NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Nem tudom volt e aki már bedobta a nevet, de ha a Saints kivágja, akkor Sean Peyton mennyire valid elképzelés lehet Philyben?
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
SP neve sokszor fog felhangzani,ebben a topicban most pár napig?

Kelly egy jó edző,de elsőre pocsék GM /HC lett ezek szerint.

Na most még aktualisabb lett a majd jövőre....
Janek
nem az a baj hogy szar edző, hanem hogy nagy volt az arc meg a hype. Persze ez utóbbiról nem ő tehet elsősorban. Én még a tavalyi év után is bíztam benne, akkora mágusnak volt kikiáltva... az is szarul esett hogy sorra kirakosgatta a kedvenceimet, de még ezt is meg tudtam volna bocsátani ha lett volna utána teljesítmény. Pedig az a skins elleni offense az első meccsén, az nálam mindenidők...


A legjobb az egészben hogy a kedvencemből maradt kb 2, de nincs shady, nincs desean, és van egy rakás túlfizetett középszer játékosunk. Ami miatt persze nem kelly fog szopni hanem az utód. Szóval kurvára megérte szerződtetni, 4-5 év kuka 😀
Reméle az utód legalább a falat rendbe szedi hogy a futójáték működjön legalább.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nálatok legalább kivágják a lúzereket.
he7edik
az első skins meccs után ki kellett volna, de legkésőbb a majami meccs után...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Greengo jó lenne ha ez a sorozat megszakadna, jó lenne már egy sikeres csapatot látni, és nem ilyen szörnyű év lebontást!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Lurie lenyilatkozta, hogy nem lesz új GM kinevezve, hanem hárman fogják felügyelni a játékosokkal kapcsolatos döntéseket: Howie Roseman, az újonnan kinevezett Tom Donahoe és a leendő HC.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
: D


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Akkor most O-HC, vagy D-HC?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Tény, hogy a keret alkalmas lenne, de ez nem jelenti azt, hogy váltani is kéne. Ha nem 85 snapet vannak pályán meccsenként a mostani csapat is sokkal jobb lehetne. Coxot meg kár lenne belül elpazarolni.
Shawn84
Sztem ha Cox ezentúl háttal állna fel minden snapre akkor sem lehetne megállítani. : D ( 4-3-at is playenként variálhatod )
Greengo
Tény, manapság már nincs tiszta 3-4 vagy 4-3-as séma. Ha lesz egy edzőnk már mindenről több értelme lesz beszélni, most még találgatni is felesleges.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tény, hogy a keret alkalmas lenne, de ez nem jelenti azt, hogy váltani is kéne. Ha nem 85 snapet vannak pályán meccsenként a mostani csapat is sokkal jobb lehetne. Coxot meg kár lenne belül elpazarolni.
Shawn84
Sztem ha Cox ezentúl háttal állna fel minden snapre akkor sem lehetne megállítani. : D ( 4-3-at is playenként variálhatod )
A lényeg, hogy nagy gondot nem okozna az átállás ha úgy alakulna.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Oké draft, de látható hogy Mariota akit a leg NFL készebb irányítónak tartottak
Invincible
Que???
Pont ez volt vele a red flag, hogy nem az...
Eazzy
Én ezt olvastam valahol, nem állítottam, főleg hogy soha nem láttam az NCAA-ben játtszani!Sorry

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..
Stem03
Cowher tuti nem tér vissza.
McDermottnak a nagy visszatérés lehetne Phillybe. Szép kis védelmet épített fel a Panthersnél..........Nem tudom milyen HC lenne.....

Josh McDaniels!!!
Invincible
A Broncosban elkövetett ámokfutás után inkább maradjon OC a Patsnél. : )
Greengo
4-3-as. Nem kéne újra sémát váltani.
Shawn84
Hmmm.. Az a vicc, hogy ez a keret simán alkalmas 4-3-a is.
Curry-Cox-Logan-Graham
Barwin-Hicks-Kendricks
Greengo
Tény, hogy a keret alkalmas lenne, de ez nem jelenti azt, hogy váltani is kéne. Ha nem 85 snapet vannak pályán meccsenként a mostani csapat is sokkal jobb lehetne. Coxot meg kár lenne belül elpazarolni.
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Oké draft, de látható hogy Mariota akit a leg NFL készebb irányítónak tartottak
Invincible
Que???
Pont ez volt vele a red flag, hogy nem az...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..
Stem03
Cowher tuti nem tér vissza.
McDermottnak a nagy visszatérés lehetne Phillybe. Szép kis védelmet épített fel a Panthersnél..........Nem tudom milyen HC lenne.....
Greengo
Kár hogy mikor nálunk volt, elkeverte valahova Jim Johnson papírjait (OH azok a Blitzek!!) ,és csak a Párducoknál kerültek elő...
Invincible
Visszagondolva, nem volt olyan rossz az a védelem. konkrétan az óta nem volt jobb.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..
Stem03
Cowher tuti nem tér vissza.
McDermottnak a nagy visszatérés lehetne Phillybe. Szép kis védelmet épített fel a Panthersnél..........Nem tudom milyen HC lenne.....

