Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 517 — kheanton@gmail.com
És lehet, hogy mi leszünk a legszomorúbbak ebben a Browns cirkuszban ha elviszik Munchak ot HC nak...
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Landry Jones a Jags-nél. Gondolom, viszi a fénymásolatjait.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Most esett le, hogy a Ravens elleni ütközet után rövid héten játszunk a Panthers-sel. Nekik most szintén csoportmeccs jön a Bucs ellen, szóval - a Saints-sel való verseny miatt - nem lazsálhatnak, de az a jövő csütörtök hajnali akkor is jó eséllyel bukó lesz nekünk.

Érdekes lesz nézni, hogy a védelem majd miként reagál a felállásokra, mert a Ravens és a Panthers ellen szerintem gyökeresen más védekezést kell játszani.

A Ravens falát és Flaccot nagy erőkkel kellene blitzelni és az elkapóikon szorosan emberezni/ütközni kellene, a mély és középső futás - és passzzónákat zárva, cserébe a Carolina ellen meg 3-4 men rush kell, mert ott a teljes zónázás hatásosabb lenne a misdirection, RPO és option játékok ellen.

Vasárnap mindenképp nyernünk kéne a Baltimore ellen, mert a Panthers Off a lehető legszarabb matchup nekünk papíron (CMC, Funchess, Moore, Byrd, Samuel, brrrr). Elvileg a Dollar felállásunkat - ha működne - ez ellen találták ki. Csak kérdés számomra, hogy tudjuk-e NFL szinten előadni.

Más kérdés, hogy mindkét meccsen az O-nak kellene kontrollálni az órát, ami iszonyat nehéz lesz, mert mindkét védelem ütős (btw a Panthers run defense recseg-ropog a DL-jük erőteljes visszaesése miatt, szóval ott pusztítania kéne az OL-nek).

Meglátjuk, de látatlanban most kiegyeznék egy Ravens-verés melletti Car vereséggel és 1-1-gyel.
több mint 5 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Nem ér ő annyit senkinek, saját maga ásta verembe fog bele esni.
prérifarkas
De nem is fog 50 évesen agyalágyult nyálcsorgatóként megpusztulni.
És éhen se fog halni addig.
Sobri Jóska
Akkor mindenki örül. 😁
Ő boldogan él foci nélkül, egészségesen, a csapat meg ledobott egy problémát.
Ez így tökéletes. 😉
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Conner pro bowler teljesítményt tol, így RB kérdés nincs a csapatnál, legfeljebb backup kérdés, és ez még akkor is így van, ha Conner még mindig nem Bell szint és nyilvánvalóan lesznek gyengébb meccsei, periódusai.

Bell idén még mindig kereshet cirka 7 millát. 10 napja van, hogy eldöntse mit szeretne. Tomlin látványosan jelezte a sajtótájékoztatón, hogy most már neki kell jelentkezni, nem kell nekünk erről többet beszélni, főleg egy Ravens week előtt.

Legkésőbb november 5-én szerintem tudni fogjuk, hogy mit választott, aztán ehhez alkalmazkodunk. Ha jön, akkor szépen felépítjük idény végére vele az O-t. Ha nem, akkor több, mint 7 millával hízik még a CAP. Egyik is jó, másik is jó, csak más-más szemszögből.

Én már megfáradtam arról beszélni, hogy mi lenne jó Bellnek. Ha azt feltételezem, hogy maxolni akarja a focit és a hasznát, akkor faszság kiülni a szezont, ahogy szerintem az eddigiek is azok. De szerintem Bell csak kurvára szeret élni, jól érzi magát, bulizik, rappelget és persze az legyen az utolsó, aki nem ezt tenné, ha megtehetné és így szeretne egy olyan szerződést, ahol akkora a fix, hogy bármi történik ezzel ő jól van. Ha kiüli a szezont magával tol ki, mert úgy rárakjuk a tag-et, hogy öröm lesz nézni, merthát ez nem jótékonysági egylet, de most már hamarosan kiderül mi lesz a Bell saga folytatása.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Adok érte valami szotyi picket, ha eladó :d
Wyatt
Kb mi mar ott tartanank, haha de bell nem ir ala pont ezert. Nem azert hogy hozzatok ne menjen. Hanem hogy pl sziberiaba havat lapatolni, csak kitolasbol. : )

Mar jatszana, ha nem szopatjuk meg azzal a hulye nem fizetek ket hetig dologgal,(+ foleg ha lettek volna meg kerok trade re) de biztos ami biztos jobb a bekesseg alapon nem akarta kiadna a kezebol az iranyitast.

