Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Cruyffista
Klemó
Írtam volna pár dolgot, reagálásként, csak túl hosszú lett volna, ezért töröltem inkább az előzményt.
Először a másik hozzászólásra. Gordon elküldésével 1 jó elkapó maradt csak Cleveland-ben. Nincsen mese...itt baromi vékonyak. Igaz csak maguknak köszönhetik. Én a helyükben már régen hoztam volna a Lions-ból Tate-et például. Vagy akár az öreg Dez is ehhez a szarhoz képest előrelépés lenne. Ha eddig nem tették, most hogy már ellenünk nem meccselnek, igazán megtehetnék 😊
Hubbard nem akkora dobás, mint amilyen fizetést kapott. Most előhúztuk Feilert, aztán tudja lényegében ugyanazt. Örülök, hogy még valami kompenzáció is jön utána...

Ami a Steelers-t illeti. Pont ezen gondolkodtam hetek óta: nincs WR3. Washington-t még nem tudjuk annak használni, próbálkozunk persze Hunterrel is, de ő is inkább csak kiegészítő ember. Nem tudom, hogy mi van most Eli Rogers-el, aki azért bizonyított korábban, de Bell tökéletes lenne erre a posztra. Pláne Bell és Conner a backfielden...azt szívesen megnézném.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Haley-ből lehet hogy clevelandi HC-t csináltunk?! 😊
bcsarli
Todd is ki van rúgva, ami nagyon nem meglepő, mivel az O az 1/1-es QB-val is szenved, pedig 2. körös futó rohangál, tehetséges elkapók vannak mellé, vagyis nagyon nem hozza ki az egységből azt ami benne van. (szokás szerint) Egyébként már úgy 2 éve meg kellett volna tenni a Hue kirugást, de persze nem baj, ha balfék döntések születnek ott. A DC ideiglenes kinevezése szerintem jó húzás náluk.
Klemó
Az elkapóknál a többes szám helytelen, van egy Jarvis Landry utána kopár sivatag, az OT-k szarok, szal nem ennyire rózsás a helyzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Conner szerintetek marad a kezdő futó a szezon végéig? Vagy Bell amikor visszatér egyből pályára kerül?
Cruyffista
Nincs igazán WR3 opciónk és ez az a poszt, ahol Bell szépen magára találhat. Nekem meggyőződésem, hogy itt fogjuk bevetni először és Conner mögött. Aztán teljesítmény függő lesz ez és soha ne feledjük a sérülés faktort sem, vagyis felesleges előre tervezni.

Abban biztos vagyok, hogy Bell nem így számolt. Neki az lett volna az ideális, ha nélküle az O szenved és az idény végére vele magára talál, ezzel növelve értékét. Így viszont Ridley helyett fog érkezni és nagyon nincs nyomás rajta, hogy pályára kerüljön, ami neki ugyanolyan jó.

Ha okosak vagyunk, akkor szépen teleírtuk a playbookot 2RB-s felállásokkal, mert ha ezt jól csináljuk majd, az levédegezhetetlen lesz, pláne 2 olyan RB-vel, akik mind a pass protectionben, mind az elkapásokban is jók. Huhh Én nagyon várom már őket egyszerre pályán...

Megjegyzem azért az nagyon durva, hogy Conner mit művel pass protectionben és elkapásokban. Kifejezetten kérdés volt ez nála és egy-egy elkapását nézve ma hihetetlen, hogy a 3. körben el tudtuk őt hozni. (no persze az is, hogy Bellt a másodikban)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Haley-ből lehet hogy clevelandi HC-t csináltunk?! 😊
bcsarli
Todd is ki van rúgva, ami nagyon nem meglepő, mivel az O az 1/1-es QB-val is szenved, pedig 2. körös futó rohangál, tehetséges elkapók vannak mellé, vagyis nagyon nem hozza ki az egységből azt ami benne van. (szokás szerint) Egyébként már úgy 2 éve meg kellett volna tenni a Hue kirugást, de persze nem baj, ha balfék döntések születnek ott. A DC ideiglenes kinevezése szerintem jó húzás náluk.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Conner szerintetek marad a kezdő futó a szezon végéig? Vagy Bell amikor visszatér egyből pályára kerül?
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
Klemó
Azért a játékosok is tudhatnák, gyerekkoruk óta ezt játsszák.
bcsarli
Igen tudhatják és tudják is. Free kickből viszont nem sok van, így kevésbé is gyakorolják, de nincs gond ezzel. Ha nem gyakorlod, de jön, akkor odahívod azt a kurva 2-3 embert, aki ott állhat és elmondod nekik, hogy "free ball therefore no fair catch signal MUST catch it man".....pont azért, mert pont ellentétes dolgokat kell csinálnod, mint az ST-k többségében és ez nincs benne a zsigerekben. Persze igen, egy HC-nak kell ezt megtennie, ha az ST coach ezt nem teszi meg, merthát ezért is áll ott, hogy korrigáljon egy-egy esetben.

