New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
Helmut Zimmer
"Hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?" Nem azt kérdezted, hogy az NFL-ben.... Kérdezni is pontosan szokás 😊 Amúgy mivel igazán jártas vagy az amerikai foci világában, nyilván tudod, hogy amit Saban művel az NCAA világában, ahhoz csak egy dolog mérhető: amit Belichick művel az NFL-ben.
Burkus
És írtam olyat, hogy nem érdekel az NCAA, vagy, hogy a sikeres az NCAA-ben halmaz kizárja a sikertelen az NFL-ben halmazt? Nem, én erről nem írtam. Tényt állapítottam meg. Ne igyál este már kávét! 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Másrészt mikor elment Denverbe, ugyanez volt a szöveg, Belichick búcsúzóul adott neki valami több oldalas anyagot, amiben összefoglalta hogy HC-ként mit hogyan kell csinálni. Akkor arra mondták hogy micsoda érték, mekkora segítség egy kezdő HC-nak Most újra be kell avatni a tutiba? 😊
Jan
Cmon man! Bellicheat egy AFC-csapathoz távozó koordinátorának tutorialt ad ahhoz h hogyan legyen a saját csapatának versenyképes ellenfele?
Nem vagy te ilyen naiv 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
Az írják, kedden reggel találkozott Belichick-kel is, és utána gondolta meg magát. Bill jobban beavatja a csapat belső működésébe, roster kialakítás, cap management, és ezek rendkívül értékesek JMD számára.
April Wine
Ez bullshit. Gondold végig, rövid megszakítással tizenéve ott van a csapatnál, és nem vizesfiú, hanem egy elég magas pozícióban. Roster, cap meg ilyesmi témában milyen infó volt, amihez ha akart nem férhetett volna hozzá?

Másrészt mikor elment Denverbe, ugyanez volt a szöveg, Belichick búcsúzóul adott neki valami több oldalas anyagot, amiben összefoglalta hogy HC-ként mit hogyan kell csinálni. Akkor arra mondták hogy micsoda érték, mekkora segítség egy kezdő HC-nak Most újra be kell avatni a tutiba? 😊
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
Helmut Zimmer
"Hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?" Nem azt kérdezted, hogy az NFL-ben.... Kérdezni is pontosan szokás 😊 Amúgy mivel igazán jártas vagy az amerikai foci világában, nyilván tudod, hogy amit Saban művel az NCAA világában, ahhoz csak egy dolog mérhető: amit Belichick művel az NFL-ben.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Saban, aha, értem, utánanézek. 😀 😀 😀
Helmut Zimmer
Négy évig volt a Brownsnál DC Belichick főedzősége alatt. Eddig 6 Nemzeti Bajnokságot nyert a Crimson Tide-al.

Belichick hét assistant coach-a lett NFL főedző, 7 lett NCAA főedző (Kirk Ferentz pld.) 19-en lettek assistant head coach, coordinator vagy executive pozícióba kerülő személyek, pld. Dean Pees, Dimitroff, Ozzie Newsome, Pioli, Rob Ryan, Bob Quinn, Jason Licht.

Szerintem ennek is nézz utána. Súlytalan a pali 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Te utána néztem ennek a Sabannak, ez megbukott a Miaminál! 😊
Ez ugyanaz a Saban, aki a Brownsnál töltött évekről úgy nyilatkozott, hogy "worst of my life"?! 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Ha a Sport1 már egy évvel korábban is leadta volna a Super Bowlt, az itteni topik fele oda írogatna 😛
Kampman
Na most ezt sokadszor írjátok sok helyen.

De most nem értem.

Azt hittem, hogy minden Patriots-fan divatszurkoló. Na most a Buccaneersnek most annyira nem divat szurkolni, mert annyira nem megy a csapatnak.

Akkor most létezik, hogy ha szar lesz a csapat, akkor is itt maradnak a szurkolók?

Oldd már fel ezt nekem lécce 😕
Wyatt
Nem, mindössze arról van szó, hogy az utóbbi másfél évtizedben bemutatott dominanciához semmi köze nincs a Kraft-BB-TB hármasnak, sőt még a spygate/deflategate-féle cirkuszoknak és a bíróknak sem. Valójában a Sport1 történelmi közvetítése volt az, ami elindította ezt a csapatot a siker útján.

A Rams korábbi legyőzése csak véletlen volt 😛
Kampman
Á világos 😊

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).


Burkus
Saban, aha, értem, utánanézek. 😀 😀 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Ha a Sport1 már egy évvel korábban is leadta volna a Super Bowlt, az itteni topik fele oda írogatna 😛
Kampman
Na most ezt sokadszor írjátok sok helyen.

De most nem értem.

Azt hittem, hogy minden Patriots-fan divatszurkoló. Na most a Buccaneersnek most annyira nem divat szurkolni, mert annyira nem megy a csapatnak.

Akkor most létezik, hogy ha szar lesz a csapat, akkor is itt maradnak a szurkolók?

Oldd már fel ezt nekem lécce 😕
Wyatt
Nem, mindössze arról van szó, hogy az utóbbi másfél évtizedben bemutatott dominanciához semmi köze nincs a Kraft-BB-TB hármasnak, sőt még a spygate/deflategate-féle cirkuszoknak és a bíróknak sem. Valójában a Sport1 történelmi közvetítése volt az, ami elindította ezt a csapatot a siker útján.