De az fo tudja mit akar. Az lehet. De itt jott ki, hogy kurvara nem azt csinaljak, amiert sirtak elotte. Hogy ok akarjak bellt. Stb. Lehet hogy akarjak, mint ahogy az egyik diaktarsam mondta a tanarnak. Amikor a tanar adott neki egy egyest. Es a tanar azt mondta neki en szeretlek teged ettol fuggetlenul. MIre az osztalytarsam, aham persze szivatni. : )

Not that there was much doubt, but Steelers' RB Le'Veon Bell won't be traded, because he can't be traded, because he still hasn't reported to the Steelers' and signed his franchise tender as of 1 pm. Without signing by 4 pm today, he can't be dealt. So no Bell trade this season.

Kivancsi vagyok mi lesz a kovetkezo felvonasa a darabnak.

1. Porcelan baba lesz es jatszik egy meccset. Ami a legvaloszinutlenebb, kiveve ha ugy gondolja hogy minden csapat tudja mire kepes. Es inkabb nem kockaztat, mert nem eri meg egy serules es lottek a nagy dellanak jovore. De ugyanakkor az ilyen dologtol mar mas csapat tulajok eddzok is oddzkodnanak.

2. Avagy visszajon es kemenyen nyomja a jatekot. Es pl veletlenul az egyik eddzesen talalnak majd nala valamit, amit nem lehetne es je nem jatszhat meg egy evet. Pittsburgh stirkes back. Birodalom visszavag.

3. Avagy ha mar eddig kibirtam, minek torjem magam erre az evre. Es cutra jatszik majd, megmutatva a pitnek, hogy hiaba nyomnak ra taget jovore se jatszana.

Lehet szavazni. A szavazatokat az 1 800 kiss my ass szamra lehet kuldeni.

Szoval egyes, kettes, vagy haromas verzio lesz?

70% ot adok arra, hogy szerintem a ufa miatt alair, aztan az megint egy uj kerdes hogy max nem jatszatjuk/jatszik. Igy ez a legvaloszinubb.

Masodik kevesbe valoszinubb de nem lehetetlen 20% , hogy mivel teli itt az ido, nem jon a hidegbe, bar ma picit jobb volt az ido. Lehet mar pl cutra megy. Es hogy szerinte igy megegyszer mar a pit nem tesz fr taget ra... Ki tudja a jovoben mi lesz persze....

10% hogy nem jon vissza iden es egyeb, ha kihagytam valamit.


Steelers' Le'Veon Bell still no-show as trade deadline passes. Joe Rutter. Tuesday, Oct. 30, 2018, 7:06 p.m. ... It was NFL trading deadline day, the final chance for the Steelers to ship their star running back to another team if Bell reported and signed his franchise-tag tender first.

Szoval nem jott vissza mint varhato volt. Deadline elott...Na de most?...
gabistar
Nincs Bell kérdés nálunk. Conner az első számú futónk és a rb poszton is megvagyunk. Legjobb lenne ha vissza sem jönne Bell, mert csak feszültséget okozna a csapatnál.
pfefe8
Te vagy az, Mike?

több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
 www.instagram.com/p/BpkXABPh6pm/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=eiyakfz8pael

---

Az volt, hogy Conner az ELSŐ Steeler futó, aki 3 egymást követő meccsen 2 TD-t csinált ?!
kishaszi
FA-ként igazoltam az első héten, amikor Bell nem jelentkezett. Így visszatekintve az idei legjobb (nem) húzásom.
Spy
persze, mert hazahúzott a szíved, és Ő maradt... 😊
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Adok érte valami szotyi picket, ha eladó :d
Wyatt
Kb mi mar ott tartanank, haha de bell nem ir ala pont ezert. Nem azert hogy hozzatok ne menjen. Hanem hogy pl sziberiaba havat lapatolni, csak kitolasbol. : )

Mar jatszana, ha nem szopatjuk meg azzal a hulye nem fizetek ket hetig dologgal,(+ foleg ha lettek volna meg kerok trade re) de biztos ami biztos jobb a bekesseg alapon nem akarta kiadna a kezebol az iranyitast.