Vicces egyébként, de láthatóan olyannyira nem gyakorolják ezt, annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.

Óriási hiba volt ez, egy megrogyott Brownst hoztunk vissza a meccsbe, ami más ellen nem fért volna bele.
Klemó
Ez igy igaz, de sajnos megis megtortent. Szoval van ilyen. Bar ertem hogy egy profi csapatnal nem illene. De inkabb most jojjon elo, mint kesobb es nehezebb ellenfelekkel szemben.

Nekem kisse panikhangulatu volt switzer feje, amikor nem kapta el a labdat es realizalta, hogy a masik csapat fogja ezt megtenni. Szoval ott nem tudom eldonteni biztosra, hogy most csak azt mondja nem tudta a szabalyt. Vagy csak ott abban a playben nem tudta. Most ertem haza nem olvastam meg utana. De eleg gaz, hogy ha nem gyakoroltak be, amit ketlek, ezt a fajta rugast elkapast vagy hogy kinek mi a dolga szabaly stb.

Szoval igen az eddzo jo lett volna ha mondja nekik. De hat itt ha mondasz valakinek valamit, ami alapveto es azt az ember epp tudja az akar serto is lehet es visszauthet, persze ok profi sportolok szoval az mas, de az egojukat lehet bantana, ha szajukba ragjak stb.

Itt munka helyen, micro menedzselesnek mondjak es nagyon sokan utaljak, ha meg mondjak nekik, mit es hogy stb. Hiaba a fonoke pl vagy nem rossz szandekkal mondja, akkor is ego miatt nagyon nem szeretik. Bar inkabb igy lett volna a csapatnal, mert az a dolguk.

Szoval van egy spec teamerunk aki nem baj hogy hibazik, de par szabalyt nem tud. Ez fura. Es mindkettojukre nezve. Nem tudom szoval hogy ez mentegetozes e, avagy tereles, avagy tenyleg egyszer sem gyakoroltak?

Avagy ami a legvaloszinubb, gyakoroltak, csak hat akkor epp mason jart az esze es nem maradt meg neki. De hat a szabalykonyvet meg gyerek koruk ota kellene ismerniuk. Aztan meg azet a posztet, amiben te vagy legkritikusabb pont, nem tanulod meg ennek az evnek az elejen? (persze nem minden szabalyt kell tudnia, de a legfontosabbakat nem artana, ami a posztjahoz tartozik)

Erdekes. Mindegy most remeljuk megtanuljak mind a ketten.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha átolvasol, akkor inkább Hue a stabil pont a barnáknál.
Haley amúgy is fehér.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Hát nem!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Haley-ből lehet hogy clevelandi HC-t csináltunk?! 😊

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.
Klemó
azt mondta a kommentátor , hogy nem lehet tovább vinni a labdát, még ha meg is szerezte. szóval lehet ezért nem indultak el vele
tamaske (doki)
Nem, legalábbis a gamepass kommentátorok nem. Ott azt mondták, (már az ismétlés közben/után) hogy be is vihették volna, hiszen egyetlen steelers játékos sem ért hozzájuk.