Josh McDaniels!!!
Invincible
A Broncosban elkövetett ámokfutás után inkább maradjon OC a Patsnél. : )
Greengo
4-3-as. Nem kéne újra sémát váltani.
Shawn84
Hmmm.. Az a vicc, hogy ez a keret simán alkalmas 4-3-a is.
Curry-Cox-Logan-Graham
Barwin-Hicks-Kendricks


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
A Dallas topicban azt olvasom, hogy kinevezésekor mindenki Chip dicséretét zengte, itt meg most azt, hogy Mariotát tartották az NFL-re legkészebb irányítónak... Hihetetlen, hogy az ilyen dolgok hogy íródnak át a köztudatban már akár egy év alatt.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..
Stem03
Cowher tuti nem tér vissza.
McDermottnak a nagy visszatérés lehetne Phillybe. Szép kis védelmet épített fel a Panthersnél..........Nem tudom milyen HC lenne.....
Greengo
Kár hogy mikor nálunk volt, elkeverte valahova Jim Johnson papírjait (OH azok a Blitzek!!) ,és csak a Párducoknál kerültek elő...

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..
Stem03
Cowher tuti nem tér vissza.
McDermottnak a nagy visszatérés lehetne Phillybe. Szép kis védelmet épített fel a Panthersnél..........Nem tudom milyen HC lenne.....

Josh McDaniels!!!
Invincible
A Broncosban elkövetett ámokfutás után inkább maradjon OC a Patsnél. : )
Greengo
4-3-as. Nem kéne újra sémát váltani.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..
Stem03
Cowher tuti nem tér vissza.
McDermottnak a nagy visszatérés lehetne Phillybe. Szép kis védelmet épített fel a Panthersnél..........Nem tudom milyen HC lenne.....

Josh McDaniels!!!
Invincible
A Broncosban elkövetett ámokfutás után inkább maradjon OC a Patsnél. : )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Josh McDaniels!!!

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Bill Cowhert vagy Sean McDermottot szívesen látnám..

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
"QB posztot oldjuk meg valahogy. " De kivel????
Invincible
FA-ra nem sok pénzünk van, vagy egy értelmesebb backupot tudnánk elhozni mint McCarron vagy Moore, vagy ott a draft, ahol nincs kiemelkedő tehetség, ellenben mindenféle fajta stílusú QB lesz, akik hasonlóan tehetségesek. Vagy 1 évre még itt lesz Sanchez akit tűzoltásként használnak és jövőre foglalkoznak vele. Az a gyanúm az FO még ennyire sem tudja jelenleg. De valami lesz.

Ajánlom keress egy streamet a Memphis - Auburn Bowl meccshez, meg az utána lévő meccsekhez is, mert ma 4 QB-t is láthatsz a draft felhozatalból.
Shawn84
Oké draft, de látható hogy Mariota akit a leg NFL készebb irányítónak tartottak is tanul még bőven A Ligáról, és jövőre meg "nincs kiemelkedő tehetség"... Én még mindig inkább adnék Bradfordnak esélyt, mert szerintem látványosan javult a szezon alatt,nem látok jobb veteran opciót és egy jobb fal mögött simán el managel egy csapatot, amíg "felnő" mögötte valaki... Aki majd egyszer... 😊

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Azt is elmondta, hogy rengeteget beszélgetett a játékosokkal, de ez nem befolyásolta a mostani döntésében.
Greengo
persze, nem is tudom, hogy miért is mondta aztán ezt az új edzővel kapcsolatos kritériumnak: "Open your heart to players & everyone you want to achieve peak performance."

illetve használta az "emotional intelligence" kifejezést is... ahogy írtuk, Kelly legnagyobb hibája az volt, hogy túl korán kezdett el Belichicket játszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
"QB posztot oldjuk meg valahogy. " De kivel????
Invincible
FA-ra nem sok pénzünk van, vagy egy értelmesebb backupot tudnánk elhozni mint McCarron vagy Moore, vagy ott a draft, ahol nincs kiemelkedő tehetség, ellenben mindenféle fajta stílusú QB lesz, akik hasonlóan tehetségesek. Vagy 1 évre még itt lesz Sanchez akit tűzoltásként használnak és jövőre foglalkoznak vele. Az a gyanúm az FO még ennyire sem tudja jelenleg. De valami lesz.

Ajánlom keress egy streamet a Memphis - Auburn Bowl meccshez, meg az utána lévő meccsekhez is, mert ma 4 QB-t is láthatsz a draft felhozatalból.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
"QB posztot oldjuk meg valahogy. " De kivel????

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Ami történt megtörtént. Tényleg most csak az előre van megint. Jövőre megint nem lehet SB csapatot várni, de én azt mondom egy jó draftal és okos FA-van azért a PO-ra lehet esélyünk. Murray se olyan rossz mint idén volt, csak épp teljesen másképpen kell használni, kezelni őt. Bárki jön is Kelly után, és netán sikeres lesz, abban még Kelly keze bőven benne lesz. Én csak azt kérem, hogy az OL-t és a QB posztot oldjuk meg valahogy. Utána lehet érdemben tovább lépni.