De az fo tudja mit akar. Az lehet. De itt jott ki, hogy kurvara nem azt csinaljak, amiert sirtak elotte. Hogy ok akarjak bellt. Stb. Lehet hogy akarjak, mint ahogy az egyik diaktarsam mondta a tanarnak. Amikor a tanar adott neki egy egyest. Es a tanar azt mondta neki en szeretlek teged ettol fuggetlenul. MIre az osztalytarsam, aham persze szivatni. : )

Not that there was much doubt, but Steelers' RB Le'Veon Bell won't be traded, because he can't be traded, because he still hasn't reported to the Steelers' and signed his franchise tender as of 1 pm. Without signing by 4 pm today, he can't be dealt. So no Bell trade this season.

Kivancsi vagyok mi lesz a kovetkezo felvonasa a darabnak.

1. Porcelan baba lesz es jatszik egy meccset. Ami a legvaloszinutlenebb, kiveve ha ugy gondolja hogy minden csapat tudja mire kepes. Es inkabb nem kockaztat, mert nem eri meg egy serules es lottek a nagy dellanak jovore. De ugyanakkor az ilyen dologtol mar mas csapat tulajok eddzok is oddzkodnanak.

2. Avagy visszajon es kemenyen nyomja a jatekot. Es pl veletlenul az egyik eddzesen talalnak majd nala valamit, amit nem lehetne es je nem jatszhat meg egy evet. Pittsburgh stirkes back. Birodalom visszavag.

3. Avagy ha mar eddig kibirtam, minek torjem magam erre az evre. Es cutra jatszik majd, megmutatva a pitnek, hogy hiaba nyomnak ra taget jovore se jatszana.

Lehet szavazni. A szavazatokat az 1 800 kiss my ass szamra lehet kuldeni.

Szoval egyes, kettes, vagy haromas verzio lesz?

70% ot adok arra, hogy szerintem a ufa miatt alair, aztan az megint egy uj kerdes hogy max nem jatszatjuk/jatszik. Igy ez a legvaloszinubb.

Masodik kevesbe valoszinubb de nem lehetetlen 20% , hogy mivel teli itt az ido, nem jon a hidegbe, bar ma picit jobb volt az ido. Lehet mar pl cutra megy. Es hogy szerinte igy megegyszer mar a pit nem tesz fr taget ra... Ki tudja a jovoben mi lesz persze....

10% hogy nem jon vissza iden es egyeb, ha kihagytam valamit.


Steelers' Le'Veon Bell still no-show as trade deadline passes. Joe Rutter. Tuesday, Oct. 30, 2018, 7:06 p.m. ... It was NFL trading deadline day, the final chance for the Steelers to ship their star running back to another team if Bell reported and signed his franchise-tag tender first.

Szoval nem jott vissza mint varhato volt. Deadline elott...Na de most?...
gabistar
Nincs Bell kérdés nálunk. Conner az első számú futónk és a rb poszton is megvagyunk. Legjobb lenne ha vissza sem jönne Bell, mert csak feszültséget okozna a csapatnál.

Steelers fan
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 www.instagram.com/p/BpkXABPh6pm/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=eiyakfz8pael

---

Az volt, hogy Conner az ELSŐ Steeler futó, aki 3 egymást követő meccsen 2 TD-t csinált ?!
kishaszi
FA-ként igazoltam az első héten, amikor Bell nem jelentkezett. Így visszatekintve az idei legjobb (nem) húzásom.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Adok érte valami szotyi picket, ha eladó :d
Wyatt
Kb mi mar ott tartanank, haha de bell nem ir ala pont ezert. Nem azert hogy hozzatok ne menjen. Hanem hogy pl sziberiaba havat lapatolni, csak kitolasbol. : )

Mar jatszana, ha nem szopatjuk meg azzal a hulye nem fizetek ket hetig dologgal,(+ foleg ha lettek volna meg kerok trade re) de biztos ami biztos jobb a bekesseg alapon nem akarta kiadna a kezebol az iranyitast.