Egyébként nekik (mármint a kommentátoroknak) sem esett le csak később, hiszen arról beszéltek először, hogy Nix fair catch jelzése miatt vagy 20 yardot buktunk. Aztán ugrott be nekik, hogy ez élő laszti volt és már jött is a játékvezető ítélete. Mindegy, lépjünk, túl vagyunk rajta hálistennek!
Klemó
Safety puntnál a kickoff szabályok érvényesek a labdabirtoklást illetően. Azért nem vihették vissza mert nem értünk előtte a labdához. Ha Switzer belekapott volna, akkor már majrésabb lett volna a helyzet.
thebeke
Jogos, jogos, én tudtam rosszul!
több mint 5 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.
Klemó
azt mondta a kommentátor , hogy nem lehet tovább vinni a labdát, még ha meg is szerezte. szóval lehet ezért nem indultak el vele
tamaske (doki)
Nem, legalábbis a gamepass kommentátorok nem. Ott azt mondták, (már az ismétlés közben/után) hogy be is vihették volna, hiszen egyetlen steelers játékos sem ért hozzájuk.

Egyébként nekik (mármint a kommentátoroknak) sem esett le csak később, hiszen arról beszéltek először, hogy Nix fair catch jelzése miatt vagy 20 yardot buktunk. Aztán ugrott be nekik, hogy ez élő laszti volt és már jött is a játékvezető ítélete. Mindegy, lépjünk, túl vagyunk rajta hálistennek!
Klemó
Safety puntnál a kickoff szabályok érvényesek a labdabirtoklást illetően. Azért nem vihették vissza mert nem értünk előtte a labdához. Ha Switzer belekapott volna, akkor már majrésabb lett volna a helyzet.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.
Klemó
azt mondta a kommentátor , hogy nem lehet tovább vinni a labdát, még ha meg is szerezte. szóval lehet ezért nem indultak el vele
tamaske (doki)
Nem, legalábbis a gamepass kommentátorok nem. Ott azt mondták, (már az ismétlés közben/után) hogy be is vihették volna, hiszen egyetlen steelers játékos sem ért hozzájuk.

Egyébként nekik (mármint a kommentátoroknak) sem esett le csak később, hiszen arról beszéltek először, hogy Nix fair catch jelzése miatt vagy 20 yardot buktunk. Aztán ugrott be nekik, hogy ez élő laszti volt és már jött is a játékvezető ítélete. Mindegy, lépjünk, túl vagyunk rajta hálistennek!
több mint 5 éve
tamaske (doki) Pittsburgh Steelers 115
annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.
Klemó
azt mondta a kommentátor , hogy nem lehet tovább vinni a labdát, még ha meg is szerezte. szóval lehet ezért nem indultak el vele
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
És ha jól emlekszem tavaly vagy két éve megcsináltuk ugyanezt már. Ezért volt különösen bosszantó!
Klaci79
Switzer bevallotta közben, hogy nem tudta a szabályt......persze ez rá nézve (is) gáz, ugyanakkor az ST coachra méginkább. Ilyen nincs, ilyen nem fordulhat elő egy profi csapatban!
Klemó
És az ST coach ismeri a szabályt? 😂
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A gyozelem sima megerdemelt ahogy egy ilyen parharcnak lennie kell. Hiaba nem indult jol a minoseg kulonbseg bedaralta oket. A Browns topikba nem megyek, de majd ide a meccs kapcsan. Nagyon elrontottak hogy nem hoztak egy veteran dobo QB-t akitol BM tanulhatott volna, orult gyenge es tonkre is tehetik akar Kizert...stb pedig o a legtehetsegesebb a legtobb kozul es korulotte a legjobb a csapat, de nagyon gyenge. Nalam egy Browns siker sose rossz, de kivagtak aratas elott Moneyball-t szoval sima ugy volt hogy a vasasnak szoritottam ( bar nem kellett ). BM eleg gyenge, a nyomas jott rendesen es serult C ( ki az a fasz aki jatszatja igy a falat, szinte mindig elverve ). Amig 2 csapat volt fent hiaba volt ultra dominans a Vasas OL a futas szinte 0, BB bena volt igy a passz sem. Ha BB-nek nem volt +10mp-e a zsebben akkor AB-kat le is tudtak siman vedekezni. A Browns O viszont hamar besult ( a D jovoltabol is persze ) es szepen, biztosan kinyirta a D-t is. Utana-kozben persze jobb lett BB, a futas es ennyi ideig amit az OL ad annyi ideig nem lehet AB-kat tartani. A Browns a kozelmult/jelen Ravens-ire emlekeztett, az O kinyirja a csapatot.

