tűnő csapatok közül játszottunk a Texansszal, a Coltscal, a Chiefsszel, a Bearsszel és azért Rodgers sem szabad sosem leírni. Ezeket pedig mind megnyertük, ilyenkor kár, hogy Detroitban és Tennessee-ben ilyen vállalhatatlan fost adtunk elő, mert simán állhatnánk az első helyen. De ha a továbbiakban is megnyerjük a nehéz/nehezebb meccseket, akkor nekem nagy bajom nem lesz (csak tartson ki ez februári meccs lefújásáig)

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Happy Thanksgiving ButtFumble Day!batyu
Egyszerűen még mindig zseniális az a képsor (19. mp-től) h megfordul és azt sem tudja mit akar, majd bumm. 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott alap, de csak jobb, ha otthon játszunk végig, ahhoz meg fontos, hogy ne veszítsünk fontos meccset már. De csak nem fogunk
Wyatt
Ez azért még kemény menetnek ígérkezik.
Egy jó O# lehozhat nektek egyes meccseket, de szerintem a bajnokságot a védelem nyeri!
akdestroyer
Kabbe :d

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ott alap, de csak jobb, ha otthon játszunk végig, ahhoz meg fontos, hogy ne veszítsünk fontos meccset már. De csak nem fogunk
Wyatt
Ez azért még kemény menetnek ígérkezik.
Egy jó O# lehozhat nektek egyes meccseket, de szerintem a bajnokságot a védelem nyeri!

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Happy Thanksgiving ButtFumble Day!

https://i.ytimg.com/vi/82RIfy-gRa4/maxresdefault.jpg
The Butt Fumble! | NFL on Thanksgiving
It's been called the "butt fumble" and it's easily one of the worst plays in QB Mark Sanchez's career and in the history of the NFL. Subscribe to the NFL You...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak bírná addig Brady bácsi... 😊

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.sport1tv.hu/sztori/75759/berlinben-jatszana-a-new-england-patriots/

Kis pletyka a bye week vége felé.
zinedine5
Nem lenne rossz. Berlin még kocsival sem egy járhatatlan távolság.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
szerintem a mostani NO O# jobb mint a mi 2007-esünk, legalábbis sokoldalúbb
nem néztem utána pontos számoknak, de a fal+futójáték terén messze jobbnak tűnnek, csapat szinten viszont a védelmük nagyon sebezhető


nem kell semmilyen hibába beleesniük, mi sem azért kaptunk ki a SB-ban mert az alapszakaszban hülyére vertünk 2-3 csapatot, tudta az ellenfél mi a gyengeségünk, ezt 18 meccsen keresztül nem tudod palástolni még 0 vereséggel sem és ott voltak nagyon erősek, ahogy ezt a Saints-t is lehet limitálni (Ravens bemutatta)
kérdés melyik csapatnak van meg minimálisan az ehhez szükséges minősége védőoldalon, hogy jó gameplant lehessen kitalálni, aztán az megint egy másik kérdés, hogy a játékosok képesek-e ezt a pályán végrehajtani, az előbbire talán a tegnapi Bears képes lehet, utóbbira már vannak kétségeim, hogy idegenben, kvázi PO szűzként menne-e



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
 www.sport1tv.hu/sztori/75759/berlinben-jatszana-a-new-england-patriots/

Kis pletyka a bye week vége felé.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
És ki a kutyát izgat? Van évente 2-3 kicsúszó meccs, na bumm. Pittsburghben kell nyerni, aztán jóvan
Wyatt
Simán lehet olyan szkenárió, hogy verjük a KC-t, Texanst, Pittsburgh-öt... és mégis megelőznek bennünket 😊
NB2
Majd meglátjuk. Évi 2-3 zacsi/gyenge meccs benne van. Még ez sem jelenti azt, hogy bármi gond lenne később. Nyerni kell Pittsburghben (meg a többi meccsen is, de azon különösen), aztán jóvan
Wyatt
ne add alább... a PO-ban kell nyerni a többi kit érdekel 😀
ZERO_L
Egy négymeccses nyerési sorozat a PO-ban és már elégedettek is vagyunk.... Azért a Saints ellen s SB-ban underdogok leszünk. 😊

Elnézve a Saints meccsét, azon gondolkodtam, hogy nem esnek-e abba hibába, amibe pld. a Pats esett 2007-ben, hogy ti. agyonnyerik a meccseket, minden játékot megcsinálnak, kipróbálnak és mire eljön a PO, addigra az ellenfelek kielemzik őket és megtalálják a gyenge pontokat, mint a Giants anno.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott alap, de csak jobb, ha otthon játszunk végig, ahhoz meg fontos, hogy ne veszítsünk fontos meccset már. De csak nem fogunk

