NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Eli-vel kapcsolatban nekem az tűnt fel Mekedu óta, hogy sokkal kevesebb játékot hív át
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Olvasgattam a Lions meccs után a reakciókat, és az utóbbi pár évben jönnek a kritikák Elira. Amit nem értek, azaz az éles kritikákat, hogy öreg, pontatlan, már lefelé ível, stb. Én nyilván nem láttam annyi NYG meccset, mint a "saját" szurkolók, de 2006 óta folyamatosan nézem a ligát, és Eli nem lett rosszabb QB. Évek óta jönnek rá a kritikák, pedig az utóbbi 3 évben 44 INT mellett 91 TD-t dobott, pedig a fala egyre rosszabb. Futójáték pedig kb. ismeretlen fogalommá sínylődött az utóbbi években. És ez a két dolog az, ami tönkretehet egy egész támadójátékot, hiába van jó QB, és jó elkapók.
Mondjon bárki olyan QB-t, aki jól teljesített egy liga vége OL mögött. Ott van Dalton...átlagnál jobb QB...már, ha van előtte fal. Most meg lehet nézni csórit.
Eli nem lett rosszabb, most is oda tudja dobni, már 8 sacket kapott, folyamatosan az arcában vannak, mégis kiemelkedően 72.9 %-os aránnyal passzol eddig úgy, hogy még droppolnak is az elkapói. Jellemző idénre, hogy majd minden csapatnál van legalább egy jó rusher, ha nem kettő. Ilyen OL mellett nem lesz 14-17 pontnál több legtöbbször, és ez nem Eli hibája. Még az is nagyon megnehezíti egy QB életét, ha nincs futójáték, de itt se az, se OL. Nyilván futni sem lehet, ha az OL nem képes tartani.
Az is baj persze, amit itt is említettek, hogy McAdoo rövid passzosra alakította a játékot, így jóval lassabban lehet haladni. De, nyilván ő is tudja, hogy szar az OL, csak nem fogja lenyilatkozni...és sokszor muszáj gyors passzokkal operláni, mert nincs idő kivárni azt a + 1+2 mp-et, amíg Bennett vagy OBJr hosszúra fut. Bár ezzel azért megvárnám, amíg OBJ normálisan visszatér.
De ez így tuti tarthatatlan, hogy ez eddigi évekhez képest is többet kell menekülnie, a slot WR-eken,pl Shepard-on mindig ember van, hiszen tudják, hogy 80%-ban rövid játék jön (ezért nem megy neki sem), futójáték nincs, a támadójátékot le kellett redukálni, stb...és ez mind a gyenge OL miatt van. Nem Eli miatt.
Chargers LT
Én Eli 201 meccséből kb 190-et láttam és biztosan ki merem jelenteni, h lényegesen gyengült a játéka a néhány évvel ezelőttihez képest. Pár éve még azon ment az akkor még reális vita, h Eli top5 vagy top10 QB-e. Hát most nem hiszem, h akár a legelvakultabb rajongónak megfordul ilyesmi a fejében. Természetesen abban is van igazság amit te írsz, egy jó OL mögött még mindig simán elkaristolna egy erős közepes szinten, de régebben nem ment volna le a földre ijedtében, ha valaki 3 méteres körzeten belül ért (hanem dobott helyette egy INTet😊), sajnos az utóbbi idők látszólag pozitív statisztikája ellenére pont az a clutch-ság ment el a játékából amitől ő fénykorában elit közeli teljesítményre volt képes (én emiatt elsősorban McAdoo-t hibáztatom egyébként, szerintem óriási hiba volt őt ebbe az irányba terelni). Jelenleg én már nem tudom elképzelni, h ez visszatérjen.