Nalatok 2 dolgot emelnek ki, a D a 3and hosszunal sem megy at punciba mint a csapatok 95%-a es nagy pacsi erte.
Az OL-re nincsenek szavak.

Conner-Bell: Jelenleg nem tudja beinditani a futast ilyen OL mellett sem mikor BB bena nincs toppon es ilyenkor lenne nagyon jo Bell. Persze az lenne a legjobb ha BB-nek sokkal kevesebb ures jarata lenne ( foleg ha az OL altal adott atlagos idot veszem bele az egyenletbe) es 30-as siman megoldana.
new orl
Picinyke kiegészítés az utolsónál. Ha ennyire ergya a QB, vagyis tuti bizti futás jön azt Bell se oldja meg. De ez nem Bell ellenében van, mert egyik RB sem oldja meg. Városi legenda és semmi más, hogy Bell csodát tud csinálni minden esetben, mert nem. Lehet benne lehet a kivárásban egy-egy nagyobb játék, de ugyanakkor több negatív yard is. Ben az utóbbi éveknél rosszab formában van, gyakorlatilag a távoli labdák teljesen hiányoznak a repertoárból, így nagyon nehéz az összehasonlítás is, de nekem Conner teljesítménye - kiemelve az elkapásokat is - pont ezért nagyon bíztató és összességében bizonyítja, hogy sokkal inkább az OL az amire nagyon, de nagyon koncentrálni kell, ellenben agyonfizetni 5 éven keresztül egy RB-t. Most már egyébként mocskosul örülök, hogy nem fogadta el Bell az ajánlatot és annak is, hogy tőlünk szokatlan módon cirka 10 milla van év közben a CAP-ből.
Klemó
Nem is a futasaibol lenne a nagy tobblet.

BB az alapja mindennek es ha tobb evig marad akkor az OL+Conner megoldja megis BB hullamzo teljesitmenyen fog mulni minden, de meg lehet eljon a pillanat mikor passz nelkul Conner is el tudja inditani a futast ( ez lenne az O fo celja nalam, mert BB-n nincs mit dolgozni, de van egy sejtesem hogy Bill papa talalna neki jatekokat ahol szarnyalna), mert az OL az elso negyedben is jo volt.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj:

 mobile.twitter.com/Benstonium/status/1051547628960399361/photo/1
Fast Willie
"Igazatok is van meg nem is"-Mattias Rex 😊

Burfict kemeny akart lenni es akart utni rajta, a szandek miatt igazatok van ( egy mas parharc ket jatekosa kozott ez a nezok kozott semmi ), de nem volt aljas es a csupasz konyokevel rossz szogbol utott, meg csak nem is a vallaval egy kokemeny sisakra. De nem volt aljas es sajnos a szomoru teny hogy ez egy fejlodes ezen parharcon. Ha sisakkal uti meg direkt erobol akarattal akkor o eltiltva, AB meg egeszsegugyileg esik ki erre az evre, talan meg sulyosabb kovetkezmenyekkel. | Hokiban ezt egy jo alkunak hivnak, hogy a legnagyobb rivalis jelenlegi legjobb jatekosat kiveszik egy Burfict-ert, de szerencsere nem. |