De az fo tudja mit akar. Az lehet. De itt jott ki, hogy kurvara nem azt csinaljak, amiert sirtak elotte. Hogy ok akarjak bellt. Stb. Lehet hogy akarjak, mint ahogy az egyik diaktarsam mondta a tanarnak. Amikor a tanar adott neki egy egyest. Es a tanar azt mondta neki en szeretlek teged ettol fuggetlenul. MIre az osztalytarsam, aham persze szivatni. : )

Not that there was much doubt, but Steelers' RB Le'Veon Bell won't be traded, because he can't be traded, because he still hasn't reported to the Steelers' and signed his franchise tender as of 1 pm. Without signing by 4 pm today, he can't be dealt. So no Bell trade this season.

Kivancsi vagyok mi lesz a kovetkezo felvonasa a darabnak.

1. Porcelan baba lesz es jatszik egy meccset. Ami a legvaloszinutlenebb, kiveve ha ugy gondolja hogy minden csapat tudja mire kepes. Es inkabb nem kockaztat, mert nem eri meg egy serules es lottek a nagy dellanak jovore. De ugyanakkor az ilyen dologtol mar mas csapat tulajok eddzok is oddzkodnanak.

2. Avagy visszajon es kemenyen nyomja a jatekot. Es pl veletlenul az egyik eddzesen talalnak majd nala valamit, amit nem lehetne es je nem jatszhat meg egy evet. Pittsburgh stirkes back. Birodalom visszavag.

3. Avagy ha mar eddig kibirtam, minek torjem magam erre az evre. Es cutra jatszik majd, megmutatva a pitnek, hogy hiaba nyomnak ra taget jovore se jatszana.

Lehet szavazni. A szavazatokat az 1 800 kiss my ass szamra lehet kuldeni.

Szoval egyes, kettes, vagy haromas verzio lesz?

70% ot adok arra, hogy szerintem a ufa miatt alair, aztan az megint egy uj kerdes hogy max nem jatszatjuk/jatszik. Igy ez a legvaloszinubb.

Masodik kevesbe valoszinubb de nem lehetetlen 20% , hogy mivel teli itt az ido, nem jon a hidegbe, bar ma picit jobb volt az ido. Lehet mar pl cutra megy. Es hogy szerinte igy megegyszer mar a pit nem tesz fr taget ra... Ki tudja a jovoben mi lesz persze....

10% hogy nem jon vissza iden es egyeb, ha kihagytam valamit.


Steelers' Le'Veon Bell still no-show as trade deadline passes. Joe Rutter. Tuesday, Oct. 30, 2018, 7:06 p.m. ... It was NFL trading deadline day, the final chance for the Steelers to ship their star running back to another team if Bell reported and signed his franchise-tag tender first.

Szoval nem jott vissza mint varhato volt. Deadline elott...Na de most?...

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Adok érte valami szotyi picket, ha eladó :d

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Azok utan, hogy a steelers nem akart neki fizetest adni ket hetig, varhato volt hogy nem jon plane vissza a trade hatar lejarata elott. (hacsak...)

De Mivel ez a szandek, hogy ket hetig "ingyen" na jo fizetese megkapasa nelkul hasznalnak nem tetszett neki. Meg egyertelmu volt, hogy mostmar a pit is keresztbe tesz neki, nem fogja kockaztatni, hogy eltradeljek sziberiaba.

Igy marad a ket lehetoseg, egy ami a legvaloszinubb volt ev eleje ota, hacsak nem jelentkezik be erte valaki, hogy utana Okt 31 utan nov 1-13 ha jol emlekszem fejbol, irhat ala.

Hogy utana ufa legyen. Es mas csapatoknak is lehet jobban jon az, ha a sajat szerzodesuket kotik meg vele es nem adnak extra ajandekot a pitnek. Vagy a mega fizetes mellett meg draft picket is.

De majd meglatjuk mi lesz. Kiulnie az egesz evet masik lehetosegkent, ugy hogy adjon meg egy tag lehetoseget a pitnek, nem nagyon lenne ertelme. Szoval a legvaloszinubb dolgot teheti, hogy trade hatarido lejarata utan ter vissza. Legfeljebb beteget jelent utana, hogy ne seruljon meg es mehessen a penze utan. (nem valoszinu, de nem csodalkoznek ezen)

Bar ott azert ezt a tobbi csapat mar nem nezne jo szemmel. Mert az hogy holdoutol ingyen az egy dolok. Mag mas az, ha netan alair es utana nem jatszana. De majd jovore, ha kap szerzodest utan nyilakoznek en arrol, hogy megerte e neki vagy nem. Mert ugya ufa kent ha nem kap jo ajanlatot, kevesebbert is alairhat mashova. De legalabb tesztelheti a piacot, amit minden jatekos szeretne ufa kent kiprobalni. Es oda menni annyiert amennyiert ok gondoljak. Vagy amit kitudnak preselni mas csapatokbol.

