Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A meccs előtt kicsit féltem, hogy Eagles szurkolóként azért a beszólogatások jönni fognak felénk, de nem voltunk annyira egyedül, a szektorunkban szerintem az emberek negyede-ötöde Eagles szurkoló volt. katonadani
Na ettől mondjuk szerintem felesleges volt. A Gillette-ben mi konkrétan néhány (nem szomjas) Eagles-szurkoló mellett ültünk, a vonaton pedig konkrétan együtt utazott mindkét szurkolótábor, nem hogy atrocitás nem volt, hanem tök kedélyesen beszélte meg utána is mindenki a meccs (kismilliárdnyi) tapasztalatait. Jó móka ez 😊

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ígértem valami élménybeszámoló szerűségét, ezt most raknám össze, kicsit rövidebben a vártnál, meg akartam külön cikket is vagy valamit, de végül nem éreztem, hogy jól össze tudom rakni, szal elengedtem. De azért FK! instát aki követte, láthatott pár képet, videót a helyszín(ek)ről 😊

Szóval ugyebár két meccsen voltam kint, Vikings@Eagles és Eagles@Giants, így utólag nyilvánvalóan teljesen más volt a két élmény, de úgy összesen mindkettőről vegyes érzésekkel jöttem haza. A meccsekről nem igazán akarok most írni, úgyis láttátok, inkább a hangulatról, körítésről.

A Vikings ellen nagyon hullámzó volt a hangulat, az első félidőben még búúúztak is a két false start meg két illegal formation után (érthető módon tegyük hozzá), meg amúgy is szarul mutattunk az első félidőben. Aztán a másodikban mikor megindultunk visszafelé, elkezdtünk kapaszkodni, na akkor elképesztően jó hangulat volt, azt imádtam. Tényleg hidegrázós volt sokszor. Aztán persze a végén elcsendesült mindenki, mikor egyértelmű lett a vikings siker, hogy aztán még az onside-ra visszafojtsa mindenki a lélegzetét 😀

A tailgate-re nem értem ki elég korán (még várost néztünk kicsit), kicsit több, mint 2 órával meccs előtt értünk a stadionhoz - illetve bő két és fél óra, de legalább fél óra volt mire le tudtuk tenni a kocsit -, viszont nagyon jó volt nézni a tailgate végét a rahedli parkolóból, ahogy teljesen Eaglesbe öltözött lakókocsi szerűségeken plazmatévén nézték a meccseket/felvezetőt a talpig Eaglesbe öltözött szurkolók és közben kajáltak meg játszottak. Tényleg nagyon jó feelingje volt az egésznek.

Mivel elég hamar bementünk a stadionba, így előre tudtam menni a szektorunknál a legelső sorba és pont abban a sarokban ültünk, ahol kijöttek az Eagles játékosok. Szóval tényleg "karnyújtásnyira" voltam Wentztől és minden játékostól, edzőtől. No meg Vince Papale-tól is, aki ott volt a meccsen és ott osztogatott autogramot alattunk a gyepen. Az elég menő volt.

Vikings szurkoló alig volt a Lincen egyébként, ez csak azért érdekes, mert a MetLife-ban rengeteg Eagles szurkoló volt (ez alapvetően nem lepett meg, mármint tudjuk hogy "jól utaznak" az Eagles szurkolók, de fontosnak láttam kiemelni). Ami különbség volt még a két stadion közt, az a szórakoztatás. A Lincen sokkal jobban meg volt ez oldva, cheerleaderek itt voltak a MetLife-fal ellentétben, meg mindenféle negyedek közötti tánc, show, dobolás (MetLife-ban csak dobolás volt). Plusz az üresjáratokban is jobban szórakoztatva voltunk a Lincen, legrosszabb esetben is kivetítették a nézőket és akkor lehetett a többieket nézni, míg a MetLifeban sokszor csak a Giants logó volt kint a kivetítőn és az volt animálva, szal az ottani meccsnézés "uncsibb" volt.

Na szóval MetLife és TNF csoportrangadó. Ide csak kb egy órával meccs előtt értünk ki, volt valami váratlan dugó odafelé, de mindegy is. Itt nem a játékoskijárónál ültünk, de legalább az Eagles melegítés oldalán, szóval megint a "mi fiainkat" láthattam közelebbről bemelegítéskor. A meccs előtt kicsit féltem, hogy Eagles szurkolóként azért a beszólogatások jönni fognak felénk, de nem voltunk annyira egyedül, a szektorunkban szerintem az emberek negyede-ötöde Eagles szurkoló volt. A meccs elején nyilván hangos volt még a Giants tábor, de nem is volt teltház és sok Eagles szurkoló volt, így kis idő elteltével, mikor azért már vezettünk és látszott, hogy simán jobbak vagyunk, már sokszor hangosabb is volt a sasok tábora. A meccs végén főleg, rengetegen hazamentek a giantsesek közül, így igazából csak az E-A-G-L-E-S Eagles skandálások hallatszottak.