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
És ki a kutyát izgat? Van évente 2-3 kicsúszó meccs, na bumm. Pittsburghben kell nyerni, aztán jóvan
Wyatt
Simán lehet olyan szkenárió, hogy verjük a KC-t, Texanst, Pittsburgh-öt... és mégis megelőznek bennünket 😊
NB2
Majd meglátjuk. Évi 2-3 zacsi/gyenge meccs benne van. Még ez sem jelenti azt, hogy bármi gond lenne később. Nyerni kell Pittsburghben (meg a többi meccsen is, de azon különösen), aztán jóvan
Wyatt
ne add alább... a PO-ban kell nyerni a többi kit érdekel 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ki a kutyát izgat? Van évente 2-3 kicsúszó meccs, na bumm. Pittsburghben kell nyerni, aztán jóvan
Wyatt
Simán lehet olyan szkenárió, hogy verjük a KC-t, Texanst, Pittsburgh-öt... és mégis megelőznek bennünket 😊
NB2
Majd meglátjuk. Évi 2-3 zacsi/gyenge meccs benne van. Még ez sem jelenti azt, hogy bármi gond lenne később. Nyerni kell Pittsburghben (meg a többi meccsen is, de azon különösen), aztán jóvan

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
És ki a kutyát izgat? Van évente 2-3 kicsúszó meccs, na bumm. Pittsburghben kell nyerni, aztán jóvan
Wyatt
Simán lehet olyan szkenárió, hogy verjük a KC-t, Texanst, Pittsburgh-öt... és mégis megelőznek bennünket 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
NB2
Igen sajnos. 😕 Nem néztem, mert az Aranylábúaknak drukkoltam + néztem, hogy O'Sullivan hogy kap ki Judd Trumptól, de szörnyű, hogy a Jags meg a Titans mindenki ellen leolvad, csak ellenünk nem.
Burkus
Jobb csapatoktól nem szégyen kikapni 😉 😀
Klaci79
Ez vigasztalt Téged is a tavalyi playoffban? 😊
Burkus
Pontosan...olcsó vigasz, de néha kell ez is. Lásd a Philly ellen...
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
NB2
Igen sajnos. 😕 Nem néztem, mert az Aranylábúaknak drukkoltam + néztem, hogy O'Sullivan hogy kap ki Judd Trumptól, de szörnyű, hogy a Jags meg a Titans mindenki ellen leolvad, csak ellenünk nem.
Burkus
Jobb csapatoktól nem szégyen kikapni 😉 😀
Klaci79
Ez vigasztalt Téged is a tavalyi playoffban? 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És ki a kutyát izgat? Van évente 2-3 kicsúszó meccs, na bumm. Pittsburghben kell nyerni, aztán jóvan

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
NB2
Igen sajnos. 😕 Nem néztem, mert az Aranylábúaknak drukkoltam + néztem, hogy O'Sullivan hogy kap ki Judd Trumptól, de szörnyű, hogy a Jags meg a Titans mindenki ellen leolvad, csak ellenünk nem.
Burkus
Jobb csapatoktól nem szégyen kikapni 😉 😀
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)
NB2
Igen sajnos. 😕 Nem néztem, mert az Aranylábúaknak drukkoltam + néztem, hogy O'Sullivan hogy kap ki Judd Trumptól, de szörnyű, hogy a Jags meg a Titans mindenki ellen leolvad, csak ellenünk nem.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
nr1 D# 😉

múltheti szánalmas teljesítményünket, még jobban beárazzák... remélem serényen jegyzetel az O#ünk
ZERO_L
Mondtam volna, hogy ez idén tendencia, nézve a Jags és a Lions teljesítményét, de amit a Jaguárok most a Vasassal csinálnak, az priceless. Eddig 17 playt csinált a Pittsburgh, abból kettő lett interception.
Burkus
Jaja, mondjuk a Jaguarsnak „néhány” zacsi befért azóta, hogy győztek ellenünk, szal azt sem mondanám pöpec körnek. Most megint felszívják magukat, aztán elmondják, hogy na, a két döntőst megvertük végül 😊
Wyatt
Ha a Steelersszel ma feltörlik a padlót, az még jól is jön nekünk, ami a kiemelést illeti.
Burkus
de nem törölték fel😕
mikor ránéztem 1/7 18 yard volt a statja BB-nek, de aztán csak összehozott 334 yardot (igaz 3 INT-et is!)