Ennek a hianya miatt volt az egesz huzavona. Meg a valoszinuleg nem egeszen jo garantalt osszeg es ugye az hogy konnyen kivaghato lett volna ha jol emlekszem a 3. eve utan. Na ezek igy egyutt tettek be neki. Es nekunk sajnos. De meg van egy nap. Bar nem valoszinu hogy alair, hogy ingyen jegyet kapjon ....ba.

Ezt csak irom, hogy valszeg miert nem jelentkeztek, egy allomanyban sem levo jatekosert.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 361 — #NoStress
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Nem ér ő annyit senkinek, saját maga ásta verembe fog bele esni.
prérifarkas
De nem is fog 50 évesen agyalágyult nyálcsorgatóként megpusztulni.
És éhen se fog halni addig.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Viszont Brandon Marshallt kivágta a Hawks. Egy év végi szerződéssel talán be lehetne próbálkozni...
Klemó
Asz kemény volna vazzmeg

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.instagram.com/p/BpkXABPh6pm/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=eiyakfz8pael

---

Az volt, hogy Conner az ELSŐ Steeler futó, aki 3 egymást követő meccsen 2 TD-t csinált ?!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Viszont Brandon Marshallt kivágta a Hawks. Egy év végi szerződéssel talán be lehetne próbálkozni...
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Nem ér ő annyit senkinek, saját maga ásta verembe fog bele esni.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
Klaci79
Arra celzol, hogy ez | a borszine | miatt van igy? | TUDOM, HOGY ARRA CELZOL! |

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nem túl nagy meglepetésre nem jött senki és Bell-ért sem jelentkezett a kutya se.
több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 236
BB serult,
a nem dobo kezen a mutatoujja tort el.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Bástyáim! Mit várunk a Halálmadarak ellen?

A meccs kulcsa a trencsírvonalak lesznek, mert mindkét oldal képes megölni a másik skilljét (elvenni a futást vagy ált levédekezni a sztárelkapót). Vannak félelmeim az előző meccsen látottak alapján, hogy fizikalitásban felvesszük-e a versenyt?

Remélem, hogy védelmi oldalon továbbra is agresszívan támadjuk a line of scrimmage-t, mert a Ravens OL-je több ponton lyukas és az Olasz Csődör nem nagyon szeret nyomás alatt játszani. Tavaly óta viszont kétségtelenül feljavult a WR corpja, akik közül John Brown életveszély, szerintem őt Mike Hiltonnak kellene fognia, Crabs-t pedig Hadennek kell megoldania.

Ha dominálni tudjuk a támadófalukat, akkor szétesik a játékuk, persze a belső futásokat nulláznunk kellene a lehető legminimálisabb emberszámmal (értve ezalatt, hogy a LB-nek max egy safety segítsen be, a másik mehessen rangerkedni). Kíváncsi leszek, hogy ezt hogyan oldjuk meg, de ebben fejlődött a csapat.

A mi támadóoldalunkon az OL elképesztő teljesítményt nyújt az utóbbi hetekben, de Bennek fejben nagyon élesnek kell lennie, mert labdaeladások most nem fognak beleférni. Szerintem - ha hasonlóan brusztolósan játszanak, mint a Cle ellen - akkor a futás Connerrel is működni fog, ami ki fogja szélesíteni a pályát.

Az elkapóinkra nem nagyon vannak embereik (J. Smith abszolút formán kívül van, bár ő sztem kb csak AB ellen készül minden évben), ezt illene kihasználni, illetve kulcs lesz az is, hogy a TE-k levédését melyik csapat oldja meg jobban, mert ott nagy károkat lehet okozni (egyik oldalon sincs elit cover LB jelenleg).

Koncentrációs kihagyások és fegyelmezetlenség nem fog beleférni, remélem fejben nagyon ott lesz a csapat, mert ez élet-halál meccs lesz: mind a csoport kimenetelét illetően, mind a hagyományok miatt.