Egyébként nem azért mondtam amúgy én sem, h jövőre új QB kell mert benne látnám a fő problémát. Viszont jelenleg van egy fasza védelmünk ahol a kulcsembereknek mind nagy szerződést adtunk és most jár le Beckham szerződése akinek mindenképp oda kéne adni a giga lóvét, mert kit tartsunk meg, ha nem őt? Emellé nem fog beférni egy 10-15 milliós QB szerződés egy olyan Eli-nak akivel max néhány évre lehet számolni és ez idő alatt szinte kizárt, h sikerüljön úgy megoldani a jelenlegi problémákat, h az neki komfortos legyen. A most ékező QB felhozatal nagyon erős lesz, így nagyon kézenfekvőnek tűnik, h megpróbáljuk behúzni az utódot amire legkésőbb 2 éven belül így is úgy is rákényszerülnénk.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Olvasgattam a Lions meccs után a reakciókat, és az utóbbi pár évben jönnek a kritikák Elira. Amit nem értek, azaz az éles kritikákat, hogy öreg, pontatlan, már lefelé ível, stb. Én nyilván nem láttam annyi NYG meccset, mint a "saját" szurkolók, de 2006 óta folyamatosan nézem a ligát, és Eli nem lett rosszabb QB. Évek óta jönnek rá a kritikák, pedig az utóbbi 3 évben 44 INT mellett 91 TD-t dobott, pedig a fala egyre rosszabb. Futójáték pedig kb. ismeretlen fogalommá sínylődött az utóbbi években. És ez a két dolog az, ami tönkretehet egy egész támadójátékot, hiába van jó QB, és jó elkapók.
Mondjon bárki olyan QB-t, aki jól teljesített egy liga vége OL mögött. Ott van Dalton...átlagnál jobb QB...már, ha van előtte fal. Most meg lehet nézni csórit.
Eli nem lett rosszabb, most is oda tudja dobni, már 8 sacket kapott, folyamatosan az arcában vannak, mégis kiemelkedően 72.9 %-os aránnyal passzol eddig úgy, hogy még droppolnak is az elkapói. Jellemző idénre, hogy majd minden csapatnál van legalább egy jó rusher, ha nem kettő. Ilyen OL mellett nem lesz 14-17 pontnál több legtöbbször, és ez nem Eli hibája. Még az is nagyon megnehezíti egy QB életét, ha nincs futójáték, de itt se az, se OL. Nyilván futni sem lehet, ha az OL nem képes tartani.
Az is baj persze, amit itt is említettek, hogy McAdoo rövid passzosra alakította a játékot, így jóval lassabban lehet haladni. De, nyilván ő is tudja, hogy szar az OL, csak nem fogja lenyilatkozni...és sokszor muszáj gyors passzokkal operláni, mert nincs idő kivárni azt a + 1+2 mp-et, amíg Bennett vagy OBJr hosszúra fut. Bár ezzel azért megvárnám, amíg OBJ normálisan visszatér.
De ez így tuti tarthatatlan, hogy ez eddigi évekhez képest is többet kell menekülnie, a slot WR-eken,pl Shepard-on mindig ember van, hiszen tudják, hogy 80%-ban rövid játék jön (ezért nem megy neki sem), futójáték nincs, a támadójátékot le kellett redukálni, stb...és ez mind a gyenge OL miatt van. Nem Eli miatt.
Chargers LT
RW?

