NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Blount pályaszéli reakcióját, amikor Pederson behívja a Philly Special-t, be tudja valaki linkelni? Nem találom.
Istenem de jó, hogy ma szabadnapot vettem ki. 😀
dawe092
Én már kerestem gifen de még nincs meg.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


Kobe 😀
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam az nso-s kommentekbe. Nincs annyi facepalm, amit az érdemelne. Nem tudom, mikor tanulom meg végre, hogy oda nem járunk olvasni...
Szóval ha nem akarjátok megtudni, hogy lassan a bevonulásotok is szabálytalan volt, akkor ne kövessétek a példámat 😀

Viszont legalább a meccs után lecserélhettem a Pats-logót a nevem mellett, bejött a jinx 😀

Szerkesztette: Bálesz

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis Kelce

 twitter.com/NFL/status/960376472761282560

S aki nagyon megérdemelte, hogy ezt egyszer elmondhassa😊

 twitter.com/BruceVOC/status/960355529511067649?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pscp.tv/w/1BdGYRjMLkgJX
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
DP és Roseman odarakta ezt a rostert rendesen.
Mr.Breaker
Várhidi már nyilatkozott reggel, hogy igazából ez az ő csapata, nála kezdtek legelsőnek a fiatalok, ő hozta a keretbe több kiszemeltjét, és a rendszert is ő fektette le...a mostani stáb csak továbbvitte azt, amit ő építeni kezdett...
Chargers LT
Közben volt egy időszak amikor Pinyő is fejleszgette a rendszert (egész szezonban jól tolódott a védelem), most meg ezek learatják a babérokat 😊
bcsarli
 twitter.com/smartfootball/status/960494495803609088

 twitter.com/smartfootball/status/960506456549228544

 twitter.com/smartfootball/status/960505003491414016

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
DP és Roseman odarakta ezt a rostert rendesen.
Mr.Breaker
Várhidi már nyilatkozott reggel, hogy igazából ez az ő csapata, nála kezdtek legelsőnek a fiatalok, ő hozta a keretbe több kiszemeltjét, és a rendszert is ő fektette le...a mostani stáb csak továbbvitte azt, amit ő építeni kezdett...
Chargers LT
Közben volt egy időszak amikor Pinyő is fejleszgette a rendszert (egész szezonban jól tolódott a védelem), most meg ezek learatják a babérokat 😊

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah a 9 és fél órás!!! NBC közvetítést sikerült letölteni. Néztem mi a franc 14 GB ezen, most már tudom 😊 😊 😊
több mint 6 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Leborulok a Sasok nagysága előtt! Hatalmas gratuláció!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
 d3d2maoophos6y.cloudfront.net/wp-content/uploads/2018/02/05015208/USATSI_10588777.jpg 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
tenorx
Jó akkor beszéljünk az offseasonról ! 😀 😀 😀
(az igazi partybreaker)
Helmut Zimmer
Szerinted melyik QB-t húzzuk az első körben, esetleg feltradeljünk 1/1 re 😉 😛?
dande
Elég, ha adtok egy 2. kört Tyrodért Mcnabb örülne! 😀
Helmut Zimmer
Akkor már Shady back, 😊
több mint 6 éve
dawe092 Philadelphia Eagles 140 — Vikings GM
Blount pályaszéli reakcióját, amikor Pederson behívja a Philly Special-t, be tudja valaki linkelni? Nem találom.
Istenem de jó, hogy ma szabadnapot vettem ki. 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
tenorx
Jó akkor beszéljünk az offseasonról ! 😀 😀 😀
(az igazi partybreaker)
Helmut Zimmer
Szerinted melyik QB-t húzzuk az első körben, esetleg feltradeljünk 1/1 re 😉 😛?
dande
Elég, ha adtok egy 2. kört Tyrodért Mcnabb örülne! 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
DP és Roseman odarakta ezt a rostert rendesen.
Mr.Breaker
Várhidi már nyilatkozott reggel, hogy igazából ez az ő csapata, nála kezdtek legelsőnek a fiatalok, ő hozta a keretbe több kiszemeltjét, és a rendszert is ő fektette le...a mostani stáb csak továbbvitte azt, amit ő építeni kezdett...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
A szezon egy álom lett,mindenki tudja,hogy lett az ,semmi nem utalt rá.