Egyszerűen imádom ezt a párharcot, s akkor sem szokott rossz szájízem lenni, ha esetleg kikapunk, mert - kövezzetek meg - de a Ravensben nagyon sok szimpatikus hasonlóság van a mi csapatunkkal. Ezért is történelmi a párharc, amihez nem sok másik érhet fel! De azért jobb mindenkinek, ha mi nyerünk😊

GO STEELERS!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Cruyffista
Klemó
Írtam volna pár dolgot, reagálásként, csak túl hosszú lett volna, ezért töröltem inkább az előzményt.
Először a másik hozzászólásra. Gordon elküldésével 1 jó elkapó maradt csak Cleveland-ben. Nincsen mese...itt baromi vékonyak. Igaz csak maguknak köszönhetik. Én a helyükben már régen hoztam volna a Lions-ból Tate-et például. Vagy akár az öreg Dez is ehhez a szarhoz képest előrelépés lenne. Ha eddig nem tették, most hogy már ellenünk nem meccselnek, igazán megtehetnék 😊
Hubbard nem akkora dobás, mint amilyen fizetést kapott. Most előhúztuk Feilert, aztán tudja lényegében ugyanazt. Örülök, hogy még valami kompenzáció is jön utána...

Ami a Steelers-t illeti. Pont ezen gondolkodtam hetek óta: nincs WR3. Washington-t még nem tudjuk annak használni, próbálkozunk persze Hunterrel is, de ő is inkább csak kiegészítő ember. Nem tudom, hogy mi van most Eli Rogers-el, aki azért bizonyított korábban, de Bell tökéletes lenne erre a posztra. Pláne Bell és Conner a backfielden...azt szívesen megnézném.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Haley-ből lehet hogy clevelandi HC-t csináltunk?! 😊
bcsarli
Todd is ki van rúgva, ami nagyon nem meglepő, mivel az O az 1/1-es QB-val is szenved, pedig 2. körös futó rohangál, tehetséges elkapók vannak mellé, vagyis nagyon nem hozza ki az egységből azt ami benne van. (szokás szerint) Egyébként már úgy 2 éve meg kellett volna tenni a Hue kirugást, de persze nem baj, ha balfék döntések születnek ott. A DC ideiglenes kinevezése szerintem jó húzás náluk.
Klemó
Az elkapóknál a többes szám helytelen, van egy Jarvis Landry utána kopár sivatag, az OT-k szarok, szal nem ennyire rózsás a helyzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Conner szerintetek marad a kezdő futó a szezon végéig? Vagy Bell amikor visszatér egyből pályára kerül?
Cruyffista
Nincs igazán WR3 opciónk és ez az a poszt, ahol Bell szépen magára találhat. Nekem meggyőződésem, hogy itt fogjuk bevetni először és Conner mögött. Aztán teljesítmény függő lesz ez és soha ne feledjük a sérülés faktort sem, vagyis felesleges előre tervezni.

Abban biztos vagyok, hogy Bell nem így számolt. Neki az lett volna az ideális, ha nélküle az O szenved és az idény végére vele magára talál, ezzel növelve értékét. Így viszont Ridley helyett fog érkezni és nagyon nincs nyomás rajta, hogy pályára kerüljön, ami neki ugyanolyan jó.

Ha okosak vagyunk, akkor szépen teleírtuk a playbookot 2RB-s felállásokkal, mert ha ezt jól csináljuk majd, az levédegezhetetlen lesz, pláne 2 olyan RB-vel, akik mind a pass protectionben, mind az elkapásokban is jók. Huhh Én nagyon várom már őket egyszerre pályán...

Megjegyzem azért az nagyon durva, hogy Conner mit művel pass protectionben és elkapásokban. Kifejezetten kérdés volt ez nála és egy-egy elkapását nézve ma hihetetlen, hogy a 3. körben el tudtuk őt hozni. (no persze az is, hogy Bellt a másodikban)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Haley-ből lehet hogy clevelandi HC-t csináltunk?! 😊
bcsarli
Todd is ki van rúgva, ami nagyon nem meglepő, mivel az O az 1/1-es QB-val is szenved, pedig 2. körös futó rohangál, tehetséges elkapók vannak mellé, vagyis nagyon nem hozza ki az egységből azt ami benne van. (szokás szerint) Egyébként már úgy 2 éve meg kellett volna tenni a Hue kirugást, de persze nem baj, ha balfék döntések születnek ott. A DC ideiglenes kinevezése szerintem jó húzás náluk.