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Olvasgattam a Lions meccs után a reakciókat, és az utóbbi pár évben jönnek a kritikák Elira. Amit nem értek, azaz az éles kritikákat, hogy öreg, pontatlan, már lefelé ível, stb. Én nyilván nem láttam annyi NYG meccset, mint a "saját" szurkolók, de 2006 óta folyamatosan nézem a ligát, és Eli nem lett rosszabb QB. Évek óta jönnek rá a kritikák, pedig az utóbbi 3 évben 44 INT mellett 91 TD-t dobott, pedig a fala egyre rosszabb. Futójáték pedig kb. ismeretlen fogalommá sínylődött az utóbbi években. És ez a két dolog az, ami tönkretehet egy egész támadójátékot, hiába van jó QB, és jó elkapók.
Mondjon bárki olyan QB-t, aki jól teljesített egy liga vége OL mögött. Ott van Dalton...átlagnál jobb QB...már, ha van előtte fal. Most meg lehet nézni csórit.
Eli nem lett rosszabb, most is oda tudja dobni, már 8 sacket kapott, folyamatosan az arcában vannak, mégis kiemelkedően 72.9 %-os aránnyal passzol eddig úgy, hogy még droppolnak is az elkapói. Jellemző idénre, hogy majd minden csapatnál van legalább egy jó rusher, ha nem kettő. Ilyen OL mellett nem lesz 14-17 pontnál több legtöbbször, és ez nem Eli hibája. Még az is nagyon megnehezíti egy QB életét, ha nincs futójáték, de itt se az, se OL. Nyilván futni sem lehet, ha az OL nem képes tartani.
Az is baj persze, amit itt is említettek, hogy McAdoo rövid passzosra alakította a játékot, így jóval lassabban lehet haladni. De, nyilván ő is tudja, hogy szar az OL, csak nem fogja lenyilatkozni...és sokszor muszáj gyors passzokkal operláni, mert nincs idő kivárni azt a + 1+2 mp-et, amíg Bennett vagy OBJr hosszúra fut. Bár ezzel azért megvárnám, amíg OBJ normálisan visszatér.
De ez így tuti tarthatatlan, hogy ez eddigi évekhez képest is többet kell menekülnie, a slot WR-eken,pl Shepard-on mindig ember van, hiszen tudják, hogy 80%-ban rövid játék jön (ezért nem megy neki sem), futójáték nincs, a támadójátékot le kellett redukálni, stb...és ez mind a gyenge OL miatt van. Nem Eli miatt.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Taz New York Giants 349
" Giants Coach Ben McAdoo Will At Least Consider Giving Up Calling Plays "
Na erre kíváncsi leszek
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na szóval vasárnap meccsnézés a Neked Csak Dezsőben. Aki jön jelezze kérem!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
befigyelhet az is hogy elég jól lehet keresni a NYG win-nel, amikor elszállnak az oddsok beesik néha pár ilyen eredmény. ezért se lepődök majd meg hogy a GB otthon kikap a cincitől
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vasárnap 7-kor játszunk, meccsnézésben ki van benne? A helyszínre első javaslatként azt tudom írni, hogy legyen nálam, a tavalyi alapszakaszban elfértünk. Esetleg ha valaki tud olyan helyet ahol nézni tudnánk gamepass-on az is egy opció lehet.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
azért McAdooval elég nagy baj van, hogy Elit nyilvánosan a new yorki médiában hibáztatja ráadásul egy olyan játékért, ahol ő is nyugodtan időt kérhetett volna mikor látta, hogy telik le az idő. úgy látszik mki hibás csak ő nem pedig ő hívja ráadásul az offenzív játékokat is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cousins tök átlagos, de ha bárki Manninget választaná Prescottal vagy Wentz-cel szemben azzal alapból baj van...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 335
Eli az Eli. Az utolsó 10-12 évben ő jelenti a Giants-t. Én nem hinném, hogy a végét járja, tegnap is odatette azokat a passzokat, amik kellettek (adams elkapta, BM elejtette, Engram kezéből pedig kiverték a biztos TD-t), és tudjuk, h akkor is benne van néhàny rosszabb dobás v. delay of game, ha jól játszik.