Hatalmas élmény volt az egész, kíváncsi vagyok a jövő heti londoni meccsre, ott milyen arányban lesznek Eagles szurkolók is milyen hangulat lesz.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Már mindenki szóba kerül nálunk, aki él és mozog, ilyenkor van az, hogy nem lesz semmi, amit nem is feltétélen bánok. Amari Cooper, különös képen nem kell.

Azért (jó) néhány név:

 igglesblitz.com/2018/10/trade-talk-update/
dande
hát én ezt még nem hallottam sehol, én nagyon örülnék Amarinak, aki amúgy kurvajó route futó, és elkéne már neki is egy értelmes QB, nem ez a beszari Carr.
eaglesmcnabb
állítólag Cooper nem szereti igazán a focit. Legalábbis ilyeneket hallani Raiders oldalról
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Colts topicból "lopva"

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1052362813174353921&ref_url=https%3A%2F%2Fbowl.hu%2Fforum%2Fnfl-csapatforumok%2Findianapolis-colts

Hát igen, ez nem teljesen a tavalyi fal, ahhoz képest tényleg nem rossz, ahogy állunk. Reméljük, ahogy halad a idény összeállnak,

A következő két meccsen szükség is lesz rendesen rá.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja s persze London kid épp Londonban nem lép pályára, tartottam tőle, hogy így lesz......
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már mindenki szóba kerül nálunk, aki él és mozog, ilyenkor van az, hogy nem lesz semmi, amit nem is feltétélen bánok. Amari Cooper, különös képen nem kell.

Azért (jó) néhány név:

 igglesblitz.com/2018/10/trade-talk-update/
dande
hát én ezt még nem hallottam sehol, én nagyon örülnék Amarinak, aki amúgy kurvajó route futó, és elkéne már neki is egy értelmes QB, nem ez a beszari Carr.
eaglesmcnabb
Jeffery mellé nem feltétlenül kéne, ha ő nem lenne, akkor igen. Mert kb mindkettő első számú WR kaliber, még ha más esetleg a stílusuk, a pénzük is, s az úgy sok.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Már mindenki szóba kerül nálunk, aki él és mozog, ilyenkor van az, hogy nem lesz semmi, amit nem is feltétélen bánok. Amari Cooper, különös képen nem kell.

Azért (jó) néhány név:

 igglesblitz.com/2018/10/trade-talk-update/
dande
hát én ezt még nem hallottam sehol, én nagyon örülnék Amarinak, aki amúgy kurvajó route futó, és elkéne már neki is egy értelmes QB, nem ez a beszari Carr.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már mindenki szóba kerül nálunk, aki él és mozog, ilyenkor van az, hogy nem lesz semmi, amit nem is feltétélen bánok. Amari Cooper, különös képen nem kell.

Azért (jó) néhány név:

 igglesblitz.com/2018/10/trade-talk-update/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Titans is....... Szóval must must must win.

Bortles ha nem talál magàra vagy nem lesz jobb GB, akkor Jax ellen tán nagyobb az esély.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Elég könnyen osztogatja ma a W-ket a Panthers meg a Jax... 😕
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/RoobNBCS/status/1051489911189196801
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag Bills/Shady unlikely to trade. Szerintem sem fog jönni.

Peters pedig egy-két meccset hagyhat ki legutóbbi vizsgálatok szerint. Jól jön ez a kis mini bye.

Meccsekhez mindenkinek jó szórakozást, ismét annak jó ízével, hogy mi már nyertünk 😊

Fly Eagles fly!

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊
Attis
Valószínúleg azért volt csekély a siker, mivel nem Márk volt Ricsi mellett... 😀
tûzoltó
Kicsit keveset aludtam, Budai Zoli volt akkor? 😊

Sorry, benéztem.
Attis
Kb 5-6 éve megfogadtam hogy magyarul nem fogok Philly meccset nézni. Inkább valami stream ami vagy jó vagy nem, de nem bírom elviselni Ricsit (nagyon kedvelem amúgy amit a sportágért tett itthon,illetve az egyéb közvetítései miatt)
Néha belehallgattam aztán inkább stream..nem értem (kb Vick óta) hogy lehet ennyire utálni egy csapatot és részrehajlónak lenni 😞
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Egy kis összegzés csütörtöktől meg a szezonról:
A lényeg a W de sajnos a sérülések megint jöttek...

Tavaly is azt kérdeztem hogy lehet ezekből előnyt kovácsolni. Akkor sikerült nekem ez már elég 😉

Idénre nem várok nagy dolgokat de az látszik hogy a csoportunk nagyon gyenge úgyhogy első körben a divízió meccseket kellene megnyerni a többit meglátjuk.

Jó volt látni hogy már a meccs elejétől látszott hogy itt nagyon akarunk nyerni (ezt hiányoltam 1hete).
Lehet azzal jönni hogy szétesett a Giants, de tavaly is sok ilyen meccs volt amikor láthatóan domináltuk és sikerült megtörni az ellent.
Panthers jó erőpróba lesz, hogy mit várhatunk az évtől:

Wentz újra pozitívum, kezd ráérezni hétről hétre milyen a csapat ki hogy mozog, az a gáz hogy a fallal kell valamit csinálni mert ennyit nem lehet a földön mint az előző hetekben... és ha nincs ideje akkor még ő sem tud mit tenni.