Még most is elszorul a torkom pedig már aludtam 4 órát
Janek
Az igazán érdekes, hogy tegnap arra sem utalt semmi, hogy a Philly O# esetleg nem lesz képes a döntő pontokat feltenni. Még a legfontosabb pillanatban sem remegett meg a kéz 3rd és 4th downoknal. Lehet, hogy csak a fejemben létezik, de a PAts D# akármennyire gyenge, valahogy a végén mindig megcsinálja a pass breakupot, vagy a tackle-t (Jax ellen Gilmore). Most pedig jött Foles és átmasírozott, úgy, ahogy előtte nem sikerült ez a nála talán tehetségesebb RW-nek és Ryannek sem. Ez bizonyítja, hogy a legnagyobb színpadon ez a játék nagyrészt mentális síkon dől el.

(mondjuk ez részben igaz a Patriotsra is, mert vereség esetén ma mindenki JS fejét követelné szerintem)
undisputedly
bennem is ez volt,hogy látszott végigmegyünk de a time management szerint ugye náluk volt a labda a végén,ha nincs a sack akkor ....
és addig semmit nem mutatott a D.

több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Még egy kis O# felszopás. 😀
Az mi durva,hogy úgy csinált az Offense majdnem 540 yardot és 5 TD-t,hogy nem volt 100 yardos futó és összesen egy 100 yardos elkapó(ő is futó 😛 ) volt. E mellé az 5 TD 5 különböző játékostól jött.
DP és Roseman odarakta ezt a rostert rendesen.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
tenorx
Jó akkor beszéljünk az offseasonról ! 😀 😀 😀
(az igazi partybreaker)
Helmut Zimmer
Szerinted melyik QB-t húzzuk az első körben, esetleg feltradeljünk 1/1 re 😉 😛?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A szezon egy álom lett,mindenki tudja,hogy lett az ,semmi nem utalt rá.

Még most is elszorul a torkom pedig már aludtam 4 órát
Janek
Az igazán érdekes, hogy tegnap arra sem utalt semmi, hogy a Philly O# esetleg nem lesz képes a döntő pontokat feltenni. Még a legfontosabb pillanatban sem remegett meg a kéz 3rd és 4th downoknal. Lehet, hogy csak a fejemben létezik, de a PAts D# akármennyire gyenge, valahogy a végén mindig megcsinálja a pass breakupot, vagy a tackle-t (Jax ellen Gilmore). Most pedig jött Foles és átmasírozott, úgy, ahogy előtte nem sikerült ez a nála talán tehetségesebb RW-nek és Ryannek sem. Ez bizonyítja, hogy a legnagyobb színpadon ez a játék nagyrészt mentális síkon dől el.

(mondjuk ez részben igaz a Patriotsra is, mert vereség esetén ma mindenki JS fejét követelné szerintem)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
tenorx
Jó akkor beszéljünk az offseasonról ! 😀 😀 😀
(az igazi partybreaker)
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 299 — Wrath of Khan
Annyira jó volt ma fel kellni.. Szebben süt a nap, csiripelnek a madarak. Komolyan megkönnyeztem este, mintha a Steelers nyert volna 😀
Hihetetlen mit csinált ez a csapat ennyi sérülés ellenére... És én is leirtalak titeket, teljesen egyoldalú meccset vártam, ehhez képest egy nagy lófaszt 😀
Ah, köszönöm ezt a boldog napot 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vót már? 8-D


több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm,hogy ennek a csapatnak szurkolok sok sok éve!

Nem találok szavakat mennyire járt már ez nekünk,mennyi balszerencse,szenvedés volt ebben a bő évtizedben amióta követem a csapatot.

Láttam szerencsére Dawkot játszani neki is jár ebből egy kis rész ,ő is pont ezt jelenti :
KÜZDELEM,AKARAT,ERŐ!

A szezon egy álom lett,mindenki tudja,hogy lett az ,semmi nem utalt rá.

Még most is elszorul a torkom pedig már aludtam 4 órát

több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Hatalmas gratula srácok, abszolút megérdemeltétek! Ez a ti napotok, ti vagytok a bajnokok! Nagy meccs volt, köszönjük! 😊 Egyik kedves Eagles fan barátommal végre összejött egy közös SB szurkolás, ezt is köszönöm Phily!
World Champs! 😊

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ahogy BigDickDoug és BigDickNick behívták a Pats trükkös játékát Foles elkapásakor .. nem sokan tudták volna megverni ezt a Patriotsot.. extázis & gyógysör
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 462 — Így remélem megfelelek nektek.....
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
úgy látom nem te vagy a legélesebb kés a fiókban
eaglesmcnabb
Makkültetvény, b+! Makkültetvény és ondó. Lakótelepi apokalipszis. Nem lennék ma Márkó padtársa a suliban az biztos!
gyeek
Hagyjátok már, véglény 😊, ennyi telik tőle...