Azzal van bajom, h ugyanazon a sajtótájékoztatón unproven HC-ként nem védem meg Flowers-t és nem teszem felelőssé a 2 SB MVP irányítómat. Ilyet akkor se csinálok, ha igazam van, mert ez gusztustalan és aláássa a csapatmorált, ha van egyàltalàn olyan.

Azt vártam volna, h értelmes vàlasz van arra, h miért van egy FB a rosteren, ha nem használjuk, miért nem segít senki Flowers-nek (mondjuk Ellison), miért tudja egy ötéves, mi lesz a play, miért nem fut többet Darkwa? Stb.

Itt van ez a McAdoo, aki kapott egy olyan állást, amire sokaknak fáj a foga az NFL-ben most is, h vezesse a MI csapatunkat és mikor lehull a lepel arról, h az offseasonben semmit nem
változtatott (az ellenfeleknek elég egy fél meccset megnézni, h meglegyen a gameplanjük ellenünk), arrogánsan lekezel, hogy ő jobban tudja.

Mit? Hogy egy csapat szinte minden része SOFT, kivéve egy-két embert? Hogy hogy kell ugyanazt a 3 általános iskolás play-t hívni egy meccsen? Hogy hogy kell másokra kenni a dolgot?

Tudom, h Maráék kivárnak a végletekig, de nekem már elegem van Ben-ből.

Ennek ellenére azt várom, h Eli és Sully áthív pár játékot és valahogy egy ponttal sikerül a csoda Philly-ben vasárnap (miután a D 42 perc pályán levés után meghal a pálya szélén).
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Egy kis érdekesség:
RT Marshall Newhouse has not allowed a single quarterback pressure, per @PFF. No sacks, no hits, no hurries in 62 pass blocking snaps
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Nem akarok ezen vitázni, de szerintem van 19-20 jobb opció nála jelenleg a ligában.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Azért ő még nem bottom 5 QB... Sőt
az Oline az az

több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Annak idején, amikor sokan "jöttek" egy-egy meccs után és bizonygatták, hogy Eli ilyen szar, meg olyan szar, akkor csak elég volt belegondolni, hogy valyon hány csapattal cserélnék irányítót. Még a liga szinten sem nagyon volt olyan sok, jobb opció. Most meg a csoport bármelyik qb-ját elfogadnánk, és ha csak az nfc-t nézzük, alig van három-négy csapat, akivel nem cserélnék.
Remélem meg merik tenni az elkerülhetetlen lépéseket, és nem kell még esetleg évekig nézni, ahogy Eli kínlódik. Szerintem nincs már benne több. Bízom benne, hogy lesz még idén pár jó meccse.
Nem az ő nyakába varrnám ezt a teljesítményt, de a legfontosabb pozícióban, liga alsó felébe tartozó játékossal nem jutsz playoffba.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jövőre 10 milliót spórolhatunk Manningen, ha nagyon gáz lesz megválhatunk tőle. De szvsz nem kell most kell döntést hozni, én a szezon végéig kivárok vele kapcsolatban. Jelenleg (OBJ sérülése miatt) ő a legkisebb baj ebben az offense-ben. És ha már Beckham, lassan le kell tenni neki a nagy szerződést és ha így folytatjuk nem tudom mennyire lesz érdekelt a hosszabbításban. Bár ez még csak a negyedik éve, akár adhat is újabb 3-4 évet és csak utána kérheti a cserét. Az egész összességében katasztrófa, nem is az van, h mérgelődök az egészen, hanem ahányszor az NFL-re és erre a Giants-re gondolok hihetetlen nagy üresség jelenik meg benne. Pártoltam McAdoo-t, de ha nem lesz javulás, akkor a szezon közepén én küldöm vissza északra faszfalvára.