Arra viszont pont eleg hogy most eppen a masik fel ( most a vasas ) erezze hogy mi csak vissza fogjuk adni.
new orl
Ki akart kemény lenni? Burfict? McDonalds kapcsán akart kemény lenni előtte, csak úgy lecsúszott, mint a takony....na ott szemtől szembe ment a drága és nem talált....de ha talál, hát kemény és kész.....itt két ember áltla fogott emberről beszélünk, akin bármit csinálsz az már törlesztés és ez utóbbi aljas, nem tudom miért kell erről tovább beszélni. No és nem, nem a fejre mért ütés volt a gáz, hanem ahogy hajlott az a magatehetetlen fej a nyakon...ezért volt ez veszélyes.
Klemó
Gondoltam keresek neked ilyet meccs kozben, de en nem tudom a videot iderakni.
1. negyed 13.58 Johnson mar a foldon vedtelenul, jatek vege meg kell csak erinteni Sensebaugh belerepul a lababa es J le is megy utana.
1. negyed 8.30 McDonald-ot fogta a vedo a masodiktol kapott egy sokkal nagyobbat es nem konyokkel.
1. negyed 5.50 BB elkapva a labanal, eldolve vedtelenul a 2. vedo megiscsak repul es ha eltalalja BB-t.., de szerencsere nem.
3.30 Chubb elkapas utan konkretan a nyakanal fogva lett levive es egy teljes fordulas utan engedte csak el.
Itt abbahagytam mert szinte minden drive-ban talalni olyat amit minimalis akarattal bele tud magyarazni az ember amit csak akar es forditva

De a 3. negyed 8.10 BM ( 100x jobban vedve) egy teljesen ugyanolyan szitu ( csak 1 ember fogta nem ketto ) Heyward fej-nyak utes es meg is kapta a bunteteset.
De barmelyiket Burfict csinalta volna akkor egy igazi kobunko hentesnek lett volna leirva ide ( persze megadta az alapzenet hozza).
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
A gyozelem sima megerdemelt ahogy egy ilyen parharcnak lennie kell. Hiaba nem indult jol a minoseg kulonbseg bedaralta oket. A Browns topikba nem megyek, de majd ide a meccs kapcsan. Nagyon elrontottak hogy nem hoztak egy veteran dobo QB-t akitol BM tanulhatott volna, orult gyenge es tonkre is tehetik akar Kizert...stb pedig o a legtehetsegesebb a legtobb kozul es korulotte a legjobb a csapat, de nagyon gyenge. Nalam egy Browns siker sose rossz, de kivagtak aratas elott Moneyball-t szoval sima ugy volt hogy a vasasnak szoritottam ( bar nem kellett ). BM eleg gyenge, a nyomas jott rendesen es serult C ( ki az a fasz aki jatszatja igy a falat, szinte mindig elverve ). Amig 2 csapat volt fent hiaba volt ultra dominans a Vasas OL a futas szinte 0, BB bena volt igy a passz sem. Ha BB-nek nem volt +10mp-e a zsebben akkor AB-kat le is tudtak siman vedekezni. A Browns O viszont hamar besult ( a D jovoltabol is persze ) es szepen, biztosan kinyirta a D-t is. Utana-kozben persze jobb lett BB, a futas es ennyi ideig amit az OL ad annyi ideig nem lehet AB-kat tartani. A Browns a kozelmult/jelen Ravens-ire emlekeztett, az O kinyirja a csapatot.

Nalatok 2 dolgot emelnek ki, a D a 3and hosszunal sem megy at punciba mint a csapatok 95%-a es nagy pacsi erte.
Az OL-re nincsenek szavak.