RB kell szerintem de nem Shady és nem Bell. Colemant, vagy Howardot szeretném ha elhoznánk.
WR soron látszik mennyit jelent Jeffery. Már azzal hogy a pályán van több tere van Nelsonnak.

A kulcs a 3 downok és a red zone eredményesség ami tavaly Király volt most a Giants ellen is.

A védelemben lassan elfogynak a sec emberei oda is kellene valaki pluszba mert az a csapat leggyengébb része sztem és ha a front7 nem tud konzekvensen nyomást gyakorolni akkor az ellen qb simán szét fog minket dobálni.

Jó látni viszont hogy olyan emberek akik eddig 2.vonalban voltak (Hill, Kicsifa, Clement) hogyan fejlődnek.

Még a végén Bennettet sem fogom utálni 😀 beáll szépen a sorba ami nagy plusz a coachoknak
All in All sztem közepes csapatunk van néhány extraklasszissal amiből talán PO lehet aztán meglátjuk.
Fly
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊
Attis
Valószínúleg azért volt csekély a siker, mivel nem Márk volt Ricsi mellett... 😀
tûzoltó
Kicsit keveset aludtam, Budai Zoli volt akkor? 😊

Sorry, benéztem.
több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Amúgy látszik, hogy ha az OL már csak elfogadhatóan tudja tartani a nyomást, akkor Wentz nagyon jól találja meg a célpontokat, mint Agholor hosszújánál is gyönyörűen váltott Ertz-ről a hosszúra. Az meg szintén az ő nagyságát (?) mutatja, hogy amikor ömlik össze a zseb, akkor is tud parádés megoldásokat hozni, mint az első TD-nél is (de azért ide jócskán szerencse is kell, mert volt egy szitu amikor meg átdobta hasonló helyzetben a Giants falember testén a lasztit...).

Secondary-val szintén hasonló a szitu, csak egy minimálisan jobb játékkal, hogy ha direkt nem szúrjuk magunkat tökön, akkor mennyivel előrébb van a csapat. Darby végre olyan játékot hozott, amit vártunk tőle, de Mills-től is csak egy nagyobb hibára emlékszem.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Sajnos nem tudtam nézni élőben...(sőt még pótolnom kell). Viszont az már most pozitív, hogy megvan idén az első meccsünk amikor 30+ pontot tudtunk felpakolni az eredményjelzőre.
Viszont ami negatív, hogy Peters elszakította a bicepszét és ez sajnos már tény. Az orvosok bizakodnak ugyan,de azért ez húzós sérülés.Sajnos úgy néz ki idén sem kerüli el a csapatot a sérüléshullám, persze újra tudnék vigasztalódni egy újabb SB győzelemmel.😀
Na most meg megnézem gyorsan, hogy tudott hazai pályán kikapni ennyire a Giants.😀 (komolyan szorosabb meccsre számítottam)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clement aztat mondta, hogy meccs előtt beszélt Rózsival, aki azt mondta neki, hogy nincs szükség rá, hogy rbt hozzunk. Meglátcsuk, valóban ne legyen.
dande
Nem ezt mondta, hanem hogy “Bizonyítsd be hogy nincs szükségünk RB igazolásra!”
Nem mind1 😉

Howie Roseman told Corey Clement before the game last night:
"MAKE ME BELIEVE WE DON'T NEED A BACK"
robby3
Aha, akkor félre értettem 😊 talán sikerült 😊

Bár Shadyért 2. vagy 3. kört sem sajnálnék 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Clement aztat mondta, hogy meccs előtt beszélt Rózsival, aki azt mondta neki, hogy nincs szükség rá, hogy rbt hozzunk. Meglátcsuk, valóban ne legyen.
dande
Nem ezt mondta, hanem hogy “Bizonyítsd be hogy nincs szükségünk RB igazolásra!”
Nem mind1 😉

Howie Roseman told Corey Clement before the game last night:
"MAKE ME BELIEVE WE DON'T NEED A BACK"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem baj, Pats-szurker, Pats-szurker, egykutya!

több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊
Attis
Valószínúleg azért volt csekély a siker, mivel nem Márk volt Ricsi mellett... 😀
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊
Attis
Ricsi miatt nem nézek sport tvs közvetítést már sosem. Az amcsi kommentátorok is többnyire gyengék, de Ricsi Eagles utálatát nem tudom elviselni, messze van a professzionálistól.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Eagles LT Jason Peters is believed to have suffered a torn bicep, though he told reporters post-game he was OK. I’m told doctors are optimistic that he’ll be able to keep playing, though the MRI is pending.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 512 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clement aztat mondta, hogy meccs előtt beszélt Rózsival, aki azt mondta neki, hogy nincs szükség rá, hogy rbt hozzunk. Meglátcsuk, valóban ne legyen.