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Szerintem kizárt, hogy jövőre ne Eli legyen az irányító, nyilván ő se hozta élete formáját tavaly és az idei két meccsen, de a fal és a 0 futójáték jelentős szerepet játszik ebben. Januárban lesz 37 ilyen korban még 1-2 jó év benne van az irányítókban. Újonc irányítóért felmenni és odaadni sok-sok draftcetlit ennek nem látom értelmét, mert akkor miből raknak elé jó falat és lesz jó futójáték? Ezek nélkül , de főleg a fal nélkül a QBk 95% megbukna, szóval ezzel túl sokat nem nyernénk csak azt, hogy amikor ennyit fektettünk ebbe a védelembe semmi esély nem lenne a rájátszásba. A Dallas ellen valószínűleg az idei legrosszabb teljesítmény volt, a Lions ellen pedig azért a szerencse sem állt a mi oldalunkon és a szokásos problémákon kívül még a D is döcögött, a ST botrányos volt és az elkapók hát ők is . Szerintem idén 9 győzelemmel meg lehet nyerni a csoportot erre az esély még megvan, de vasárnap mindenkinek oda kell tennie magát edzőktől a játékosok át mindenkinek, mert az Eagles ellen már muszáj nyerni és akkor még vissza lehet ezt fordítani. Én az OL coachot kirúgnám az év végén ha a fal nem kezdi megvédeni Elit és a futást kicsit megtámogatni. Az Eagles ellen pedig szerintem meg kéne próbálni, hogy Darkva többet fusson kicsit, mert azért a Lions ellen is volt 17 yardja 3 futásból. Az elkapókkal nem tudom mi van , de Miami óta irreálisan sok a drop .
BM azért összekaphatná magát, mert nekem még Flowersnél is nagyobb csalódás. mikor akar a csapat hasznára lenni amikor már egészséges lesz OBJ akkor már úgyis őt fogja tömni Eli a labdával.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
De mint írtam az a baj, h ez már nem csak rendszer hiba, hanem én úgy gondolom, h Eli ideje lejárt. Jövőre első körben sztem egyértelműen QB-t kell hozni, akár feltrade árán is.
Szesze
őszintén szólva ez így elég szomorú lesz, ha tényleg így van. én még reménykedem, hogy van benne pár év legalább. de ezt már látni lehetett volna tavalyi év után is, és akkor kihúzhattuk volna akár a 2. körben az én kedvenc qb-mat a tavalyi classból: Kizer. ND-s játékosokat külön szoktam figyelni mindig, de szerintem ebből a classból amúgy is ő viheti a legtöbbre. nem is lett volna messze tőlünk a 2. körben, akár megérhette volna behúzni.
Elinak amúgy még ideivel együtt 3 év van a szerződésből. én azt mondom, hogy adjunk még neki időt, nézzük meg mit hoz össze idén. mindig is támaszkodott a futójátékra (legalább annyi részben, hogy az ellenfél elhitte, hogy futhatunk vmennyit nem csak 1-2 yardokat), de ilyen elkapó trióval + Engrammel neki is többet kell mutatni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
A védelemtől én is többet vártam.. jók, de nem elitek, én pedig abban bíztam, hogy idén megugorják ezt a szintet, de sajnos ez egyelőre nem sikerült.
Támadó oldal teljesen kilátástalan sajnos. Az a baj, h sztem Eli-nak leáldozott. Sosem szerettem McAdoo rendszerét, mert amikor idejött OC-nek akkor alakították át Eli játékát erre az alibiző lófaszra, amit én az elejétől fogva utáltam. Csökkentették a labdaeladások számát, de cserébe az erősségét nem használtuk és azóta jöttek ezek az értelmezhetetlenül rövid alibi passzok, meg a lefosott boka.. Most meg ráadásul már az a szint se megy ami korábban volt, így pláne irritáló az egész. De mint írtam az a baj, h ez már nem csak rendszer hiba, hanem én úgy gondolom, h Eli ideje lejárt. Jövőre első körben sztem egyértelműen QB-t kell hozni, akár feltrade árán is.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 007 — Lucas Scott
maga a mérleggel nincs baj 0-2, és a csoportban mki 1-1. akkor lesz nagyon nagy baj, ha kikapunk a Lincolnon, mert akkor 0-3 és csoporton belül is 0-2. őszintén megmondva nincs is ezzel semmi baj, ha szezon előtt nem SB-ról beszéltek volna.