Conner-Bell: Jelenleg nem tudja beinditani a futast ilyen OL mellett sem mikor BB bena nincs toppon es ilyenkor lenne nagyon jo Bell. Persze az lenne a legjobb ha BB-nek sokkal kevesebb ures jarata lenne ( foleg ha az OL altal adott atlagos idot veszem bele az egyenletbe) es 30-as siman megoldana.
new orl
Picinyke kiegészítés az utolsónál. Ha ennyire ergya a QB, vagyis tuti bizti futás jön azt Bell se oldja meg. De ez nem Bell ellenében van, mert egyik RB sem oldja meg. Városi legenda és semmi más, hogy Bell csodát tud csinálni minden esetben, mert nem. Lehet benne lehet a kivárásban egy-egy nagyobb játék, de ugyanakkor több negatív yard is. Ben az utóbbi éveknél rosszab formában van, gyakorlatilag a távoli labdák teljesen hiányoznak a repertoárból, így nagyon nehéz az összehasonlítás is, de nekem Conner teljesítménye - kiemelve az elkapásokat is - pont ezért nagyon bíztató és összességében bizonyítja, hogy sokkal inkább az OL az amire nagyon, de nagyon koncentrálni kell, ellenben agyonfizetni 5 éven keresztül egy RB-t. Most már egyébként mocskosul örülök, hogy nem fogadta el Bell az ajánlatot és annak is, hogy tőlünk szokatlan módon cirka 10 milla van év közben a CAP-ből.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
A gyozelem sima megerdemelt ahogy egy ilyen parharcnak lennie kell. Hiaba nem indult jol a minoseg kulonbseg bedaralta oket. A Browns topikba nem megyek, de majd ide a meccs kapcsan. Nagyon elrontottak hogy nem hoztak egy veteran dobo QB-t akitol BM tanulhatott volna, orult gyenge es tonkre is tehetik akar Kizert...stb pedig o a legtehetsegesebb a legtobb kozul es korulotte a legjobb a csapat, de nagyon gyenge. Nalam egy Browns siker sose rossz, de kivagtak aratas elott Moneyball-t szoval sima ugy volt hogy a vasasnak szoritottam ( bar nem kellett ). BM eleg gyenge, a nyomas jott rendesen es serult C ( ki az a fasz aki jatszatja igy a falat, szinte mindig elverve ). Amig 2 csapat volt fent hiaba volt ultra dominans a Vasas OL a futas szinte 0, BB bena volt igy a passz sem. Ha BB-nek nem volt +10mp-e a zsebben akkor AB-kat le is tudtak siman vedekezni. A Browns O viszont hamar besult ( a D jovoltabol is persze ) es szepen, biztosan kinyirta a D-t is. Utana-kozben persze jobb lett BB, a futas es ennyi ideig amit az OL ad annyi ideig nem lehet AB-kat tartani. A Browns a kozelmult/jelen Ravens-ire emlekeztett, az O kinyirja a csapatot.

Nalatok 2 dolgot emelnek ki, a D a 3and hosszunal sem megy at punciba mint a csapatok 95%-a es nagy pacsi erte.
Az OL-re nincsenek szavak.

Conner-Bell: Jelenleg nem tudja beinditani a futast ilyen OL mellett sem mikor BB bena nincs toppon es ilyenkor lenne nagyon jo Bell. Persze az lenne a legjobb ha BB-nek sokkal kevesebb ures jarata lenne ( foleg ha az OL altal adott atlagos idot veszem bele az egyenletbe) es 30-as siman megoldana.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
És ha jól emlekszem tavaly vagy két éve megcsináltuk ugyanezt már. Ezért volt különösen bosszantó!
Klaci79
Switzer bevallotta közben, hogy nem tudta a szabályt......persze ez rá nézve (is) gáz, ugyanakkor az ST coachra méginkább. Ilyen nincs, ilyen nem fordulhat elő egy profi csapatban!
Klemó
Mondjuk lehiggadva azért ki lehet jelenteni, hogy eléggé túlszabályozott az NFL. Mindíg ugyanaz, és évente 1-2 alkalommal teljesen eltérő szabály vonatkozik egy hasonló szituációra. Ezért kellene a ST. edzőnek egy rövid eligazítást tartania a kikcoff előtt, hogy gyerekek, most új szitu van, ne balfaszkodjatok. Neki ez a dolga, a játékosok meg pörögnek ezerrel, könnyen belehibázhatnak.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
És ha jól emlekszem tavaly vagy két éve megcsináltuk ugyanezt már. Ezért volt különösen bosszantó!
Klaci79
Switzer bevallotta közben, hogy nem tudta a szabályt......persze ez rá nézve (is) gáz, ugyanakkor az ST coachra méginkább. Ilyen nincs, ilyen nem fordulhat elő egy profi csapatban!
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos a győzelem megjött , és még egy dolog kezd visszajönni, a bizalmam.

Végre a védelem kezd egy védelemre hasonlítani. Az esetek nagyobb részében végre a D játékosállományának megfelelő hívások vannak. Esküszöm még Dupree is egy NFL játékosra hasonlít.

Ami még szembe tűnő a D kapcsán az, hogy Tuitt és Heyward nagyon kezd javulni. Watt pedig eddig is jó volt.