A Rams korábbi legyőzése csak véletlen volt 😛
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Bill O'Brien ,Nick Saban - Mangini, Al Groh vagy Romeo Crennel nem volt sikeres, de DC-nak igen. Ahogy JMD sem. Jim Schwartz főedzőként nem sikeres, de elmondta, hogy a karrierjében meghatározó Belichick volt.

Ebből szerinted mire lehet következtetni? Különösen a tárgyalt témában? Hogy nem lenne elismert, iskolát teremtő edző?

Amúgy ha csak egy Nick Sabant nevelt ki vagy indított el a pályán, az magában egy sikersztori (Crimson Tide).

Szerkesztette: Burkus
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Ez rendre előjön. Mint ahogy Brady cseréinek beválása, illetve az innen elmenők bukási rátája.

USC-ről sem jön jó elkapó, meg vannak még ilyenek

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
Helmut Zimmer
Nemsok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Amúgy hány Belichick koordinátor vált be vezetőedzőként?
több mint 6 éve
April Wine New England Patriots 256
Az írják, kedden reggel találkozott Belichick-kel is, és utána gondolta meg magát. Bill jobban beavatja a csapat belső működésébe, roster kialakítás, cap management, és ezek rendkívül értékesek JMD számára.
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Olyan szinten túl van ez tolva, hogy hihetetlen. Nálunk pont most volt egy ilyen eset; jelentkezett valaki, felvételiztettünk, megegyeztünk, munkaszerződés aláírásra került, és két nappal a kezdés előtt kapott egy olyan ajánlatot a "volt" cégénél, hogy végül maradt. Miután elkezdte átadni a feladatait, jöttek ott rá, hogy nagyon költséges lenne pótolni, inkább megemelték a fizetését 30 %-al. Bosszantó volt, mert már átszerveztünk miatta egy projektet, de ez van, ilyan a munkaerő-piac, nincs rabszolgakereskedelem. Ettől még nem tekintettük morálisan nullának sem a jelentkezőt, sem az őt visszatartó céget. Sőt, fél év múlva megkerestük egy még jobb ajánlattal...
LordTamas
És akkor már kötélnek állt?
ThundersNFL
😊 Nem, mert kiköltözött külföldre, az ottani bérekkel meg nem tudunk versenyezni. A lényeg, hogy versenypiac van, JMD-t tuti megkeresik már jövőre is...
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
A JMD vs Colts-ügy jogi oldala a Sports Illustrated jogi elemzője szemével
 www.si.com/nfl/2018/02/07/josh-mcdaniels-colts-patriots-coach-legal-fallout
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
nézd én mikor Tampa Bay térségében éltem, akkor is egyetlen Bucs fannal találkoztam összesen 2 év alatt, szóval nincs ebben semmi meglepő 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Ha a Sport1 már egy évvel korábban is leadta volna a Super Bowlt, az itteni topik fele oda írogatna 😛
Kampman
Na most ezt sokadszor írjátok sok helyen.

De most nem értem.

Azt hittem, hogy minden Patriots-fan divatszurkoló. Na most a Buccaneersnek most annyira nem divat szurkolni, mert annyira nem megy a csapatnak.

Akkor most létezik, hogy ha szar lesz a csapat, akkor is itt maradnak a szurkolók?

Oldd már fel ezt nekem lécce 😕

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
A Jagz má elfoglalta egész Floridát lassan nem férnek a spájzban.
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=WOEQCjNRehI

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
A Jagz má elfoglalta egész Floridát lassan nem férnek a spájzban.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
És akkor már kötélnek állt?
ThundersNFL
Lehet.
Aztán rájöttek, hogy nem ilyen lovat akartak és próbaidő alatt elküldték 😀

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Olyan szinten túl van ez tolva, hogy hihetetlen. Nálunk pont most volt egy ilyen eset; jelentkezett valaki, felvételiztettünk, megegyeztünk, munkaszerződés aláírásra került, és két nappal a kezdés előtt kapott egy olyan ajánlatot a "volt" cégénél, hogy végül maradt. Miután elkezdte átadni a feladatait, jöttek ott rá, hogy nagyon költséges lenne pótolni, inkább megemelték a fizetését 30 %-al. Bosszantó volt, mert már átszerveztünk miatta egy projektet, de ez van, ilyan a munkaerő-piac, nincs rabszolgakereskedelem. Ettől még nem tekintettük morálisan nullának sem a jelentkezőt, sem az őt visszatartó céget. Sőt, fél év múlva megkerestük egy még jobb ajánlattal...
LordTamas
És akkor már kötélnek állt?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Volt amikor két hónap is eltelt idény közben! 😊 Mondjuk nekik szegényeknek az is már kb szeptember végén véget ért...
dande
Te figyi, hol is húztátok Wentzet? 😀
Helmut Zimmer
Szépen padra szorul Foles mögött...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Volt amikor két hónap is eltelt idény közben! 😊 Mondjuk nekik szegényeknek az is már kb szeptember végén véget ért...
dande
Te figyi, hol is húztátok Wentzet? 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Srácok az megvan, hogy a Bucs topicban 1 hónapja volt az utolsó HSz? 😀
Helmut Zimmer
Ha a Sport1 már egy évvel korábban is leadta volna a Super Bowlt, az itteni topik fele oda írogatna 😛