mostani meccsen kiderült az, amit én eddig is tudtam kb, hogy a legjobb RT a rosteren Pugh. de beraktuk LG-nek, hogy segítsen a virágos fiún, de igazából mellette mindegy ki van.

futók: Perkins tragédia. mikor rés van a falban, akkor kifelé fut neki a DE-nek, mikor szélen van a hely, akkor befut a nem létező résbe. sajnos, ő nem kezdő potenciál.

védelem: azt vártuk, hogy mekkora elit védelmünk lesz, de sajnos ők sem érkeztek meg igazán. nem rajtuk múlott, ő teljesítményük elég lett volna a két meccsen a győzelemhez DE mindkét meccsen bőven 100 yard felett futottak ellenünk, a Lionsnak 4 év után majdnem lett 100+yardos futója, és ezen a meccsen azért a ToP sem szakadt át a másik oldalra, volt lehetőségük pihenni. persze értem én, hogy fumble utáni INT-nél legszívesebben visszaküldeném Engramet, hogy baszki akkor védekezz te, de én többet várok tőlük is.

Eli: átlagos meccse volt. azért ha jól emlékszem az ominózus 3+13 shotgunt drawt ő hívta meg miután látta a felállt védelmet (legalábbis visszanézve nekem úgy tűnt). ettől függetlenül, kb. 100 yardot 1-2 TD-t és kb 5-6 elkapás minimum írható az elkapókra, akik megint úgy tűntek, hogy inkább vhol hajókáztak a hétvégén meccs előtt. de volt legalább 3 olyan 3rd down passza, aminél a 1st down esélytelen volt már akkor mikor elengedte. az ilyeneknek nincs értelme főleg -14-nél, ahol már a mezőnyharc semmit sem ér.

Marshall: nem tudjuk használni. RZ-ban tömni kellene labdával, ehelyett nem dobjuk neki. cserébe Shepard kapitányt is elfelejtjük. a 3 "sztár" elkapónk nem hozott össze 100 yardot.

playhívás: volt egy összefoglaló arról, hogy milyen passz playeink vannak, és az alapján volt 4-5 play, ami jó lehetett volna, de Eli nem tudta eldobni, mert vagy éppen földre vitték vagy éppen nem látott semmit a playból, mert az arcában voltak. már a meccs közepén beszedett annyi sacket idén, mint tavaly az 5. héten. ez így nem megy.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
pár helyen meg azon vergődnek hogy az OL-ből senki nem segíti fel a földre lezúzott Eli-t

hát, lehet hogy miatta keresnek szarul 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 483 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugi srácok, tud az ilyen meccseken betlizni nálunk, az is ami jó 😛 Tavaly is elvileg elit D-lineunk volt, aztán pont a leggyengébbnek tartott falak ellen nem értünk oda, és sikerült szétdobálni minket. Tény az LB sorunk talán már jobb, mint tavaly és a sec is fejlődött valamit, de simán benne van egy két nagy lemaradás, ami elég a győzelmetekhez. Nem beszélve a sok missed tackelről amiről kb 10 éve nem bírunk leszokni. Ennek volt köszönhető egy Skins és egy KC TD is.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondjuk Stafford azért passzolt ilyen keveset a második félidőben mert nem kellett. Ez mos nagyképűen hangozhat, de az óra futtatása volt a legfontosabb.
Persze ehhez kellett Agnew punt return TD-je.

Brad Wing reakciója hatalmas a twitteren:
@bwing38: Ankles are good. Close call, thought both were broken for a second there....

Nekem amúgy ez továbbra sem kóser meccs. Nagyon edzőbuktatás szaga volt offense részről. Persze lehet, hogy baromság és tényleg ennyivel jobbak vagyunk.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A támadófalnál az az igazán szomorú, hogy nagyon más alternatíva sincs a kezdők helyett. Az még akár bele is férne, hogy a korábbi első körös pickednek adsz egy újabb esélyt, de az nem, hogy csak egy UDFA-t hozol mögé. Fel kellett volna készülni erre a helyzetre, hiszen ez a mostani végkimenetel tűnt a legvalószínűbbnek. Azt is elfogadom, hogy nem akartunk túlfizetni egy közepesnek tűnő játékost, de egy veterán mindenképpen kellett volna még akkor is ha az sem lett volna egy top igazolás. Nem tudjuk mennyire súlyos Hart sérülése, de így hogy rásérült simán kinéz neki pár hét kihagyás. A belső hármast úgy lehetne hagyni mint tegnap, a vakoldalra betenném Pugh-t, a túloldalra pedig mehet Fluker. Ennél rosszabb nem lehet ez sem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem akarok túlzottan negatív lenni, de láttam mindkét Philly meccset, és hát az ellen a fal ellen pislantani nem lesz ideje Elinak. Smith és Kuzin elég sokat menekült, nem tudom mennyi sackje van az Eaglesnek, se nem ellenünk fognak megtorpanni. Special teamben szintén jobbak. Reálisan a szokásos sok kevés bukó várható. Optimistán a Giants D tud talán alakítani a gyengének tűnő Olinejuk ellen és akkor egy low score gameben kereshetünk valamit.
gyurczi
Egész pontosan két meccs alatt 8 sack, 2 fumble, 1 INT szerepel a Philly neve mellett.