Haden nagy nyereség volt ennek a secondarynek.Amúgy pedig így , hogy van nyomás ez a sec sem annyira szar, hátha még Burnett is bele tudna lendülni rendesen.

Ben kritikán aluli módon kezdte a meccset,amúgy szokásosan bye week után. Aztán hál' Istennek ő is felvették a fordulatszámot.

Az OL hihetetlen... megkockáztatom, hogy TOP1. Nem nagyon látok ma a ligában, olyan OL-t ami ennyire konzisztens magas szinten játszana mind futás, mind passz játék esetén.

Még egy utolsó dolog. Conner.Egészen elképesztő a srác. A teljesítményéhez nyilván DeCastroék is ordas sokat hozzátesznek, de ez így van minden futónál. A passzjátékba is most már be tudjuk vonni rendesen, pláne, ha Ben eltalálja. 7 meccs alatt közel 1000 total yard, közel 10 TD. Nekem nincs további kérdésem a Bell sztori kapcsán, és ,ahogy az eredménykövetőben is írtam Bell erre a hold-outra szerintem nagyon rábaszott. Conner konkrétan eddig jobb számokat hoz, ugyanazon OL mögött.

Bell személyes kedvencem, egyetemista kora óta ( az MSU Spartans mezem is Bell mez ), de majd nézegetem én egy másik csapatban és szurkolok neki az egyéni jó teljesítményért.

Amúgy pedig Conner játékát és egész történetét nem lehet, nem szeretni, pláne Steelers fanként.

Ja és még annyi, hogy ST elmehet a picsába...szabálykönyvet nekik, aztán tanulgassátok fiúk. Ha én innen a fotelből tudom, hogy mi a szabály,akkor egy 5 éves korától focizó embertől elvárom, hogy szintén tudja, ha ritka az ilyen szituáció, ha nem.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
És ha jól emlekszem tavaly vagy két éve megcsináltuk ugyanezt már. Ezért volt különösen bosszantó!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Mint macskát szarni rugnám ki az ST edzőt.....az, hogy Én innen Budapestről tudom, hogy ez szabad labda bassza meg és ordítok...olyan nincs.....
Klemó
Azért a játékosok is tudhatnák, gyerekkoruk óta ezt játsszák.
bcsarli
Igen tudhatják és tudják is. Free kickből viszont nem sok van, így kevésbé is gyakorolják, de nincs gond ezzel. Ha nem gyakorlod, de jön, akkor odahívod azt a kurva 2-3 embert, aki ott állhat és elmondod nekik, hogy "free ball therefore no fair catch signal MUST catch it man".....pont azért, mert pont ellentétes dolgokat kell csinálnod, mint az ST-k többségében és ez nincs benne a zsigerekben. Persze igen, egy HC-nak kell ezt megtennie, ha az ST coach ezt nem teszi meg, merthát ezért is áll ott, hogy korrigáljon egy-egy esetben.

Vicces egyébként, de láthatóan olyannyira nem gyakorolják ezt, annnyira a kick off/punt szabályok vannak a fejekben, hogy a Browns játékosok egyikének sem jutott eszébe bevinni a lasztit a célterületre.

Óriási hiba volt ez, egy megrogyott Brownst hoztunk vissza a meccsbe, ami más ellen nem fért volna bele.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Engem egyre jobban idegesít Tomlin bamba feje meccs közben.
Tök mindegy, hogy épp mi történik a pályán, csak áll és semmit nem csinál.
Régen sem volt nagy specialitása összekapni a népet amikor gebasz van, de akkor legalább láttam hogy próbálkozik, és akarja.

Kb. ennyit akartam hozzáfűzni ehhez a rendkívül színvonalas meccshez. 😅

Hilton-nak kalap!
laby
Nekem néha olyan mitha midjárt elsírná magát 😊

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Best Steelers RB in the last 5 years... James Conner.

(Mondjuk ez így nem fair, de jobb szó az "értékesebb".

James Conner's 30-yard run in the third quarter tied his longest of the season. It was his sixth run of 20+ yards, three more than Le'Veon Bell had all of last year

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."